جلال جلالی زاده: مردم به افراد پاکدست و سالم رای دهند

«جلال جلالی زاده»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: مردم در حوزه‌هایی که رقابت وجود دارد به کسانی رای دهند که از سابقه و تجربه خوبی برخوردار بوده و پاکدست و سالم باشند تا آنها فردا در پارلمان از منافع مردم دفاع کنند نه منافع شخصی و گروهی خود. جلال جلالی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه … نوشته جلال جلالی زاده: مردم به افراد پاکدست و سالم رای دهند اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

جلال جلالی زاده: مردم به افراد پاکدست و سالم رای دهند

«جلال جلالی زاده»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: مردم در حوزه‌هایی که رقابت وجود دارد به کسانی رای دهند که از سابقه و تجربه خوبی برخوردار بوده و پاکدست و سالم باشند تا آنها فردا در پارلمان از منافع مردم دفاع کنند نه منافع شخصی و گروهی خود.

جلال جلالی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه متاسفانه نمایندگانی وجود دارند که منافع شخصی و گروهی را حتی بر منافع حوزه خود ترجیح می‌دهند، اظهار کرد: هنوز این مساله که یک نماینده مجلس، نماینده کل مردم کشور بوده و باید منافع ملی را بر منافع گروهی و منطقه‌ای ترجیح دهد، خوب جا نیفتاده است.

وی بیان کرد: نمایندگانی که از تاییدصلاحیت مجدد هراس دارند، در پارلمان محافظه کار شده و آنطور که باید منافع ملی را پیگیری نمی‌کنند. از سویی برخی نمایندگان هم به جای پیگیری منافع ملی، فقط مسائل قومی و منطقه‌ای را دنبال می‌کنند، اما اگر در کشور ملزومات انتخابات پارلمان وجود داشت یعنی انتخابات حزبی برگزار می شد، این آسیب کمتر رخ می داد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: لازم است مقدمات و ملزومات انتخابات پارلمان فراهم شود؛ زیرا تا زمانی که احزاب نتوانند پارلمان را تشکیل دهند و نماینده هم درک درستی از وظایف نمایندگی نداشته باشد، این مشکلات ادامه خواهد داشت.

جلالی‌زاده گفت: حزبی نبودن انتخابات هم بر عدم ارائه برنامه از سوی داوطلبان انتخابات تاثیر می‌گذارد. نمایندگان مستقلی هستند که چند دوره در مجلس حضور دارند، ولی هنوز برنامه مشخصی ارائه نکرده‌اند. معتقدم با اصلاح روند بررسی صلاحیت ‌داوطلبان انتخابات در شورای نگهبان و همچنین حزبی شدن انتخابات می‌توان این مشکلات را حل کرد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مردم باید نمایندگانی را انتخاب کنند که پاکدست و سالم باشند، تصریح کرد: مردم در حوزه‌هایی که رقابت وجود دارد به کسانی رای دهند که از سابقه و تجربه خوبی برخوردار بوده و پاکدست و سالم باشند تا آنها فردا در پارلمان از منافع مردم دفاع کنند نه منافع شخصی و گروهی خود.

انتهای پیام

برچسب هاانتخابات جلال جلالی زاده

شورای نگهبان حوزه کار   اخبار برگزیده
  

هواداران دو کاندیدای انتخابات مجلس با هم درگیر شدند!درگیری شدید خیابانی بین صدها نفر از هواداران دو کاندیدا در شهر سوسنگرد در استان خوزستان خبرساز شد. خبرها حاکی از زخمی شدن چند نفر در این درگیری است.
مستقل‌آنلاین انتخابات مجلس استان خوزستان 

  

چهار لیست انتخاباتی با تابلو اصولگرایی وارد کارزار انتخابات شده‌اند و فرایند تهیه هر یک از آنان با حواشی بسیاری همراه بوده است.
نامه نیوز اصولگرایان بازداشت بازی 

  

اعلام آمار کشته‌شدگان آبان‌ماه برعهده دولت است/ همه اطلاعات در اختیار شورای عالی امنیت ملی استرییس سازمان پزشکی قانونی گفت: اعلام آمار کشته‌شدگان آبان‌ماه براساس مصوبه شورای امنیت ملی برعهده دولت است.
ایلنا ماه دولت شورای عالی امنیت ملی 

  

هزینه تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس از کجا می‌ آید؟شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌ های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک قانون است اما این قانون دقیقا چیست؟ هزینه های انتخاباتی کاندیداهای انتخابات مجلس باید مشخص باشد.
مستقل‌آنلاین هزینه تبلیغات انتخابات مجلس 

  

آغاز به‌کارنشست FATF در پاریس؛ ایران در دستور کاراقتصادنیوز : نشست گروه ویژه اقدام مالی (FATF) دیروز در پاریس آغاز به‌کار کرد. یکی از موضوعات مورد بررسی در نشست فوریه، روند پیشرفت ایران در عمل به رهنمودهای این گروه است.
اقتصادنیوز پاریس ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

بروکینگز: منتظر انتقام جدید ایران از آمریکا باشیداندیشکده بروکینگز معتقد است انتقام خون سردار سلیمانی به واسطه حمله به پایگاه نظامی عین‌الاسد، به پایان نرسیده و ایران باز هم به آمریکا ضربه خواهد زد.
مثلث انتقام ایران سردار سلیمانی 

  

ورود پزشکی قانونی به پرونده‌های قصور طب سنتیمدیر کل پزشکی قانونی استان تهران از ورود سازمان پزشکی قانونی به پرونده‌های مدعیان قصور طب سنتی خبر داد.
۵۵ آنلاین پزشکی قانونی جامعه پزشکی طب سنتی 

  

ماجرای فرار ملی‌پوش سرشناس ایرانی از چین و کروناحدادی گفت: به مناسبت سال نو چینی 3 روز به ما استراحت دادند، ولی با شیوع ویروس کرونا بازگشت ما به چین منتفی شد و به نوعی از این کشور فرار کردیم. در حال حاضر خبر جدیدی از بازگشت ما به چین در دست نیست.
مملکت‌آنلاین بازی چین سوریه 

  

سهمیه نوروزی بنزین به نفع مردم نیست!منتظریم برای تخصیص سهمیه بنزین نوروزی به ما اطلاع دهند. این موضوع را در دولت مطرح کردم، آقای رئیس‌جمهور دستور دادند که پیشنهادات در این زمینه مطرح شود. تخصیص یارانه بنزین، سهمیه یارانه را کم می‌کند که بخشی از این یارانه‌ها به خانواده‌ها و اقشار کم درآمد می‌رسد. اگر 100 لیتر سهمیه بنزین به 18 هزار خودرو بدهیم نزدیک 3 میلیارد از سهم منابع یارانه‌ها کم می‌شود.
مستقل‌آنلاین بنزین یارانه خودرو 

  

آخرین پیش‌بینی‌ها درباره نرخ تورم در آخرین ماه سال+جدولاقتصادنیوز : بررسی‌ها نشان می‌دهد اگر نرخ تورم مطابق با الگوی ماه‌های قبل حرکت کند، روند کاهشی نرخ تورم تا پایان سال تداوم خواهد یافت.
اقتصادنیوز نرخ ارز تورم ماه