ایلنا   |  اجتماعی  |  

سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران به سامانه جامع منابع انسانی پیوست

سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران به سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران پیوست.

سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران به سامانه جامع منابع انسانی پیوست

سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران به سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران پیوست.

به گزارش ایلنا، در نشستی که با حضور داور نظری، قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی و کامران مصطفوی، سرپرست سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران برگزار شد، این سازمان به عنوان پنجمین و آخرین نهاد زیرمجموعه معاونت فنی و عمرانی، به سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران پیوست.

در نشست فوق علاوه بر تشریح عملکرد سامانه جامع منابع انسانی و اثرگذاری آن بر یکپارچگی اطلاعات و ساماندهی سرمایه‌های انسانی، گزارشی از تاریخچه تاسیس، اهداف و فعالیت‌های اجرایی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران ارائه و آخرین وضعیت نیروی انسانی فعال در آن تشریح شد.

در پایان نشست طی اقدامی نمادین، حکم افزایش حق عائله‌مندی یکی از کارکنان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، تحت سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران صادر شد و از کارشناسان و مدیران فعال در پروژه استقرار سامانه جامع منابع انسانی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است اداره کل منابع انسانی با توجه به تکالیف مندرج در برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری تهران مبنی بر توسعه و تقویت نظام جامع برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی و سامانه جامع اطلاعات منابع انسانی، در راستای تحقق موضوع راهبردی هوشمندسازی مدیریت منابع انسانی، اقدام به یکسان‌سازی و یکپارچه ساختن بانک اطلاعاتی کارکنان شهرداری تهران و مکانیزه شدن امور پرسنلی کرده است. تاکنون اطلاعات بیش از 58 هزار نفر از نیروهای شاغل در شهرداری تهران، وارد سامانه جامع منابع انسانی شده است.

مشاور شهرداری تهران تهران   اخبار برگزیده
  

خداحافظی ناگهانی مهاجم استقلال در فضای مجازیمهاجم تیم فوتبال استقلال در فضای مجازی با این تیم و هوادارانش خداحافظی کرد.
برنا استقلال فضای مجازی فوتبال 

  

پرسپولیس شکست خوردتیم‌های پایه پرسپولیس در رقابت‌های این هفته لیگ تهران به سه پیروزی و یک تساوی دست پیدا کردند.
برنا باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تهران 

  

دردسر عجیب برای فوتبالیست مشهور/ حبس موقت تا زمان صدورحکم نهاییفوتبالیست مشهور تا زمان حکم نهایی در حبس می ماند.
برنا تایلند فوتبال بازداشت 

  

باشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان دادباشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان داد.
برنا باشگاه استقلال استقلال رسانه 

  

چراغ سبز برانکو به بازگشت طارمیاحتمالا در نقل و انتقالات بازیکن سابق قرمز ها بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود.
برنا برانکو مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس 

  

پرسپولیس تیم متعصبی است/ سپاهان شانس بیشتری برای برد داردسرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: بزرگترین شاخصه تیم پرسپولیس تعصب آن است همه فکر می‌کردند پرسپولیس چون نتوانسته در پنجره نقل و انتقالات یارگیری کند حالا در بازی‌های آسیایی و لیگ ناموفق است بازیکنانش خسته شده و آسیب دیدگی پیدا کرده‌اند...
برنا پرسپولیس استقلال باشگاه سپاهان 

  

استقلال روند صعودی خود را با قدرت ادامه می‌دهد/ تیم باید نقاط ضعفش را در آسیا ترمیم کند/ پدیده را در تهران می‌بریم و به کورس قهرمانی می‌رسیمپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سومین برد پیاپی استقلال بیانگر این است که تیم روند صعودی خود را با قدرت ادامه می دهد.
برنا باشگاه استقلال استقلال ایران 

  

انفجار انتحاری در چابهارمعاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در چابهار خبر داد.
برنا انفجار 

  

جایگزین انصاری در استقلال مشخص شدبازیکن سابق استقلال بار دیگر در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی‌ها اضافه می‌شود.
برنا استقلال فوتبال قزاقستان 

  

مهر تایید بازگشت جباروف به استقلال!بازیکن اسبق استقلال در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.
برنا باشگاه استقلال استقلال 

  اخبار داغ
  

افزایش نرخ ارز به واحدهای صنعتی گلستان رونق دادگرگان - ایرنا - معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی گلستان با بیان این که نوسانات نرخ ارز باعث رغبت بیشتر برای صادرات و به تبع آن رونق تولید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده است، گفت: اکنون شمار زیادی از واحدهای صنعتی منطقه فعالیت خود را از یک به دو تا سه نوبت افزایش داده اند.
ایرنا نرخ ارز ارز استان گلستان 

  

جزئیات دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز برای صرافی‌های مجازبانک مرکزی دستورالعمل خرید و فروش ارز را به شبکه صرافی‌های مجاز اعلام کرد که بر اساس آن باید هنگام خرید ارز حاصل از صادرات، گزینه «از محل صادرات» را در سامانه سنا انتخاب کنند.
ایلنا دستورالعمل واردات ارز 

  

تصمیمات نادرست بانک مرکزی مهم ترین آسیب های مبارزه فساد استدادستان تهران تاکید کرد: برخی شرکت‌های صوری، صرافی‌های غیرمجاز، برخی بانک‌ها، تصمیمات نادرست بانک مرکزی و برخی سامانه‌ها و دلالان از مهم‌ترین آسیب‌های پیش روی مبارزه با فساد است.
برنا بانک مرکزی بانک استقلال 

  

تصمیمات نادرست بانک مرکزی از مهم‌ترین آسیب‌های مبارزه با فساد استدادستان تهران تاکید کرد: برخی شرکت‌های صوری، صرافی‌های غیرمجاز، برخی بانک‌ها، تصمیمات نادرست بانک مرکزی و برخی سامانه‌ها و دلالان از مهم‌ترین آسیب‌های پیش روی مبارزه با فساد است.
ایلنا بانک مرکزی بانک مهناز افشار 

  

شناخته شدن 18 میراث طبیعی واجد ارزش برای ثبت در آثار ملی کشور18اثر از استان های قم، زنجان، قزوین و آذربایجان شرقی در کمیته ثبت و حریم میراث طبیعی، واجد ارزش ثبت در آثار ملی طبیعی شناخته شدند.
برنا درخت استان زنجان استان قم 

  

پیروزی ارزشمند بتیس و صعود به رتبه پنجم لالیگاتهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال بتیس با پیروزی ارزشمند خارج از خانه سه بر یک مقابل اسپانیول به رتبه پنجم لالیگا صعود کرد.
ایرنا بارسلونا فوتبال لالیگا