تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز کدخبر: 45056 ارسال به دیگران پرینت 3 خرداد 1402 10:52 پایگاه خبری خانه فوتبال: ماشین ظرفشویی ایندزیت بنا بر دلایل مختلفی ممکن است به خوبی کار نکند، در این شرایط کد‌های خاصی بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی نشان داده می‌شوند. مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز با آگاهی کامل نسبت به این کد‌ها به راحتی می‌تواند نسبت به برطرف کردن آن‌ها اقدام کند. آیا…

تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز کدخبر: 45056 ارسال به دیگران پرینت 3 خرداد 1402 10:52 پایگاه خبری خانه فوتبال:

ماشین ظرفشویی ایندزیت بنا بر دلایل مختلفی ممکن است به خوبی کار نکند، در این شرایط کد‌های خاصی بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی نشان داده می‌شوند. مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز با آگاهی کامل نسبت به این کد‌ها به راحتی می‌تواند نسبت به برطرف کردن آن‌ها اقدام کند. آیا می‌دانید نمایش کد خطا 02 A بر روی ماشین ظرفشویی ایندزیت نشانه چیست و چگونه می‌توان آن را برطرف کرد؟ در این محتوا به این سؤال پاسخ می‌دهیم، بنابراین تا انتهای محتوا در کنار ما باشید.

 

خطای 01 A ظرفشویی ایندزیت

هنگامی که این کد بر روی نمایشگر نشان داده شود، به احتمال زیاد موتور اصلی دستگاه، برد الکترونیکی و یا هیتر پمپ دچار خرابی و نقص شده است. برای برطرف کردن این مشکل باید سوئیچ فشار و یا سیم کشی ماشین ظرفشویی را چک کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید.

خطای02A ظرفشویی ایندزیت

این کد هنگامی بر روی صفحه نمایشگر نشان داده می‌شود که در فرآیند آبگیری و یا پر شدن محفظه داخلی مشکلی به وجود آمده باشد. در این حالت به احتمال زیاد مدار برد الکترونیک خراب شده است.

به منظور برطرف کردن این مشکل کارشناسان در مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز، ابتدا نسبت به بررسی منبع آب، شیر ورودی، شلنگ ورودی و اتصالات سیم را بررسی می‌کنند. اگر تمامی موارد ذکر شده سالم باشند، اتصالات سیم ماشین ظرفشویی و بر د الکترونیک چک می‌شود.

خطای03A ظرفشویی ایندزیت

در صورتی که پمپ دچار نقص و یا لوله مسدود شده باشد، آب از ماشین تخلیه نخواهد شد و بنابراین این کد نمایش داده می‌شود. برای برطرف کردن این مشکل، مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز نسبت به بررسی سیم کشی ماشین ظرفشویی اقدام می‌کند. در صورتی که مشکل در سیم کشی مشاهده نشد، تعمیرکار نسبت به بررسی فیلتر، شیلنگ خروجی و پمپ تخلیه اقدام می‌کند. در نهایت، تعمیرکار از سالم بودن مدار برد الکترونیکی مطمئن خواهد شد.

خطای 04A در ظرفشویی ایندزیت

خرابی و یا نقص مرتبط با دمای آب ماشین ظرفشویی از دلایلی است که این کد بر روی نمایشگر نمایش داده می‌شود. برای برطرف کردن این مشکل باید در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز نسبت به سالم بودن ترموستات و مدار برد الکترونیکی اطمینان لازم حاصل گردد. در مرحله بعد، سیم کشی در ترموستات مورد بررسی قرار گرفته و در صورت مشاهده ایراد نسبت به برطرف کردن آن اقدام خواهد شد.

خطای 05A در ماشین ظرفشویی ایندزیت در مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

علت این خطا در ماشین ظرفشویی ایندزیت به آب نگرفتن دستگاه یا وارد شدن آب بیش از حد آب مرتبط می‌شود. در این حالت، فیلتر عامل ایجاد این مشکل است. برای برطرف کردن این خطا در دستگاه لازم است تا از تمیز بودن فیلتر‌ها مطمئن شوید. توصیه می‌کنیم سالم بودن ماژول الکترونیکی را نیز بررسی فرمائید.

خطای 06A در ظرفشویی ایندزیت

نقص در آبگیری و یا سوختن شیر برقی از دلایل مشاهده شدن این کد خطا در دستگاه محسوب می‌شود. البته این احتمال وجود دارد که مشکل به خرابی مدار برد مربوط باشد.

به منظور برطرف کردن این مشکل، مرکز نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز در درجه اول سیم‌کشی مرتبط با شیر برقی را بررسی می‌کند. اگر مشکل مربوط به این قسمت نباشد، نسبت به بررسی منبع آب، شیلنگ ورودی و همچنین شیر ورودی آب اقدام خواهد شد.

خطای 08A در ماشین ظرفشویی در مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

علت نمایش این کد در ظرفشویی ایندزیت خرابی هیتر یا المنت دستگاه می‌باشد. به منظور برطرف کردن این خطا مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز ابتدا از سالم بودن هیتر مطمئن شده و سپس سیم‌کشی دستگاه را کنترل خواهد کرد.

خطای 09A در ظرفشویی ایندزیت

علت مشاهده شدن کد 09A در ظرفشویی ایندزیت مشکل در نرم‌افزار دستگاه می‌باشد. در این حالت، احتمالاً مدار برد الکترونیکی در دستگاه دچار مشکل شده است. به منظور حل این مشکل در دستگاه ایندزیت، PCB دستگاه می‌بایست تعویض گردد. برای حل این مشکل به نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز مراجعه نمایید.

خطای 10 A در ظرفشویی ایندزیت

علت نمایش دادن این خطا به باز شدن المنت دستگاه مرتبط می‌شود. به منظور برطرف نمودن خطای 10 A در ماشین ظرفشویی باید از سالم بودن سنسور حرارتی مطمئن شد و بهتر است به مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز مراجعه شود.

خطای 11 A ماشین ظرفشویی ایندزیت

علت مشاهده کردن این کد در ماشین ظرفشویی ایندزیت به دلیل بروز اشکال در پمپ دستگاه است. جهت رفع کد ارور 11 A در ماشین ظرفشویی ایندزیت باید نسبت به هر گونه نقص در پمپ دستگاه و اتصالات آن اطمینان حاصل گردد.

خطای 12 A در ظرفشویی ایندزیت

علت مشاهده کردن کد خطای 12 A در ظرفشویی ایندزیت به خطای ارتباطی در کارت کنترل الکترونیکی مرتبط می‌شود و بذین جهت دستگاه نمی‌تواند نرم‌افزار را شناسایی کند. برای حل این مشکل باید نسبت به سالم بودن کارت کنترل الکترونیکی و اتصالات بین آن‌ها اطمینان حاصل شود.

 

برطرف کردن خطای 13 A ماشین ظرفشویی در مرکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز

این کد زمانی مشاهده می‌شود که فرآیند شستشو تمام می‌شود اما درب مربوط به پخش مواد شوینده به خوبی کار نمی‌کند. به منطور برطرف کردن این خطا در ظرفشویی ایندزیت می‌بایست از سلامت شیر برقی و همینطور اتصالات آن قسمت اطمینان حاصل کنید.

خطای02 H در ظرفشویی ایندزیت

این کد زمانی نمایش داده می‌شود که زمان آبگیری طولانی شود. برای برطرف کردن این خطا در ظرفشویی، مرکز نمایندگی تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز نسبت به سالم بودن منبع آب، شیلنگ ورودی و اتصالات دستگاه مطمئن می‌شود. در صورتی که تخصص کافی برای انجام این کار را ندارید، از تجربه افراد متخصص و متبحر بهره‌مند شوید.

سخن پایانی

ماشین ظرفشویی ایندزیت یکی از برندهایی است که توانسته طرفداران زیادی را در این صنعت به خود جلب کند. کدهای خطایی که ممکن است بنا بر دلایل مختلف بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شوند از جمله عواملی محسوب می شوند که افراد را روانه مراکز تعمیر ظرفشویی ایندزیت در اهواز می کنند. پیشنهاد می‌کنیم در صورت نداشتن تخصص کافی در زمینه تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی از راهنمایی های کارشناسان و مهندسین کارآزموده استفاده کنید.

 

 

عکس لورفته از تفریحات جنجالی فرهاد مجیدی در امارات | آقا فرهاد باز داماد شده ؟ | عکس همسر اول و دوم فرهاد مجیدی آنچه دیگران می خوانند پرداخت تسهیلات شگفت‌انگیز به حقوق بازنشستگان | افزایش دوباره حقوق بازنشستگان برای 6 ماهه دوم سال مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو‌ آغاز شد | قیمت خودروها در این طرح به چه رقمی تغییر کرد؟ هواشناسی ایران 1402/03/03| پیش‌بینی باران 5 روزه در برخی مناطق| دما در نیمه جنوبی کشور افزایش می‌یابد واریز یارانه معیشتی 900 هزار تومانی در این تاریخ | این افراد به غیر از یارانه نقدی یارانه معیشتی هم دریافت می کنند قیمت طلا و سکه و دلار و ارز آزاد در بازار| قیمت طلا امروز چهارشنبه 3 خرداد 1402

ویژه :

ظرفشویی ایندزیت لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

خودرو اهواز فوتبال   اخبار برگزیده
  

اصل بدهی واردات گاز از ترکمنستان را تسویه کردیموزیر نفت گفت: تمام بخش اصلی بدهی‌مان بابت واردات گاز که در دوره‌ها و دولت‌های قبل اتفاق افتاده بود را این دولت تسویه کرد.
ایلنا واردات واردات گاز گاز 

  

واکنش سازمان ملل به بازگشایی سفارت ایران در عربستانسخنگوی دبیرکل سازمان ملل از بازگشایی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی استقبال کرد و آن را برای منطقه مفید خواند.
فردا سازمان ملل سازمان همکاری اسلامی ایران 

  

حضور آمریکا و انگلیس در عراق اختلالاتی روی روابط ما با عراقی‌ها ایجاد می‌کند‌/ قدرتمندی ایران به غربی‌ها ثابت کرد که نمی‌توانند در منطقه تاثیرگذار باشندیک عضو کمیسیون انرژی گفت: ما باید با دقت بیشتری در عرصه جهانی حرکت کنیم و از این شرایطی که به وجود آمده است، استفاده کنیم. مطمئنا این روی اقتصاد، تولید نفت و بهبود معیشت در جامعه ما تاثیرگذار خواهد بود.
ایلنا مجلس شورای اسلامی اوکراین تایوان 

  

شرط عجیبی که نکونام را دوباره از استقلال دور کردابتدا باید رضایت آقای ایکس را بگیری شرط باورنکردنی برای حضور نکو در استقلال!
خانه فوتبال ایران خودرو ایران روزنامه ایران 

  

ظریف: انتخاب کردیم آنان را که در پی کاستن از خسارات بودند را «سازشکار» و حتی «خائن» بنامیموزیر امور خارجه پیشین کشورمان با انتشار یادداشتی علت و چرایی استفاده خود از عبارت «خودمان انتخاب کردیم» که چندسال قبل از سوی او مطرح شد و مورد انتقادات فراوان قرار گرفت را تشریح کرد.
مثلث محمدجواد ظریف اینستاگرام ایران 

  

محسن رضایی: نیازمند اجرای طرح‌های دراز مدت در زمینه آب هستیممعاون اقتصادی رئیس جمهور تنش آبی را یکی از مشکلات کشور و بالتبع استان سمنان دانست و گفت: نیازمند اجرای طرح‌های دراز مدت در زمینه آب هستیم.
فردا محسن رضایی رئیس جمهور ایران 

  

نقش سازنده ‎ایران در عرصه بین‌المللی به نفع چندجانبه‌گرایی افزایش خواهد یافتسخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد:نقش سازنده ‎ایران در عرصه بین‌المللی به نفع چندجانبه گرائی افزایش خواهد یافت.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران وزارت خارجه 

  

ائتلاف‌های جدید منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در حال شکل‌گیری است/ عربستان، امارات و قطر جزو متقاضیان اقدام اشتراکیفرمانده نیروی دریایی ارتش از شکل‌گیری ائتلاف‌های جدید منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خبر داد و گفت: ائتلاف مشترک نیروی دریایی ایران با کشورهای منطقه از جمله عربستان و امارات به زودی شکل می‌گیرد.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران رزمایش 

  

بمب خبری در فوتبال ایران/ بیرانوند با رونالدو هم‌تیمی می‌شود؟علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی و پرسپولیس مورد توجه دو باشگاه عربستانی قرار گرفته است.
خانه فوتبال تیم ملی فوتبال ایران فوتبال ایران 

  

مکاتبه مالیاتی دولت با شورای نگهبان و مجمع تشخیصوزیر اقتصاد گفت: با شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام برای به ثمر رسیدن لایحه مالیات بر سوداگری مکاتبه کردیم و امیدواریم که هرچه زودتر این قوانین به نتیجه برسد.
ایلنا دولت شورای نگهبان بازار کار 

  

دربی؛آخرین حضور ساپینتو در استقلال|تمدید فقط با قهرمانیبازی آخر ریکاردو روی نیمکت استقلال! شاید ... با قرارداد یا بدون قرارداد، ساپینتو پنج شنبه می رود
خانه فوتبال دربی ایران خودرو خودرو 

  

رئیس قوه قضائیه دستور داد؛ دستگاه‌های اطلاعاتی عناصر ضدانقلاب را شناسایی و معرفی کنندرئیس قوه قضائیه گفت: امروز در برخی از این ناهنجاری‌ها، دست دشمن برای ضربه زدن به نظام آشکار است؛ بر همین اساس دستگاه‌های اطلاعاتی ما باید این جریانات سازمان‌یافته را که با عناصر ضدانقلاب مرتبط هستند، شناسایی و معرفی کنند.
مثلث قوه قضاییه اینستاگرام تورم 

  

خبر خوش به خریداران خودرو | قیمت خودروهای داخلی اعلام شدامروز هشتم خرداد ماه 1402، قیمت خودرو طبق معمول روزهای گذشته به روند نزولی خود ادامه داد. با این حال تعداد محدودی از محصولات اندکی افزایش قیمت را تجربه کردند.
مثلث بهاره رهنما خودرو بازار خودرو 

  اخبار داغ
  

ریزش غافلگیرکننده و یک میلیونی قیمت سکه|ریزش شدید طلاسکه 27 میلیون شد|ریزش یک میلیونی قیمت سکه ظرف یک روز
خانه فوتبال هواشناسی وام مسکن وام 

  

تداوم روند کاهش قیمت دلاروضعیت بازار ارز نشان می‌دهد که در ساعات گذشته روند قیمت‌ها مانند روزهای گذشته نزولی بوده است و هر دلار امروز به 49 هزار و 100 تومان رسید.
گسترش قیمت دلار دلار آمریکا 

  

اقتصادنیوز: قیمت دلار مبادله ای امروز افت محدودی را تجربه کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

مدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای به سازمان بورس از زیان 21 هزار میلیارد تومانی این گروه خودروسازی خبر داد.
اقتصادنیوز ایران خودرو ایران خودرو 

  

بر اساس تصمیم اخیر شرکت بهمن موتور، وانت کارا تک کابین 2000cc و وانت دو کابین 2000cc با روش بورس کالا در 23خرداد ماه فروخته می‌شود.
اقتصادنیوز بورس کالا ماه 

  

هفته آینده، دور جدید فروش وانت کارا دربورس کالابهمن موتور وانت کارا را در 23 خرداد ماه به فروش می‌رساند. بر اساس تصمیم اخیر این شرکت، وانت کارا تک کابین 2000cc و وانت دو کابین 2000cc با روش بورس کالا فروخته می‌شود.
مملکت‌آنلاین بورس کالا ماه تولید 

  

جزئیات عرضه کشنده امپاور و کامیون فورس در بورس کالاکشنده امپاور BD500 و فورس 6 تن روز یکشنبه 28 خرداد با قیمت پایه 4 میلیارد و 230 میلیون تومان و یک میلیارد و 437 میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.
برنا بورس کالا قیمت 

  

عشقی: مانعی در ورود خودرو به بورس کالا وجود نداردرییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه بازار از منظر بنیادی با هیچ مشکلی روبرو نیست، گفت: عرضه خودرو در بورس کالا به شرکت‌ها بستگی دارد و هیچ مانعی برای عرضه شرکت‌ها وجود ندارد.
فردا خودرو درآمد سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

قیمت خودرو روبه کاهش است | سرگیجه در بازار خودرواخبار خوش سیاسی امروز که کاهش نرخ دلار را به همراه داشت موجب شد تا قیمت خودرو هم در بازار شکل کاهشی به خود گیرد و با این شرایط شاهد افت قیمت در میان سایپایی‌ها و پرطرفدارهای ایران خودرو بودیم.
شما‌نیوز قیمت ایران خودرو خودرو 

  

افت شدید قیمت سکه و طلا در بازار / سکه وارد کانال 27 میلیونی شدهر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت 27 میلیون و 897 هزار تومان به فروش رسید.
برنا قیمت سکه و طلا بهار 

  

سکه در آخرین روز هفته ارزان شد | قیمت سکه در کانال 28 میلیونیقیمت سکه در پایان هفته سوم خرداد نسبت به روز روز گذشته کاهش یافت و وارد کانال 28 میلیون تومان شد.
فردا خودرو قیمت بهار 

  

حراج خودرو بدون قرعه کشی در بورس از 23 خرداد | با نصف قیمت خودرو بخریدبهمن موتور وانت کارا را در 23 خرداد ماه به فروش می‌رساند. بر اساس تصمیم اخیر این شرکت، وانت کارا تک کابین 2000cc و وانت دو کابین 2000cc با روش بورس کالا فروخته می‌شود.
فردا خودرو بورس کالا قیمت