موجودی مرغ به صفر رسید | لبنیات؛ فعلا موجود است

موجودی مرغ و تخم‌مرغ در فروشگاه‌های آنلاین به صفر رسیده و اثری از برند‌های معروف روغن ‌دیده نمی‌شود

موجودی مرغ به صفر رسید | لبنیات؛ فعلا موجود است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که کمبودی در موجودی کالا در کشور نداریم گفت:چند روزی کمبود روغن و اختلال خواهیم داشت، اما به سرعت برطرف خواهد شد.

موجودی مرغ و تخم‌مرغ در فروشگاه‌های آنلاین به صفر رسیده و اثری از برند‌های معروف روغن ‌دیده نمی‌شود

قیمت جدید کالا‌های اساسی وضعیت عرضه در بازار را متفاوت کرده است. ابتدا روز چهارشنبه 21 اردیبهشت عکسی از سوی خبرگزاری‌ها منتشر و در توضیح آن ارقام جدیدی برای قیمت جدید مرغ، تخم مرغ، روغن و لبنیات مطرح شد. آن روز اولین نشانه‌های کمبود عرضه از سوی فروشگاه‌های آنلاین مشخص شد. پنجشنبه 22 اردیبهشت دبیر انجمن صنایع لبنی، اتاق اصناف ایران و رییس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران قیمت‌های جدیدی برای لبنیات، روغن و تخم‌مرغ اعلام کردند. ظرف چند ساعت موجودی مرغ و تخم مرغ در دیجی‌کالا و اسنپ‌مارکت به صفر رسید. هیچ اثری از برند‌های معروف روغن دیده نمی‌شود و  فعلا تاحدودی وضعیت برای لبنیات قابل قبول است.

تخم‌مرغ؛ کمیاب در فروشگاه‌های آنلاین

 قیمت جدید تخم مرغ از طرف رییس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران برای شانه 30 تایی 76 هزار تومان اعلام شد و بعد 48 ساعت از هیاهو درباره قیمت تخم مرغ، موجودی این کالا پنجشنبه و جمعه در دیجی‌کالا به صفر رسید. وضعیت در اسنپ‌مارکت تا حدودی بهتر بود. پنجشنبه در اسنپ‌مارکت از شانه‌ها 30 تایی تا بسته‌های شش‌تایی، 10 تایی، 12‌تایی و 15‌تایی فروخته می‌شدند. قیمت بسته‌های شش‌تایی تخم‌مرغ 11 هزار و 400 تومان بود و بابت خرید شانه‌های 30 تایی از اسنپ‌مارکت باید 51 هزار تومان پرداخت می‌کردید اما بعد یک روز، جمعه موجودی تخم‌ مرغ در اسنپ‌مارکت هم به اتمام رسید.

روغن؛ جای خالی برند‌های معروف

قیمت جدید روغن طبق تصویر منتشر شده در خبرگزاری‌ها می‌تواند بابت ظرف 800 گرمی 70 هزار تومان باشد و براساس اطلاعیه اتاق اصناف برای بطری 800 گرمی سرخ‌کردنی 62 هزار تومان. اگر پنجشنبه و جمعه در دیجی‌کالا دنبال محصولات برند‌های معروفی مثل لادن، اویلا، فامیلا، غنچه و ... می‌گشتید، نهایتا با شیشه‌های 250 میلی‌لیتری روغن زیتون 50 هزار تومانی روبرو می‌شدید و خبری از سایر محصولات نبود. در اسنپ‌مارکت شرایط تقریبا به‌همین شکل بود؛ هیچ اثری از محصولات برند‌های نامدار در اسنپ‌مارکت دیده نمی‌شد و برند‌های موجود، ورژن، سی‌سام، زر اویل، مازولایت و ... بودند. از عصر پنجشنبه موجودی روغن در برخی از فروشگاه‌های اسنپ‌مارکت به صفر رسید.

مرغ؛ موجودی به صفر رسید

قیمت جدید مرغ به بعد کیلویی 64 هزار تومان خواهد بود. قبل اعلام قیمت جدید مرغ به‌شکل رسمی، پنجشنبه 22 اردیبهشت موجودی این کالا در دیجی‌کالا به صفر رسید. روز چهارشنبه بسته‌های 900 گرمی مرغ خرد و بسته‌بندی‌شده در دیجی‌کالا پیدا می‌شد، اما پنجشنبه هیچ نوع گوشت مرغی در دیجی‌کالا نبود. وضعیت مرغ در اسنپ‌مارکت چطور بود؟ در برخی از فروشگاه‌های اسنپ‌مارکت جست‌وجوی عبارت مرغ به بسته‌های ناگت، شنیتسل و فیله مرغ ختم می‌شد و برخی از فروشگاه‌ها همین‌ها را هم نداشتند.

لبنیات؛ فعلا موجود است

قیمت جدید لبنیات می‌تواند باعث شود نرخ شیر 1.5 درصد چرب یک لیتری به 20 هزار تومان برسد. همزمان با تغییر قیمت لبنیات عرضه آن‌ها در دیجی‌کالا و اسنپ‌مارکت کاهش پیدا کرد. از ظهر پنجشنبه بطری یک لیتری 900 گرمی کاله، بطری 900 گرمی شیر پاک و شیر کم‌چرب 900 گرمی پگاه در دیجی‌کالا تمام شد. جمعه فقط می‌شد پاکت‌های یک‌لیتری شیر میهن‌ را از دیجی‌کالا سفارش داد. در اسنپ‌مارکت وضعیت موجودی شیر تاحدودی بهتر بود و تقریبا محصولات اکثر برند‌ها را می‌شد پیدا کرد. ماست در وزن‌های متفاوت و برند‌های مختلف در دیجی‌کالا و در اسنپ‌مارکت موجود بود. جمعه در دیجی‌کالا پنیر 450 گرمی پگاه، 22 هزار تومان فروخته می‌شد، پنیر لیقوان 700 گرمی رامک 139 هزار تومان قیمت داشت و از پنیر سایر برند‌ها خبری نبود. در اسنپ‌مارکت عرضه پنیر وضعیت بهتری داشت و محصولات کاله، دامداران، روزانه، پگاه و ... به‌چشم می‌خورد. 

 

منبع: فرارو

مرغ و تخم مرغ لبنیات گوشت   اخبار برگزیده
  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  

هنوز از افزایش حقوق بازنشستگی خبری نیستتا پایان اردیبهشت ماه 1401 پنج روز باقی است اما هنوز از افزایش حقوق بازنشستگی خبری نیست.
مستقل‌آنلاین سازمان تامین اجتماعی بازنشستگی تامین اجتماعی 

  

کوبا نمی‌تواند غلات ایران را تامین کند/ عدم موفقیت بخش خصوصی در تهاتر اوره با نهادهبازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: برای تامین نیاز غلات باید مراودات تجاری را با کشورهایی که جزو تامین‌کنندگان عمده و اصلی غلات در دنیا محسوب می‌شوند مانند برزیل، آرژانتین، آمریکا، استرالیا، کانادا، اورگوئه، آلمان و فرانسه را توسعه بدهیم.
ایلنا کوبا ایران استرالیا 

  

کاهش کیفیت هوا در برخی استان‌هاسازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش کیفیت هوا در برخی استان‌ها اعلام کرد که به تدریج از غلظت گرد و غبار از سمت غرب کشور کاسته خواهد شد.
ایلنا هواشناسی اهواز سازمان هواشناسی 

  

آمریکا برای برجام دست به دامان قطر شدوزیر خارجه قطر در تماس تلفنی با همتای آمریکایی خود، درباره تحولات مذاکرات با ایران و همچنین جنگ اوکراین گفتگو کرد.
نامه نیوز قطر ایران اوکراین 

  

کشورهای خارجی جاسوس به ایران نفرستندخطیب زاده: انگلیس از فرستادن جاسوس به ایران خودداری کند. بیش از نیم میلیون ایرانی در انگلیس هستند و به ایران رفت و آمد می کنند و هیچ مشکلی ندارند.
مستقل‌آنلاین ایران انگلیس 

  

ادعای عجیب وزیر دفاع آمریکا برای حمله به 3 نقطه در ایرانخبرگزاری فارس نوشت: وزیر دفاع سابق آمریکا روایتی از کشمکش‌ها در دولت دونالد ترامپ بعد از سرنگونی پهپاد 200 میلیون دلاری گلوبال‌هاوک توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارائه کرده است.
مثلث وزارت دفاع ایران خودرو خودرو 

  

تحقیق حراست فدراسیون فوتبال درباره یک داور لیگ برتریپای حراست فدراسیون فوتبال به ماجرای کمک داور بازی تراکتور- ذوب‌آهن باز شد
خانه فوتبال فدراسیون فوتبال فوتبال بازی 

  

چه کسانی در اولویت دریافت سهام عدالت هستند؟اقتصادنیوز: بنابر اعلام رئیس کمیسون اقتصادی مجلس، کسانی که برگه سهام عدالت دارند، در اولویت دریافت سهام عدالت هستند.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام 

  

قانون تثبیت ساعت رسمی کشور به دولت ابلاغ شدرئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌ای به رئیس جمهور، قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
فردا قانون دولت رئیس جمهور 

  

واریز کمک معیشتی ماه اول به حساب همه متقاضیان/ درخواست‌ها ظرف یک ماه بررسی می‌شودوزیر کار گفت: با دستور رئیس‌جمهور کمک معیشتی ماه اول به حساب همه افراد متقاضی در سامانه واریز شده است.
ایلنا ماه کار رئیس جمهور 

  

رهبر انقلاب: اطلاعات گسترده و بیان جذاب مرحوم فاطمی‌نیا منبعی پر فیض برای جوانان بودرهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالمِ واعظ حجت‌الاسلام آقای حاج سیّد عبدالله فاطمی‌نیا را تسلیت گفتند
مثلث رهبر انقلاب وام جوانان 

  اخبار داغ
  

قیمت خودروی جدید مدیران خودرو اعلام شدقیمت خودرو جدید ایکس55 پرو از سوی شرکت مدیران خودرو اعلام شد.
اقتصادنیوز قیمت خودرو پرو 

  

این نماد در بورس عرضه اولیه می‌شودتعداد 355 میلیون سهم معادل 12 درصد سهام شرکت سیمان آبیک چهارشنبه این هفته، با نماد معاملاتی "سآبیک" در بورس تهران عرضه اولیه می‌شود.
گسترش بورس تهران سهام سیمان 

  

جزییات جدید از عرضه خودرو در بورسعرضه خودرو در بورس با پذیرش دو خودروی شاهین و وانت کارا وارد فاز عملیاتی می‌شود.
گسترش خودرو بورس کالا بانک 

  

بازار طلا امروز 27 اردیبهشت/ قیمت سکه چند شد؟قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 14میلیون و 425 هزار تومان است.
فردا قیمت تهران بهار 

  

افزایش شدید قیمت دلار | قیمت دلار در بازار امروزصرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 25,618(بیست و پنج هزار و ششصد و هجده تومان) اعلام کرد.
مثلث افزایش قیمت قیمت ارز قیمت 

  

قیمت سکه و دلار متشکل امروز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز : در بازار ارز و طلا امروز قیمت سکه و قیمت دلار متشکل عقب نشینی کردند.
اقتصادنیوز قیمت دلار ارز 

  

رشد شاخص بورس در معاملات امروز / 27 اردیبهشتدر پایان نیمه اول معاملات شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران و شاخص هم‌وزن به ترتیب یک درصد و 0.1درصد رشد داشتند.
گسترش شاخص خودرو تهران 

  

قیمت سکه امامی امروز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز: قیمت سکه در بازار امروز ارزان شد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

قیمت دلار در بازار متشکل؛ سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز: قیمت دلار در بازار متشکل امروز افت کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

طرح جدید مجلس برای حمایت از حقوق سهامداران بورس+ جزئیاتجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح حمایت از حقوق سهامداران جزء را تهیه و تدوین کرده اند.
اقتصادنیوز مجلس شورای اسلامی 

  

روند نزولی قیمت سکه در معاملات پشت خطیقیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته مانند رور دوشنبه عقب نشینی کرد.
گسترش قیمت رنگ دلار 

  

چهارشنبه؛ آغاز عرضه خودرو در بورس کالا + جزئیاتبراساس آخرین اخبار اعلام شده از سوی بورس کالا، قرار بر این است تا علاوه بر خودروهایی که تاکنون در این بازار پذیرش شده‌اند، خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی 2 محصول پر طرفدار گروه بهمن در روزهای آینده در بورس کالا پذیرش و عرضه شوند.
اقتصادنیوز خودرو بورس کالا 

  

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی؛ سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز: صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 25,618(بیست و پنج هزار و ششصد و هجده تومان) اعلام کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار دلار آمریکا