ورزش۳   |  ورزشی  |  

در مصاحبه با کیکر؛/ ناگلزمان: من مربی رئال یا بارسا نبوده‌ام که جام برده باشم!

یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان بایرن مونیخ، گفته است که اگر در پایان دوران مربیگری خود جامی نبرده باشد از غصه نمی‌میرد اما دوست دارد چندین عنوان قهرمانی کسب کند.

در مصاحبه با کیکر؛/ ناگلزمان: من مربی رئال یا بارسا نبوده‌ام که جام برده باشم!

به گزارش "ورزش سه"، یولیان ناگلزمان در مصاحبه با کیکر درباره سبک کارش و اینکه چه چیزهایی را می خواهد در بایرن مونیخ تغییر بدهد صحبت کرده است.

بایرن مونیخ پس از اینکه راهش از هانسی فلیک جدا شد، با یک سرمربی جوان و بسیار هیجان انگیز برای فصل جدید قرارداد بسته است، یولیان ناگلزمان 33 ساله، سرمربی سابق لایپزیش، کسی است که در این فصل سکان هدایت باواریایی ها را در دست خواهد داشت.

 

 

این مربی فوتبال که مطابق با روش پر انرژی و سریع خودش در زمین بازی، بسیار هم سریع صحبت می‌کند می داند که با امضای قرارداد پنج ساله با بایرن مونیخ  خودش را درگیر چه چیزی است. در صورت عدم تحقق موفقیت های معمول و مورد نیاز بایرن، ناگلزمان می داند که چه در انتظار او است. مربی جوان آلمانی می داند که انتظارات در این باشگاه رکورددار قهرمانی بسیار بالاست و این باشگاه تفاوت زیادی با دیگر باشگاه ها دارد و اگر موفقیت های معمول و قهرمانی هایی که بایرن به آنها نیاز دارد تحقق نیابند: "عواقب این اتفاق در مونیخ بزرگتر و دراماتیک تر خواهد بود."

ناگلزمان گفت: "بایرن تفاوت زیادی با دیگر باشگاه ها دارد. اینجا باید موفق شوید. اگر موفق نشوید عواقب آن در مقایسه با دیگر باشگاه ها بسیار دراماتیک تر و عظیم تر خواهد بود. اما من برای این شغل آماده هستم."

 

 

ناگلزمان ایده های روشنی درباره سبک بازی که می خواهد ارائه دهد دارد و مشتاق است تا "سبکی جسورانه و از ابتدا تهاجمی بدون استفاده خیلی زیاد از توپ های بلند" و کنترل بازی "از طریق پرس متقابل سنگین و پیاپی" را در بایرن هم پیاده کند.

عناصر شتاب دهنده به بازی برای ناگلزمان بسیار مهم هستند. از دیگر چیزهایی که ناگلزمان تاکید کرده که به آنها اهمیت می دهد "جاگیری صحیح بازیکنان در مناطق خطرناک زمین" است.

جوان ترین سرمربی تاریخ بوندسلیگا درباره اینکه چه سبکی از بازی را می پسندد گفت: "پرسینگ متقابل موثر، بالا بردن سرعت بازی، استفاده از توپ های بلند فقط برای بردن بازی به زمین حریف و قرار دادن بازیکنان در موقعیت های مطلوب در یک سوم حمله."

 

 

سرمربی جدید بایرن درباره کینگزلی کومان، سرژ گنبری و لروی سانه، وینگرهای این تیم، گفت: "هر سه کیفیت خیره کننده ای دارند اما می توانند بهتر از این هم بشوند. بازیکنان سطح بالایی که در این تیم هستند هنوز به اوج خود نرسیده اند. آنها می تواند باز هم پیشرفت کنند و می خواهند از این هم بهتر شوند."

 

ناگلزمان اما قصد ایجاد تغییرات انقلابی در بایرن را ندارد و می گوید: "در اینجا مسئله یک اصلاح اساسی و انقلابی نیست، مسئله تغییرات جزئی در مناطقی است هنوز که کاملاً کارساز نیستند. بازیکنان بایرن ذهنیت و کیفیتی استثنایی دارند. نیازی نیست که من همه چیز را از سر تا ته بهم بریزم."

 

 

سرمربی جوان بایرن افزود: "اینجا نقش بازی نخواهم کرد. من هرگز نمی خواهم در شغلم تظاهر کنم. اگر نتوانم دیگر همان کسی باشم که واقعا هستم، دیگر به این شغل ادامه نخواهم داد."

 

ناگلزمان خودش را اینطور توصیف کرده است: "من یک آدم بسیار سرحال و سرزنده هستم که اغلب روحیه خوب و حال خوشی دارم."

 

سرمربی جدید باواریایی ها همچنین می گوید که در زندگی باید گاهی هم زمین بخورید و این تجربیات به زندگی معنا می بخشند.

 

 

ناگلزمان اضافه کرد: "به نظرم خنده دار است که مردم می گویند من در حالی به بایرن مونیخ آمدم که هیچ عنوان قهرمانی تا به حال نبرده ام. من که مربی رئال مادرید یا بارسلونا نبودم! اگر حرفه ام را بدون عناوین قهرمانی به پایان برسانم از غصه نخواهم مرد، اما خوب خواهد شد که چند عنوان قهرمانی را به نام خودم داشته باشم.

وقتی به گذشته خودم در این حرفه نگاه می کنم، نمی خواهم فقط بگویم که مربی خوبی بودم، می خواهم بازیکنانم بگویند که من آدم خوبی هم بودم. یک مربی زودتر از یادها می رود تا رفتاری که به عنوان یک انسان با بازیکناش داشته است."

 

 

 

رئال مادرید مادرید مصاحبه   اخبار برگزیده
  

تصویری متفاوت از گروه موزیک مراسم تنفیذ رییسیتصویری از گروه موزیک مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دور از صحنه و‌ در بالکن‌حسینیه امام خمینی با اجرای سازهای مختلفی از قبیل «ویلون» و «ویلون سل» را مشاهده می کنید.
۵۵ آنلاین ریاست جمهوری امام خمینی 

  

سرنوشت علی لاریجانی چه می شود؟باشگاه خبرنگاران/ نماینده مجلس دهم درباره تغییرات در جریانات سیاسی کشور توضیحاتی ارائه داد.
نامه نیوز علی لاریجانی مجلس دهم خودرو 

  

میهمانان مراسم تحلیف چه کسانی هستند؟یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:ده‌ها شخصیت سیاسی و پارلمانی، منطقه و جهانی در مراسم تحلیف رئیس جمهوری اسلامی ایران شرکت خواهند کرد.
ایلنا هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی شورای نگهبان 

  

«راز سر به مهر»؛‌ روایتی قابل انتشار از مذاکراتی که منتهی به برجام شدوزیر امور خارجه کشورمان در صفحه اینستاگرام خود از انتشار مجموعه کتاب «راز سر به مهر» خبر داد.
ایلنا اینستاگرام محمدجواد ظریف ایران 

  

احتمال بررسی کابینه دولت رییسی در مجلس از شنبهسلیمی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس: اگر فردا کابینه به مجلس معرفی شود احتمالا جلسه رأی اعتماد به اعضای کابینه در صحن مجلس از روز شنبه 23 مرداد آغاز و تا سه‌شنبه 26 مرداد ادامه پیدا کند./ خانه ملت
فردا دولت 

  

مسائل فوری دولت رئیسی چیست؟حجت الاسلام رئیسی در مراسم تنفیذ گفت: مسئله کسری بودجه، مسئله ثبات بازار بورس، کنترل گرانی و تورم، مسئله کرونا و مسائل دیگری که شناخته شده و راهکارهای آن هم اندیشیده شده است. به دولت دوازدهم خسته نباشید می گویم اما کارهایی مهمی وجود دارد که امروز در پیش روی دولت سیزدهم است.
مستقل‌آنلاین دولت دوازدهم دولت کسری بودجه 

  

شروع طوفانی بورس با رشد 16000 واحدی شاخص/ خودرویی ها همچنان در مدار ریزشدر شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس معاملات را طوفانی آغاز کرد و با رشد 16 هزار و 900 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 392 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص سرمایه 

  

جزئیات جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت در مجلستسنیم/ عضو هیئت رئیسه مجلس از افزایش تعداد جلسات علنی مجلس برای تسریع بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور، در صورت نیاز خبر داد.
مثلث رئیس جمهور کار بهاره رهنما 

  

سورپرایز جنجالی یحیی برای هواداران پرسپولیس!وحید امیری ستاره با اخلاق پرسپولیس در آستانه تمدید قرارداد با این باشگاه قرار دارد.
خانه فوتبال پرسپولیس وحید امیری ستاره 

  

لابی قالیباف، قوی‌ترین لابی استنظر قالیباف در انتخاب شهردار آینده و برای شورای شهر حائز اهمیت بوده و گزینه‌هایی که برای بررسی‌های نهایی انتخاب می‌شوند بدون نظرخواهی از ایشان نخواهد بود.
مستقل‌آنلاین ریاست جمهوری شهرداری تهران شورای شهر تهران 

  

حذف شرایط فروش از 3 خودرو / مکانیسم قیمت جور قرعه کشی خودرو را کشیددر آخرین طرح فروش اعلام شده از سوی سایپا میزان ثبت نام برای چند خودرو کمتر از ظرفیت در نظر گرفته شده بود. به نظر می رسد این کاهش تقاضا موجب شده تا زمینه برای برداشته شدن شرط و شروط ثبت نام خودرو برای تعدادی از خودروها برداشته شود.
خودروتک خودروسازان بازار خودرو ایران خودرو 

  

پناهیان: روحانی خائن است/ چه کسی حاضر است او را محاکمه کند؟یک از تئوریسین های نیروهای انقلاب گفت: به زودی جشن پایان دولت روحانی را خواهیم گرفت، دولتی که من هنوز یک سؤال دارم و آن اینکه آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟ اگر می دانست خائن است.
نامه نیوز حسن روحانی استقلال مشاور 

  

رشد 2300 واحدی بورس تهران/ سرخپوشی خودرویی ها در روز سبز بورسدر شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس سبزپوش شد و با رشد 2300 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 360 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران سرمایه 

  

احتمال تعطیلی دو هفته‌ای کشوروزیر بهداشت در نامه‌ای به مقام معظم رهبری درخواست تعطیلی دو هفته‌ای کشور را داده بود و دیروز ایشان از رئیس‌جمهور خواستند این موضوع در ستاد ملی کرونا بررسی شود. حالا این ستاد اعلام کرده که پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای امروز بررسی می‌شود.
فردا درمان تهران رئیس جمهور 

  

امکان توقف اعمال اصل 85 بر طرح حمایت از حقوق کاربران وجود دارد/ همکاری در حوزه اینترنت را در تفاهنامه ایران و چین ندیدم/ منشاء طرح حمایت از کاربران، خارج از مجلس استسخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی بیرون از مجلس پخت و پز شده است، به خاطر همین ما اصرار داشتیم که حداقل اصل هشتاد و پنجی نشود و به مجلس بیاید در کمیسیون‌های اصلی و فرعی رسیدگی شود.
ایلنا اصل 44 مخابرات خبرنگار 

  اخبار داغ
  

آخرین آمار کرونا در جهان در تاریخ 14 مرداد 1400در حال حاضر (پنجشنبه 14 مرداد 1400) آمریکا با بیش از 36 میلیون و 176 هزار مبتلا، از نظر تعداد مبتلایان به این ویروس در رده اول قرار دارد و کشور‌های هند، برزیل و روسیه در رده‌های دوم تا چهارم هستند.
۵۵ آنلاین روسیه پرو ویروس 

  

اگر در مسافرت کرونا گرفتیم، چه کنیم؟ابتلا به کرونا در حین سفر یک فاجعه نیست، می‌توانیم با رعایت برخی تدابیر این مرحله را با کمترین مشکل سپری کنیم.
۵۵ آنلاین سفر ماه ماسک 

  

این داروی فشار خون کرونا را درمان می کندنتایج مطالعه جدید مشترک محققان دانشگاه جورجیا آمریکا و دانشگاه شهید بهشتی ایران نشان داده است که داروی رایج فشارخون موسوم به لوزارتان از تکثیر کروناویروس می تواند جلوگیری کند.
گسترش فشار خون ایران درمان 

  

بیشترین بازده هفتگی بورس در سال 1400در دومین هفته کاری مرداد 1400 میانگین ارزش صف‌های خرید پایانی بازار سهام رشد 27 درصدی داشت و هفتمین هفته صعودی بازار ثبت شد.
اقتصادنیوز سهام 

  

توقف ببو به علت ابتلای یک بازیگر زن به کرونایکی از بازیگران زن نمایش «ببو» به ویروس کرونا مبتلا شد.
خبرفوری گرافیک ویروس باستانی 

  

رتبه سوم ایران در آمارهای جهانی ابتلا به کرونادر روزهای اخیر تعداد مبتلایان ایران در جهان رتبه سوم را داشته است. افزایش ابتلا سرانجام سبب شد تا تعداد بیماران بدحال کرونایی در ایران به بیشترین مقدار تاریخی خود دست پیدا کند.
۵۵ آنلاین ایران درمان وزارت بهداشت 

  

زائور اوگویف، کشتی‌گیر روس، پس از ابتلای یکی از ورزشکاران روسیه به کرونا، می ترسید که اعضای تیم کشتی المپیک روسیه نیز به کرونا مبتلا شده باشند.
ورزش۳ روسیه المپیک 

  

قیمت سکه، طلا و ارز 14 مرداد 1400/سکه دوباره جهش کرددر حالی قیمت دلار امروز در بازار آزاد بدون تغییر قیمت بود، اما نرخ طلا و سکه به سمت بالاجهش کرد.
اقتصادنیوز قیمت ارز دلار 

  

محمد اسفندیاری در اثر کرونا درگذشت + عکس و علت مرگمحمد اسفندیاری نویسنده و کارگردان قدیمی در اثر کرونا جان خود را از دست داد. محمد اسفندیاری، یک دوست بسیار صمیمی به نام محمدرضا محمدی دارد که او خبر درگذشتش را اعلام کرد.
شما‌نیوز عکس تلویزیون نویسنده 

  

آمار وخیم بیماران بدحال کرونا در ایران /رکوردها جابجا شددر روزهای اخیر تعداد مبتلایان ایران در جهان رتبه سوم را داشته است. افزایش ابتلا سرانجام سبب شد تا تعداد بیماران بدحال کرونایی در ایران به بیشترین مقدار تاریخی خود دست پیدا کند.
اقتصادنیوز ایران 

  

حواشی مراسم تحلیف رئیسی/ قالیباف با همه دست داد/ روحانی بالاخره بعد از کرونا به مجلس آمدمراسم تحلیف سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به دور از حاشیه نبود، به عنوان مثال پای حسن روحانی بعد از یک
خبرفوری شورای نگهبان عباسعلی کدخدایی حسن روحانی