جریان هوای بهتر در فضای ساختمان با کانالز

جریان هوای بهتر در فضای ساختمان با کانالز کدخبر: 30007 ارسال به دیگران پرینت 2 آذر 1400 پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند یارانه 20 میلیونی دولت برای خرید کالا با شرایط استثنایی | لینک ثبت نام وام و شرایط دریافت فوری/ واریزی جدید بحساب این بازنشسته ها | افزایش مجدد حقوق بازنشستگان در سال 1400 عکس مدلینگ شبنم مقدمی لو رفت | آرایش غلیظ و بدون روسری بازیگر طنز ایران عکس…

جریان هوای بهتر در فضای ساختمان با کانالز

جریان هوای بهتر در فضای ساختمان با کانالز کدخبر: 30007 ارسال به دیگران پرینت 2 آذر 1400 پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند یارانه 20 میلیونی دولت برای خرید کالا با شرایط استثنایی | لینک ثبت نام وام و شرایط دریافت فوری/ واریزی جدید بحساب این بازنشسته ها | افزایش مجدد حقوق بازنشستگان در سال 1400 عکس مدلینگ شبنم مقدمی لو رفت | آرایش غلیظ و بدون روسری بازیگر طنز ایران عکس لو رفته از عروسی شیلا خداداد | حال بد شیلا خداداد بخاطر خیانت همسرش پرداخت کارت رفاهی فوق العاده به خانوارها | واریز یارانه 750 هزار تومانی در جیب خانوارها

برای همه ما داشتن تهویه مناسب در ساختمان اهمیت دارد؛ به ویژه اینکه اگر کاربری ساختمانمان رستوران، بیمارستان یا فضایی باشد که در آنجا به داشتن هوای سالم و بدون آلودگی بیشتر باید توجه شود. برای داشتن یک هوای سالم، کارهای زیادی می‌توان انجام داد. اولین و بهترین راه قرار دادن دستگاه تهویه قوی است؛ اما داشتن سیستم تهویه یک بحث است، اینکه چگونه این هوا به کمک کانال اسپیرال گالوانیزه به بیرون تبادل کند هم بحث دیگری است که باید به آن توجه شود. باید گفت که اتفاقاً باید بیشتر به همین مسئله انتقال هوا بیشتر دقت شود.

بهترین راه برای خروج، استفاده از سیستم کانال‌کشی است؛ اما نه هر نوع کانال‌کشی است. یکی از بهترین کانال‌کشی‌ها که در چند سال گذشته اتفاقاً بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، کانال اسپیرال گالوانیزه است. برای آن‌هایی که به سیستم تهویه ساختمان خود اهمیت زیادی قائل می‌شوند، این کانال آشنا است؛ اما هنوز خیلی از افراد نسبت به آن شناختی ندارند. اینکه کانال اسپیرال گالوانیزه چیست و چه کاربردی دارد؟ و اصلاً اینکه چرا باید استفاده کرد؟

کانال اسپیرال گالوانیزه چیست؟

از روی اسم این کانال به راحتی می‌توان متوجه ساختار آن شد. کانالی از ورقه‌هایی است که به صورت اسپیرال حول محور گردی ساخته می‌شوند. این کانال به دلیل ساختار اسپیرال و البته متفاوتی که با بقیه دارد، به خوبی می‌تواند باعث خارج شدن انواع دود، آلودگی و همچنین ذرات و گردوغبار ناشی از فعالیت‌های کارگاهی شود. به دلیل ویژگی‌ها و قابلیت‌های کانال اسپیرال از آن در انواع ساختمان‌هایی با کاربری‌های متفاوتی از جمله کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، ورزشگاه‌ها، امکان عمومی، بیمارستان‌ها، کلانتری‌ها، ساختمان‌های دولتی، انواع سوله‌ها و انبارها، سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه‌ها، سیستم شوتینگ و ساختمان‌های مسکونی استفاده می‌شود.

ساختار کانال اسپیرال گالوانیزه به چه صورت است؟

کانال‌های اسپیرال گالوانیزه دارای ساختار و شکلی متفاوتی نسبت به بقیه کانال‌هایی هستند که تاکنون دیده‌اید. روی سطح این کانال برجستگی‌هایی وجود دارند که همین برجستگی‌ها باعث افزایش کارایی و استقامت این کانال شده است. همچنین سطح داخل صاف است و باعث می‌شود تا هیچگونه افت فشاری در درون آن وجود نداشته باشد.

چرا این نوع کانال

استفاده از کانال اسپیرال گالوانیزه چه مزیت‌هایی به همراه دارد:

کاهش زمان تحویل به دلیل داشتن اتصالات متداول و قابلیت پیش تولید دارای اتلاف انرژی کمتر به دلیل کمتر بودن سطح جانبی نسبت به دیگر کانال‌ها از جمله کانال چهارگوش ساخته شده از ورقه‌هایی با جنس گالوانیزه، آلومینیوم یا استیل دارای استحکام بیشتر تولید صدای کمتر نسبت به دیگر کانال در هنگام فعال بودن داشتن نمای یک دست و زیبا داشتن ایجاد جریان یکنواخت در هنگام فعال بودن نیاز کمتر به ساپورت و فلنج نصب آسان و سریع با هزینه کمتر داشتن قابلیت عایقکاری بهتر نداشتن نشتی هوا

 

البته باید گفت که یکی از مهم‌ترین مزیت کانال‌های اسپیرال گالوانیزه در برجستگی‌های روی سطح خارجی و داشتن سطح صاف در داخل آن است. این حالت‌ها باعث می‌شود تا علاوه بر افزایش استحکام بالا، جریان هوا بهتر و با سرعت بیشتری منتقل شود. سبک‌تر و ارزان‌تر بودن دیگر دلیلی است که از این کانال استفاده می‌شود. مسلماً قیمت پایین آن در کاهش هزینه ساخت ساختمان‌ها مؤثر خواهد بود.

کاربردهای کانال اسپیرال گالوانیزه

یکی از مهم‌ترین مزایای دیگر کانال گالونیزه در این است که محدودیتی در استفاده ندارد. از این کانال می‌توان در رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، سوله‌های صنعتی، باشگاه‌های ورزشی، استادیوم‌ها، سرویس‌های بهداشتی، انواع آشپزخانه‌ها، ساختمان‌های مسکونی و اداری، ساختمان پزشکان، انبارها، پارکینگ‌های عمومی و چند طبقه‌ای، فروشگاه‌های بزرگ و کارگاه‌ها استفاده کرد. در حقیقت در هر جایی که هوا در آنجا جریان دارد و تمیز بودن آن هم باید مورد توجه قرا بگیرد، این کانال را می‌توان نصب و به کار برد.

در حقیقت باید گفت که فرقی ندارد که کاربری ساختمانتان چیست؛ در هر صورت نیاز به یک سیستم تهویه و کانال برای ایجاد جریان بهتر هوا دارید. چنین کانال‌هایی می‌توانند شما را به هدف اصلی‌تان برسانند.

کانال اسپیرال گالوانیزه با پیشگام سپهر

پیشگام سپهر از تولید و عرضه کنندگان انواع کانال مختلف به ویژه حوزه تهویه با ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد است. کانال اسپیرال گالوانیزه از نمونه محصولاتی که شرکت پیشگام سپهر با در نظر گرفتن ویژگی‌هایی توانسته درصد محبوبیت و فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

مهم‌ترین ویژگی‌های کانال‌های اسپیرال تولیده شده در پیشگام سپهر شامل موارد زیر است:

طول هر بخش از کانال تولید شده بین 5 تا 6 متر و با طول شاخه‌های استاندارد 3 متری است. قطر کانال‌ها بین 100 تا 2500 میلی‌متر است. در حالت کلی، کانال‌ها از سه جنس گالوانیزه، آلومینیوم و استیل هستند. بازه دمایی قابل تحمل برای کانال‌ها بین 20- تا 250+ درجه است. تمامی کانال‌ها به صورت کامل آب‌بندی می‌شوند. استفاده از neck در نوار که باعث افزایش استحکام کانال‌ها می‌شود. داشتن قابلیت عایق حرارتی بالا که مقاومت آن را در برابر حرارت افزایش می‌دهد. استفاده از انواع اتصالات مختلف که باعث آسان و سریع‌تر شدن نصب می‌شود. قابلیت استفاده در انواع کاربردها که باعث افزایش محصولات شده است. سفارش کانال اسپیرال گالوانیزه از پیشگام سپهر

کانال اسپیرال گالوانیزه می­تواند با لوله خرطومی هوا که با نام لوله خرطومی مکنده برای انتقال هوا جایگزین شود. بهترین زمان برای سفارش کانال اسپیرال در هنگام ساخت و تکمیل ساختمان است؛ اما چگونگی انتخاب، مقدار مورد نظر و همچنین چگونگی نصب آن فرآیند کاملاً تخصصی است. اینکه چگونه استفاده و نصب شوند تا هوا به بهترین شکل ممکن در ساختمان جریان پیدا کرده و همچنین هوای آلوده داخل هم خارج شود. شرکت پیشگام سپهر با داشتن تیم مجرب شما را در زمینه خرید و نصب به طور کامل راهنمایی و مشاوره خواهد کرد. برای خرید کانال اسپیرال گالوانیزه می‌توانید با کارشناسان شرکت پیشگام سپهر تماس بگیرید.

 

ویژه :

پرداخت کارت رفاهی فوق العاده به خانوارها | واریز یارانه 750 هزار تومانی در جیب خانوارها اسپیرال گالوانیزه لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

فوتبال یارانه دولت   اخبار برگزیده
  

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیر خارجه دیدار می‌کننداین دیدار در روز جاری و در محل وزارت امور خارجه برگزار می شود.
مثلث مجلس شورای اسلامی کتایون ریاحی یارانه 

  

منشا ضعف‌ها در اداره شهر دوره چهارم شوراست/ "فساد" نتیجه نظارت حداقلی شوراییان استعضو اسبق شورای شهر تهران گفت: در فرهنگ مدیریتی هر کسی که بر سرکاری منصوب می‌شود و قدرت را به دست می‌گیرد، برای عملکرد مثبت و برنامه‌های مدیریتی گذشتگان اهمیتی قائل نبوده و نوعا به دنبال اِعمال نظرات شخصی و یا جناحی خودشان است.
ایلنا درآمد شورای شهر تهران تهران 

  

حاکمیت تحمل خود را در برابر اعتراضات معیشتی مردم بالا ببرد/ خودمان را فریب ندهیم/ وضعیت اقتصادی‌ هیچ کشوری با وجود تحریم‌ها، گل و بلبل نشده استقائم مقام حزب اعتماد ملی درباره علت افزایش اعتراض معیشتی مردم گفت: قبل از انتخابات رقبای اصلاح‌طلبان و حتی خود رئیس‌جمهور ‌گفتند سرنوشت معیشت مردم را به تحریم‌ها گره نمی‌زنیم. اما حالا آفتاب آمد دلیل آفتاب، می‌بینیم که سرنوشت همه چیز به تحریم‌ها گره خورده است. آیا می‌توان کشوری را به شهادت آورد که درگیر تحریم باشد ولی وضعیت اقتصادی‌اش گل و بلبل باشد؟
ایلنا ایران اصلاح طلبان بابک زنجانی 

  

قالیباف: شفافیت کل نظام باید از مجلس آغاز شودنماینده مردم تبریز در مجلس جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس درباره طرح شفافیت آرای نمایندگان را تشریح کرد.
فردا مجلس شورای اسلامی تبریز دولت 

  

فوری/ اختصاص 100 هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیرمعاون پارلمانی وزیر اقتصاد از حذف ارز 4200 تومانی از بودجه 1401 خبر داده و ادامه داد: در بودجه بندی سال آینده برای حمایت از اقشار آسیب پذیر یک‌صد هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
اقتصادنیوز یارانه معاون پارلمانی اقتصاد 

  

آخرین اخبار از زمان برگزاری دور بعدی مذاکرات وین + جزئیاتلارنس نورمن در توییت خود از احتمال از سرگیری دور جدید مذاکرات وین از پنجشنبه خبر داد.
نامه نیوز وین خبرنگار وال استریت 

  

آقای قالیباف! عملکردتان با انقلابی‌گری در تناقض استجناب آقای قالیباف مردم از شما به عنوان رئیس مجلسی که با شعار انقلابی گری پای کار آمده، انتظار ویژه ای برای از بین بردن ساختار های معیوب گذشته دارند اما عملکرد یک سال و نیم گذشته شما، به تحقق این انتظار کمکی نکرده است.
مستقل‌آنلاین ازدواج دانشگاه شهید بهشتی کار 

  

اختلاف میان مجیدی و ژستد بالا گرفتمهاجم ناکام استقلال از کادر فنی خواسته برایش تمرین ضربه در چارچوب بگذارند.
خانه فوتبال فرهاد مجیدی فوتبال ازدواج 

  

با افزایش جمعیت فقرا مواجه خواهیم شدپرستو سرمدی می‌گوید: ما با افزایش جمعیت فقرا مواجه خواهیم شد زیرا مشوق‌های دولتی به احتمال زیاد طبقات متوسط به بالا را برای فرزندآوری تحت تاثیر قرار نخواهد داد و جمعیت حاشیه نشین و فقیر تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند. به همین دلیل در آینده با افزایش کودکان کار نیز مواجه خواهیم شد.
مستقل‌آنلاین بارداری افزایش جمعیت امید به زندگی 

  

نماینده تهران: دلار 30 هزار تومانی حباب است!باید تمام تحریم‌ها برداشته شود و اگر برداشته نشود دیگر مذاکره معنا ندارد، لذا اینکه در داخل یک ذره می‌برند بالا و یک ذره می‌آورند پایین، این‌ها حباب است و ان‌شاالله سیاست دولت این است که جلوی این‌ها گرفته شود و این موارد به آنجا[مذاکره] گره نخورد.
مستقل‌آنلاین تهران دلار اصفهان 

  

فرصت 20 روزه بخشودگی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث خودرو و موتور(آذر 1400)بیمه شخص ثالث، خسارت اشخاص ثالث را در جریان تصادفات خودرو و موتور جبران می‌کند.
ایلنا بیمه شخص ثالث بیمه شرکت های بیمه 

  

نامه مهم عباسی نژاد به سازمان برنامه و بودجه در رابطه با افزایش حقوق هادکتر حسین عباسی نژاد استاد اقتصاد دانشگاه تهران در اعتراض به نحوه افزایش حقوق ها برای سال 1401 نامه ای به ریاست سازمان برنامه و بودجه ارسال کردند
نامه نیوز سازمان برنامه و بودجه تورم بودجه 

  

هشدار آیت الله جنتی: اگر مردم از ما کنار بکشند مفهوم بدی خواهد داشت | کاری کنیم که یک صدا از نظام بیرون بیاید + ویدئورئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: امیدوارم شورای هماهنگی بتواند هماهنگ و هم‌صدا با مردم برنامه‌های خود را اجرا کند و مردم احساس کنند که در مسائل حضور دارند و شخصیت خود را بازیابی کنند.
۵۵ آنلاین احمد جنتی تبلیغات موفقیت 

  

عوارض خطرناک برای درمان تامین اجتماعیمعاون دفتر ارزیابی و تعالی خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی، گفت: دو عارضه تقاضای القایی و مخاطرات اخلاقی در نظام سلامت می‌تواند خریدار خدمت را با هزینه هنگفت و غیر قابل مدیریت مواجه کند.
ایلنا درمان سازمان تامین اجتماعی تامین اجتماعی 

  

خطیب زاده:دور بعدی مذاکرات آخر هفته برگزار می شود/طرف مقابل هیچ ایرادی در متون ایران نگرفتخطیب زاده: نه تعجیل در مذاکرات داریم نه اجازه می هیم با وقت ما بازی کنند دور بعدی مذاکرات آخر هفته برگزار می شود
فردا ایران بازی 

  اخبار داغ
  

سیگنال های منفی به بورس/خریداران بازار بی رمق شدنداقتصادنیوز: معاملات روز چهارشنبه 17 آذر 1400 با دریافت سیگنال های منفی از اخبار و رویدادهای برجامی، احتمالا با نوسان محدود و میل به افت دوباره شاخص دنبال شود.
اقتصادنیوز شاخص 

  

پیش‌بینی قیمت دلار امروز 17 آذر/ ورود تقاضای آربیتراژی به بازار؟در چهارمین روز هفته، قیمت دلار نتوانست بالای مرز 31 هزار تومانی تثبیت شود و به کانال 30 هزار تومانی بازگشت.
فردا قیمت دلار جدول 

  

نگران افزایش کرونا در مدارس هستیم به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام عین الهی، در حاشیه بازدید از مجموعه خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در پاسخ به این پرسش که آیا در قالب اجرای طرح مدیریت هوشمند، از ورود دانش آموزان واکسن نزده به سر کلاس جلوگیری می‌شود یا خیر، افزود: نگران بازگشایی مدارس هستیم زمانی که تجمع ایجاد می‌شود شیوع بیماری کرونا بیشتر می‌گردد به همین علت دانش آموزانی که واکسن نزدند می‌توانند به…
مهر وزارت بهداشت ایران وزارت آموزش و پرورش 

  

کرونا عامل تاخیر در تشخیص موارد جدید سرطان به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هلث دی نیوز، برای این مطالعه، محققان داده‌های بیش از 9 میلیون بیمار را در بیش از 1200 مرکز پزشکی تجزیه و تحلیل کردند. نتایج نشان داد روش‌های تشخیص سرطان کمتر مورد استفاده قرار گرفته و در سال 2020 تشخیص‌های جدید سرطان کمتر از دو سال قبل بوده است. از سال 2018 تا 2020، 3.9 میلیون روش تشخیصی انجام شده و نزدیک به 252 هزار مورد سرطان جدید تشخیص داده شده…
مهر سرطان سرطان پروستات خبرنگار 

  

قدرت انتقال کرونا در مردان بیشتر است یا زنان؟محققان دانشگاه ایالتی کلرادو در مطالعات اخیر خود دریافتند که مردان بیشتر از زنان یا کودکان ذرات ویروس کرونا را منتشر می کنند. این موضوع به دلیل وجود تفاوت های فیزیکی در ساختار بدن زنان و مردان است.
گسترش مردان زنان کودکان 

  

یافته های پزشکی جدید نشان می دهد که سویه‌ های دیگر ویروس‌ کرونای انسانی، مانند آن‌ هایی که باعث سرماخوردگی شده و قبل از ظهور بیماری کووید-19 در جمعیت های انسانی وجود داشتند، باعث به وجود آمدن ایمنی در مقابل ویروس کرونا می شوند.
نامه نیوز سیستم ایمنی ویروس سرماخوردگی 

  

برنامه‌ی «حل مشکلات بورس در سه روز» به کجا رسید؟!انتخاب نوشت: مراسم گرامیداشت روز دانشجو امروز با حضور قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید در دانشگاه شاهد برگزار شد. قاضی زاده در این مراسم در پاسخ به سئوالی درمورد راه حل سه روزه او برای بورس گفت: من که رئیس جمهور نیستم. از کجا می دانید من برنامه ام را تحویل ندادم؟ وی افزود: … نوشته برنامه‌ی «حل مشکلات بورس در سه روز» به کجا رسید؟! اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز رئیس جمهور دانشجو حوزه 

  

الاکلنگ بورس در معاملات بازارفراز و فرود شاخص بورس همچنان ادامه دارد. این در حالی است که در خلال این نوسان‌ها هیچ اتفاق واضح و روشنی مبنی بر صعودی شدن یا نزولی ماندن بازار نمی‌‌‌افتد.
گسترش بورس تهران ایران خودرو خودرو 

  

جزئیات اجرای طرح مدیریت هوشمند کروناکنترل مرزها و اجرای طرح مدیریت هوشمند، دو دستور کار قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا
فردا کار 

  

تشدید تمهیدات بهداشتی برای جلوگیری از ورود سویه جدید کرونا به کشور​مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری تهران از تشدید تمهیدات بهداشتی در فرودگاه امام خمینی(ره) برای جلوگیری از ورود سویه جدید کرونا به کشور خبر داد.
ایلنا فرودگاه امام فرودگاه امام خمینی وزارت خارجه 

  

این خودرو یک روزه 12 میلیون تومان گران شد + جدول قیمت خودروشدت افزایش قیمت ها در بازار تهران افزایش یافت؛ این در شرایطی است که خرید و فروش در حداقل ممکن قرار دارد.
شما‌نیوز واردات خودرو خودرو بازار خودرو 

  

خریداران بورس توان ندارند/ حقیقی ها همچنان در مدار خروجاقتصادنیوز: معاملات امروز 16 آذر 1400 بازار سهام با نوسان محدودی دنبال شد تا همچنان برای روزهای بعد هم پیش بینی ها بر همین مدار باشد.
اقتصادنیوز سهام 

  

در مورد مهاجرت پرستاران در یک سال اول کرونا آمار وحشتناکی داشتیمرییس هیات مدیره نظام پرستاری استان تهران بیان کرد: در مورد مهاجرت پرستاران در یک ساله اول کرونا آمار وحشتناکی داشتیم و مجوز خروج از کشور پرستاران در تهران در سال‌های قبل به طور میانگین ماهانه پنج نفر بود که این عدد در ایام کرونا در تهران به ماهی 500 درخواست خروج از کشور رسید...
۵۵ آنلاین درمان درآمد مهاجرت 

  

واکنش جالب قاضی زاده به سئوالی درباره راه حل سه روزه او برای بورس+فیلمامیرحسین قاضی زاده به سئوالی درمورد راه حل سه روزه او برای بورس گفت: من که رئیس جمهور نیستم، از کجا می دانید من برنامه ام را تحویل ندادم؟ گفته ام چگونه سه روزه مشکل را حل می کنم،‌این سوال مغلطه ست؛ از سخنگوی اقتصادی دولت بپرسید.
اقتصادنیوز رئیس جمهور دولت