گسترش   |  اجتماعی  |  

راهنمای خرید تجهیزات نظافتی

اسکرابر فرآیند نظافت و شستشوی سطوح را برای شما آسان نموده و هزینه‌های نظافتی را در درازمدت کاهش می‌دهد. یکی از فاکتور‌های مهم در خرید اسکرابر، در نظر گرفتن قیمت اسکرابر و مدیریت سرمایه‌گذاری برای تهیه این تجهیزات نظافتی است.

راهنمای خرید تجهیزات نظافتی

هر محیط اداری، خانگی، تجاری و صنعتی نیازمند ابزار‌ها و تجهیزات نظافتی باشد. این تجهیزات با حفظ تمیزی و زیبایی مجموعه ها، سلامت افراد حاضر در محیط را نیز بهبود می‌دهند. آلودگی‌ها همچنین جلوه زیبای محیط را از بین برده و بر روی کسب و کار‌ها تاثیر‌گذار هستند. اسکرابر صنعتی یکی از پر کاربردترین دستگاه‌های نظافتی برای شستشوی سطوح کف محیط‌های تجاری و صنعتی به حساب می‌آید. این دستگاه سطوح کف را شستشو نموده و در هنگام برس زنی و شستن سطح، آن را خشک می‌نماید.

اسکرابر فرآیند نظافت و شستشوی سطوح را برای شما آسان نموده و هزینه‌های نظافتی را در درازمدت کاهش می‌دهد. یکی از فاکتور‌های مهم در خرید اسکرابر، در نظر گرفتن قیمت اسکرابر و مدیریت سرمایه‌گذاری برای تهیه این تجهیزات نظافتی است.

 

نحوه عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی برای تمیز کردن سطوح کف از سیستم مکانیزه استفاده می‌نماید. برس این دستگاه با سرعت بالا بر روی سطح به چرخش در می‌آید و در هنگام پاشش آب جرم‌ها و آلودگی‌ها را از سطح بیرون می‌کشد. همزمان با شستشوی سطح، دستگاه اسکرابر بوسیله تی مکنده آلودگی‌ها را از اطراف جمع نموده و با موتور مکش آنها را به مخزن انتقال می‌دهد. هر بخش از سطح تنها با یکبار حرکت دستگاه تمیز می‌شود و در مورد محیط‌های با آلودگی معمول نیازی به حرکت مجدد دستگاه نیست.

برای سطوحی که آلودگی شدید تر و عمیق تر دارند، ابتدا بهتر است نظافت اولیه سطح انجام شود. همچنین بکارگیری مواد شوینده مخصوص و شستشوی دو مرحله‌ای با اسکرابر (یک مرحله بدون روشن بودن موتور مکش و مرحله دوم بعد از اندکی تامل با روشن کردن موتور مکش و فعال کردن تی) در مورد نظافت چنین سطوحی بکار می‌آید.

 

انواع اسکرابر یا ماشین کفشوی صنعتی

مدل‌های مختلف اسکرابر صنعتی توسط تولید‌کنندگان این دستگاه‌ها ارائه می‌شود. زمین شوی صنعتی دستی و سرنشین دار دسته بندی کلی این دستگاه‌ها بر اساس نحوه هدایت هستند. اسکرابر دستی عموما برای محیط‌های کم وسعت و مدل‌های سرنشین دار برای محیط‌های وسیع کاربرد دارند. اسکرابر دستی با برق شهر یا چند عدد باتری کار می‌کند. در مقابل اسکرابر سرنشین دار بوسیله باتری و یا در بعضی مدل‌ها با سوخت دیزل کار می‌نمایند. باتری اسکرابر‌ها بسته به ظرفیت باتری و مدل دستگاه 2 تا 4 ساعت شارژدهی می‌نمایند

پارامتر‌های تعیین‌کننده قیمت اسکرابر

قیمت دستگاه اسکرابر یا زمین شوی تحت تاثیر عوامل مختلفی است. قیمت اسکرابر‌های صنعتی سرنشین دار معمولا بیشتر از دستگاه‌های دستی می‌باشد. همچنین در مدل‌های مشابه قیمت اسکرابر باتری دار بعلت داشتن باتری بیشتر از مدل‌های کابلی است. عواملی مانند پهنای نظافت، ظرفیت مخازن آب تمیز و کثیف، تعداد باتری، دستی یا خودرویی بودن دستگاه، کیفیت ساخت قطعات، برند سازنده، داشتن موتور جلوبرنده و امکانات جانبی دستگاه در قیمت اسکرابر تاثیرگذار هستند.

 

راهنمای خرید اسکرابر صنعتی از شرکت فرنام صنعت پاکسا

برای خرید اسکرابر صنعتی باید چند نکته را مورد توجه قرار دهید. ابتدا باید به برند سازنده دستگاه، شرکت تامین‌کننده آن و خدمات پس از فروش این دستگاه توجه کنید. کیفیت بالای دستگاه در کنار خدمات پس از فروش تضمین شده توسط شرکت سازنده دو پارامتر مهم برای استفاده طولانی مدت و با خیال راحت از دستگاه اسکرابر می‌باشد. اسکرابر‌های ساخت شرکت RCM از بهترین دستگاه‌های اسکرابر و با کیفیت‌ترین آنها هستند.

این اسکرابر‌ها توسط شرکت فرنام صنعت پاکسا در داخل کشور تامین می‌شوند. خدمات پس از فروش و کیفیت ساخت بالا در کنار تنوع اسکرابر‌های تولیدی از مزایای خرید اسکرابر صنعتی فرنام هستند. اما موارد دیگر در خرید اسکرابر صنعتی، شامل در نظر گرفتن تناسب وسعت محیط با کارایی دستگاه، دسترسی مناسب به پریز برق برای تهیه اسکرابر دستی کابلی و همچنین امکان حرکت دستگاه و قدرت مانور بالا در محیط می‌شوند. خرید اسکرابر صنعتی دستی در محیط‌های کم وسعت و مدل‌های سرنشین دار برای استفاده از محیط‌های وسیع و بدون موانع پیشنهاد می‌گردند.

برای مشاهده سایت و اطلاعات محصولات کلیک کنید: فرنام صنعت پاکسا

شماره تماس جهت دریافت مشاده و راهنمایی: 02158453000

نویسنده: رپرتاژ آگهی

نویسنده تولید خدمات پس از فروش   اخبار برگزیده
  

دولت بعدی آمریکا باید تهران و ریاض را مجبور به سازش کندآمریکا نمی‌تواند ایران و عربستان سعودی را مجبور به سازش کند، اما این دو کشور در گذشته به صورت مسالمت آمیز با یکدیگر همزیستی داشته و حتی همکاری کرده‌اند و هر دو علاقه زیادی به یافتن راهی برای انجام مجدد آن دارند. با توجه به گزینه‌های دیگر، دولت بعدی آمریکا باید تلاش کند تا آنها را دوباره در این مسیر قرار دهد.
اعتماد دولت تهران دونالد ترامپ 

  

پیروزی بایدن با ارزش دلار چه می کند؟عضو شورای مشاورین اقتصادی دوره ریاست جمهوری رونالد ریگان از ناکامی تحریم ها در دستیابی به اهداف خود خبر داد.
گسترش انتخابات ریاست جمهوری 13 آبان دلار 

  

گزارش رویترز از جنبه‌های متفاوت تحریم‌های آمریکا علیه ایران برای بایدنرویترز در تحلیلی به تحریم‌های جدید آمریکا و شرایط آن‌ها در دولت بعد آمریکا پرداخت.
ایلنا ایران وزارت خارجه دولت 

  

تحریم‌های جدید آمریکا، بار دیگر صنعت نفت ایران را هدف گرفت، اما مگر تحریم‌های نفتی وجود نداشت؟ پاسخ مثبت است، اما این بار دولت آمریکا از زاویه جدید صنعت نفت ایران و مدیرانش را مورد تحریم قرار داد.
اقتصادنیوز دلار آمریکا صنعت نفت 

  

وزیر خارجه عربستان: عادی سازی روابط با اسرائیل انجام خواهد شدوزیر خارجه عربستان تأکید کرد، عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی در نهایت اتفاق خواهد افتاد.
۵۵ آنلاین عربستان دونالد ترامپ ترامپ 

  

آمریکا نمی‌تواند ایران و عربستان سعودی را مجبور به سازش کند، اما این دو کشور در گذشته به صورت مسالمت آمیز با یکدیگر همزیستی داشته و حتی همکاری کرده‌اند و هر دو علاقه زیادی به یافتن راهی برای انجام مجدد آن دارند. با توجه به گزینه‌های دیگر، دولت بعدی آمریکا باید تلاش کند تا آنها را دوباره در این مسیر قرار دهد.
نامه نیوز دولت بهاره رهنما ایران 

  

هراس آمریکا از تاثیر ایران در انتخابات هفته بعدیک روزنامه آمریکایی نوشت: ایران در پی ضربه زدن به انتخابات و دموکراسی در آمریکاست.
مثلث بازی ایران روزنامه 

  

خودرو چینی جدید حوالی بازار ایران + مشخصاتوقت آن رسیده که صنعت خودرو ایران برگ های جدیدش را برای بازار خودرو رو کند. خودروهایی که هم تنوع بازار خودرو را بیشتر کند و هم افزایش تیراژ خودرو را به دنبال داشته باشد. جک X7 یکی از خودروهایی است که زمزمه ورودش به بازار ایران شنیده می شود.
خودروتک خودرو بازار خودرو ایران 

  

جزئیاتی از طرح آزادسازی قیمت خودروبه نظر می رسد شکست قیمت گذاری دستوری خودرو که نه نظر خودروسازان را تامین می کند و از عهده تامین هزینه های آنها بر می آید و نه موجب افزایش تولید و رضایت متقاضیان خودرو می شود، سیاست گذاران صنعت خودرو را به سمت تصمیم درست آزادسازی قیمت خودرو سوق می دهد. البته این آزادسازی قرار نیست به صورت کامل انجام شود.
خودروتک خودروسازان بازار خودرو بازی 

  

دورکاری در کدام استان ها اعمال خواهد شد؟غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران درباره آخرین تصمیمات مربوط به دورکاری شهرستان های استان تهران توضیح داد.
مستقل‌آنلاین دورکاری سازمان امور اداری و استخدامی تهران 

  

طرح مجلس برای واگذاری زمین به هر خانوار ایرانی چیست؟ + فیلمطرح جدید نمایندگان مجلس برای تامین مسکن مردم چگونه قرار است اجرا شود؟
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی زمین بهاره رهنما 

  

توییتر دست از سر انتخابات آمریکا بر نمی‌‌دارد!شرکت توئیتر اعلام کرد از این پس تمامی موارد جستجو شده کاربران درباره انتخابات آمریکا را بررسی خواهد کرد.
مملکت‌آنلاین فضای مجازی انتخابات ریاست جمهوری توئیتر 

  

مجوز افزایش قیمت خودرو صادر شدرییس شورای رقابت اعلام کرد: براساس مصوبه اردیبهشت ماه خودروسازان می‌توانند حداکثر تا سقف اعلامی نرخ تورم بخشی از سوی بانک مرکزی در سه ماهه سوم امسال افزایش قیمت‌ها را اعمال کنند.
خودروتک افزایش قیمت قیمت خودرو 

  

طرح تأمین کالاهای اساسی در آستانه تصویب مجلس/ چه کسانی مشمول دریافت می شوند؟رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلاف با دولت بر سر تأمین منابع طرح کالاهای اساسی گفت: طرح تأمین کالاهای اساسی 4شنبه همین هفته در دستور کار مجلس برای تصویب نهایی قرار دارد.
اقتصادنیوز کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی قیمت 

  

آژیر جنگ داخلی در آمریکا | نیویورک‌تایمز درباره پیامدهای انتخابات هشدار دادانتخابات آمریکا، قلب این کشور را مورد آزمون قرار خواهد داد. این بخشی از سخنان چارلز بلو، ستون‌نویس نیویورک تایمز است. او در یادداشت 25 اکتبر می‌نویسد: اینکه ما چه کسی هستیم؟ چگونه به این نقطه رسیدیم؟ چگونه این کشور دونالد ترامپ را انتخاب کرد و آیا قانون اساسی ما ظرفیت پذیرش خطا و معکوس کردن آن را دارد، سوالاتی است که مطرح شده است.
۵۵ آنلاین جنگ نیویورک نیویورک تایمز 

  اخبار داغ
  

مبتلایان به کرونا آب بیشتری بنوشند+توصیه تغذیه ایخواص گلپر در طب سنتی، لزوم نوشیدن آب بیشتر در مبتلایان به کرونا، بدن سالم‌تر با مصرف اسفناج، تامین آهن بدن با غلات و تخم مرغ آب پز و پنج خاصیت آن را در بسته خبری سلامت بخوانید.
گسترش تغذیه افزایش قیمت مواد غذایی 

  

کرونا با این ترفند جوانان را می‌کُشددانشمندان به اطلاعاتی دست یافته‌اند که ترفند کرونا برای گرفتن جان جوانان را آشکار می‌سازد.
برنا جوانان 

  

کلان داده های شبکه های اجتماعی در مورد کرونابعد از سیر صعودی تعداد مبتلایان به بیماری ناشی از این ویروس، چیزی نگذشت خط سیر بسیاری از خبرگزاری‌ه
خبرفوری نیروهای مسلح درمان سازمان سنجش 

  

رکوردزنی 9 باره کرونا در تهران در مهر​فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد: متاسفانه برای پنجمین روز متوالی، عدد بستری شدگان کرونایی از 6000 نفر پایین‌تر نیامده، و بیش از 700 نفر نیز با حال عمومی وخیم در بخش های مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.
ایلنا درمان تهران ترافیک 

  

در 24ساعت گذشته چند نفر در تهران کرونا گرفتند؟ + فیلم علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران خبر داد:در حال حاضر 6 هزار و 125 بیمار مبتلا به کووید19 در مراکز درمانی تهران بستری هستند. منبع: اقتصاد آنلاین
گسترش تهران علیرضا زالی اقتصاد 

  

پیش بینی بورس در هفته آینده / بالاخره بازار مثبت می شود؟در دو هفته گذشته شاخص کل بازار سرمایه از کانال حمایتی یک میلیون و 500 هزار واحدی عبور و به سمت کانال‌های پایین‌تر حرکت کرد. امروز هم شاخص کل، وارد کانال یک میلیون و 288 هزار واحدی شد.
خودروتک شاخص سرمایه تجارت 

  

کرونا | 30معلم و 11 دانش‌آموز در باغملک خوزستان به کرونا مبتلا شدندمدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باغملک گفت: 30 معلم و 11 دانش‌آموز مبتلا به کووید 19 از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون در شهرستان باغملک شناسایی شده‌اند.
۵۵ آنلاین داروخانه درمان مرگ 

  

6000 بیمار کرونایی بستری در تهران/رکورد مرگ و میر 9 بار شکست به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا زالی، ضمن تشریح وضعیت تهران به لحاظ شیوع کرونا اظهار کرد: امروز بالغ بر 10 هزار و 700 بیمار به صورت سرپایی با تشخیص کرونا یا شبه کرونا به بخش‌های بهداشتی و درمانی مراجعه کرده اند. وی افزود: مجموعاً تعداد افرادی که در بیمارستان‌های استان تهران در طول 24 ساعتی که گذشت بستری شدند به بیش از 890 نفر رسید. فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر…
مهر بیمارستان درمان تهران 

  

بسته خبری| قطار انتخابات به پیچ آخر رسید/ رسوایی مالی جدید ترامپ/ بازگشت سوپرمن دموکرات‌ها/ آخرین وضعیت‌ آرای زودهنگام/ پول‌پاشی بایدن در راند پایانی/ نتیجه تست کرونای معاون ترامپبه فاصله کمتر از یک هفته تا آخرین روز رأی‌گیری انتخابات ریاست‌جمهوری و کنگره آمریکا، میانگین تازه‌ترین نظرسنجی‌های ملی و ایالتی، تداوم روند تدریجی کاهش فاصله آرای احتمالی دونالد ترامپ و جو بایدن است.
اقتصادنیوز قطار انتخابات ریاست جمهوری رسوایی 

  

آمار حیرت آور بستری های کرونایی در تهران/ نگرانی زالی از وضعیت شیوع در پیک سومفرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد: متاسفانه برای پنجمین روز متوالی، عدد بستری شدگان کرونایی از 6000 نفر پایین‌تر نیامده، و بیش از 700 نفر نیز با حال عمومی وخیم در بخش های مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.
اقتصادنیوز درمان تهران علیرضا زالی 

  

نمکی گفت: دو مشکل عمده ما در دوران مقابله با کرونا، جیب خالی و زور کم است.
صراط وزارت بهداشت درمان درآمد