برنا   |  فرهنگی  |  

دلخوری بهزاد فراهانی در نشست رسانه ایی سریال "دلدار"

نشست رسانه ای سریال "دلدار" برگزارشد.

دلخوری بهزاد فراهانی در نشست رسانه ایی سریال "دلدار"

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا نوید محمودی تهیه کننده سریال "دلدار" در این نشست بیان کرد : "دلدار" دومین سریال پربیننده ماه رمضان شده و این نشان می‌دهد شبکه دو هم توانسته مخاطبان خود را پیدا کند .

وی افزود: سریال "دلدار" طی سال‌های اخیر پربیننده‌ترین سریال شبکه دو بوده است.

بهزاد فراهانی در ادامه نشست با اشاره به اینکه  من قدیمی‌ترین کارمند صدا و سیما هستم و به همان اندازه دلخور هستم و این را بارها بیان کرده‌ام گفت : مساله خودی و ناخودی و... دیگر تمام شده، این سریال را سریال شریفی دیدم و همه افراد گروه افرادی صاحب فکر و صاحب خرد بودند.

وی افزود: در همه تماس‌هایی که در این یک ماه گرفته شد یک تماسی از لرستان با من گرفته شد که برایم خیلی زیبا و خوشایند بود که گفته بودند آقای حاج قاسم اگه رضایت ندهی با یک ورنوی دسته بلند میام تهران سراغت.

آزیتا ایرایی نویسنده این مجموعه تلویریونی نیز گفت: از 90 درصد اجرا راضی هستم و این برای من خیلی تجربه خوبی بود که می‌توانم بگویم "دلدار" بهترین اتفاق تلویزیونی من بود.

وی افزود: ما می‌دانیم برای کجا کار می‌کنیم. ما تنها کاری که می‌توانستیم بکنیم این است که برای مخاطب این سوال را به وجود آوریم که چطور قرار است اتفاقی که می‌دانیم رخ می‌دهد.

محمودی بیان کرد: دلدار بر اینکه ما باید عصبانیتمان را کنترل کنیم تاکید داشته و ما سعی کردیم به این مساله بپردازیم.

 وی گفت : همه فکر می کنند تلویزیون خیلی فشار می‌آورد و می‌گوید باید حذف و اضافه کنیم اما در این سریال واقعا این اتفاق نیفتاد. مدیران تلویزیون نیز از این جامعه هستند.

 

 

رسانه خبرنگار صدا و سیما   اخبار برگزیده
  

10 خودروی برتر 2019 با کمترین هزینه نگهداریفهرست 10 خودروی ارزان‌قیمت سال 2019 برای مالکیت منتشر شد که در آن محصولاتی از هوندا، تویوتا، مزدا، بی‌ام‌و، هیوندای، فولکس‌واگن و آکورا قرار دارند.
خودروتک خودروی الکتریکی هزینه قیمت 

  

بانک مسکن و دولت به دنبال تصویب طرحی برای تامین مالی بازار اجاره و ایجاد تسهیلاتی برای مستاجران هستند.
نامه نیوز بانک مسکن بانک مرکزی بانک 

  

رئیس گروه دوستی ایران و انگلیس با بیان اینکه لندن این روزها در حال بر باد دادن حیثیت خود با پیروی کردن از آمریکا و اتهام زنی به جمهوری اسلامی است گفت: مردم ایران حواسشان به موضع‌گیری‌های لندن است.
نامه نیوز مصطفی کواکبیان فدراسیون فوتبال تولد 

  

سیستم جدید امتیازدهی رانندگان توسط شرکت تاکسی اینترنتی معروفپیش از این اوبر در حال اجرای رویه مشابهی برای رانندگان حاضر در ناوگان خود بوده است. اسنادی که در سال 2015 به بیرون درز کردند حکایت از آن دارند که حساب رانندگان حائز امتیازی کمتر از 4.6 (از حداکثر 5 امتیاز ممکن)، مسدود می شود.
خودروتک تاکسی خودرو نوآوری 

  

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در نشستی خبری در محل تاسیسات آب سنگین اراک (خنداب) به تشریح آخرین اقدامات فنی سازمان انرژی اتمی در راستای اجرای بیانیه اخیر شورای عالی امنیت ملی در توقف برخی تعهدات برجامی پرداخت.
نامه نیوز سازمان انرژی اتمی شورای عالی امنیت ملی اورانیوم 

  

پیشنهاد تحقیق و تفحص از خودروسازان با پیشنهاد وزیر صنعتوزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ ملاحظه و محدودیتی برای تحقیق و تفحص از خودروسازان در صورت لزوم ندارم.
خودروتک ایران خودرو مجلس شورای اسلامی خودرو 

  

سخنگوی سازمان انرژی اتمی: ایران 6 تیر از سقف 300 کیلوگرم اورانیوم غنی‌شده عبور می‌کندسخنگوی سازمان انرژی اتمی با حضور در مجتمع آب سنگین خنداب به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.
مثلث سازمان انرژی اتمی انرژی ایران 

  

دلار 4200 تومانی با تصمیم سران قوا حذف می‌شود؟اقتصادنیوز: نماینده شورای اقتصادی سران قوا گفت: حذف ارز 4200 تومانی در جلسه پنج شنبه ستاد اقتصادی سران قوا با توجه به دو سناریوی مطرح شده تعیین تکلیف می‌شود.
اقتصادنیوز پتروشیمی ارز ارز دولتی 

  

سران سه قوه آخر هفته درباره قیمت ارز تصمیم گیری می کنندیک مقام مسئول با بیان اینکه در جلسه پنجشنبه هفته جاری سران قوا ادامه روند تخصیص دلار 4200 تومانی تعیین تکلیف می شود، گفت: سران سه قوه قرار است پنج شنبه این هفته در این رابطه تصمیم بگیرند.
مثلث سران سه قوه قیمت ارز قیمت 

  

رئیس کمیته اطلاعات مجلس آمریکا: در مقابل ایران به شدت شکست خورده ایمایرنا: رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از سیاست های دولت ترامپ درباره توافق هسته ای ایران گفت: من فکر می کنم در بدترین شرایط هستیم و کارزار فشار حداکثری علیه ایران به شدت شکست خورده ایم.
مثلث مجلس نمایندگان آمریکا ایالات متحده آمریکا ایران 

  اخبار داغ
  

ارزیابی توان سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها و آشنایی با نگرش‌های ترافیکی جهاناقتصادنیوز؛ در نهمین جلسه کمیته فرابخشی مرکز پژوهش‌های مجلس به بررسی دو موضوع ارزیابی توان سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های حمل‌ونقل زمینی و آشنایی با نگرش‌های نوین ترافیکی جهان با حضور مدیران، صاحب‌نظران حمل‌ونقل کشور و کارشناسان مرتبط در محل فدراسیون حمل‌ونقل و لجستیک ایران پرداخته شد.
اقتصادنیوز سرمایه مجلس شورای اسلامی پژوهش 

  

کشف 6 شمش طلا و 50 قطعه عتیقه به ارزش 50 میلیاردفرمانده دریابانی استان هرمزگان از کشف 6 شمش طلای یک کیلویی در قشم خبر داد.
تسنیم استان هرمزگان قشم مراجع 

  

سپاه پاسداران ایران کمک بزرگی به مبارزه با داعش کرده استرئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه با انتقاد از نوع بکارگیری ابزار تحریم‌ها در سیاست آمریکا، به تحریم‌شدن سپاه پاسداران ایران از سوی آمریکا با وجود نقش آن در مبارزه با تروریسم منطقه اشاره کرد.
مثلث سپاه پاسداران ایران داعش