سوء استفاده از اسم فرهاد مجیدی!

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت:‌ از فرهاد مجیدی می‌خواهم بحث ارزهای دولتی را پیگیری نکند زیرا به پاکی وی ایمان داریم اما از اسمش سوء استفاده شده است.

سوء استفاده از اسم فرهاد مجیدی!

به گزارش مملکت‌آنلاین، محمدمهدی فروردین درباره اینکه آیا مجلس شورای اسلامی با توجه به تعطیلی اماکن ورزشی در شرایط کرونایی برنامه خاصی برای حمایت از صاحبان این اماکن دارد، اظهار داشت: دو مورد را بررسی کردیم ابتدا اینکه کدام بخش در شرایط کرونایی در حوزه ورزش بیشتر آسیب دیده است. همه می‌دانیم ورزش با هوادار زنده است و وقتی طرفداران در ورزشگاه حضور پیدا نمی‌کنند، شور و نشاطی در ورزش هم وجود نخواهد داشت این موضوع از لحاظ اقتصادی هم آسیب‌های زیادی به این حوزه می‌زند.

فروردین درباره اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره ارز دولتی گرفتن به اسم فرهاد مجیدی توضیح داد:‌ من با  امیرآبادی فراهانی صحبت کردم و درباره موضوع مطرح شده شخص فرهاد مجیدی مدنظر نیست، وقتی موضوعی در بحث مبارزه با فساد به ویژه در بحث فساد مطرح می‌شود این است نباید اجازه بدهیم با توجه به نفوذی که افراد در جایگاه‌های مختلف دارند بخواهند از رانت استفاده کنند یا امتیازی بگیرند به پاکی مجیدی ایمان داریم و هیچ نقطه تاریکی در پرونده دوران بازیگری و مربی‌گری وی دیده نمی‌شود.

وی افزود: درباره موضوع مطرح شده هم باید گفت امیرآبادی بدون سند حرف نزده و اعتقاد دارم برخی افراد سودجو از برندها و سرمایه‌های انسانی که در ورزش وجود دارد سوء استفاده می‌کنند امثال مجیدی هم باید مراقب باشند تا خودشان هزینه نشوند زیرا امکان دارد به شناسنامه‌ای که برای خود درست کرده‌اند آسیب وارد شود. پیشنهاد می‌کنم وی موضوع را دنبال نکند زیرا قطعا نماینده مجلس بدون سند حرف نمی‌زند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: قطعا خود مجیدی در این موضوع نبوده من خودم اسناد را رؤیت کرده‌ام و افرادی از نام وی سوء استفاده کرده‌اند.مجیدی هیچ کمبود و نیازی برای وارد شدن به این فضا ندارد اما یک شرکت یا شرکت‌هایی از وی خواسته‌اند بازدیدهایی داشته باشد و مکاتباتی با یک وزارتخانه داشته باشد که سبب شده رد پای مجیدی در این پرونده دیده شود باز هم تأکید می‌کنم به پاکی این فرد ایمان داریم اما نباید با آبروی و اعتبار مجیدی بازی شود. امیرآبادی و سایر نمایندگان مجلس در راستای شفاف‌سازی و مبارزه با فساد دنبال مشخص شدن موضوع هستند.

فروردین درباره نقش فدراسیون فوتبال در حواشی دو هفته اخیر فوتبال ایران گفت:‌ درباره فدراسیون فوتبال خیلی صحبت کرده‌ام و این صریح صحبت کردن به تعدادی از آقایان برخورده است حتی در مجلس هم اگر من به عنوان نماینده متوجه شوم کارایی ندارم خیلی راحت به این موضوع اعتراف کرده و کار را رها می‌کنم امروز هم نارضایتی‌های زیادی از مدیران باشگاه‌ها، هواداران، پیشکسوتان، بازیکنان و کل اهالی فوتبال مطرح می‌شود نمی‌دانم آقایان به چه قیمتی حاضر هستند در فدراسیون بمانند و به کار خود ادامه بدهند.

وی افزود: این رفتار بی‌احترامی به مردم است و یکبار هم برای احترام گذاشتن به فوتبال و هواداران شایسته‌سالاری را در این حوزه نشان بدهیم زیرا افرادی هستند که می‌توانند با ایده فنی و کارشناسی گره‌ای از مشکلات این رشته باز کنند اما کسی حاضر نیست چنین موضوعی را قبول کنند برخی مواقع نیاز است دست یاری به سوی افراد کاربلد دراز شود اما نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ نمی‌دهد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دلیل اعتراض‌هایی که به تازگی مطرح شده چیست؟ آقایان می‌بینند در فدراسیون فوتبال اتفاق‌های خوبی نمی‌افتد عده‌ای هم بر اساس سوابق درخشان و عملکرد خوبی که در گذشته داشته‌اند با این عملکرد فعلی فدراسیون زیر سوال می‌روند به نظر من باید برخی افراد فوتبال را رها کنند تا وضعیت درست شود.

وی درباره اینکه چرا پس از جلسه اعضای فراکسیون ورزش با وزیر ورزش مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب نشد، توضیح داد: این اتفاقات در تمام سطوح فوتبال رخ می‌دهد و تنها در وزارتخانه نیست وزارت ورزش باید پاسخگو باشد زیرا نمی‌توانیم مجموعه‌ای با این عظمت رها کنیم و روزمرگی را ادامه بدهیم یک بار هم باید کار کارشناسی انجام بدهیم و ساختار درستی را برای انتخاب اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه‌ها با بکارگیری افراد ماهر و متخصص انجام بدهیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: خواهش می‌کنم ورزش را سیاسی، سلیقه‌ای و جناحی نکنید خدا را قسم می‌دهم که با این کار به روح و روان مردم و جامعه آسیب وارد می‌شود چرا نمی‌خواهیم قبول کنیم اگر در جایی کار می‌لنگد نیاز به بازنگری دارد. اصلا مشخص نیست سهم این همه تحصیلکرده دانشگاهی در ورزش چیست و کجای ورزش هستند هیچکس از نظرات آنها استفاده نمی‌کند.

فروردین ادامه داد: وضعیت استقلال و پرسپولیس را هم می‌بینید هر روز اتفاق جدیدی درباره آنها رخ می‌دهد و مدام مردم به مجلس مراجعه می‌کنند خود هواداران می‌دانند دخالتی در استقلال و پرسپولیس نداشته و اجازه‌ای هم برای دخالت کردن نداریم اما باید حرمت مردم حفظ شود. مگر می‌شود به باشگاهی با این همه سابقه و افتخار بی‌توجهی شود، پرسپولیس در آستانه فینال آسیا است استقلال هم به همین شکل است.

شیراز بازی فرهاد مجیدی   اخبار برگزیده
  

خروج از پروتکل الحاقی و زدن بندر حیفا مجازات دشمن نیست/ رفتار برخی در روزهای اخیر، انتقام از دولت است نه عاملان ترور/ به گونه‌ای رفتار کنیم که برای دشمن هزینه درست شود نه این‌که خودمان هزینه بپردازیمیک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: امروز باید در نظر بگیریم هر تصمیم می‌تواند بر بازار کشور که در هفته‌های اخیر به یک ثبات رسیده است تاثیر بگذارد، بنابراین نباید با سر دادن شعار در داخل التهاب ایجاد کنیم.
ایلنا مجلس شورای اسلامی وزارت خارجه دولت 

  

رشد 28 هزار واحدی بورس در 20 دقیقه/ جهش قیمتی اغلب نمادهای معاملاتیبورس امروز همانند روز گذشته با افزایش تقاضا و جهش قیمت در اکثر نمادها آغاز به کار کرد.
اقتصادنیوز بورس تهران خودرو فولاد 

  

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا مصدوم شدرسانه‌های امریکا گزارش دادند که جو بایدن رئیس‌جمهوری منتخب این کشور از ناحیه پا دچار آسیب‌دیدگی شده و قرار است پزشک وی را معاینه کند.
گسترش ریاست جمهوری رسانه بازی 

  

برخی به صراحت می گفتند به مردم یارانه ندهیدکسانی به صراحت می گفتند به مردم یارانه ندهید. مردم خیال نکنند این دارایی برای خودشان است. اگر حس کنند این ثروت برای آنهاست دیگر ما را قبول نمی کنند. من هم گفتم خوب قبول نکنند. مگر وحی منزل است که مردم حتما ما را قبول کنند؟
مستقل‌آنلاین یارانه ثروت 

  

بهارستان به‌دنبال خروج از برجام؟ | با تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌هانمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح روز گذشته با 232 رأی موافقت کردند که طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را به صورت دو‌فوریتی بررسی کنند. محمد‌باقر قالیباف، رئیس مجلس، بعد از تصویب این طرح، گفت: «ان‌شاءالله این طرح در دستور هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد و بتواند بُعد امکانات صنعت هسته‌ای را تقویت کرده و جلوی یاوه‌گویی‌ها و اقدامات تروریستی دشمنان را بگیرد».
۵۵ آنلاین مصاحبه غنی سازی رقابت انتخاباتی 

  

رییس دفتر رییس جمهور از تصمیم مهم روحانی در مورد شهید فخری زاده که به دلیل امنیتی رسانه ای نشد نوشت و فاش کرد که دانشمند شهید کشورمان ارتباط نزدیکی با دولت و وزارت خارجه در پیشبرد فعالیت های صلح آمیز صنعت هسته ای داشته است.
نامه نیوز رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

باید منتظر مجموعه‌ای از رویدادها در خاورمیانه باشیم/ واکنش به کنش‌های تحریکی، باید با هوشیاری تمام و همه جانبه‌نگری همراه باشد/ محافظت از دانشمندان هسته‌ای به عهده نهاد نظامی است​یک استاد روابط بین‌الملل گفت: از نشست نتانیاهو و بن سلمان و گزارش‌هایی که از آن منتشر شد و همچنین حضور پمپئو در خاورمیانه و احتمال حضور محرمانه پمپئو در آن نشست می‌توان نتیجه گرفت که ما باید منتظر مجموعه‌ای از رویدادها در فضای خاورمیانه باشیم.
ایلنا ایران شورای شهر تهران هسته ای 

  

عوامل ریزش سنگین قیمت خودرو وارداتی / کاهش تا 35 درصد هم رسیدبا کاهش تورم انتظاری و نرخ ارز از یکسو و اثرات روانی احتمال لغو ممنوعیت واردات خودرو، بازار خودروهای خارجی کشور نیز در مسیر سقوط قیمت قرار گرفت. طبق اخبار رسیده از بازار، طی سه تا چهار هفته گذشته، قیمت خودروهای وارداتی ریزشی شدید را تجربه کرده، تا آنجاکه فعالان بازار از افت قیمت تا مرز 35 درصد نیز صحبت به میان می‌آورند.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها واردات خودرو 

  

میراث حسن روحانی برای اصلاح‌طلبان چیست؟اصلاح طلبان جناحی بودند که در انتخابات 92 و 96 موجبات پیروزی حجت‌الاسلام روحانی را فراهم آوردند.
مثلث حسن روحانی دولت اصلاحات اصلاح طلبان 

  

قیمت خودرو به ثبات می رسد یا کاهش ادامه دارد؟ / آخرین وضعیت بازاربازار خودرو دیروز نیز با کاهش قیمت خودرو مواجه بود. با این حال نشانه هایی از ثبات نیز به نسبت روزهای قبل بیشتر دیده شد.
خودروتک قیمت ارز قیمت ایران خودرو 

  

چگونه وام یک میلیونی دولت را دریافت کنیم ؟ + نحوه ارسال پیامکمتقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیونی کرونا ابتدا کد ملی سرپرست خانوار را به شماره 6369 ارسال کنند، چنانچه پیامک ارسال نشد، بار دوم آن را به 986369+ ارسال کنند.
مستقل‌آنلاین وام دولت تلفن همراه 

  

جدیدترین اقدام پرسپولیس برای لغو محرومیت آل‌کثیرباشگاه پرسپولیس لایحه حقوقی جدیدی برای محرومیت عیسی آل‌کثیر را به دیوان داوری ورزش ارسال کرده است.
مملکت‌آنلاین باشگاه پرسپولیس پرسپولیس کنفدراسیون فوتبال آسیا 

  

حضور قالیباف در جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملیسخنگوی کمیسیون امنیت ملی از حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه فوق‌العاده امروز این کمیسیون خبر داد.
ایلنا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خبرنگار 

  

هشدار وزیر بهداشت درباره اوج گرفتن کروناوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موارد روزانه مرگ کرونا در کشور بعد از حدود یکماه برای دومین روز متوالی به زیر 400 نفر رسید و امروز 389 فوتی داشتیم.
گسترش وزارت بهداشت درمان وزارت کشور 

  

شرایط حفاظتی شهید فخری‌زاده سال‌ها مورد تهدید دشمنان بوده استسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که مشخص است ترور شهید فخری‌زاده از پیش طراحی شده و اقدامی پیچیده و ترکیبی بوده است.
ایلنا سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی 

  اخبار داغ
  

معایب واکسن کرونای فایزر چیست؟سلامت نیوز: واکسن بالقوه کووید-19 شرکت "فایزر" و "بیوان تک" در مقابله با بیماری همه گیر کووید-19 موثر است، اما دارای مشکلاتی نیز هست و تا تزریق عمومی با چالش هایی روبرو است...
سلامت‌نیوز سلامت بودجه دولت 

  

ایران در جایگاه سیزدهم مقالات کرونا/ حمایت مالی دانشگاه‌ها به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران، اولین وبینار «تحولات آموزش عالی در عصر کرونا» با موضوع چالش‌ها و فرصت‌ها، به همت گروه علوم مهندسی فرهنگستان علوم و با حضور نزدیک به 100 تن از اعضای فرهنگستان، استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، متخصصان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی به صورت مجازی برگزار شد. در این جلسه که به ریاست دکتر رضا فرجی دانا استاد دانشگاه…
مهر ایران جمهوری اسلامی ایران دانشگاه تهران 

  

واکسن کرونای مدرنا برای استفاده اضطراری مجوز خواست به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، مدرنا درخواست استفاده اضطراری از واکسن توسعه یافته برای مقابله با کووید19 را به مقامات بهداشت اروپا و آمریکا ارائه کرده است. قانونگذاران اطلاعات آزمایش های بالینی این واکسن بالقوه توسعه یافته با فناوریmRNA را بررسی و درباره تاثیرگذاری آن برای واکسیناسیون تصمیم گیری می کنند. آزمایش های بالینی نشان دادند کارآمدی این واکسن برای جلوگیری از…
مهر بی بی سی واکسیناسیون فناوری 

  

شیوه اعتراض به جریمه‌های اشتباه کروناییگلایه فعالان فین‌تک از اجرای یک‌شبه و بدون مقدمه قانون جدید مالیاتی، راه‌اندازی سامانه‌ای جدید در حوزه مبارزه با فساد و چگونگی اعتراض به پیامک‌های اشتباه جریمه رانندگی، از جمله مهم‌ترین اخبار فناوری روز هستند.
رویداد۲۴ پلیس راهور خودرو فناوری 

  

قیمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز+ جدولهر سکه امامی 11 میلیون و 198 هزار تومان قیمت گذاری شده است. هر گرم طلای 18 عیار هم یک میلیون و 55 هزار و 500 تومان قیمت دارد.
۵۵ آنلاین قیمت افزایش قیمت یورو 

  

کرونا چگونه سبب سکته مغزی می‌شود؟/ارائه جدیدترین راهکارهای درمانی سکته مغزیرئیس انجمن سکته مغزی ایران توضیحاتی درباره تأثیر مستقیم و غیر مستقیم کرونا در حوزه سکته مغزی ارائه داد.
برنا سکته مغزی ایران حوزه 

  

قیمت دلار همچنان در مدار صعودارزش دلار مقابل بیشتر ارزهای اروپایی و آسیایی افزایش یافت.
رویداد۲۴ قیمت دلار دلار آمریکا 

  

عوامل تاثیرگذار در روند صعودی بورسیک کارشناس بازار سرمایه گفت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته شرایط سرمایه‌گذاری در بازار سهام تا پایان سال مثبت است اما در کنار آن ممکن است برخی افراد که ترس از اصلاح دوباره شاخص بورس دارند سرمایه‌های در اختیار خود را به سمت سپرده‌های بانکی هدایت کنند.
گسترش سرمایه سهام شاخص 

  

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واردات خودرو نباید برای کشور تعهدات ارزی ایجاد کند. به همین دلیل واردات مشروط به این است که ارز مورد نیاز از طریق صادرات قطعات و خودرو و همینطور فروش نفت خام تامین شود. البته پول‌های بلوکه شده دولت در دیگر کشور‌ها مشمول این طرح نمی‌شوند.
رویداد۲۴ پول واردات خودرو واردات 

  

تداوم روند صعودی بورسشاخص کل بورس با رشد 2438 واحدی در ابتدای معاملات امروز سه شنبه 11 آذرماه، به یک میلیون و 468 هزار وا
خبرفوری شاخص بانک فولاد 

  

بهترین ماه برای سهام اروپایی با خوش‌بینی به واکسن کرونا رقم خوردبازارهای سهام اروپا معاملات ماه نوامبر خود را با امید به خبرهای خوب واکسن کرونا قدرتمندانه به پایان
خبرفوری ماه سهام شاخص 

  

حرکت زیبای ارسلان قاسمی و نیما شاهرخ شاهی در این روزهای کرونایی/ ویدئوارسلان قاسمی و نیما شاهرخ شاهی بازیگران سینما و تلویزیون، در این روزهای کرونایی و ممنوعیت تردد در جا
خبرفوری تلویزیون سینما جاده 

  

بیشترین راه انتقال کرونا چیست؟عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: استفاده از ماسک بهترین راه جلوگیری از آلوده شده به ویروس کرونا است.
گسترش ماسک ویروس بیمارستان