تسنیم   |  اجتماعی  |  

تهرانی‌ها چقدر به سیل‌زدگان سیستان‌و بلوچستان کمک کردند؟

مدیر‌کل کمیته امداد استان تهران، میزان کمک‌های جمع آوری شده مردم تهران برای سیل‌زدگان سیل سیستان و بلوچستان را اعلام کرد.

تهرانی‌ها چقدر به سیل‌زدگان سیستان‌و بلوچستان کمک کردند؟

- اخبار اجتماعی -

ابوالفضل پرپنچی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه کمیته امداد استان تهران پس از وقوع سیل در سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی را برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی استان تهران در دستور کاری خود قرار داد، اظهار کرد:  مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری # 5 * 021* 8877*و یا تلفن 7355-021 و درج عدد 17 گزینه 2 عنوان کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان، وجوهات نقدی خود را برای خانواده‌های سیل‌زده ارسال کنند.

پرپنچی خاطر نشان کرد: علاوه بر روش‌های الکترونیکی تمامی ادارات کمیته امداد  استان تهران  و مراکز نیکوکاری، آماده دریافت کمک‌های نقدی و کالایی مردم خیر و نوع دوست استان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به جمع‌آوری 500 میلیون وجه نقد برای مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این آمار اولیه است که در روزهای آتی به این رقم افزوده خواهد شد.

وی همچنین به کمک‌های غیر‌نقد جمع‌آوری شده برای سیل‌زدگان اشاره کرد و گفت: بر همین اساس 6 کامیون شامل موادغذایی و بهداشتی و... به مناطق سیل‌زده ارسال خواهد شد.

پرپنچی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته کمک‌های جمع‌آوری شده اعم از نقد و غیر نقد در اسرع وقت در اختیار سیل‌زدگان قرار خواهد گرفت و امیدواریم در روزهای آتی نیز محموله‌های برای سیل زدگان دوباره ارسال شود.

کمک 3 میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد برای مناطق سیل‌زده جنوب کشورپرداخت دو ماه مستمری به مددجویان سیل‌زده سیستان و بلوچستانروایتی از سیل بلوچستان|دانش‌آموزان و آرزوهایی که نقش بر آب شد! + تصاویرآغاز پویش جمع آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان جنوب کشور+ تصویر

انتهای پیام/

سیل استان سیستان و بلوچستان خانواده   اخبار برگزیده
  

با خودروهای برقی جدید ایران خودرو آشنا شوید (تصاویر)روز گذشته ایران خودرو در یازدهمین همایش موتور‌های درونسوز از اولین خودروی تمام برقی ایرانی با تیراژ انبوه رونمایی کرد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

رییس دفتر رییس جمهور: پای امنیت ایران در میان استبه اعتقاد رئیس دفتر رئیس جمهوری، مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو به نوعی میخ آخر بر تابوت کمپین فشار حداکثری امریکا خواهد بود.
مثلث رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

رئیس ستاد انتخابات استان تهران بر لزوم تعطیلی کامل ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس در روزهای پنجشنبه و جمعه تاکید کرد.
نامه نیوز آموزش انتخابات مجلس تهران 

  

مشارکت در انتخابات حدود 40 درصد خواهد بود/ با وجود مشارکت اندک هم اصولگرایان پیروز انتخابات تهران نمی‌شوندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: اگر امروز قبل از اتفاقات آبان ماه بودیم، می‌گفتم سبد رأی اصلاح‌طلبان به شدت کاهش پیدا خواهد کرد زیرا بیشتر طبقه متوسط و قشر خاکستری هستند که انقلت‌هایی را نسبت به اصل شرکت در انتخابات خواهند آورد اما در این انتخابات اقشار آسیب‌پذیر به نوعی با حضور در انتخابات قهر کردند.
ایلنا انتخابات مجلس شورای نگهبان اصلاح طلبان 

  

اولین ویدئو از خودرو رانا برقی ایران خودرورانا برقی به عنوان اولین خودرو کاملا برقی ایرانی با قابلیت کاربردی روزمره رونمایی شد.
خودروتک ایران خودرو خودرو ایران 

  

حداد و قالیباف عقب نشستند،آقاتهرانی سهم گرفت/ لیست وحدت درآمد«لیست وحدت» شورای ائتلاف درحالی منتشر شد که در آن بیشترین سهم به فرزندان معنوی و سیاسی آیت الله مصباح اختصاص یافته است.
۵۵ آنلاین اصولگرایان سید رضا تقوی عبدالحسین روح الامینی 

  

نشانه‌ ها از کنترل ویروس کرونا/به مهار ویروس کرونا امیدوار باشیم؟سازمان بهداشت جهانی در گزارش تازه خود عملکرد چین در مهار ویروس کرونا را موفقیت‌آمیز خواند. هر ساعت به تعداد قربانیان ویروس کرونا افزوده می شود.
مستقل‌آنلاین سازمان بهداشت جهانی ویروس چین 

  

کارهای عجیب و غریبی که به هرچیزی شبیه است جز تبلیغات انتخاباتی!کاندیدا داریم چه کاندیدایی! نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم وسط طرفدارانش که برای او شعار میدهند ایستاده و می‌گوید بلندتر شعار بدید!
مستقل‌آنلاین تبلیغات انتخابات مجلس 

  

ماهی قرمز کرونا ویروس دارد؟عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا با اشاره به برخی از نگرانی‌ها در رابطه با ورود ماهی‌های قرمز چینی در ایام نوروز و احتمال انتقال بیماری از این طریق، عنوان کرد: تا جایی که می‌دانم واردات کلیه محصولات غذایی و حیوانی از کشور چین ممنوع شده و هیچ منطقی وجود ندارد که در شرایط اپیدمی موجود محصولات غذایی و یا حیوانی از چین وارد شود.
اقتصادنیوز ویروس گربه نوروز 

  

بازگشت عادل فردوسی پور، سورپرایز امشب شبکه سه است؟رضا جاودانی در برنامه «گزارش ورزشی» اعلام کرده بود که سه شنبه شب، مخاطبان را سورپرایز می‌کند.
مملکت‌آنلاین مادرید بازی لیورپول