ورزش۳   |  ورزشی  |  

مربی بحرین: ما هنوز شانس صعود داریم

مربی تیم ملی بحرین گفت که آنها هنوز شانس صعود دارند و در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

مربی بحرین: ما هنوز شانس صعود داریم

به گزارش "ورزش سه"، عبدالمنعم الدخیل مربی تیم ملی بحرین تأیید کرد که آنها برای بدست آوردن سهمیه صعود به مرحله سوم و پایانی مقدماتی جام جهانی آسیا امیدهایشان را از دست نداده اند و تا لحظه آخر برای راهیابی به دور بعدی تلاش می کنند.

الدخیل گفت: این فرصت هنوز برای تیم ملی ما وجود دارد، حتی اگر سخت باشد اما در دنیای فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست. ممکن است نتایج مسابقات تیم های گروه سوم به شکلی در آیند که فرصتی را برای بحرین جهت رقابت و صعود به مرحله بعد را فراهم کند. تیم باید در حال حاضر بر روی پیروزی بزرگ و پرگل مقابل هنگ کنگ تمرکز کند.

وی افزود: ما نباید بازیکنان تیم ملی فوتبال یا کادر فنی را دست کم بگیریم. این تیم از زمانی که هلیو سوزا وظایف مربیگری را بر عهده گرفت، بازی های خوبی انجام داده است. این مربی در دوره گذشته تا این دوره موفق شد فرصتی برای حضور بازیکنان برجسته با تیم ملی فراهم کند.

 

او گفت: بازی با ایران یکی از دیدارهای مهم این مسابقات بود و امکانات زیادی برای این مسابقه قبل از ورود و حتی بعد از بازی تیم ملی وجود داشت. احتمال پیروزی، تساوی و باخت در این بازی وجود داشت و احتمال خطاهای فنی و شرایط مسابقه وجود دارد که در این مسابقه به سود تیم ملی ایران رقم خورد.

مربی تیم ملی بحرین ادامه داد: باخت در این تقابل به معنای پایان امیدواری در صعود به جام جهانی نیست. بلکه برعکس در صورت عدم راهیابی به دور بعد، این آغاز تصحیح اشتباهات و تمرکز بر مسابقات و تورنمنت های آینده است که سطح تیم را افزایش دهد. باید دوباره به سوزا اعتماد کنیم تا بتوانم در رقابت و کسب عناوین بیشتر برای فوتبال بحرین شرکت کند.

او با تشکر از پادشاه بحرین و وزارت ورزش که در میزبانی این تیم امکانات زیادی را در اختیار تیم ملی این کشور قرار دادند، گفت: ایده رسیدن به جام جهانی وجود دارد و این امر به تلاش های هماهنگ به ویژه برای حمایت از باشگاه ها، حل مشکلات موجود آنها، توسعه زیرساخت هایی مانند امکانات و استادیوم ها و افزایش مشوق ها و پاداش ها در مسابقات فوتبال نیاز دارد. این امر به نفع پیشرفت سطح مسابقات و بالا بردن سطح بازیکنان است که باعث افزایش قدرت تیم ملی می شود.

 

بحرین ورزش فوتبال   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری