برنا   |  ورزشی  |  

می‌خواهیم تا پایان دولت تدبیروامید تعداد قابل توجهی از پروژه‌های بزرگ و تاثیرگذار ورزش را افتتاح کنیم/ فجرچهلم را باشکوه‌تر از همیشه برگزار خواهیم کرد

وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال که تهدیدات دشمنان بسیار زیاد بود ما بر آن شدیم تا برخلاف تهدیدات فجر چهلم را هرچه باشکوه تر برگزار کنیم.

می‌خواهیم تا پایان دولت تدبیروامید تعداد قابل توجهی از پروژه‌های بزرگ و تاثیرگذار ورزش را افتتاح کنیم/ فجرچهلم را باشکوه‌تر از همیشه برگزار خواهیم کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی‌فر، امروز 17 آذر ماه در مراسم افتتاح زورخانه بین المللی شهید لنگری زاده کرمان با اشاره به بهره برداری از تعدادی پروژه‌های دولتی و بخش خصوصی در حوزه ورزش در کرمان و رفسنجان اظهار کرد: استان کرمان در دهه اخیر توسعه خیلی خوبی در حوزه‌های مختلف داشته و در عرصه ورزش شاهد اتفاقات خیلی خوب هم از جهت احداث فضاهای ورزشی و فراهم شدن شکوفایی استعدادهای ورزشی بوده‌ایم.

وی با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران کرمانی در مسابقات ملی و بین المللی افزود: زورخانه بین المللی کرمان آوردگاهی برای ورزشکاران باستانی خواهد بود.  پیست دوچرخه سواری بیش از 20 سال قبل آغاز و عملیات آن به دلایلی متوقف شده بود و در دو سال گذشته تلاش ویژه‌ای صورت گرفت و امروز در اختیار مردم و ورزشکاران و دوچرخه سواران استان و کشور قرار گرفت و ان‌شاءالله استان بعد از این می‌تواند میزبانی مسابقات ملی و بین المللی را که در پیست برگزار می‌شود، داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: اوضاع کلی ورزش استان کرمان در رشته‌های مختلف مناسب است و امیدواریم نوجوانانی که در رده‌های پایه رشته‌های مختلف کار می‌کنند در آینده نزدیک به عضویت تیم‌های ملی می درآمده و اخبار بهتری از ورزش استان در سال‌های آینده خواهیم شنید. از دو سال پیش که فعالیت مان را آغاز کردیم بیش از چهار هزار  پروژه ورزشی در کشور وجود داشت که با تلاش‌های شبانه روزی و اولویت بندی که شد تا پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی بالا داشتند و حدود 10 تا 15 سال نیمه کاره رها شده بودند و همچنین هزینه زیادی بر دوش دولت بودند را به بهره‌برداری برسانیم. خوشبختانه دراین دو سال با تلاش های زیاد بیش از 500 پروژه ورزشی به بهره برداری رسید و الان 3500 پروژه نیمه تمام داریم که تعدادی از آنها طرح های بزرگ و اولویت‌دار هستند که امیدواریم آنها را تکمیل کنیم.

وی افزود: امیدواریم مدیریت اجرایی استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مجلس مانند قبل همکاری خود را در حوزه ورزش ادامه دهند و در لیگ‌های برتر رشته‌های مختلف تیم‌های مناسبی از استان کرمان داشته باشیم که موجبات عزت، غرور و نشاط مردم را فراهم کنند. تمرکز ما این بوده تا پایان دولت تدبیر و امید بتوانیم تعداد قابل توجهی از پروژه های بزرگ و تاثیرگذار ورزش کشور را افتتاح کنیم.

سلطانی فر گفت: امسال که تهدیدات دشمنان بسیار زیاد بود ما بر آن شدیم تا برخلاف تهدیدات فجر چهلم را هرچه باشکوه تر برگزار کنیم که فجر چهلم ما از هفته دولت امسال آغاز شده و می خواهیم هر دو هفته یکبار تا دهه فجر پروژه‌های خوبی را در سطح کشور افتتاح کنیم. امیدوارم کارنامه ما در دولت تدبیر و امید کارنامه خوب و قابل دفاعی باشد.

در این مراسم از مدال آوران بازی‌های آسیاسی و پاراآسیایی استان کرمان توسط وزیر ورزش تقدیر شد. پیمان نصیری ورزشکار کرمانی مدال بازی های پاراآسیایی خود را به امیری خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان تقدیم کرد و ایشان به نمایندگی از جامعه ورزش کرمان مدال را به مادر و همسر شهید لنگری زاده تقدیم کرد.

باستانی استان کرمان دولت   اخبار برگزیده
  

​قیمت روغن موتور داخلی و خارجی سر به فلک کشید! +جزئیات​اقتصاد نیوز:شاید اگر در هفته‌های اخیر برای تعویض روغن موتور مراجعه کرده باشید متوجه یک موضوع عجیب شده باشید که یا به طور کلی بعضی از برندهای ایرانی و خارجی وجود ندارند و خبری از محصولاتشان نیست و یا اینکه حداقل با 50 درصد قیمت بالاتر نسبت به قبل به فروش می‌رسند که طبیعتا هزینه‌هایتان را به شدت بالا برده است.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

افزایش حقوق معلمان جدید به کجا رسید؟رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی از مذاکره با رئیس سازمان اداری و استخدامی برای افزایش حقوق دانشجومعلمان خبر داد که او هم معتقد بود حداقل حقوق دانشجومعلمان یک‌میلیون و 563هزار تومان است.
خودروتک رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی سازمان امور اداری و استخدامی 

  

پاسخ صریح به فرستادگان امریکا برای مذاکرهایران پاسخ خود به سفرهای پیدا و پنهان مقام‌های کشورهای مختلف برای کاهش تنش‌ بین واشنگتن و تهران را اعلام کرد.
مثلث ایران روزنامه ایران دونالد ترامپ 

  

راغفر اظهار داشت: در این سی سال اخیر هر موقع اقتصاد ایران با بحران روبه‌رو شد، بانک جهانی و صندوق بین المللی پول اطلاعیه داده‌اند که اقتصاد ایران در مسیر صحیح و سالمی است یا این نهادها همیشه از افراد خود در در درون سیستم حمایت کرده‌اند. بطوریکه در زمان آقای احمدی نژاد رییس بانک جهانی گفته بود الگوی ایران در موضوع یارانه‌ها را باید جهانی کرد یعنی وقاحت در حد اعلا.
نامه نیوز حسین راغفر دلار اتاق بازرگانی 

  

کاهش قیمت خودرو ادامه داردعضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر و برخورد با دلالان فضای مجازی باعث کاهش قیمت خودرو شد.
خودروتک قیمت ارز قیمت خودرو 

  

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی گفت که گمان نمی‌کند ایران خواستار جنگ باشد و آنها قطعا خواستار جنگ با آمریکا نیستند.
نامه نیوز دونالد ترامپ ترامپ ایران 

  

جزییات جدید از تلاش چند کشور برای میانجیگری میان ایران و آمریکا/ بن علوی توضیح دادوزیر خارجه عمان بر تلاش با طرف‌های دیگر برای آرام‌سازی تنش در منطقه میان آمریکا و ایران تاکید کرد.
مثلث ایران ایران و آمریکا رئیس جمهور 

  

بیانیه مهم روس ها درباره ایرانوزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که افزایش غنی سازی توسط تهران، نقض توافقنامه هسته ای محسوب نمی شود.
مثلث روسیه ایران غنی سازی 

  

رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 گفت: باید انصاف به خرج داد، آقای روحانی در اداره کشور دچار گرفتاری های زیادی شده است. او از پس اداره کشور در حوزه اقتصاد، تولید و توزیع بر نمی آید. دولت معارض هایی دارد که برخی شان از دولت قوی تر هستند. یعنی دولت نمی تواند هزینه ها را تأمین و با قاچاق مبارزه کند و حرفش را به کرسی بنشاند.
نامه نیوز محمد غرضی حسن روحانی پتروشیمی 

  

پیشنهاد حذف همیشگی قیمت خودرو از سایت های خرید و فروشرئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با تاکید بر اینکه لزومی برای درج قیمت‌ خودروها در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی وجود ندارد، گفت: افزایش قیمت‌ها در پی درج قیمت‌های ساختگی در بازارهای خرید و فروش مجازی خودرو در شرایطی اتفاق می‌افتد که خرید و فروش در بازار خودرو کم است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  اخبار داغ
  

فصل برای لیونل مسی و بارسا به بدترین شکل ممکن تمام شد.
ورزش۳ لیونل مسی بازی عکس 

  

شکایت مجلس از دولت به دیوان محاسبات درباره ارز کالاهای اساسیرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش مجلس برای تخصیص 14 میلیارد دلار جهت تأمین کالاهای اساسی، گفت: از دولت به دیوان محاسبات شکایت کرده‌ایم تا وضعیت روشن و مشخص شود که 14 میلیارد دلار کجا هزینه شده است.
تسنیم مجلس شورای اسلامی کمیسیون اقتصادی مجلس ارز دولتی 

  

فصل برای لیونل مسی و بارسا به بدترین شکل ممکن تمام شد.
ورزش۳ لیونل مسی بازی عکس 

  

جزییات تازه از 264 فقره ثبت سفارش جعلی خودرو/دستور تعیین ارزش فوری خودروهای وارده با ثبت سفارش فاقد اعتبار +سندمدیرکل جرائم سازمان یافته گمرک ایران در بخشنامه‌ای به گمرکات اجرایی، خواستار تعیین ارزش فوری خودروهای وارداتی با ثبت سفارش فاقد اصالت شد.
تسنیم خودرو گمرک ایران 

  

بازار گوشی تلفن همراه در چند ماه گذشته با تنش‌های بسیاری همراه بوده که یکی از عوامل آن افزایش نرخ ارز و سامانه رجیستری بوده، با این حال باید دید گوشی موبایل در روزهای آینده ارزان می‌شود یا خیر؟
نامه نیوز موبایل تلفن تلفن همراه 

  

بارسا و والنسیا از ساعت 23.30 در بنیتو ویامارین به مصاف هم رفته اند.
ورزش۳ لیورپول ورزش بازی 

  

اصل 59 قانون اساسی، بن‌بست‌شکن است/ فشار به دولت خیانت به تاریخ و ملت ایران است/ پیروز میدان مبارزه با آمریکا هستیمرئیس‌جمهور وحدت فکر و اعتماد به یکدیگر را از ملزومات اصلی پیروزی در جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران اسلامی دانست و با تاکید بر اینکه قطعا از رنج و مشکلات مردم خبر دارم و تمام تلاش دولت جلوگیری از سخت تر شدن زندگی مردم است، از رسانه های همگانی خواست برای امید آفرینی به مردم و خنثی سازی تبلیغات دشمنان، اقدامات و دستاوردهای دولت را برای مردم بازگو کنند.
ایلنا قانون کالاهای اساسی انتخابات ریاست جمهوری 

  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز پایتخت؛ رفت‌وبرگشت قیمت‌ها و نوسانگیری کوتاه‌بُرداقتصادنیوز: امروز شنبه 4 خرداد 1398 بازار طلا و ارز با رفت و برگشت قیمت‌ها مواجه شد و نهایتاً تا عصر نرخ‌ها رشد اندکی را نسبت به نرخ‌های انتهای هفته گذشته ثبت کرد. امروز صرافی ملی نرخ خرید و فروش دلار و یورو را در دو مرحله مجموعاً 80 تومان پایین آورد و نرخ رسمی دلار را زیر مرز 14 هزار تومان برد...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز سکه و طلا یورو