تست شخصیت شناسی؛همسر خود را بیشتر بشناسید

شکل ها و الگوهای مورد علاقه شما می ‎تواند راز های زیادی را در رابطه با شخصیتتان بیان کند . شواهد زیادی وجود دارد که حاکی از وجود رابطه ای بین روانشناسی و سلیقه افراد در انتخاب اشکال مختلف می ‎باشد. همه ما می ‎دانیم که خورشید در تمامی ادیان و فرهنگ ها جایگاه ویژه ای داشته است.

تست شخصیت شناسی؛همسر خود را بیشتر بشناسید

تست شخصیت شناسی؛همسر خود را بیشتر بشناسید کدخبر: 14399 ارسال به دیگران پرینت 31 تیر 1400

شکل ها و الگوهای مورد علاقه شما می ‎تواند راز های زیادی را در رابطه با شخصیتتان بیان کند . شواهد زیادی وجود دارد که حاکی از وجود رابطه ای بین روانشناسی و سلیقه افراد در انتخاب اشکال مختلف می ‎باشد. همه ما می ‎دانیم که خورشید در تمامی ادیان و فرهنگ ها جایگاه ویژه ای داشته است.

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند تست شخصیت شناسی؛همسر خود را بیشتر بشناسید k125 جدیدترین شاسی بلند ایران خودرو،عکس اخبار کالاهای اساسی:قیمت رسمی مرغ؛بالاتر نخرید فال روزانه:فال امروز خود را بخوانید؛ پنجشنبه 31 تیرماه 1400

تست شخصیت شناسی تستی هست برای سنجیدن اینکه آیا شما آمادگی ازدواج را دارید یا خیر تست شخصیت شناسی می توانید با این تست نقاط قوت و ضعف خود را بیابید . تست شخصیت شناسی بر اساس اشکال هندسی می تواند شخصیت شما را به شما بگوید . تست شخصیت شناسی براساس تیپ شخصیت شما را بازگو می کند . تست شخصیت شناسی  یک تست روان شناسی است که کد های مخفی شخصیت شما را رمز گشایی می کند .

تست شخصیت شناسی

 امروز قصد داریم به ارائه نکاتی جالب و جذاب در رابطه با شخصیت شما بر مبنای سلیقه تان در انتخاب یکی از اشکال خورشید بپردازیم . آرامش خود را حفظ کرده و یکی از اشکال را انتخاب کنید.

اکنون به رمزگشایی، تصویر مورد نظرتان خواهیم پرداخت.

1. شما فردی خاص با روحیه مثبت هستید و همیشه به دنبال راهی برای بهبود شخصیت و عملکرد خود می ‎باشید . شما به راحتی نا امید نمی‎شوید و همیشه سعی می ‎کنید که روی پای خودتان بایستید.

شخصیت قوی و مقاومتان ، شما را به یک همراه و حامی برای اطرافیانتان تبدیل کرده است . فرد بسیار رکی هستید اما برای جلوگیری از آزرده خاطر کردن دیگران ، این ویژگی را در خود کنترل می ‎کنید . شما این توانایی را دارید که افراد مثبت و کارآمد را در کنار خود حفظ کنید.

2. دو نکته مهم در رابطه با شما عبارتند از:فضای شخصی و احترام از جانب دوستان و بستگان.

شما به طور همزمان از ویژگی درونگرایی و برونگرایی برخوردارید و می ‎توانید بین این دو ویژگی در خود تعادل برقرار کنید . فردی ساده ، صادق و مهربان هستید و دوستان زیادی دارید اما با این حال مراقب افرادی که در درصدد سوءاستفاده از مهربانی بیش از اندازه شما به منظور دستیابی به اهداف شخصیشان هستند باشید . با تکیه بر حس ششمتان قادر به شناسایی این افراد خواهید بود.

3. شما فردی باهوش ، کنجکاو ، شجاع ، ماجراجو ، صادق و روراست هستید و به افرادی که دارای نظری متفاوت با نظر شما هستند ، احترام می ‎گذارید . شما متولد شده اید تا دیگران را از حمایت خود برخوردار کنید و اطرافیانتان همیشه از کمک های شما بهره مند می ‎شوند.

4. شما از انرژی بسیار بالایی برخوردارید و همیشه آماده روبه رو شدن با چالش ها و امتحان کردن تجربیات جدید هستید . از تمام داشته هایتان در جهت دستیابی به اهدافتان استفاده می ‎کنید و شکر گزار نعمت هایی هستید که خداوند به شما ارزانی داشته است.

5. شما فردی با استعداد هستید و برای کمک کردن به دیگران همیشه آماده اید . به طور کلی، کمک کردن به دیگران برای شما لذتی بی پایان به ارمغان می ‎آورد . شما فردی الهام بخش و حامی برای اطرافیان خود هستید اما توانایی لازم به اشتراک گذاشتن علایق و احساسات خود با دیگران را ندارید.

6. شما فردی شوخ طبع و هیجان انگیز هستید و موانع موجود بر سر راه اهدافتان برای تان تنها وسیله ای برای افزایش مهارت ها و توانایی های ذاتیتان است . شما علاقه مند به شنیدن انتقادات سازنده هستید و برای اطرافیانتان فردی قابل اعتماد می باشید.

7. شما به راحتی قادر به گسترش افق های دید خود هستید و علاقه مند به ایجاد اهداف بزرگ در زندگیتان می ‎باشید . برای جامه عمل پوشاندن به خواسته هایتان ، برنامه ریزی مدونی داشته باشید . شما فردی فعال و مقاوم در نظر اطرافیانتان هستید و تاثیر مثبتی در آن ها خواهید داشت.

8. شما فردی صبور، مودب و بالغ هستید و به منظور جلوگیری از اشتباهات احتمالی به جزئیات امور دقت می ‎کنید . اگرچه شما سرشار از عشق و احساس هستید اما در تصمیم گیری هایتان بر قوه عقل و منطقتان تکیه می ‎کنید.

ویژه :

ازدواج دی ماه روانشناسی لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

روانشناسی ایران خودرو خودرو   اخبار برگزیده
  

استان خوزستان در نتیجه انتصاب‌های شما به تابلوی بحران‌های کشور تبدیل شده استنماینده اهواز گفت: علت اینکه در هفته پایانی کار دولت دوازدهم این سوال را مطرح می‌کنم این است که یک پیام جدی به دولت آینده و وزرای آینده بدهیم که ما نمایندگان در کار نظارت اغماض نخواهیم کرد.
ایلنا استیضاح اهواز کار 

  

فرانسه: تعویق مذاکرات امکان احیای برجام را به خطر می‌اندازدسخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران به خاطر به تعویق افتادن آغاز دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته ای انتقاد کرد.
فردا فرانسه ایران ایران و آمریکا 

  

ورود مجلس به ماجرای اعترضات اخیر در چند شهرسخنگوی نشست فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جهت بررسی مسائل اجتماعی و اعتراضات اخیر و گرانی‌ها، این فراکسیون خواستار جلسه اختصاصی به صورت علنی یا غیرعلنی در صحن برای بررسی این موضوع شدند.
مثلث وزارت بهداشت رئیس جمهور دولت 

  

توصیه مهم رهبر انقلاب به رئیسی درباره چینش کابینهعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از توصیه رهبر انقلاب به ابراهیم رئیسی در چینش کابینه روایت کرد.
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب مجمع تشخیص مصلحت نظام محمد حسین صفار هرندی 

  

توضیح درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها"/ دولت‌ها باید علمدار و پیشگام تحقق آزادی‌های گروهی باشنداستاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها" توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا وزارت کشور شورای نگهبان نیروی انتظامی 

  

خبرآنلاین/ عضو مجمع روحانیون مبارز و وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: 200 کشور عضو FATF هستند، چگونه ایران خودش را با 2 کشور کاملا منزوی در عرصه بین الملل ، مقایسه می کند؟!
نامه نیوز ایران تهران اصولگرایان 

  

افشاگری درباره وضعیت زندگی و حقوق مخالفان برجامروزنامه آفتاب یزد به نقل ازفرجی راد سفیر اسبق ایران در بلژیک نوشت: «افرادی که مخالف برجام هستند و ادعاهایی را مطرح می‌کنند حداقلش این است که حقوق خوبی می‌گیرند و زندگی مطلوبی دارند»
اقتصادنیوز روزنامه ایران بلژیک 

  

اعلام خودروهای جایگزین برای دعوتنامه داران پژو 206 صندوقدار، تیپ 5 و تندر 90اگر خودروهایی مانند وانت آریسان ، پژو 206 تیپ 5 ، پژو 206 صندوقدار را ثبت نام کرده بودید باید به فکر تغییر علاقه خود باشید چرا که برنامه ای برای تولید و تحویل این خودروها وجود ندارد و جدول تبدیل این تعهدات از سوی ایران خودرو منتشر شده است.
خودروتک پژو ایران خودرو خودرو 

  

شعار این آقایان حل مشکل معیشت بود اما ببینید دنبال چه طرح‌هایی هستند!مبنای طرح ضد اینترنت مجلس به هیچ وجه «صیانت» نیست. کنترل «مرز دیجیتال» را نباید به نیروهای مسلح بدهند. می خواهید نیروهای مسلح را با مردم درگیر کنید؟! شعار این آقایان حل مشکل معیشت مردم بود اما ببینید دنبال چه طرح هایی هستند.
مستقل‌آنلاین اینترنت اینستاگرام کاربران اینترنت 

  

پای خودروهای دست دوم به لیزینگ باز شداز سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.
خودروتک خودرو قیمت 

  

برای تایید آزادی نماینده فیفا به ایران می آیدکامرانی‌فر:میزبانی تیم ملی در ورزشگاه آزادی قطعی نشده/2 نفر از فیفا و ای اف سی به ایران می‌آیند
خانه فوتبال ورزشگاه آزادی فیفا ایران 

  

احمدی‌نژاد هورالعظیم را بخاطر اکتشاف نفت خشک کردبه جهت بررسی شرایط فوق گفتگو کردیم با دکتر مهدی قمشی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران که مشروح آن را می‌خوانیم‌:
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد ایران تهران 

  

اخبار پرسپولیس: خبر خوشحال کننده از اردوگاه سرخ ها + جزئیاتتیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور تبریز می‌رود که رادوشوویچ، دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.
خانه فوتبال پرسپولیس اصفهان فوتبال 

  

ذوالنوری: «روحانی»تنها فردی است که مانع لغو تحریم‌ها بودعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:موضع التماس و سازش بود که باعث عدم لغو تحریم ها شد بنابراین دولت آینده حق ندارد این مسیر را ادامه دهد و باید از موضع حکمت، مصلحت و عزت برای مذاکرات ورود کند.
فردا انتخابات ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شودرییس جمهوری با اشاره به بحران کم‌آبی در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز رهبری باید ادامه پیدا کند.
۵۵ آنلاین حسن روحانی استان خوزستان وزارت نیرو 

  اخبار داغ
  

قیمت سکه افزایشی شد؟ + جدولقیمت طلا و قیمت سکه لحظه به لحظه در حال تغیر است. قیمت سکه در تعطیلی 6 روزه تهران نواسانات زیادی داشته است. در ادامه آخرین تغیر قیمت سکه را مشاهده می کنید.
شما‌نیوز قیمت جدول بهار 

  

آیا واقعا شدت بیماری کرونا قابل پیش بینی است ؟نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد شدت بیماری کرونا در مراحل اولیه ابتلا به این بیماری قابل پیش بینی است که می تواند به مداخلات پزشکی و درمان بهتر کووید-19 کمک کند.
برنا درمان 

  

آخرین تغییرات قیمت سکه + جدولقیمت سکه امامی در روز سه‌شنبه با رشد 0.5 درصدی به 10945000 (ده میلیون و نهصد و چهل و پنج هزار) تومان رسید.
گسترش قیمت جدول بهار 

  

قیمت سکه امروز چقدر شد؟ خیز سکه امامی برای ورود به کانال 11 میلیون تومانیقیمت سکه امامی در روز سه‌شنبه با رشد 0.5 درصدی به 10,945,000 (ده میلیون و نهصد و چهل و پنج هزار) تومان رسید.
اقتصادنیوز قیمت 

  

خبری جدید درباره سیمان و بورس کالابورس کالا اعلام کرد اطلاعات مربوط به معاملات و خریداران محصول سیمان در روز چهارشنبه برای سازمان حمایت ارسال خواهد شد.
اقتصادنیوز سیمان بورس کالا 

  

ادامه عرضه سیمان در بورس کالاطبق اعلام منابع خبری، عرضه سیمان در بورس کالا ادامه خواهد یافت.
گسترش سیمان بورس کالا اقتصاد 

  

آیا واقعا تلاش برای ساخت واکسن کرونا از تنباکو صحت دارد؟رئیس خانه اقتصاد ایران و ترکیه می‌گوید یکی از شرکت‌های ترکیه‌ای فعال در حوزه توتون و تنباکو به دنبال ساخت واکسن کرونا از تنباکو است.
برنا اقتصاد اقتصاد ایران ایران 

  

رامبد جوان کرونا گرفت / توقف پخش خندوانهتهیه‌کننده «خنداونه»، از توقف پخش این برنامه خبر داد. او تاکید کرد با ابتلای 17 نفر از عوامل از جمله رامبد جوان، امکان ضبط قسمت‌های تازه «خندوانه» ممکن نبوده است.
گسترش رامبد جوان خندوانه عید غدیر 

  

کرونا به جان خندوانه افتاد/ ابتلای رامبد جوان و 17 نفر از عوامل خندوانه به کرونافصل هفتم برنامه «خندوانه» به دلیل ابتلای رامبد جوان و 17 نفر از عوامل به کرونا به پایان رسید.
اقتصادنیوز خندوانه رامبد جوان 

  

آیا کرونا ویروس خطر بروز سکته مغزی را افزایش می دهد؟اقتصادنیوز :‌کرونا ویروس می تواند خطر بروز سکته مغزی را در افراد بالا ببرد و باعث سکته در افراد شود.
اقتصادنیوز ویروس سکته مغزی 

  

آیا واقعا سطح آنتی بادی در بدن با ترکیب این 2 واکسن کرونا 6 برابر می شود؟نتایج مطالعه در کره جنوبی نشان داده که ترکیب و تطبیق واکسن‌های کرونا، محافظت بالاتری در برابر ویروس کرونا ایجاد می‌کند.
برنا کره جنوبی ویروس 

  

ارزش روز سبد بورسی سهام عدالت 5 مرداد 1400/ همچنان امیدواراقتصادنیوز: قیمت سبد بورسی سهام عدالت همچنان در همان کانال قیمتی دنبال میشود.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام قیمت 

  

پایان ناگهانی «خندوانه» با کرونا/رامبد جوان بستری شدفصل هفتم برنامه «خندوانه» به دلیل ابتلای رامبد جوان و 17 نفر از عوامل به کرونا به پایان رسید.
خبرفوری خندوانه رامبد جوان تولید 

  

عرضه سیمان در بورس کالا موقتا متوقف شددر نشست مشترک وزیر صمت با مدیران عامل شرکت‌های سیمانی مقرر شد موقتا عرضه سیمان در بورس کالا متوقف شود.
اقتصادنیوز سیمان بورس کالا 

  

حال خوش بازار بورس، بعد از تعطیلاتبورس‌بازان پس از برگشت از تعطیلات 6روزه کرونایی، شاهد رشد 9/ 0درصدی شاخص کل بودند.
گسترش بورس تهران بورس نیویورک تعطیلات