برنا   |  ورزشی  |  

می‌خواهیم تا پایان دولت تدبیروامید تعداد قابل توجهی از پروژه‌های بزرگ و تاثیرگذار ورزش را افتتاح کنیم/ فجرچهلم را باشکوه‌تر از همیشه برگزار خواهیم کرد

وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال که تهدیدات دشمنان بسیار زیاد بود ما بر آن شدیم تا برخلاف تهدیدات فجر چهلم را هرچه باشکوه تر برگزار کنیم.

می‌خواهیم تا پایان دولت تدبیروامید تعداد قابل توجهی از پروژه‌های بزرگ و تاثیرگذار ورزش را افتتاح کنیم/ فجرچهلم را باشکوه‌تر از همیشه برگزار خواهیم کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی‌فر، امروز 17 آذر ماه در مراسم افتتاح زورخانه بین المللی شهید لنگری زاده کرمان با اشاره به بهره برداری از تعدادی پروژه‌های دولتی و بخش خصوصی در حوزه ورزش در کرمان و رفسنجان اظهار کرد: استان کرمان در دهه اخیر توسعه خیلی خوبی در حوزه‌های مختلف داشته و در عرصه ورزش شاهد اتفاقات خیلی خوب هم از جهت احداث فضاهای ورزشی و فراهم شدن شکوفایی استعدادهای ورزشی بوده‌ایم.

وی با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران کرمانی در مسابقات ملی و بین المللی افزود: زورخانه بین المللی کرمان آوردگاهی برای ورزشکاران باستانی خواهد بود.  پیست دوچرخه سواری بیش از 20 سال قبل آغاز و عملیات آن به دلایلی متوقف شده بود و در دو سال گذشته تلاش ویژه‌ای صورت گرفت و امروز در اختیار مردم و ورزشکاران و دوچرخه سواران استان و کشور قرار گرفت و ان‌شاءالله استان بعد از این می‌تواند میزبانی مسابقات ملی و بین المللی را که در پیست برگزار می‌شود، داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: اوضاع کلی ورزش استان کرمان در رشته‌های مختلف مناسب است و امیدواریم نوجوانانی که در رده‌های پایه رشته‌های مختلف کار می‌کنند در آینده نزدیک به عضویت تیم‌های ملی می درآمده و اخبار بهتری از ورزش استان در سال‌های آینده خواهیم شنید. از دو سال پیش که فعالیت مان را آغاز کردیم بیش از چهار هزار  پروژه ورزشی در کشور وجود داشت که با تلاش‌های شبانه روزی و اولویت بندی که شد تا پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی بالا داشتند و حدود 10 تا 15 سال نیمه کاره رها شده بودند و همچنین هزینه زیادی بر دوش دولت بودند را به بهره‌برداری برسانیم. خوشبختانه دراین دو سال با تلاش های زیاد بیش از 500 پروژه ورزشی به بهره برداری رسید و الان 3500 پروژه نیمه تمام داریم که تعدادی از آنها طرح های بزرگ و اولویت‌دار هستند که امیدواریم آنها را تکمیل کنیم.

وی افزود: امیدواریم مدیریت اجرایی استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مجلس مانند قبل همکاری خود را در حوزه ورزش ادامه دهند و در لیگ‌های برتر رشته‌های مختلف تیم‌های مناسبی از استان کرمان داشته باشیم که موجبات عزت، غرور و نشاط مردم را فراهم کنند. تمرکز ما این بوده تا پایان دولت تدبیر و امید بتوانیم تعداد قابل توجهی از پروژه های بزرگ و تاثیرگذار ورزش کشور را افتتاح کنیم.

سلطانی فر گفت: امسال که تهدیدات دشمنان بسیار زیاد بود ما بر آن شدیم تا برخلاف تهدیدات فجر چهلم را هرچه باشکوه تر برگزار کنیم که فجر چهلم ما از هفته دولت امسال آغاز شده و می خواهیم هر دو هفته یکبار تا دهه فجر پروژه‌های خوبی را در سطح کشور افتتاح کنیم. امیدوارم کارنامه ما در دولت تدبیر و امید کارنامه خوب و قابل دفاعی باشد.

در این مراسم از مدال آوران بازی‌های آسیاسی و پاراآسیایی استان کرمان توسط وزیر ورزش تقدیر شد. پیمان نصیری ورزشکار کرمانی مدال بازی های پاراآسیایی خود را به امیری خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان تقدیم کرد و ایشان به نمایندگی از جامعه ورزش کرمان مدال را به مادر و همسر شهید لنگری زاده تقدیم کرد.

باستانی استان کرمان دولت   اخبار برگزیده
  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

کسانی که بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) دریافت نکردند چه کار باید انجام دهند و چه زمانی پرداخت نقدی جاماندگان بسته حمایتی انجام خواهد شد؟ افراد و خانواده هایی که مشمول بسته حمایتی دولت نشدند چکار کنند؟ فارس: حدود یک میلیون نفر از جاماندگان بسته حمایتی دولت هستند که از فردا تا 29 بهمن … نوشته کسانی که مشمول بسته حمایتی ( سبد کالا ) نشدند چه کنند؟ اولین بار در پورتال جامع ایران بان...
ایران بانو سبد کالا دولت کار 

  

چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمانچاقی بعد از ازدواج : چرا بعد از ازدواج چاق میشویم ؟ دلیل چاقی زوج های عاشق چیست ؟ در اینجا با مقاله ای درباره ازدواج و همسرداری ، علل چاقی پس از عروسی در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.     دلایل افزایش وزن ناگهانی ، چاقی بعد از ازدواج     … نوشته چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمان اولین بار در پورتال جامع ایران بانو پدیدار شد.
ایران بانو چاقی ازدواج ورزش 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

نرم افزار Waze برای پلیس دردسرساز شداداره‌ی پلیس نیویورک از گوگل درخواست کرد نمایش اطلاعات مکانی مربوط‌به ایستگاه‌های بازرسی DWI را در برنامه‌ی ویز حذف کند؛ زیرا باعث سوءاستفاده‌ی قانون‌شکنان می‌شود.
خودروتک پلیس استرالیا نیویورک 

  

مستندات آنفلوانزای خوکی در کشور/ ادعای یک مورد فوتی به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اظهارات همایون هاشمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مبنی بر وجود مواردی از آنفلوانزای خوکی در کشور، مدیران وزارت بهداشت این موضوع را تکذیب کردند. اما، این پایان ماجرا نبود، زیرا به دنبال تکذیب مسئولان وزارت بهداشت، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ادعا وزارت بهداشت را تکذیب کرد. همایون هاشمی با بیان اینکه صدور تکذیبیه بدون تحقیق در مورد وجود…
مهر آنفلوانزای خوکی درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  

زمان فعال شدن کارت سوخت مشخص شدعضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از فعال شدن دوباره کارت سوخت در کشور خبر داد.
خودروتک کمیسیون انرژی مجلس انرژی مجلس شورای اسلامی 

  

قیمت در بازار خودرو به کدام سمت می رود؟نگرانی نسبت به آغاز دور جدید تحریم ها در سال جاری شرایط ویژه ای را در اقتصاد رقم زد به گونه‌ای که آثار تحریم در اقتصاد کشور پیش خور شد و شاهد افزایش قیمت طلا و ارز بودیم که سایر بازارها از جمله بازار خودرو را تحت تاثیر خود قرار داد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  اخبار داغ
  

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، 40 درصد رشد منابع در شرایط تورمیبانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال 1395 توانست 33 درصد رشد منابع داشته باشد...
ایلنا بانک قرض الحسنه ایران 

  

واکنش همتی به جوسازی‌های اخیر در بازار ارزرییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: برخی علاقمند به برهم زدن بازار ارز و ایجاد نوسان در آن هستند و تلاش کرده اند بر موج افزایشی سوار شوند و نوساناتی هر چند اندک در بازار ایجاد کنند که بانک مرکزی برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
ایلنا ارز بانک مرکزی بانک 

  

امروز در بازار سکه و ارز چه گذشت؟ یکشنبه 28 بهمنبازار طلا و ارز تهران روز گذشته روند صعودی را تجربه کرد و امروز نیز با نرخ‌های بازگشایی صعودی شروع و با افزایش قیمت ادامه دارد، اما بعدازظهر نرخ‌ها به مدار نزولی بازگشتند و از نرخ‌های بازگشایی امروز نیز پایین‌تر آمدند. اما قیمت‌ها همچنان بالاتر از قیمت‌های ثبت شده دیروز هستند. نهایتاً دلار در میانه کانال 12 هزار تومانی و سکه در نیمه پایین کانال 4.3 میلیونی قرار گرفتند...
خودروتک بازار طلا و ارز سکه و طلا یورو 

  

ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه لوازم خانگی از طریق سامانه نیما تامین شده استتهران-ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه تولید لوازم خانگی از طریق سامانه «نیما» تأمین شده است.
ایرنا ارز نرخ ارز واردات 

  

دستگاه های برتر استان بوشهر در مبارزه با قاچاق معرفی می شوندبوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مقابله قاطع با قاچاق سوخت، مواد مخدر و کالا در اولویت برنامه استان است و در این راستا دستگاه‌های برتر در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اجرای مصوبات معرفی می‌شوند.
ایرنا استان بوشهر مواد مخدر قاچاق 

  

سیستم انتخاباتی‌ سوئیس هکرها را به مبارزه طلبیدسوئیس برای تست امنیت سیستم جدید رأی‌گیری الکترونیکی خود، انتخاباتی صوری را به عنوان یک چالش برای هکر
خبرفوری سوئیس هکرها یورو 

  

خبر رئیس کل بانک مرکزی از تغییر مهم در بازار ارزرئیس‌کل بانک مرکزی تأکید کرد با صدور مجوز اخیر بانک مرکزی به برخی صادرکنندگان برای عرضه ارز خود در صرافی‌ها در یک ماهه باقیمانده سال تعادل بازار به‌نفع عرضه به‌هم خواهد خورد.
خودروتک بانک مرکزی بانک فضای مجازی