جریان اصولگرایی مرز خود را با افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به توهین های حسن عباسی به مقامات کشور و موضوع لغو سخنرانی رئیس مجلس در 22 بهمن،گفت: به نظر من جریان اصولگرایی باید خط و مرز خودش را با چنین افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند و حد و مرز تشکل نفاق نفوذکرده در جریان اصولگرایی باید تعیین شود. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی…

جریان اصولگرایی مرز خود را با افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به توهین های حسن عباسی به مقامات کشور و موضوع  لغو سخنرانی رئیس مجلس در 22 بهمن،گفت: به نظر من جریان اصولگرایی باید خط و مرز خودش را با چنین افرادی که به دنبال ایجاد تفرقه و افترا هستند مشخص کند و حد و مرز تشکل نفاق نفوذکرده در جریان اصولگرایی باید تعیین شود. 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود:این افراد با پرچم‌های اصولگرایی تند و تحریک جوانان به دنبال ایجاد ترور شخصیت سرمایه‌های انقلاب و نظام هستند.

وی با بیان اینکه هرکسی که مسئولیت اجرایی دارد، ممکن است یک سری نقاط ضعف و قوت داشته باشد،مطرح کرد: معنا ندارد که یک سری افراد بیایند و در سخنرانی‌های کذایی خودشان هرچه توهین و فحش است نثار سرمایه های نظام بکنند؛ ناسزا و تهمت بزنند و در مقابل این افراد برخی سکوت می کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه صیانت از مسئولین یک  خلا بزرگ در کشور است ،مطرح کرد: افراد معمولی وقتی در مورد موضوعی صحبت می کنند مدعی العموم واکنش نشان داده و ورود می کند، اما صیانت از مسئولان کجاست؟ برای مسولین محافظ میگذارند که اینها را ترور نکنند؛ اما از نظر من محافظین فیزیکی که برای جلوگیری از ترور  مسولین گذاشته شده است را حذف  کرده و به ترورهای شخصیتی در سخنرانی ها و در فضای مجازی انجام می شود به آنها رسیدگی کنند.

وی ادامه داد: مسئولان نیازی به محافظ نخواهند داشت؛ چرا که به لطف خدا در کشور ما امنیت داریم و نیازی به محافظ نیست؛شیوه ترور مسئولین متفاوت شده است و ترورها الان به سمت ترور رسانه‌ای، دروغ پردازی، تهمت زدن، افترا زدن تغییر کرده است  و هیچ مرجعی هم پاسخگو نیست.

نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به ترورهای سالهای اول انقلاب و روش منافقین در این موضوع، اظهار کرد: اوایل انقلاب ،منافقین  با کلت ترور می کردند؛ اما الان با قلم، زبان،با تریبون، فضای مجازی، ساختن کانال های تقلبی، تهمت و افترا  ترور می‌کنند و بسیاری هم ساکت می نشینند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه محاسبات مجلس با اشاره به اینکه وقتی رصد می‌کنیم می‌بینیم که  این افراد به یک جریاناتی وابستگی دارند،مطرح کرد: این افراد الان با پرچم حزب اللهی روی کار آمده اند؛ اما هیچ حزب‌اللهی راضی نمی شود که به مسلمان دیگری که در جمهوری اسلامی مسئولیت دارد؛ تهمت بزند، این موضوع واقعا نگران کننده است.

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به دعوت صداو سیما از افرادی مانند حسن عباسی در برخی گفت و گوها ادامه داد: چرا الان در مقابل این ترورهای شخصیت همه سکوت می‌کنند؟ چرا هیچ کسی حرف نمیزند؟ قوه قضاییه چرا برخورد نمی کند؟چرا هرکسی سخنرانی می‌کند، این زبان چند گرمی را هرطور که دلش می‌خواهد می‌چرخاند؟

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه تحریک مردم و ایجادتفرقه و تحریک جوانان علیه مسئولین آیا خواسته صهیونیست ها نیست،تصریح کرد: چرا همه سکوت کرده اند؟ چرا حرف های رادیویی اسرائیل، رادیو آمریکا، رادیو فردا را تکرار می کنند و هیچ کسی با آنها برخورد نمی‌کند؛ این افراد همان دروغ پردازی های آمدنیوز را تکرار می‌کنند. من فکر می کنم واقعاً سهل انگاری بسیار بزرگی دارد انجام می‌شود؛ با توجه به این شرایط و اتفاقاتی که افتاده است سکوت های بی معنا توجیهی ندارد؛ باید همه ورود کنند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تاکید براینکه در صحبت‌های آقایان نقد نمی‌بینیم، تصریح کرد: به جز تهمت، فحش، افترا و ناسزا و بدگویی و رفتار منافقانه ما چیز دیگری در سخنان این افراد نمی بینیم و این موضوع نگران کننده است./

پایان پیام

مجلس شورای اسلامی رادیو 22 بهمن   اخبار برگزیده
  

قیمت 7 خودرو سایپا برای فروش فوری امروز اعلام شدفروش فوری محصولات گروه خودروسازی خودرو از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد.
خودروتک قیمت خودرو سایپا 

  

شب گذشته پاریس نخوابید. هزاران نفر از مردم پاریس دیشب اطراف کلیسای در حال سوختن حلقه زدند ، دعا کردند و اشک ریختند
نامه نیوز پاریس آتش سوزی رئیس جمهور 

  

فیلم /دعوای شدید توییتری با مهناز افشار پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: Your browser doesn't support video. Please download the file: video/mp4 video/webm
مثلث مهناز افشار 

  

بانک‌ها تا 40 روز دیگر مکلف به ارائه رمز یکبار مصرف هستندرئیس پلیس فتا گفت: بانک‌ها تا 40 روز دیگر مکلف به ارائه رمز یکبار مصرف به کاربران هستند.
مثلث بانک مرکزی بانک پلیس فتا 

  

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه ساز و کار متناظر برای اینستکس هفته گذشته در ایران راه اندازی شد تاکید کرد که اروپایی‌ها نسبت به انجام تعهداتشان در ایران بسیار عقب هستند.
نامه نیوز وزارت خارجه کار ایران 

  

عرضه یک خودرو محبوب در فروش فوری ایران خودرو (قیمت)شرکت ایران خودرو در راستای تنظیم بازار خودرو اولین مرحله فروش فوری محصولات خود در سال 98 را از فردا آغاز می کند.
خودروتک ایران خودرو خودرو بازار خودرو 

  

رئیس جمهور آمریکا تلاش کرد تصمیم خود در مورد قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی را به استراتژی تحریمهای شدید علیه ایران ارتباط دهد. در همین رابطه، دولت ترامپ مدعی شد که به دلیل حمایت ایران از فعالیتهای تروریستی، به فشارهای مالی خود علیه این کشور ادامه می دهد.
نامه نیوز دولت کاخ سفید ایران 

  

آخرین خبر از قیمت طلا، سکه و دلار +جدولقیمت دلار در بازار تهران با 180 تومان افزایش به 14,230 (چهارده هزار و دویست و سی ) تومان رسید و قیمت سکه نیز در بازار با نوسان روبرو بود و در آخرین ساعت به زیر 5 میلیون تومان رسید.
مثلث بازار تهران قیمت یورو 

  

پیش بینی قیمت جدید برای پراید در بازاررئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به ثبات بازار خودرو در روزهای آغازین سال جدید، کمبود متقاضی و نیز عرضه‌های صورت گرفته توسط خودروسازان، پیش‌بینی کرد در صورت ادامه عرضه خودرو توسط خودروسازان روند کاهش قیمت‌ها ادامه یابد و به عنوان مثال پراید به حدود 37 میلیون تومان برسد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

شاید علت سفر نتانیاهو، جلب موافقت پوتین با حمله نظامی سنگین به نیروهای ایرانی و مستشاران ایرانی باشد، تا امکان ترمیم قدرت بازدارندگی اسرائیل در مقابله های نظامی اخیر فراهم شود.
نامه نیوز انتخابات اسرائیل سفر ونزوئلا 

  اخبار داغ
  

ارزیابی امکان آمریکا برای فشار نفتی بر ایرانکارشناسان معتقدند عربستان ممکن است بیش از این نتواند هزینه فشار بیشتر به ایران را بپردازد؛ از سوی دیگر آمریکا قادر به فشار بیشتر به ایران به دلیل ترس از افزایش قیمت نفت، نیست.
اقتصادنیوز خبرآنلاین ایران ایران و ونزوئلا 

  

نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان در هفته بیست و ششم لیگ برتر به تساوی بدون گل رضایت دادند.
ورزش۳ نفت مسجد استقلال خوزستان 

  

خدمت به مردم بهترین راه مبارزه با دشمن استفرمانده ناجا معتقد است که بهترین راه مبارزه با دشمن، خدمت به مردم است.
ایلنا حسین اشتری رهبر انقلاب اقتصاد مقاومتی 

  

دبیرکل جهاد اسلامی بر مبارزه تا آزادی فلسطین تاکید کردبیروت- ایرنا- 'زیاد نخاله' دبیرکل جدید جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: ما ، ایران و جبهه مقاومت در برابر اسراییل اعضای یک خانواده هستیم و به مبارزه خود تا آزادی مردم فلسطین ادامه خواهیم داد.
ایرنا مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

مبارزه با فساد, حمایت از مهارت افزایی ، جوانگرایی از دغدغه های اصلی جوانان است" محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی توئیتی اعلام کرد: گفت و شنود با جوانان نخبه در روز جوان بیانگر این بود که مبارزه با فساد, حمایت از مهارت افزایی ، جوانگرایی, بها دادن به ایده ها و کسب و کارهای نوین از دغدغه های اصلی جوانان است.
برنا جوانان محمد شریعتمداری کار 

  

بازار اجاره امسال نگران کننده خواهد بود/ رکود تورمی مسکن در تابستانعقبایی گفت: بازار اجاره امسال به دلیل از بین رفتن قدرت خرید در بین خریداران مسکن، بسیار نگران‌کننده‌
خبرفوری مسکن قیمت مسکن تهران 

  

اولین جلسه هیات مدیره بازار متشکل ارزی تشکیل شدتهران-ایرنا-روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: در راستای ایجاد بازار متشکل ارزی، اولین جلسه هیئت مدیره تشکیل و مدیرعامل بازار متشکل ارزی انتخاب شد.
ایرنا تهران ایرنا روابط عمومی 

  

بازداشت 3 مأمور قلابی پلیس مبارزه با موادمخدررئیس کلانتری 116 مولوی از دستگیری سه مأمور قلابی پلیس مبارزه با موادمخدر خبر داد.
تسنیم بازداشت پلیس خودرو 

  

سومین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های انقلاب با جامعه روحانیت مبارز برگزار شدسومین نشست هم اندیشی تشکل های ولایی و انقلابی با جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر بر ایجاد و تعمیق وفاق و انسجام حداکثری میان تشکل ها و گروه های ولایی و انقلابی برگزار شد.
تسنیم جامعه روحانیت مبارز ماه شعبان جوانان