ایلنا   |  ورزشی  |  

یزدی: آستین بالا میزنم تا برای موفقیت شهرم تلاش کنم / پنجره نقل و انتقالاتی نفت بسته است!

سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان امیدوار است با استفاده از پتانسیل این تیم نتایج موفقیت‌آمیزی را برای خوشحال هواداران نفت به ارمغان بیاورد.

یزدی: آستین بالا میزنم تا برای موفقیت شهرم تلاش کنم / پنجره نقل و انتقالاتی نفت بسته است!

سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان امیدوار است با استفاده از پتانسیل این تیم نتایج موفقیت‌آمیزی را برای خوشحال هواداران نفت به ارمغان بیاورد.

داریوش یزدی در گفتگو با ایلنا درخصوص سرمربیگری نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: مسجد سلیمان شهر من است و برای کمک به تیم هم علاقه داشتم. بعد از اتفاقاتی که به وجود آمد و سرمربی تیم نتوانست ادامه همکاری بدهد، پیشنهاد از سوی باشگاه به دستم رسید و با توجه به اینکه تیم شهرم بود قبول مسئولیت کردم.

یزدی درباره برنامه‌هایش برای تیم نفت اضافه کرد: ما به دنبال این هستیم که یک تیم خوب در لیگ داشته باشیم و برای این، نیاز به برنامه‌های مدون است. این تیم در نیم فصل اول عملکرد نسبتا قابل قبول داشته ضمن اینکه تیم یک مزیت خوب دارم و آن هم میانگین سنی بسیار پایین بوده که بازیکنان جوانی دارند. قطعا به دنبال ارتقای بازیکنان هستیم و این پتانسیل در آنها وجود دارد. 

او ادامه داد: از بازیکنان شناخت دارم و در کنار مسابقات لیگ که دنبال می‌کردم بازی‌های نفت را هم تماشا می‌کردم. تمام مجموعه مدیران باشگاه و استان باید کمک کنند که در کنار هم بتوانیم کارمان را پیش ببریم. داریوش یزدی به تنهایی نمی‌تواند یک اتفاق خوب رقم بزند و همه باید یکدل کنار هم باشیم تا پیشرفت کنیم.

سرمربی جدید تیم نفت در پاسخ به این سوال که مدیران باشگاه برای او هدفی معین کرده‌اند یا خیر، گفت: نه، به هر شکل ما با توجه به شناخت خوبی که از هم داشتیم، مبنای ما بر این است که تیم را در مسابقات لیگ حفظ کنیم و این اتفاق با همراهی تمامی عزیزان عملی می‌شود.

یزدی درباره اینکه مسائل مالی برای او نگران کننده نیست، گفت: به هر شکل این مسأله تیمی برای تمام تیم‌ها وجود دارد. در لیگ برتر هم تمام تیم‌ها مشکل مالی دارند که درصدش متفاوت است. مسجد سلیمان هم جزو تیم‌هایی هست که متوسط بوده، نمی‌گویم که خوب یا بد بود. ما صحبت‌هایی را داشتیم که پرداختی بازیکنان به شکل منظم باشد و رضایت داشته باشند تا کارمان را به شکل مناسب انجام بدهیم.

سرمربی نفت همینطور درباره لیست ورود و خروج تیم نفت همچنین گفت: هیچ چیزی فعلا مشخص نشده و ورودی و خروجی نداریم. چه بسا اینکه من سوال کردم و پنجره نقل و انتقالاتی نفت فعلا بسته است! این به دلیل مسائل مالی است که برطرف می‌شود اما اگر نیاز وجود داشته باشد ما تیم را تقویت خواهیم کرد. در بازیکنان تیم‌مان با توجه به آنالیزی که داشتم بسیار مستعد هستند و درکنار بازیکنان جوان بازیکنان باتجربه خوبی هم داریم.

او درخصوص انتخابات دستیاران همینطور گفت: طی یکی دو روز آینده این کار را انجام می‌دهیم و می‌توانیم نفراتی را به مجموعه اضافه کنیم که کمک خوبی به تیم انجام بدهند.

یزدی در پایان همچنین گفت: از مجموعه نفت متشکرم که به من اعتماد کردند و با تمام وجود و احترامی که برای همه عزیزان قائل هستم، آستین بالا میزنم و برای موفقیت تیم شهرم تلاش می‌کنم. کار را باید خوب انجام بدهیم تا دل هواداران را شاد کنیم چون هواداران رکن اصلی باشگاه ما هستند و آنها می‌توانند در موفقیت ما نقش اساسی داشته باشند. قول می‌دهم که تمام تجاربم را بکار بگیرم تا هواداران را شاد و سربلند کنم.

موفقیت نفت مسجد   اخبار برگزیده
  

یک سخنگوی کاخ سفید موضع این کشور را درباره رد شدن دعوت اتحادیه اروپا برای شرکت کردن در نشستی با اعضای توافق هسته ای و آمریکا از سوی ایران، بیان کرد.
نامه نیوز فضای مجازی ایران خودرو ایران 

  

هشدار جدی ظریف به اروپا و آمریکاوزیر امور خارجه با بیان اینکه پیگیری قطعنامه علیه ایران در شورای حکام باعث بهم ریختگی شرایط کنونی می‌شود، گفت: توضیحات لازم را درباره این شرایط به همه اعضای شورای حکام داده‌ایم. امیدواریم عقل غلبه کند و اگر چنین نشود راهکارهایی داریم.
مثلث محمدجواد ظریف خندوانه وین 

  

آزادسازی قیمت خودرو در سال 1400؟رئیس هیات‌عامل ایدرو گفت: شرایط باید به‌گونه‌ای باشد که خودروسازی بدون ‌زیان تولید کند. در غیر این ‌صورت دیگر انتظارات ما که شامل استمرار در تولید، نوآوری، کیفیت و تنوع تولید در آن است، رخ نخواهد داد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

الزامات موفقیت عرضه خودرو در بورس و کاهش قیمت هایک کارشناس صنعت خودرو گفت: عدم تعیین سقف قیمت و دامنه نوسان، تداوم عرضه در بورس و عرضه همه محصولات در بورس از جمله الزامات ورود خودرو به بورس‌کالا است‌.
خودروتک موفقیت خودرو بازار خودرو 

  

ارزش روز سهام عدالت | یکشنبه 10 اسفندارزش روز سهام عدالت یکشنبه 10 اسفند اعلام شد.
مستقل‌آنلاین سهام عدالت سهام شاخص 

  

حاشیه جدید سارا و نیکا جنجال به پا کرد + تصاویردنیا جهانبخت از رابطه مهراد جم با سارا و نیکا پرده برداشت.دنیا جهانبخت در یک فیلم از رابطه میان مهراد جم با سارا و نیکا حرف زده و مهراد جم نیز واکنش مثبت نشان داده است.
مستقل‌آنلاین فرودگاه امام سوئد فرودگاه امام خمینی 

  

دفاع قالیباف از کاهش اعتبار بند (و) تبصره 2 لایحه بودجه/ دولت موجب شده حق بازنشستگان کارگری ضایع شود/ نمی‌خواهیم حقوق بازنشستگان را کاهش دهیم!رئیس مجلس در اظهاراتی از سیاست‌های دولت در قبال صندوق ها انتقاد کرد و گفت باید مراقب تورم و نقدینگی باشیم.
ایلنا بازنشستگی تورم بودجه 

  

واکنش کارگران و نمایندگان کارگری به اظهارات وزیر کار/ دستمزد باید تمام سبد خانوار را پوشش دهد نه فقط بخشی از آن را!نمایندگان کارگری می‌گویند: در صورتی که دولت با کارگران راه بیاید و به قانون تمکین کند، امکان افزایش عادلانه حقوق قبل از پایان اسفند فراهم می‌شود.
ایلنا دولت قانون قانون کار 

  

جهانپور: واکسن اختصاصی کرونا نخواهیم داشتبا اعلام کیانوش جهانپور، هیچ تغییری در برنامه جامع واکسیناسیون کرونا اعمال نخواهد شد.
گسترش وزارت بهداشت درمان واکسیناسیون 

  

محمد بن‌سلمان قاتل خاشقجی | بایدن متهم می‌کنددولت آمریکا روز جمعه 8 اسفندماه بخشی از گزارش نهادهای اطلاعاتی این کشور پیرامون قتل خاشقجی را از طبقه‌بندی محرمانه خارج کرد. بر اساس گزارش نهادهای اطلاعاتی، محمد بن‌سلمان ولیعهد عربستان طرح ربودن یا قتل خاشقجی را تایید کرده است. این گزارش یک روز بعد از گفت‌وگوی تلفنی جو بایدن رئیس‌جمهوری ایالات متحده با پادشاه و ولیعهد عربستان از رده‌بندی محرمانه خارج شد...
۵۵ آنلاین محمد بن سلمان دولت روزنامه 

  

مجید انصاری، یکی از موافقان لوایح FATF درباره جزییات چهارمین نشست کمیسیون مشترک درباره این لوایح گفته است: «پس از ارجاع نامه آقای رییس‌جمهوری از سوی مقام معظم رهبری به مجمع مبتنی بر موافقت با تمدید وقت رسیدگی در مجمع، مساله به کمیسیون مشترک ارجاع شد...
نامه نیوز ایران سایپا مجلس شورای اسلامی 

  

عقب نشینی 3 هزار واحدی شاخص بورس/ عرضه ها افزایش یافتشاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 3300 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 190 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص بورس تهران تهران 

  

پشت پرده دعوای عجیب مهدی قائدی و استقلال!مشکل از زمانی شروع شد که مهدی قائدی فهمید باشگاه استقلال قرارداد وریا غفوری کاپیتان این تیم را فسخ و قراردادی جدید با او امضا کرده است.
خانه فوتبال مهدی قائدی ایران خودرو یورو 

  

آغاز پیش فروش رانا پلاس و 6 محصول دیگر ایران خودروایران‌خودرو از امروز دهم اسفند پیش فروش محصولات خود را آغاز می کند که تا سه روز ادامه دارد.
خودروتک ایران خودرو خودرو پژو 

  

تخت‌روانچی راه آسان بازگشت آمریکا به برجام را نشان دادنماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، دولت فعلی آمریکا را همچنان ناقض قطعنامه 2231 و برجام دانست و گفت راه آسان آمریکا برای بازگشت به برجام، اجرای کامل تعهدات آن در این توافق است.
مثلث مجید تخت روانچی ایران و آمریکا ایران خودرو 

  اخبار داغ
  

امکان دریافت کارت اعتباری برای تمام سهامداران بورس فراهم شدامکان توثیق مکانیزه سهام، جهت دریافت کارت اعتباری و تسهیلات بانکی برای تمام سهامداران فراهم شد .
برنا کارت اعتباری سهام تسهیلات بانکی 

  

تداوم روند نزولی بورس/ شاخص کل 3900 واحد افت کردشاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت3 هزار و 900 واحدی در سطح یک میلیون و 181 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص تهران 

  

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز 3944 واحد افت کرد. شاخص هم‌وزن هم با افت 974 واحدی همراه شد. ارزش معاملات این بازار در روز جاری به حدود رقم 5400 میلیارد تومان رسید. «فملی»، «فولاد» و «شستا» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند. «شستا»،«شپنا»،«فملی» سه نماد پرتراکنش بودند شاخص فرابورس اما…
نامه نیوز شاخص بورس تهران تهران 

  

گفتگو با اولین فرد مبتلا به کرونا در جهاندانشمندان سازمان بهداشت جهانی در روند تحقیقات خود با فردی که می‌تواند "بیمار صفر"(اولین فرد) مبتلا به کووید-19 باشد صحبت کردند.
گسترش سازمان بهداشت جهانی خانواده ویروس 

  

دیدار ماشین‌سازی و شهر خودرو در آستانه لغو شدن است.
ورزش۳ خودرو پول 

  

داروی امام کاظم و امام رضا 3بار من را از کرونا شفا داده است!خسروپناه، امام جمعه موقت دزفول گفت: سه بار کرونا گرفتم و با مصرف داروی امام کاظم و داروی جامع امام رضا شفا یافتم.
برنا 

  

شهادت یکی دیگر از پرسنل اورژانس تهران به دلیل ابتلا به کروناروابط عمومی مرکز اورژانس تهران از شهادت یکی از پرسنل عملیاتی اورژانس به دلیل ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.
ایلنا اورژانس تهران روابط عمومی