انواع متن ناب | جملات ناب بزرگان

انواع متن ناب : جملات زیبا و نابی را جمع آوری کردیم که هم قشنگنن و هم الهام بحش و در عین حال کاربردین و خیلی جاها میتونید ازشون اسبفاده کنیذ برای مناسبت ها ی مختلف میشه ازش استفاده کرد برای دوستا عزیزان و عشقتون ارسال کنید و از رهنمودهاشون استفاده کافی ببرید . متن … نوشته انواع متن ناب | جملات ناب بزرگان اولین بار در پورتال جامع ایران بانو پدیدار شد.

انواع متن ناب | جملات ناب بزرگان

انواع متن ناب | جملات ناب بزرگان

جملات جالب و زیبا ثبت دیدگاه 2 بازدید

انواع متن ناب : جملات زیبا و نابی را جمع آوری کردیم که هم قشنگنن  و هم الهام بحش و در عین حال کاربردین و خیلی جاها میتونید ازشون اسبفاده کنیذ برای مناسبت ها ی مختلف میشه ازش استفاده کرد برای دوستا عزیزان و عشقتون ارسال کنید و از رهنمودهاشون استفاده  کافی ببرید .

متن انرژی مثبت

گذشته به من کمک کرده است که ارزش زمان کنونی را بدانم ، و من نمی خواهم آن را با نگرانی در مورد آینده خراب کنم

آدری هپیورن

رس از عشق ، ترس زندگی است ! آنان که از عشق دوری می‌کنند، مردگانی بیش نیستند ؛

عشق در نمی‌زند، به یک‌باره می‌آید و آن‌ها که پسش می‌زنند بزرگترین بازنده‌های دنیا هستند !

برتراند راسل

تنها وسوسه‌ای که کسی هرگز نتوانسته است بر آن غالب شود: وسوسه‌ی امید

‌ رومن گاری

به کسانی که دوستشان دارید بالی برای پرواز ریشه ای برای برگشتن و دلیلی برای ماندن بدهید

دالایی لاما

پروفایل اسم

به‌طور کلی صلاح در این است که آدمی شعور خویش را با نگفتن نشان دهد

نه با گفتن، زیرا سکوت از هوشمندی است و گفتن از خودپسندی !

در باب حکمت زندگی آرتور شوپنهاور

باور کن! این را با تمام وجودت باور کن؛ که: آن کس که وعده ی همیشه ماندن را می دهد از همه رفتنی تر است!

شیمبورسکا آدم های روی پل

لبخند بزن! بدون انتظار پاسخـے از دنیا، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده مـے شود که به جای پاسخ لبخند، با تمام سازهایت مـے رقصد.

چارلی چاپلین

عده ای بزرگ زاده می شوند ، عده ای بزرگی را به دست می آورند ، و عده ای بزرگی را ، بدون آن که بخواهند با خود دارند ویلیام شکسپیر

هیچوقت برای فهمیده شدن فریاد نزنید،

آنکه شما را بفهمد صدای سکوتتان را بهتر می شنود…

جبران خلیل جبران

من فقط به جنبه های خوبِ آدم ها توجه می کنم … از آن جایی که خودم بی عیب و نقص نیستم ؛ علاقه ای به کشفِ خطاهایِ دیگران ندارم …

گاندی

وجود خویش را آنطور که هست بپذیر و بدان که تو تنها در قبال خودت و خدای خودت مسئول هستی ، نه در مقابل افکار و احساسات کسانی که فکر می کنند از تو بهتر می دانند .

عشق ، رقص، زندگی اشو

ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد …

ماسه و کف جبران خلیل جبران

عکس خاص و زیبا

خودت بودن در جهانی که دائما تلاش می کند از تو چیز دیگری بسازد، بزرگترین هنر است.

رالف والدو امرسون

بهار پیش از آن که حادثه ای در طبیعت باشد ، حادثه ای است

در قلب آدمی و پیش از آن که در طبیعت محسوس باشد در حسی انسانی وقوع می یابد…

نادرابراهیمی یک عاشقانه آرام

هیچ وقت بابت عشق هایی که نثار دیگران کرده اید و بعدها به این نتیجه رسیده اید

ذره ای برای عشق شما ارزش قائل نبوده اند، افسوس نخورید. شما آن چیزی را که باید به زندگی ببخشید، بخشیدید.

شل سیلوراستاین

متن عاشقانه

زندگی واقعا بسیار ساده است! از هر دست بدهیم، از همان دست می‌گیریم! هرطوری که درباره‌ی خود بیندیشیم، برایمان به واقعیت مبدل می‌شود. من معتقدم که هرکسی از جمله من، مسئول همه اتفاقات خوب و یا بد در زندگیش است…!

لوییز هی شفای زندگی

باید افراد را به سه دسته قسمت کرد :

. احمق . باهوش . و بسیار باهوش

با احمق ، هر چه بخواهیم می‌توانیم انجام دهیم ! باهوش را می‌توانیم به خدمت درآوریم . اما بسیار باهوش ، حتی اگر در کنار ما هم باشد خطرناک است ! نمی تواند دست از کنکاش خود بکشد ، و همواره باید مراقب او باشیم !

ژوزه‌ ساراماگو بینایی

از دست این آدم‌ها که چشم به آسمان می‌دوزند و می‌گویند :

« مصلحت ما همین است !» و به حرفی که می‌زنند ایمان ندارند، عصبانی می‌شوم ! این نوع فروتنی یا تسلیم، یا هرچه که اسمش را می‌گذارید، فقط نشانه‌ی تنبلی و سستی است …!

بابا لنگ دراز جین وبستر

جملات ناب به این مطلب امتیاز دهید اشتراک

ژوزه ساراماگو ایران طبیعت   اخبار برگزیده
  

بررسی تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزیناین هفته در صحن مجلس تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزین در شهر‌های مختلف کشور بررسی می‌شود.
ایلنا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بازار خودرو گرانی 

  

کیک و کلوچه‌های قرصی این روزها خبرساز شده و هیچ ارگانی توضیح واضحی درباره خبر خوراکی‌های حاوی دارو نمی‌دهد.
نامه نیوز دارو روزنامه وزارت بهداشت 

  

استیضاح رئیس‌جمهور!علیرضا پناهیان که چندی پیش سخنان جنجالی‌اش درباره مجلس حاشیه‌هایی به همراه داشت، در توییت جدید خود دستور کار اصولگرایان تندرو در مجلس بعدی را اعلام کرد. حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان با انتشار توییتی نوشت: ‏استیضاح رئیس جمهور کار مجلسی که اکثرا طرف‌دار دولت‌اند نیست. این مجلس نه می‌تواند بر دولت نظارت کند و نه جلوی عملکرد غلط دولت را بگیرد...
مستقل‌آنلاین استیضاح رئیس جمهور کار 

  

اگر دولت دست برخی افراد بود رابطه‌مان با آمریکا برقرار شده بودعلی مطهری گفت: رفتار برخی مخالفان لوایح FATF و پالرمو، سیاسی است. برخی افراد و نهادها نیز منافع اقتصادی در این قضیه دارند. نماینده مجلس تهران ادامه داد: اگر دولت دست خود این افراد بود مطمئن باشید هم برجام اجرا شده بود و ما به اینجا نمی‌رسیدیم و هم ماه‌ها بود که مشکل FATF حل شده بود و حتی معتقدم که رابطه با آمریکا هم برقرار شده بود...
مستقل‌آنلاین دولت علی مطهری تهران 

  

حمله دوباره کیهان به روحانی؛ آمریکا نقشه آشوب می‌کشد؛ پالس مذاکره می‌فرستید؟!اقتصادنیوز: روزنامه کیهان نوشت: در حالی که آمریکا صراحتاً از ایجاد آشوب در ایران حمایت کرد و آقای روحانی نیز خبر از نقش‌آفرینی بیگانگان در این ماجرا داد، مذاکره نیابتی با آمریکا در ژاپن، خلاف قواعد عقلی است.
اقتصادنیوز روزنامه کیهان ایران و آمریکا روزنامه 

  

جزئیات طرح معیشتی رانندگان تاکسیمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور از بررسی پیشنهادات این اتحادیه برای بسته معیشتی رانندگان تاکسی در ستاد تنظیم بازار وزارت صمت خبر داد.
خودروتک تاکسی وزارت کشور تنظیم بازار 

  

ایران باید منتظر رئیس‌جمهور جدید آمریکا باشد​استاد دانشگاه نیوهمپشایر فشار بر ایران را عامل تنش‌های بیشتر دانست و گفت: به همان اندازه که رهبران اروپایی از ترامپ بیزار هستند، خیلی به ایران نیز متعهد نیستند.
مثلث ایران ایران و آمریکا رئیس جمهور 

  

نماینده مردم تهران گفت: اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنان این لوایح را معطل بگذارد تا فرصت بگذرد قطعا دچار مشکلات بیشتری در سایر بخش‌ها خواهیم شد.
نامه نیوز علی مطهری چین ورزش 

  

آغاز فروش 4 محصول ایران خودرو از امروزگروه صنعتی ایران خودرو طرح پیش فروش 4 محصول خود را از ساعت 11 روز شنبه 98/09/23 آغاز خواهد کرد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

برای میانجیگری بین ریاض و تهران؛ عمران خان به عربستان می رودعمران خان برای میانجیگری بین ریاض و تهران به عربستان می رود.
مثلث ریاض وزارت خارجه ایران و عربستان 

  اخبار داغ
  

راه‌اندازی بخش اعلان گزارش‌های مردمی مبارزه با فساد در وزارت اقتصادوزارت اقتصاد در اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی بخش اعلان گزارش‌های مردمی مبارزه با فساد در پورتال وزارتخانه خبر داد.
ایلنا بخش خصوصی وزارت امور اقتصادی و دارایی اقتصاد 

  

آمادگی قطر برای پذیرش همه ارزها در معاملات ال‌ان‌جیعلی العمادی وزیر دارایی قطر روز شنبه (23 آذر 98) در کنفرانسی در دوحه گفت که کشورش آماده پذیرش همه ارزها در تجارت گاز طبیعی مایع یا ال‌ان‌جی بوده اما دلار همچنان مسلط است.
برنا قطر تجارت گاز 

  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلاوارز پایتخت؛ برخورد دلار با مرز روانی، بازگشت به مدار نزولیاقتصادنیوز: امرو شنبه 23 آذرماه 1398 نرخ‌ها در بازار طلا و ارز ابتدا روی روند صعودی حرکت کردند و ساعتی بعد به مدار نزولی بازگشته و به کاهش قیمت روزهای اخیر ادامه دادند. امروز دلار در بازار آزاد ابتدا از مرز حساس 13 هزار تومانی عبور کرد و پس از ظهر دوباره در مسیر کاهشی قرار گرفت و تا محدوده 12600 تومانی هم عقب‌نشینی کرد...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز پایتخت دلار 

  

قیمت‌های امروز بازار ارز و سکهایسنا نوشت: بازار سکه و طلا امروز نسبت به روز مشابه هفته گذشته با سقوط آزاد قیمت‌ها روبرو شد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به چهار میلیون و 345 هزار تومان رسیده و هر گرم طلای 18 عیار نیز 441 هزار و 600 تومان قیمت دارد. امروز سکه طرح … نوشته قیمت‌های امروز بازار ارز و سکه اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز قیمت ارز یورو 

  

توضیح رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر درباره قرص‌های مشکوک در کیک‌های خوراکی؛ قرص‌ها هیوسین بوده نه ماده مخدررئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: پس از بررسی و آزمایشات تخصصی مشخص شد که قرص های موجود در کیک های خوراکی قرص هیوسین بوده است.
ایلنا پلیس مواد مخدر وزارت بهداشت 

  

هیچ سورپرایزی بهتر از گام برداشتن برای سلامتی مردم نیست / نظرات مردم ولو در قالب شوخی ارزشمند استوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم رونمایی از ناوگان برقی شرکت ملی پست با اشاره به اینکه پست در گذشته دارای ناوگان هوایی بود، گفت: با راه اندازی نخستین پهباد پستی، ناوگان هوایی پست دوباره زنده شد.
ایلنا درمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اورژانس 

  

مبارزه با جرایم مالیاتی در راستای تحقق عدالت اجتماعیمعاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در جریان انعقاد سند تفاهم نامه همکاری با سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: پیشگیری، مبارزه و برخورد قاطع با جرایم مالیاتی از راهبردهای مهم قوه قضاییه با هدف تحقق عدالت مالیاتی در کشور و احیای حقوق عامه است.
شما‌نیوز بانک درآمد قوه قضاییه