مهر   |  فرهنگی  |  

بازی مختار فصل قیام رونمایی شد/ آغاز عرضه بین‌المللی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مؤسسه فرهنگی، هنری، رسانه ای منادیان، مراسم رونمایی از بازی «مختار؛ فصل قیام» پیش از ظهر امروز با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج، مهدی جعفری جوزانی مدیرعامل موسسه منادیان و تهیه کننده بازی مختار و جمعی از مسئولان در سازمان بسیج برگزار شد. سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با…

بازی مختار فصل قیام رونمایی شد/ آغاز عرضه بین‌المللی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مؤسسه فرهنگی، هنری، رسانه ای منادیان، مراسم رونمایی از بازی «مختار؛ فصل قیام» پیش از ظهر امروز با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج، مهدی جعفری جوزانی مدیرعامل موسسه منادیان و تهیه کننده بازی مختار و جمعی از مسئولان در سازمان بسیج برگزار شد.

سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این موضوع مبنی بر اینکه ملت بزرگ ایران دارای سرگذشت افتخار آمیزی است، گفت: مهمترین جلوه این سرگذشت، عمق فرهنگ و هنر تعالی بخش این ملت افتخارآفرین است.

وی ادامه داد: تلاش بیگانگان به ویژه نظام سلطه بر این است که این جلوه های بزرگ ملت را کوچک بشمارند یا در نزد بخشی از مردم که ممکن است از این ظرفیت ها آگاهی کمتری داشته باشند سخیف جلوه دهند، اما حقیقتاً ما در تمام حوادث کشور به ویژه تاریخ تشیع هزاران موضوع داریم که می تواند مورد استفاده هنرمندان قرار گیرد؛ ما باید بر گنجینه تمام نشدنی تاریخ تشیع و تاریخ ایران اسلامی تاکید و تمرکز کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: حتماً یکی از رسالت های بسیج این است که مسیر پیش رو را به خوبی بشناسد و برای استفاده جوانان خلاق تمام پشتیانی های خود را به میدان بیاورد، ما هنوز ظرفیت هایی داریم که نتوانسته ایم از آن ها به خوبی استفاده کنیم.

وی بیان کرد: از تمام بسیجیان که دستی در کار دارند، درخواست می کنم تا وارد کار شوند و نگران پشتبانی ها نباشند، امروز فناوری ارتباطات و پیشرفت در عرصه ارتباطات ظرفیت های زیادی را در اختیار ما قرار داده است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه در هفته بسیج از بازی سردار سلیمانی رونمایی خواهد شد، گفت: ما نباید به تعداد محدودی از آثار فاخر اکتفا کنیم، بلکه باید با همین نگاه تعداد تولیدات را افزایش دهیم، یکی از نیازهای جوانان و نوجوانان پر کردن اوقات فراغت است، ما در بعد نشاط و تفریحات سالم محورهای متعددی داریم که یکی از آنها بازی رایانه ای همچون مختار است.

وی در ادامه تأکید کرد: روحیه جهادی و جهش در پیشرفت باید ملاک عمل جوانان نوآور و خلاق قرار گیرد و ما هم هدایت و حمایت می کنیم و از ظرفیت های خود به هر میزان که لازم باشد در اختیار این جوانان قرار می دهیم.

وی افزود: بنگاه های دروغ پراکنی همچون بی بی سی در سال صدها میلیون دلار هزینه می کنند تا اکاذیب را در رسانه هایشان منعکس کنند، کمک به جوانان برای ساخت تولیدات فاخر یکی از مسیرها برای پاسخگویی به القائات دروغ دشمن علیه ایران است.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ما پاسدار ارزش های والای ملت ایران هستیم و همه مقدورات بسیج در خدمت مجموعه های جوان و نوآور کشور قرار خواهد گرفت.

*سهم قابل قبول بسیج در حوزه تولیدات فضای مجازی

در ادامه مسلم معین، رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم رونمایی بازی «مختار؛ فصل قیام» اظهار داشت: بازی فاخر رایانه ای مختار از سه گانه سفیر عشق امروز رونمایی خواهد شد.

وی افزود: شاید طی یکی دو سال گذشته از نقش آفرینی های مؤثر بسیج در میادین مختلف هم در حوزه شعائر اسلامی هم خدمات اجتماعی به ویژه در کرونا زیاد شنیده اید و لمس کرده اید، ریشه این بروز و ظهورهای بیش از پیش نگاه راهبردی و نشأت گرفته از شناخت خاصیت و ماهیت بسیج از سوی سردار سلیمانی است،

همچون اینکه بسیج بزرگترین مجموعه مردم نهاد دنیاست و با استفاده از ظرفیت های مردمی کارهایی شبیه به افسانه را در مدت زمان محدودی انجام می دهد.

معین تصریح کرد: در حوزه فضای مجازی هم به تبعیت از همین راهبرد تمام تمرکز بسیج استفاده از ظرفیت های مردمی بوده است.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: امروز بیش از 32 میلیون نفر در حوزه بازی ها مشغول هستند، به همین جهت برنامه ریزی ویژه ای اتفاق افتاده تا طی مدت کوتاهی سهم قابل قبولی در حوزه تولیدات فضای مجازی به خصوص بازی های رایانه ای داشته باشیم.

*به زودی عرضه بین المللی بازی مختار هم آغاز خواهد شد

در ادامه عماد رحمانی کارگردان بازی «مختار؛ فصل قیام» اظهار داشت: پس از طرح ایده سفیر عشق و تلاش برای تولید یک سه گانه، تمام تمرکز ما روی پروژه ها قرار گرفت.

وی افزود: تلاش ها در راستای بهبود مسائل فنی صورت گرفت، ضمن اینکه تلاش کردیم تا در حوزه محتوایی با اضافه کردن لوکیشن مکه ماجرا را بهتر پیش ببریم.

رحمانی با ذکر خاطره ای گفت: زمانی که اولین بار ایده را مطرح کردم آقای جعفری به عنوان تهیه کننده اعلام کردند من حتی اگر لازم باشد ماشینم را می فروشم تا پای این کار بایستم، همگی معتقد بودیم امام حسین (ع) در این مسیر همراه ما خواهد بود و خدا را شاکریم که این اتفاق افتاد.

وی تاکید کرد: به زودی عرضه بین المللی بازی مختار هم آغاز خواهد شد.

درپایان مراسم، رونمایی از بازی مختار؛ فصل قیام با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج، مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی، مهدی جعفری مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، هنری، رسانه ای منادیان و عماد رحمانی کارگردان بازی مختار؛ فصل قیام انجام شد.

گفتنی است؛ این بازی؛ دومین نسخه از سه گانه «سفیر عشق» محسوب می‌شود که روایتگر قیام مختار ثقفی از سلول های ابن زیاد تا سفر به مکه و آغاز قیام و پیروزی آن است.

بازی فضای مجازی روابط عمومی   اخبار برگزیده
  

دستور لغو اجرای سند 2030 صادر شددبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: هفت مصوبه مهم این شورا که مدت‌ها بر زمین مانده بود،از سوی رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اجرا به دستگاه‌های مربوط ابلاغ شد...
مستقل‌آنلاین شورای عالی انقلاب فرهنگی زمین رئیس جمهور 

  

مدیرکل آژانس آمد و رفت، ما از توافق صورت گرفته بی‌اطلاعیم/ اسلامی فردا به نمایندگان ملت توضیح دهدنماینده قم در مجلس در تذکر شفاهی خواستار دعوت و توضیح رئیس سازمان انرژی اتمی درخصوص توافق صورت گرفته با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، شد.
ایلنا آژانس بین المللی انرژی اتمی مجلس شورای اسلامی قانون 

  

اعتراف خبرنگار عربستانی بعد از بازی: استقلال غول آسیاستخبرنگار عربستانی در تحلیل بازی الهلال و استقلال، گفت: الهلال به خاطر بازی در زمین بی طرف شانس زیادی آورد.
خانه فوتبال خبرنگار بازی استقلال 

  

طرح نمایندگان برای تحقیق و تفحص مدیریت مقابله با کرونا در دولت روحانیفارس/ 40 نفر از نمایندگان در طرح خود برای تحقیق و تفحص از ستاد ملی مقابله با کرونا، مدعی شدند که دلایل سوء مدیریت کرونایی دولت روحانی، علت تغییر در پروتکل درمانی و داروها، تخصیص ارز واردات دارو و علت تاخیر در واکسیناسیون باید بررسی شود.
مثلث مجلس شورای اسلامی وزارت بهداشت دولت دوازدهم 

  

واردات واکسن جایگزین سیاست تولید واکسن شد | چرا برکت به نتیجه نرسید؟«اینکه بعضا گفته می شود «نگذاشتند دولت قبل واکسن بخرد»، کاملا عاری از حقیقت است؛ زیرا در دولت جدید شخص آیت الله رئیسی در تماس با رئیس جمهور چین درخواست خرید 90 میلیون دز واکسن را مطرح کرد و با پذیرش «شی جینپینگ» روند واردات واکسن «سینوفارم» یکباره متحول شد»؛
۵۵ آنلاین واردات تولید وزارت بهداشت 

  

اشخاصی مانند موسوی خوئینی‌ها همچنان امکان ارتباط و گفت‌وگو با حاکمیت را دارند/ ظرفیت روحانی، لاریجانی و ناطق نوری می‌تواند در بزنگاه‌های کشور، کنار یکدیگر قرار گیردیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: از نظر حاکمیت و بخش اصلی قدرت، اصلاح‌طلبان یکدست نیستند بنابراین اشخاصی از اصلاح طلبان هستند که مورد اعتماد حاکمیت باشند و از گذشته امکان گفت‌گو داشتند و امروز نیز این گفتمان ادامه دارد.
ایلنا حسن روحانی علی اکبر ناطق نوری مشروطه 

  

حمله تند یک نماینده به روحانی: ما تحریم پرزیدنت روحانی بودیم!انتخاب/ پس از نماینده کاشمر، نماینده اراک هم خواستار محاکمه روحانی شد.
نامه نیوز بنیامین بهادری کار مجلس شورای اسلامی 

  

سطح حساس برای بازار ارز/ دامنه پیش روی قیمت دلاردیشب در معاملات پشت خطی تمایل به خرید دلار در بازار ارز بیشتر بود و به همین دلیل، قیمت دلار توانست خود را تا محدوده 27 هزار و 300 تومان بالا بکشد.
اقتصادنیوز ارز قیمت دلار 

  

محمد هاشمی: نوبت به اصلاح‌طلبان هم می‌رسدقدرت رسمی را محدود کند. یادمان هست که لیست خبرگانِ منسوب به مرحوم آیت‌الله هاشمی رأی آورد یا در انتخابات مجلس دهم لیست اصلاح‌طلبان رأی آورد.
فردا محمد هاشمی اصلاح طلبان مجلس دهم 

  

جزئیات حذف محدودیت سنی در واکسیناسیون کروناآیا محدودیت سنی در واکسیناسیون کرونا برداشته شده است؟ فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران درباره ماجرای مطرح شده در فضای مجازی در خصوص برداشته شدن محدودیت سنی در واکسیناسیون کرونا توضیح داد.
مستقل‌آنلاین واکسیناسیون تهران فضای مجازی 

  

تمام روستاها را گشته‌ام نه اینکه مثل آقای روحانی با ماشین سر بزنممن به جرات اعلام می‌کنم که تمام روستاها را گشته‌ام و با دقت مسائل را رصد کرده‌ام. نه اینکه مثل آقای روحانی با ماشین بروم و سر بزنم، تک تک مناطق را شخصا در میان مردم حضور داشته‌ام و از مشکلات مردم خبر دارم. اصلی‌ترین مشکلات مردم هم تبعیض بوده که من پیگیری کرده‌ام.
مستقل‌آنلاین تهران شورای فرهنگ عمومی جمهوری اسلامی 

  

هیچ مرز زمینی برای تردد به عتبات باز نیست مردم مراجعه نکنند + فیلمهیچ مرز زمینی برای تردد به عتبات باز نیست و زائران فریب تبلیغات فضای مجازی سفر زمینی به عتبات را نخورند.
۵۵ آنلاین حمل و نقل تبلیغات فضای مجازی 

  

قرائت یک گزارش درباره روحانی در دستور کار مجلسفارس/ قرائت گزارش استنکاف حسن روحانی از و سازمان برنامه از اجرای قانون پتروپالایشگاه‌ها و چرایی تأخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی از گمرک بخشی از دستور کارهای صحن علنی مجلس است.
مثلث حسن روحانی دریای خزر خودرو 

  

مصباحی مقدم: FATF در دستور کار مجمع قرار نداردبررسی دوباره FATF بستگی به تحریم‌های آمریکا دارد. اگر تحریم‌های آمریکا لغو شود احتمال دارد دوباره FATF در مجمع مورد بررسی قرار گیرد.
فردا غلامرضا مصباحی مقدم کار مجمع تشخیص مصلحت نظام 

  

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز شنبه 1400/06/20| عقب نشینی طلا و دلارسکه امامی امروز با کاهش 0.57 درصدی، از 12,210,000 (دوازده میلیون و دویست و ده هزار) تومان به 12,140,000 (دوازده میلیون و یکصد و چهل هزار) تومان رسید..قیمت طلا و دلار هم پایین رفت.
اقتصادنیوز ارز دلار یورو 

  اخبار داغ
  

شاخص بورس تا پایان شهریور صعودی است یا نزولی؟هفته گذشته افت شاخص آن را در کانال یک میلیون و 488 هزار واحد قرار داد. روند بازار سهام در هفته آینده به چه صورت خواهد بود؟
گسترش شاخص واردات خودرو خودرو 

  

این سه گروه بیشترین وام کرونا را گرفتنداقتصادنیوز : بر اساس گزارش معاونت اشتغال وزارت کار، بیشتر بنگاه‌های متقاضی تسهیلات کرونا از نوع کسب و کارهای خرد و کوچک بوده و 64 درصد تسهیلات پرداختی کرونا متعلق به سه رسته حمل و نقل عمومی برون شهری، مجتمع‌های فرهنگی، آموزشی و هنری و مراکز تهیه و توزیع غذاهای آماده بوده است.
اقتصادنیوز وام اشتغال کار 

  

بازگشایی سایت ثبت نام واکسن کرونا برای متولدین دهه 60 | جزئیاتسایت ثبت‌نام واکسن کرونا برای متولدین 1363 بازگشایی شد.
شما‌نیوز عکس وزارت بهداشت مصاحبه 

  

پیش بینی بورس در آخرین هفته تابستان 1400اقتصادنیوز: بورسی‌ها به استقبال آخرین هفته کاری تابستان می‌روند در حالی که نیروهای صعودی بازار کمرنگ‌تر از هفته‌های قبل هستند و باد پائیزی در بازار سهام وزیدن گرفته است.
اقتصادنیوز سهام 

  

تهران و بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز کرونا خارج شدند به گزارش خبرگزاری مهر، رنگ‌بندی 27 شهریور 1400 در اپلیکیشن ماسک منتشر شد. بر اساس اطلاعیه اپلیکیشن ماسک، بناب، تبریز، مراغه، مرند، ملکان و میانه در آذربایجان شرقی، ارومیه، اشنویه، بوکان، پیرانشهر، تکاب، چالدران، چایپاره، خوی، سردشت، سلماس، شاهین دژ، شوط، ماکو، مهاباد، میاندوآب و نقده در آذربایجان غربی، قدس در تهران، بردسکن، خلیل آباد و درگز در خراسان رضوی، بندرماهشهر، شوش، شوشتر…
مهر تهران ارومیه بهار 

  

جهت ورود به سایت ثبت نام واکسن کرونا اینجا کلیک کنیدهم اکنون متولدین 1363 و قبل از آن می توانند با ورود به سایت سلامت http://salamat.gov.ir/ جهت دریافت سهمیه واکسن کرونا خود اقدام کنند.
شما‌نیوز وزارت بهداشت بهزیستی مصاحبه 

  

رنگ بندی کرونایی کشور/ تهران از وضعیت قرمز خارج شد/ عکستهران و بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز کرونا خارج شدند.
خبرفوری رنگ تهران عکس 

  

روزهای سختِ کرونایی "خاله شادونه" روی تخت بیمارستان/ عکسمجری برنامه‌های کودک تلویزیون در صفحه اینستاگرامی‌اش عکسی منتشر کرده که نشان می‌دهد به علت کرونایی ش
خبرفوری بیمارستان عکس کودکان 

  

آخرین رنگ بندی کرونایی در کشور / تهران نارنجی شدبا عبور اکثر مناطق کشور از قله موج پنجم و کاهشی شدن روند بستری، تهران و بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز کرونا خارج شدند.
گسترش رنگ تهران مهاباد 

  

بالاخره نوبت واکسن کرونا دهه شصتی ها شد | سایت ثبت نام واکسن کرونامتولدین 1363 به پایین از امروز میتوانند در سایت سلامت ثبت نام کنند و سهمیه واکسن کرونا را دریافت کنند.
شما‌نیوز وزارت بهداشت مصاحبه ازدواج 

  

چطور سرمایه گذاری مطمئنی در بورس داشته باشیم؟برای اینکه در بورس سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشیم نیاز است که به چند نکته توجه داشته باشیم.
شما‌نیوز سرمایه درآمد مصاحبه 

  

واردات دو میلیون دُز واکسن کرونا به کشورمعاون فنی گمرک گفت: تا ساعاتی دیگر 2 میلیون دُز واکسن دیگر به کشور وارد می‌شود.
گسترش گمرک 

  

وضعیت بورس در هفته آینده چگونه خواهد بود؟هفته گذشته بازار سهام با افت شاخص رو به رو شد و به کانال یک میلیون و 488 هزار واحد رسید؛ شاخص هم‌وزن هم در تمام روزهای هفته گذشته با افت رو به رو شد و این مساله نشان از روند نامتعادل و منفی گروه‌های کوچک بازار داشت.
شما‌نیوز واردات خودرو خودرو سهام