ایلنا   |  ورزشی  |  

گرشاسبی در وزارت ورزش؛ وزیر در افتتاحیه پیست دوچرخه سواری!

وزیر ورزش در حالی به کرمان رفته که حمیدرضا گرشاسبی احتمالا به محل وزارتخانه مراجعه خواهد کرد.

گرشاسبی در وزارت ورزش؛ وزیر در افتتاحیه پیست دوچرخه سواری!

وزیر ورزش در حالی به کرمان رفته که حمیدرضا گرشاسبی احتمالا به محل وزارتخانه مراجعه خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، فوتبال ایران در این روزها حال و هوای عجیبی دارد. قانون منع کار بازنشستگان که توسط مجلس دنبال می شود؛ شامل حال چند مدیر بلند پایه فوتبالمان هم می شود. یکی از این افراد حمیدرضا گرشاسبی است. مدیرعامل سرخپوشان تهرانی رفتنش قطعی شده است و باید پرسپولیس را ترک کند.

با این حال خبر رسیده که گرشاسبی امروز در وزارت ورزش حاضر می شود تا جلسه ای را با مسئولان وزارتخانه داشته باشد اما خبری از وزیر ورزش نیست! دکتر سلطانی فر در این وضعیت خاص و مهم کنونی که هواداران و بازیکنان پرسپولیس مخالف رفتن گرشاسبی هستند به کرمان رفته است.

دکتر مسعود سلطانی فر به منظور افتتاح و بازدید از چندین پروژه ورزشی, دیدار با جوانان و ورزشکاران و هیات های ورزشی صبح امروز با استقبال مسئولان استانی وارد کرمان شد. افتتاح پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیا(ص) و حضور در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان از اهم برنامه های وزیر ورزش و جوانان در این سفر یک روزه است.

باید دید این سفر یک روزه واقعا اینقدر مهم بوده یا آقای وزیر علاقه ای به روبرو شدن با مدیر پرسپولیس را نداشته و نمی خواسته در این جلسه حضور داشته باشد. علی ای حال پرسپولیس متعلق به وزارت ورزش و جوانان است و آنها باید پاسخگوی وضعیت این تیم و همچنین استقلال باشند و واکنش مناسب را به اتفاقات پیرامون این دو باشگاه داشته باشند.

 

 

حمیدرضا گرشاسبی وزارت ورزش و جوانان ورزش   اخبار برگزیده
  

خداحافظی ناگهانی مهاجم استقلال در فضای مجازیمهاجم تیم فوتبال استقلال در فضای مجازی با این تیم و هوادارانش خداحافظی کرد.
برنا استقلال فضای مجازی فوتبال 

  

پرسپولیس شکست خوردتیم‌های پایه پرسپولیس در رقابت‌های این هفته لیگ تهران به سه پیروزی و یک تساوی دست پیدا کردند.
برنا باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تهران 

  

دردسر عجیب برای فوتبالیست مشهور/ حبس موقت تا زمان صدورحکم نهاییفوتبالیست مشهور تا زمان حکم نهایی در حبس می ماند.
برنا تایلند فوتبال بازداشت 

  

باشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان دادباشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان داد.
برنا باشگاه استقلال استقلال رسانه 

  

چراغ سبز برانکو به بازگشت طارمیاحتمالا در نقل و انتقالات بازیکن سابق قرمز ها بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود.
برنا برانکو مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس 

  

پرسپولیس تیم متعصبی است/ سپاهان شانس بیشتری برای برد داردسرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: بزرگترین شاخصه تیم پرسپولیس تعصب آن است همه فکر می‌کردند پرسپولیس چون نتوانسته در پنجره نقل و انتقالات یارگیری کند حالا در بازی‌های آسیایی و لیگ ناموفق است بازیکنانش خسته شده و آسیب دیدگی پیدا کرده‌اند...
برنا پرسپولیس استقلال باشگاه سپاهان 

  

استقلال روند صعودی خود را با قدرت ادامه می‌دهد/ تیم باید نقاط ضعفش را در آسیا ترمیم کند/ پدیده را در تهران می‌بریم و به کورس قهرمانی می‌رسیمپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سومین برد پیاپی استقلال بیانگر این است که تیم روند صعودی خود را با قدرت ادامه می دهد.
برنا باشگاه استقلال استقلال ایران 

  

انفجار انتحاری در چابهارمعاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در چابهار خبر داد.
برنا انفجار 

  

جایگزین انصاری در استقلال مشخص شدبازیکن سابق استقلال بار دیگر در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی‌ها اضافه می‌شود.
برنا استقلال فوتبال قزاقستان 

  

مهر تایید بازگشت جباروف به استقلال!بازیکن اسبق استقلال در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.
برنا باشگاه استقلال استقلال 

  اخبار داغ
  

افزایش نرخ ارز به واحدهای صنعتی گلستان رونق دادگرگان - ایرنا - معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی گلستان با بیان این که نوسانات نرخ ارز باعث رغبت بیشتر برای صادرات و به تبع آن رونق تولید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده است، گفت: اکنون شمار زیادی از واحدهای صنعتی منطقه فعالیت خود را از یک به دو تا سه نوبت افزایش داده اند.
ایرنا نرخ ارز ارز استان گلستان 

  

جزئیات دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز برای صرافی‌های مجازبانک مرکزی دستورالعمل خرید و فروش ارز را به شبکه صرافی‌های مجاز اعلام کرد که بر اساس آن باید هنگام خرید ارز حاصل از صادرات، گزینه «از محل صادرات» را در سامانه سنا انتخاب کنند.
ایلنا دستورالعمل واردات ارز 

  

تصمیمات نادرست بانک مرکزی مهم ترین آسیب های مبارزه فساد استدادستان تهران تاکید کرد: برخی شرکت‌های صوری، صرافی‌های غیرمجاز، برخی بانک‌ها، تصمیمات نادرست بانک مرکزی و برخی سامانه‌ها و دلالان از مهم‌ترین آسیب‌های پیش روی مبارزه با فساد است.
برنا بانک مرکزی بانک استقلال 

  

تصمیمات نادرست بانک مرکزی از مهم‌ترین آسیب‌های مبارزه با فساد استدادستان تهران تاکید کرد: برخی شرکت‌های صوری، صرافی‌های غیرمجاز، برخی بانک‌ها، تصمیمات نادرست بانک مرکزی و برخی سامانه‌ها و دلالان از مهم‌ترین آسیب‌های پیش روی مبارزه با فساد است.
ایلنا بانک مرکزی بانک مهناز افشار 

  

شناخته شدن 18 میراث طبیعی واجد ارزش برای ثبت در آثار ملی کشور18اثر از استان های قم، زنجان، قزوین و آذربایجان شرقی در کمیته ثبت و حریم میراث طبیعی، واجد ارزش ثبت در آثار ملی طبیعی شناخته شدند.
برنا درخت استان زنجان استان قم 

  

پیروزی ارزشمند بتیس و صعود به رتبه پنجم لالیگاتهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال بتیس با پیروزی ارزشمند خارج از خانه سه بر یک مقابل اسپانیول به رتبه پنجم لالیگا صعود کرد.
ایرنا بارسلونا فوتبال لالیگا