جزئیات وحشتناک به آتش کشیدن تازه عروس سقزی+تصاویر دردناک

قتل فجیع گلاله تازه عروس سقزی همه را محزون کرد.

جزئیات وحشتناک به آتش کشیدن تازه عروس سقزی+تصاویر دردناک

یک دختر جوان در سقز واقع در استان کردستان توسط نامزدش به آتش کشیده شد. روز سه شنبه 18 خرداد 1400، جسد سوخته یک زن جوان اهل سقز با هویت «نگین شیخی» در جاده سنندج به سقز توسط ماموران اداره آگاهی کشف شد.

بر اساس این گزارش، نامزد این دختر با نام «کیومرث ضرغامی» که پسردایی وی بود، طی روزهای گذشته با خواهر خود تماس گرفته و خبر از به قتل رساندن نگین شیخی و متواری شدن خودش داده بود.  وی هم‌چنین به خانواده‌اش گفته بود که جسد نگین را در جاده سنندج به سقز پنهان کرده است.

فرد قاتل در آستارا دستگیر شده و پس از بازداشت او، مکان اختفای جسد سوخته این دختر نیز کشف شده است. طی روزهای گذشته دست‌کم پنج زن در شهرهای سقز، کرمانشاه، ایلام و دره شهر به دست افراد نزدیک خود کشته شده‌‌اند. چهار نفر از آن‌ها توسط همسر و نامزد خود به قتل رسیده‌اند.

«نگین (گلاله) شیخی»، 26 ساله و اهل شهرستان سقز، یکی از آن‌ها است که به دست نامزد خود کشته و سپس به آتش کشیده شد.⁠ جسد او روز گذشته 18 خرداد 1400 پس از گذشت چهارده روز در جاده سنندج به سقز توسط ماموران اداره آگاهی این شهرستان کشف و عصر دیروز به خاک سپرده شد.⁠

جزئیات ماجرا از زبان عموی گلاله

«عباد شیخی» عموی گلاله می‌گوید که «کیومرث ضرغامی»، نامزد برادرزاده‌اش در جریان بازجویی‌های خود در اداره آگاهی سقز اعتراف کرده است که علت و انگیزه او برای قتل و کشتن نامزدش اختلاف بر سر مسئله کار کردن گلاله بوده است. او سر این مساله با گلاله درگیر شده و حین درگیری با مشتی که به سر گلاله زده سر او به ستون ماشین‌اش خورده و بیهوش شده است: «اما چون کیومرث تصور می‌کرده گلاله مرده است، برای فرار از عواقب قابل پیش‌بینی قتل او با ریختن چهار لیتر بنزین بر بدن و لباس‌های گلاله، او را به آتش کشیده تا اثری از جنایت باقی نماند. کیومرث پس از قتل گلاله دیگر به سقز بازنگشت و متواری شد.»⁠

او اضافه کرد اگرچه اختلاف اصلی کیومرث ضرغامی پافشاری گلاله برای کار کردن بوده اما این در حالی است که «کیومرث قبل از عقد در حضور هر دو خانواده این شرط را قبول کرده بود و کل خانواده هم در جریان این توافق هستند چون پدر گلاله از همان روز اول بر همین مسئله، یعنی کارکردن گلاله، تاکید کرده بود.»⁠

View this post on Instagram

A post shared by Ghadeer Petrochemical Co (@ghadeerpetro)

کیومرث ضرغامی، کارمند بانک سپه سقز و گلاله هم لیسانس حقوق و کارمند یک دفتر وکالت در همین شهر بود. این دو خانواده، نسبی هم فامیل هستند و از تاریخ عقد و دوره نامزدی آن‌ها هم هشت ماهی می‌گذرد.⁠ پانزده ‌روز قبل کیومرث ضرغامی پس از کسب اجازه از پدر گلاله به همراه نامزدش برای خوردن شام بیرون می‌روند. اما گلاله قرار نیست دیگر به خانه باز گردد.⁠

به گفته آقای شیخی، حوالی ساعت یازده همان شب مادر کلاله به او زنگ زد تا به خانه برگردند . حدود نیم ساعت بعد از تماس اول، دوباره به آنها زنگ می زند؛ اما هم گلاله و هم کیومرث موبایل شان خاموش شده است : « کیومرث راننده ماهری نبود برای همین نگران شدم که مبادا تصادف کرده و بلایی سرشان آمده باشد. بنابراین ، از شدت دلهره و نگرانی بلافاصله به بیمارستان ها، پزشکی قانونی و اداره آگاهی سرزدیم اما خبری از آنها نبود . »

آقای شیخی می گوید آن شب تلاششان برای یافتن کلاله و کیومرث بی نتیجه ماند تا این که صبح روز بعد کیومرث تلفنی به برادرش خبر داد که گلاله را کشته و جسدش هم جایی همان اطراف شهر است: « وقتی خبردار شدیم بلافاصله شکایت از کیومرث را در اداره آگاهی سقز ثبت و کل خانواده را برای یافتن جسد گلاله در اطراف سقز بسیج کردیم تا جسد را بیابیم اما اثری از جسد و آثار آن نبود . » گفته آقای شیخی، کیومرث ضرغامی، بر اساس اعترافاتش، بامداد ششم خرداد پس از قتل و به آتش کشیدن گلاله بلافاصله متواری شد.

اما همان روز با شخصی به نام « پیمان غفاری »، که نزدیک ترین دوست او است ، تماس گرفته و از او می خواهد که بی سروصدا خود را به تهران برساند تا در سفر شمال همراه او باشد: « اما کیومرث پس از چند روز از پیمان می خواهد که از آستارا به سقز برگرد و علاوه بر تحویل و رساندن طلا و جواهرات گلاله به خانواده خودش، سروگوشی هم آب بدهد تا ببیند اوضاع از چه قرار است.» آقای شیخی می گوید چهار روز قبل، ساعت سه ونیم شب یکی از نزدیکان خانواده ما خبر بازگشت مخفیانه « پیمان غفاری » به سقز و ملاقات با خانواده کیومرث را داد.

خانواده کیومرث قصد داشتند برای جلوگیری از کشف محل اختفای او، پیمان را به بوکان منتقل کنند که بلافاصله وارد عمل شدیم و در نزدیکی « پاسگاه صالح آباد » سقز او را بازداشت کرده و بلافاصله تحویل اداره آگاهی دادیم. پیمان همان شب در اداره آگاهی علاوه بر اعتراف به همدستی با کیومرث، محل اختفای او را هم لو داد. ما هم بلافاصله به همراه بازپرس پرونده و دو مامور دیگر آگاهی راهی شمال شدیم . »

View this post on Instagram

A post shared by Ghadeer Petrochemical Co (@ghadeerpetro)

قتل سقز کپی شد

قتل تهران استان کردستان   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

واکسن کرونای ایرانی از زبان وزیر بهداشتسلامت نیوز:بالاخره انتظارها به سر رسید و واکسن ایرانی کرونا مجوز مصرف ضروری را دریافت کرد. این خبر مهم روز گذشته از سوی وزیر بهداشت و درمان اعلام شد...
سلامت‌نیوز فضای مجازی سلامت فرودگاه 

  

تردید در واکسیناسیون کرونا یک چالش جهانیسلامت نیوز-*دکتر شکیب الحق: اجلاس کشورهای صنعتی در بریتانیا می تواند سراغازی برای توزیع عادلانه و جهانی واکسن های تایید شده فعلی در مقابله با پاندمی کرونا به همراه گسترش همکاری سازمان های بین المللی بهداشتی ، بخش خصوصی ، مراکز تحقیقاتی و انجمن های مردم نهاد جهت افزایش و ارتقا اعتماد عمومی جامعه به واکسن ها بر مبنای شواهد علمی و پرهیز از گسترش خرافات و شایعات خبری باشد...
سلامت‌نیوز درمان واکسیناسیون سلامت 

  

ارتباط عجیب کرونا با آلزایمر مرتبط است؟نتایج مطالعات جدید نشان می‌دهد عفونت کووید 19 اثرات ماندگار بر عملکرد مغز دارد و می‌تواند به علائم مشابه آلزایمر منجر شود.
برنا آلزایمر مغز 

  

دردسر خطرناک کرونا برای بازیگر معروفکمند امیر سلیمانی درباره وضعیت سلامتی برادرش سپند امیرسلیمانی که یک عمل جراحی را پشت سر گذاشته است، نکاتی را بیان کرد.
اقتصادنیوز جراحی 

  

گزارش جهانی سرمایه گذاری 2020 / تولید جهانی در ماورای همه گیری ویروس کرونابر اساس گزارش جهانی سرمایه گذاری 2020، انتظار می رود علیرغم کاهش جهانی سرمایه گذاری تحت تاثیر کووید 19, کماکان نظام تولید جهانی به نقش مهم خود در رشد و توسعه اقتصادی ادامه خواهد داد.
برنا سرمایه تولید ویروس 

  

تنها بورس سقوط نکرد سکه هم 6 میلیون ارزان شد!رئیس سازمان بورس با اشاره به ریزش 40 درصدی شاخص بورس گفت: همه بازارها در چند وقت گذشته با نوسان قیمتی همراه بودند، افرادی بودند که سکه را در قیمت 16 میلیون خریداری کردند اما اکنون قیمت آن به 10 میلیون رسیده است.
گسترش بورس کالا سازمان بورس و اوراق بهادار رشد اقتصادی 

  

پومپئو: دولت ترامپ در آستانه اثبات نشت کرونا از آزمایشگاه ووهان بود | انبوهی از شواهد داریموزیر امور خارجه سابق آمریکا مدعی شد که دولت ترامپ به اثبات اینکه کووید-19 از یک آزمایشگاه در چین به بیرون درز کرد، نزدیک شده بود.
۵۵ آنلاین دولت ترامپ وزارت خارجه 

  

گزارشی خواندنی از فعالیت مافیای تزریق واکسن کرونا در تهرانسلامت نیوز:بازار غیررسمی فروش 25 تا 60میلیون تومانی واکسن کرونای آمریکایی فایزر در تهران راه افتاده است که به صورت قاچاق وارد می شود؛ بازاری که با توقف واکسیناسیون در ایران، کمبود واکسن و جاماندن خیلی ها از دوز دوم، از سوی بازاریاب ها، با جذب متقاضیان واکسن، رونق گرفته است...
سلامت‌نیوز شبکه های مجازی سازمان بهداشت جهانی سازمان غذا و داروی آمریکا 

  

ایران به زودی تولیدکننده بزرگ واکسن کرونا در جهان می‌شودوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران تا پایان تابستان امسال، یکی از تولیدکنندگان بزرگ واکسن کرونا در جهان می‌شود.
برنا ایران درمان آموزش 

  

هلدینگ مالی «صندوق بازنشستگی کشوری» در بورس عرضه می‌شودعرضه اولیه سهام شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ مالی) با نماد «ومدیر»، روز چهارشنبه 26 خردادماه در بورس تهران انجام می‌شود.
ایلنا بازنشستگی بورس تهران روابط عمومی 

  

آغاز کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی_کوبایی کرونا روی خردسالان و نوجوانان در کوباسخنگوی سازمان غذا و دارو از آغاز کارآزمایی بالینی واکسن تولید مشترک بین ایران و کوبا بر روی خردسالان و نوجوانان در کشور کوبا خبر داد.
ایلنا توئیتر نوجوانان دارو 

  

قیمت خودرو / قیمت خودروهای داخلی (سه شنبه 25 خرداد 1400)قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با نوسان جزئی همراه است.
خودروتک قیمت خودرو تندر90