جریان اصولگرایی مرز خود را با افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به توهین های حسن عباسی به مقامات کشور و موضوع لغو سخنرانی رئیس مجلس در 22 بهمن،گفت: به نظر من جریان اصولگرایی باید خط و مرز خودش را با چنین افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند و حد و مرز تشکل نفاق نفوذکرده در جریان اصولگرایی باید تعیین شود. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی…

جریان اصولگرایی مرز خود را با افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به توهین های حسن عباسی به مقامات کشور و موضوع  لغو سخنرانی رئیس مجلس در 22 بهمن،گفت: به نظر من جریان اصولگرایی باید خط و مرز خودش را با چنین افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند و حد و مرز تشکل نفاق نفوذکرده در جریان اصولگرایی باید تعیین شود. 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود:این افراد با پرچم‌های اصولگرایی تند و تحریک جوانان به دنبال ایجاد ترور شخصیت سرمایه‌های انقلاب و نظام هستند.

وی با بیان اینکه هرکسی که مسئولیت اجرایی دارد، ممکن است یک سری نقاط ضعف و قوت داشته باشد،مطرح کرد: معنا ندارد که یک سری افراد بیایند و در سخنرانی‌های کذایی خودشان هرچه توهین و فحش است نثار سرمایه های نظام بکنند؛ ناسزا و تهمت بزنند و در مقابل این افراد برخی سکوت می کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه صیانت از مسئولین یک  خلا بزرگ در کشور است ،مطرح کرد: افراد معمولی وقتی در مورد موضوعی صحبت می کنند مدعی العموم واکنش نشان داده و ورود می کند، اما صیانت از مسئولان کجاست؟ برای مسولین محافظ میگذارند که اینها را ترور نکنند؛ اما از نظر من محافظین فیزیکی که برای جلوگیری از ترور  مسولین گذاشته شده است را حذف  کرده و به ترورهای شخصیتی در سخنرانی ها و در فضای مجازی انجام می شود به آنها رسیدگی کنند.

وی ادامه داد: مسئولان نیازی به محافظ نخواهند داشت؛ چرا که به لطف خدا در کشور ما امنیت داریم و نیازی به محافظ نیست؛شیوه ترور مسئولین متفاوت شده است و ترورها الان به سمت ترور رسانه‌ای، دروغ پردازی، تهمت زدن، افترا زدن تغییر کرده است  و هیچ مرجعی هم پاسخگو نیست.

نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به ترورهای سالهای اول انقلاب و روش منافقین در این موضوع، اظهار کرد: اوایل انقلاب ،منافقین  با کلت ترور می کردند؛ اما الان با قلم، زبان،با تریبون، فضای مجازی، ساختن کانال های تقلبی، تهمت و افترا  ترور می‌کنند و بسیاری هم ساکت می نشینند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه محاسبات مجلس با اشاره به اینکه وقتی رصد می‌کنیم می‌بینیم که  این افراد به یک جریاناتی وابستگی دارند،مطرح کرد: این افراد الان با پرچم حزب اللهی روی کار آمده اند؛ اما هیچ حزب‌اللهی راضی نمی شود که به مسلمان دیگری که در جمهوری اسلامی مسئولیت دارد؛ تهمت بزند، این موضوع واقعا نگران کننده است.

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به دعوت صداو سیما از افرادی مانند حسن عباسی در برخی گفت و گوها ادامه داد: چرا الان در مقابل این ترورهای شخصیت همه سکوت می‌کنند؟ چرا هیچ کسی حرف نمیزند؟ قوه قضاییه چرا برخورد نمی کند؟چرا هرکسی سخنرانی می‌کند، این زبان چند گرمی را هرطور که دلش می‌خواهد می‌چرخاند؟

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه تحریک مردم و ایجادتفرقه و تحریک جوانان علیه مسئولین آیا خواسته صهیونیست ها نیست،تصریح کرد: چرا همه سکوت کرده اند؟ چرا حرف های رادیویی اسرائیل، رادیو آمریکا، رادیو فردا را تکرار می کنند و هیچ کسی با آنها برخورد نمی‌کند؛ این افراد همان دروغ پردازی های آمدنیوز را تکرار می‌کنند. من فکر می کنم واقعاً سهل انگاری بسیار بزرگی دارد انجام می‌شود؛ با توجه به این شرایط و اتفاقاتی که افتاده است سکوت های بی معنا توجیهی ندارد؛ باید همه ورود کنند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تاکید براینکه در صحبت‌های آقایان نقد نمی‌بینیم، تصریح کرد: به جز تهمت، فحش، افترا و ناسزا و بدگویی و رفتار منافقانه ما چیز دیگری در سخنان این افراد نمی بینیم و این موضوع نگران کننده است./

پایان پیام

مجلس شورای اسلامی رادیو 22 بهمن   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

مرغ ارزان شد + جزئیاتمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
خودروتک تنظیم بازار واردات بخش خصوصی 

  

هدیه با ارزش سردار «قاسم سلیمانی» به «آرین غلامی»«آرین غلامی»، قهرمان شطرنج ایران، از دیدارش با سردار قاسم سلیمانی، خبر داد.
برنا قاسم سلیمانی شطرنج ایران 

  

مشاور بشار اسد: اتحادیه عرب بدون سوریه بی ارزش استمشاور بشار اسد درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب گفت: هیچ مسئله جدیدی در این باره وجود ندارد. اتحادیه عرب بدون سوریه هیچ ارزشی ندارد. از رئیس پارلمان سوریه برای حضور در نشست‌های پارلمان عربی دعوت شده و این مسئله خوبی است...
انصاف‌نیوز مشاور بشار اسد اتحادیه عرب 

  

وزارت امور اقتصادی و دارایی در گزارشی پیش بینی کرد، حداکثر تورم در سال 97 بالغ بر 27.8 درصد و رشد اقتصادی در بدبینانه ترین حالت منفی 2.5 درصد است.
نامه نیوز وزارت امور اقتصادی و دارایی اقتصاد اقتصاد ایران 

  

دولت مقصر تورم افسار گسیخته امروز در کشور استعضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ضعف تیم مدیریتی و اقتصادی دولت گفت و اظهار داشت: در تورم افسارگسیخته ای که در کشور ایجاد شده ، دولت مقصر است زیرا قطعا توان مهار آن را داشت اما موفق نبود.
تسنیم دولت تورم کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در خراسان رضویمدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در این استان با طرح شکایت 5 ب
خبرفوری تعزیرات بانک یورو 

  

مرغ 2 هزار تومان ارزان شدمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
تسنیم تنظیم بازار واردات بخش خصوصی