ایلنا   |  ورزشی  |  

ابراهیمیان: فیروز کریمی آرامش را به تراکتور برگرداند/ افرادی که 2 سال برای تیم بازی کردند حاشیه سازی می‌کنند

پیشکسوت و مربی سابق تراکتور در مورد وضعیت این تیم صحبت کرد.

ابراهیمیان: فیروز کریمی آرامش را به تراکتور برگرداند/ افرادی که 2 سال برای تیم بازی کردند حاشیه سازی می‌کنند

پیشکسوت و مربی سابق تراکتور در مورد وضعیت این تیم صحبت کرد.

علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایلنا در خصوص عملکرد تراکتور در چند هفته اخیر عنوان داشت: تراکتور در هفته‌های اخیر فراز و نشیب زیادی را از بابت کسب نتیجه و بحث تغییرات در کادرفنی تیم تجربه کرد. تراکتور با فیروز کریمی نتایج قابل قبولی کسب کرده است اما باید بگویم که این تیم برنامه چندان خاصی نداشته است و به نظر می‌رسد عملکرد کلی و نحوه بازی شاگردان فیروز کریمی تیم چندان باب میل هواداران نبوده است. البته باید به این موضوع نیز اشاره کنم که با چند هفته نمی‌توان تغییرات گسترده‌ای ایجاد کرد.

مربی سابق تراکتور گفت: فیروز کریمی حواشی دوروبر تیم را خیلی کم کرده است و تراکتور با سرمربی جدید تیم وضعیت نسبت بهتری دارد. چند هفته تا پایان لیگ برتر مانده و امیدوارم بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند تا بتوانند در این چند دیدار 3 امتیاز را کسب کرده و سهمیه آسیا را حفظ کنند.

ابراهیمیان اظهار داشت: دوست ندارم قضاوت کنم اما در زمان حضور رسول خطیبی تراکتور از داخل تیم حواشی زیادی را تجربه کرد. بازیکنانی هم که به تیم اضافه شدند نتوانستند تاثیر بسزایی در تیم داشته باشند و برخی بازیکنان بزرگ و تاثیرگذار تیم هم تبریز را ترک کردند.

وی گفت: به نظر می‌رسد تراکتور فیروز کریمی با داشتن آرامش تیمی توانسته است نتایج خوبی را کسب کند. به هرحال مدیران این باشگاه برای فصل آینده باید تلاش بیشتری را داشته باشند تا تیم عناوین قهرمانی متعددی را کسب کند.

پیشکسوت ماشین‌سازی در خصوص سقوط ماشین‌سازی به دسته پایین‌تر، مطرح کرد: از بابت ماشین‌سازی خیلی ناراحتم، من یکی از بهترین دوران بازیگری‌ام را در این تیم تجربه کردم و اینکه ماشین تبریز به زنگ تفریح تیم‌های لیگ برتری تبدیل شود و به لیگ دسته یک سقوط کند مطمئنا برای من خیلی عذاب‌آور است.

علی ابراهیمیان افزود: ماشین‌سازی به لحاظ مدیریتی اصلا شرایط خوبی نداشت و همه مردم آذربایجان به بودن ماشین‌سازی افتخار می‌کنند، چون قدیمی‌ترین تیم شمالغرب کشور است. بزرگ‌ترین مربی دنیا هم نمی‌توانست با این تیم نتیجه بگیرد که چنین اتفاقی هم رخ داد.

وی گفت: ای‌کاش مدیران ماشین‌سازی برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشند تا بتوانند با عملکرد مناسب در لیگ دسته یک، به لیگ برتر صعود کنند. وضعیت تراکتور هم که کاملا مشخص است و مدیران ارشد این این باشگاه باید برای حضوری قدرتمند در آسیا و فصل بعد خریدهای مناسبی انجام دهند و یک ثبات قابل قبولی در کادرفنی هم داشته باشند.

مربی سابق تراکتور با انتقاد از برخی افراد، اظهار داشت: تراکتور و ماشین‌سازی تیم‌های بزرگ و ریشه‌داری هستند و پیشکسوتان بزرگی هم دارند. اما از برخی افراد عاجزانه خواهشمندم که در خصوص تیم‌های تبریزی صحبت نکنند و اجازه بدهند تا پیشکسوتان واقعی تیم نسبت به وضعیت تیم‌های تبریزی نظر دهند. البته پیشکسوتان واقعی هم نباید اجازه دهند که برخی افراد به‌خاطر منافع شخصی این اجازه را دهند که نسبت به ماشین و تراکتور اظهارنظر کنند.

علی ابراهیمیان خاطرنشان کرد: برخی افراد غیربومی به راحتی در خصوص تراکتور اظهارنظر می‌کنند در حالی که فقط شاید برای چند هفته یا نهایتا یک یا 2 فصل برای تراکتور بازی کردند و پول خوبی هم دریافت کردند. اما پیشکسوتان بومی یا حتی مهدی کیانی که نزدیک 10 سال برای تراکتور زحمت کشیده است هیچ مطلبی علیه تراکتور عنوان نمی‌کنند و باعث ایجاد حواشی نمی‌شوند. امیدوارم برخی افراد جایگاه واقعی خود را بدانند.

انتهای پیام/

فیروز کریمی بازی پول   اخبار برگزیده
  

استان خوزستان در نتیجه انتصاب‌های شما به تابلوی بحران‌های کشور تبدیل شده استنماینده اهواز گفت: علت اینکه در هفته پایانی کار دولت دوازدهم این سوال را مطرح می‌کنم این است که یک پیام جدی به دولت آینده و وزرای آینده بدهیم که ما نمایندگان در کار نظارت اغماض نخواهیم کرد.
ایلنا استیضاح اهواز کار 

  

فرانسه: تعویق مذاکرات امکان احیای برجام را به خطر می‌اندازدسخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران به خاطر به تعویق افتادن آغاز دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته ای انتقاد کرد.
فردا فرانسه ایران ایران و آمریکا 

  

ورود مجلس به ماجرای اعترضات اخیر در چند شهرسخنگوی نشست فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جهت بررسی مسائل اجتماعی و اعتراضات اخیر و گرانی‌ها، این فراکسیون خواستار جلسه اختصاصی به صورت علنی یا غیرعلنی در صحن برای بررسی این موضوع شدند.
مثلث وزارت بهداشت رئیس جمهور دولت 

  

توصیه مهم رهبر انقلاب به رئیسی درباره چینش کابینهعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از توصیه رهبر انقلاب به ابراهیم رئیسی در چینش کابینه روایت کرد.
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب مجمع تشخیص مصلحت نظام محمد حسین صفار هرندی 

  

توضیح درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها"/ دولت‌ها باید علمدار و پیشگام تحقق آزادی‌های گروهی باشنداستاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها" توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا وزارت کشور شورای نگهبان نیروی انتظامی 

  

خبرآنلاین/ عضو مجمع روحانیون مبارز و وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: 200 کشور عضو FATF هستند، چگونه ایران خودش را با 2 کشور کاملا منزوی در عرصه بین الملل ، مقایسه می کند؟!
نامه نیوز ایران تهران اصولگرایان 

  

افشاگری درباره وضعیت زندگی و حقوق مخالفان برجامروزنامه آفتاب یزد به نقل ازفرجی راد سفیر اسبق ایران در بلژیک نوشت: «افرادی که مخالف برجام هستند و ادعاهایی را مطرح می‌کنند حداقلش این است که حقوق خوبی می‌گیرند و زندگی مطلوبی دارند»
اقتصادنیوز روزنامه ایران بلژیک 

  

اعلام خودروهای جایگزین برای دعوتنامه داران پژو 206 صندوقدار، تیپ 5 و تندر 90اگر خودروهایی مانند وانت آریسان ، پژو 206 تیپ 5 ، پژو 206 صندوقدار را ثبت نام کرده بودید باید به فکر تغییر علاقه خود باشید چرا که برنامه ای برای تولید و تحویل این خودروها وجود ندارد و جدول تبدیل این تعهدات از سوی ایران خودرو منتشر شده است.
خودروتک پژو ایران خودرو خودرو 

  

شعار این آقایان حل مشکل معیشت بود اما ببینید دنبال چه طرح‌هایی هستند!مبنای طرح ضد اینترنت مجلس به هیچ وجه «صیانت» نیست. کنترل «مرز دیجیتال» را نباید به نیروهای مسلح بدهند. می خواهید نیروهای مسلح را با مردم درگیر کنید؟! شعار این آقایان حل مشکل معیشت مردم بود اما ببینید دنبال چه طرح هایی هستند.
مستقل‌آنلاین اینترنت اینستاگرام کاربران اینترنت 

  

پای خودروهای دست دوم به لیزینگ باز شداز سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.
خودروتک خودرو قیمت 

  

برای تایید آزادی نماینده فیفا به ایران می آیدکامرانی‌فر:میزبانی تیم ملی در ورزشگاه آزادی قطعی نشده/2 نفر از فیفا و ای اف سی به ایران می‌آیند
خانه فوتبال ورزشگاه آزادی فیفا ایران 

  

احمدی‌نژاد هورالعظیم را بخاطر اکتشاف نفت خشک کردبه جهت بررسی شرایط فوق گفتگو کردیم با دکتر مهدی قمشی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران که مشروح آن را می‌خوانیم‌:
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد ایران تهران 

  

اخبار پرسپولیس: خبر خوشحال کننده از اردوگاه سرخ ها + جزئیاتتیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور تبریز می‌رود که رادوشوویچ، دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.
خانه فوتبال پرسپولیس اصفهان فوتبال 

  

ذوالنوری: «روحانی»تنها فردی است که مانع لغو تحریم‌ها بودعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:موضع التماس و سازش بود که باعث عدم لغو تحریم ها شد بنابراین دولت آینده حق ندارد این مسیر را ادامه دهد و باید از موضع حکمت، مصلحت و عزت برای مذاکرات ورود کند.
فردا انتخابات ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شودرییس جمهوری با اشاره به بحران کم‌آبی در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز رهبری باید ادامه پیدا کند.
۵۵ آنلاین حسن روحانی استان خوزستان وزارت نیرو 

  اخبار داغ
  

کرونا موجب تسریع آلزایمر می شودسلامت نیوز: بررسی عوارض و اثرات بیماری کووید 19 و شواهد بیولوژیکی از آسیب مغزی بهبودیافتگان نوع شدید کرونا نشان می دهد که این بیماری نشانگرهای زیستی آلزایمر را تسریع کرده و باعث زوال عقل می شود...
سلامت‌نیوز آلزایمر سلامت نیویورک 

  

پس از بهبودی از کرونا حتما این خوراکی‌ها را بخوریدسلامت نیوز: پس از ابتلا به کرونا پروتئین باید به مقدار کافی در رژیم غذایی وجود داشته باشد؛ چراکه این ماده غذایی برای مقابله با تحلیل و آتروفی عضلات در طول بیماری لازم است...
سلامت‌نیوز بازی سلامت رژیم غذایی 

  

قیمت خودرو تخت گاز می‌تازد/ افزایش 10 تا 20 میلیونی در یک ماهبررسی وضعیت بازار خودرو نشان می‌دهد که اگرچه همچون ماه‌های قبل، خرید و فروش خاصی در بازار صورت نمی‌گ
خبرفوری قیمت ایران خودرو خودرو 

  

نامه‌نگاری بورس با شورای رقابت برای معرفی قیمت‌گذاران خودرورئیس سازمان بورس در نامه‌ای به رئیس شورای رقابت از وی خواست تا فهرست مجموعه‌هایی که در جریان امور مربوط به قیمت گذاری خودرو هستند را معرفی کند.
اقتصادنیوز شورای رقابت قیمت خودرو 

  

قیمت دلار امروز 9 مرداد ماهقیمت دلار امروز 9 مرداد ماه 1400 چقدر شد؟
فردا قیمت افزایش قیمت دلار 

  

افزایش قیمت سکه و طلا؛ سکه 11 میلیون و 350 هزار تومانامروز (9 مرداد1400) قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 11 میلیون و 350 هزار تومان رسید.
۵۵ آنلاین قیمت سکه و طلا جدول 

  

حریرچی: هر فرد مبتلا به کرونای دلتا 5 تا 9 نفر را درگیر می‌کند | امکان انتقال سویه دلتا از طریق افراد واکسینه شده وجود داردحریرچی گفت: باتوجه به قدرت سرایت پذیری ویروس دلتا نظر تمام مراجع بین‌المللی این است که باید یک آرایش جدید برای مقابله با این بیماری در نظر بگیریم.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت مراجع دستورالعمل 

  

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان چهارمحال و بختیاری تا 9 مرداد 1400در حال حاضر 5 شهرستان چهارمحال و بختیاری در وضعیت قرمز، 2 شهرستان در وضعیت نارنجی و 3 شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند و تا به امروز 125 هزار و 852 دوز واکسن کرونا در استان تزریق شده است.
برنا استان چهارمحال و بختیاری 

  

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان مازندران تا 9 مرداد 1400دبیر ستاد مقابله با کرونای استان مازندران گفت: در حال حاضر 3 هزار و 36 بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 639 نفر از این تعداد جدید و فقط مربوط به 24 ساعت گذشته است.
برنا پوشش استان مازندران بیمارستان 

  

علی کریمی کرونا گرفتعلی کریمی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان اخیراً و در پیک پنجم بیماری کرونا به این ویروس مبتلا شده بود و پس از 17 روز قرنطینه خانگی بهبود پیدا کرد.
اعتماد علی کریمی فوتبال پرسپولیس 

  

آسترازنکا به زودی واکسن کرونای خود را گران می‌کندسلامت نیوز:رییس شرکت داروسازی آسترازنکا گفت: این شرکت برای همیشه نمی تواند هیچ سودی دریافت نکند و به زودی از کشورهایی که خواستار واکسن کرونا هستند هزینه بیشتری دریافت می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه دیلی میل، رییس اجرایی شرکت آسترازنکا اعتراف کرد که این غول دارویی نمی تواند برای همیشه از واکسن ویروس کرونای خود هیچ سودی نبرد...
سلامت‌نیوز ایران سلامت پوند 

  

سرمایه‌های اجتماعی را قربانی کرونا نکنیمسلامت نیوز:آژیر خطر دلتا در نیمی از کشور نواخته شده است. در حالی که ما همچنان به رعایت پروتکل های بهداشتی بی توجه هستیم؛ 285 شهر از کشورمان در وضعیت قرمز و 110 شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران ،تهران نیز جزو خونین شهرهاست که در وضعیت قرمز قرار دارد. این رنگ ها گویای شرایط وخیم و اسفبار حاکم بر جامعه است...
سلامت‌نیوز سرمایه ایران روزنامه ایران 

  

بیانیه خانه هنرمندان ایران در پی شیوع موج پنجم کرونا و افزایش ابتلا و مرگ و میر در ایراندر پی شیوع موج پنجم کرونا و افزایش ابتلا و مرگ و میر در ایران، خانه هنرمندان ایران بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا خانه هنرمندان ایران هنرمندان ایران