هشدار مهم به عزیزی خادم و هیئت رئیسه + جزئیات

رئیس فدراسیون فوتبال باید به زودی نواب رئیس پیشنهادی اول و دوم خود را به مجمع معرفی و هیئت رئیسه به برگزاری مجمع فوق العاده انتخاباتی اقدام کند.

هشدار مهم به عزیزی خادم و هیئت رئیسه + جزئیات

هشدار مهم به عزیزی خادم و هیئت رئیسه + جزئیات کدخبر: 21605 ارسال به دیگران پرینت 20 اردیبهشت 1400

رئیس فدراسیون فوتبال باید به زودی نواب رئیس پیشنهادی اول و دوم خود را به مجمع معرفی و هیئت رئیسه به برگزاری مجمع فوق العاده انتخاباتی اقدام کند.

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند تیپ خفن آقازاده معروف و رفیق خواننده‌اش+عکس خبر مهم دولت در مورد افزایش حقوق ها سلفی سحر قریشی با شوهر جدیدش!+عکس سورپرایز عالی احسان علیخانی برای هوادارانش + عکس احسان علیخانی و همسرش کیف گرانقیمت و میلیونی بهنوش طباطبایی سوژه رسانه ها شد +تصاویر جنجالی خبر خوش مسکنی برای محرومان کشور فیلم رقص زیبای محلی مهران مدیری در برنامه زنده + عکس جدید همسر و فرزندان مهران مدیری پیش‌بینی قیمت سکه و طلا امروز 20 اردیبهشت 1400 استایل زیبای لیلا بلوکات +عکس دیده نشده تذکر حسام الدین آشنا در مورد فایل صوتی ظریف+جزئیات بیشتر کلیک کنید

آنچه فدراسیون فوتبال و شخص شهاب‌الدین عزیزی خادم در قبال انتخاب سرپرست برای پست نایب رئیسی اول و دوم فدراسیون فوتبال انجام داده‌اند، چیزی جز یک تخلف نیست. آن هم در حالی که رئیس فدراسیون فوتبال همواره از قانونمندی، شفافیت و خرد جمعی صحبت کرده است.

دقیقاً در روزی که انتخابات 10 اسفند ماه برگزار شد و عزیزی خادم توانست پیروز شود، اعلام کرد که حیدر بهاروند نایب رئیس دوم او و رئیس سازمان لیگ خواهد بود. سه روز بعد و در سایت فدراسیون فوتبال که اسامی اعضای جدید هیئت رئیسه بارگذاری شد، نام حیدر بهاروند به عنوان سرپرست نایب رئیسی دوم و رئیس سازمان لیگ ثبت شد؛ اتفاقی که یک تخلف آشکار اساسنامه‌ای از سوی رئیس جدید فدراسیون فوتبال بود که خبرگزاری تسنیم در همان مقطع در گزارشی به آن اشاره کرد. 

تخلف شهاب‌الدین عزیزی خادم در انتصاب حیدر بهاروند به عنوان سرپرست نایب رئیسی دوم فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ طبق بند 7 ماده 33 اساسنامه فدراسیون فوتبال بود که در این بخش آمده است: «در صورتی که یکی از پست‌ها یا تا 50 درصد پست‌های هیئت رئیسه بلاتصدی شود، هیئت رئیسه، شخص/ اشخاص دیگری را برای تصدی پست مذکور تا هنگام برگزاری مجمع عمومی بعدی، جایگزین می‌نماید تا در مجمع عمومی بعدی شخص/ اشخاصی به عنوان جایگزین برای مدت باقی مانده، انتخاب شوند.»

با وجود اشاره به این تخلف اساسنامه‌ای که می‌بایست هیئت رئیسه اقدام به انتخاب اشخاص در پست‌های بلاتصدی کند نه شخص رئیس، اما تخلف مشابه بار هم تکرار شد؛ با انتخاب حمیدرضا مهرعلی به عنوان سرپرست نایب رئیسی اول که اتفاقاً این شخص هم نتوانسته بود آرای مجمع را برای حضور در هیئت رئیسه کسب کند و بسیاری این اقدام عزیزی خادم را دهن کجی به مجمع تلقی کردند. اقدامی که نه از سوی سایت فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی شد و نه هنوز نام مهرعلی در میان اعضای هیئت رئیسه در سایت فدراسیون فوتبال دیده می‌شود، در حالی که در تمام اتفاقات، جریانات و جلسات در کنار رئیس فدراسیون دیده می‌شود.

مسلماً فدراسیون فوتبال نمی‌تواند این تصمیمات را هم قانونی اعلام کند و آن را منتسب به تصمیم هیئت رئیسه بداند، چرا که طبق اساسنامه شرایط برگزاری جلسات هیئت رئیسه، ابلاغ زمان، مکان و صورتجلسه به اعضا مشخص شده است. از این دو تخلف آشکار که بگذریم، عزیزی خادم فرصت چندانی برای ادامه دادن با دو یار همراه خود به شکل کنونی ندارد چرا که مدت زمان سرپرستی نواب رئیس سه ماه است که اساسنامه به صراحت به آن اشاره دارد.

در بند 4 ماده 26 اساسنامه فدراسیون فوتبال آمده است: «بعد از انتخابات رئیس، مجمع عمومی باید در مورد نامزدهای معرفی شده توسط رئیس برای پست‌های نایب رئیس اول، دوم و سوم رأی‌گیری کند. برای انتخاب نواب رئیس، کسب اکثریت (بیش از 50 درصد) آرأی معتبر ماخوذه مورد نیاز است. اگر مجمع عمومی یک یا چند نفر از این نامزدها را با اکثریت (بیش از 50 درصد) انتخاب نکند، رئیس باید نامزد/ نامزدهای دیگر را حداکثر ظرف مدت سه ماه از تاریخ خاتمه مجمع عمومی جهت انتخاب به مجمع عمومی معرفی نماید. متعاقبا هیئت رئیسه باید یک مجمع عمومی انتخاباتی فوق‌العاده برگزار نماید.»

یعنی رئیس فدراسیون فوتبال نهایتاً تا 10 خرداد ماه 1400 -سه ماه پس از برگزاری انتخابات 10 اسفند ماه 1399- فرصت دارد نواب رئیس پیشنهادی اول و دوم خود را به مجمع معرفی کند. تاکنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته یا اگر اقدامی انجام شده، درباره آن اطلاع رسانی نشده است. طبق آخرین اطلاع رسانی سایت فدراسیون فوتبال، جلسه هیئت رئیسه که هفته گذشته برگزار شده بود، بیش از 30 مصوبه داشت که فقط 11 مصوبه اطلاع رسانی رسمی و عمومی شد. پس می‌توان نتیجه گیری کرد که یا درباره برگزاری انتخابات برای انتخاب نایب رئیس اول و دوم تصمیم گیری نشده یا اگر تصمیم گیری شده، آنقدر مهم نبوده که درباره آن اطلاع رسانی شود.

برخی خبرهای غیر رسمی حاکی از آن است که قرار است برگزاری انتخابات برای انتخاب نایب رئیس اول و دوم به بهانه بازی‌های خردادماه تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 به تعویق بیفتد. باید این هشدار به فدراسیون فوتبال و رئیس جوان آن داده شود که بازی‌های تیم ملی بهانه جدیدی برای تخلف اساسنامه‌ای نشود.

اگرچه بازی‌های تیم ملی از اهمیت بالایی برخوردار است و فدراسیون فوتبال باید با تمام توان برای موفقیت تیم ملی در چهار بازی پیش‌رو تلاش کند، اما این موضوع نباید دیگر مسائل فدراسیون را تحت الشعاع قرار دهد. آن هم موضوع مهمی چون انتخابات و مشخص شدن نایب رئیس اول و دوم را که نهایتاً تا 10 خردادماه باید تعیین تکلیف شود. امیدواریم عزیزی خادم در سومین ماه حضورش در فدراسیون، برای سومین بار اساسنامه را زیر پا نگذارد.

 

ویژه :

بازی تیم ملی فدراسیون فوتبال مرحله مقدماتی جام جهانی هیئت رئیسه لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

سکه و طلا فوتبال خواننده   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

بورس امروز 25 خرداد / افت 44 واحدی شاخص کلشاخص کل بورس در پایان معاملات امروز 25 خرداد 1400 با افت 44 واحدی، به عدد یک میلیون و 150 هزارواحد رسید.
برنا شاخص 

  

آسترازنکا به شکست در درمان کرونا با آنتی بادی اعتراف کرد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، شرکت داروسازی آسترازنکا اعلام کرد تحقیقاتش درباره استفاده از یک نوع درمان با آنتی بادی مونوکلونال به نام AZD7442 برای جلوگیری از شدت ابتلای فردی که قبلاً در معرض ویروس کرونا قرار داشته، موفقیت آمیز نبوده است. طبق بیانیه شرکت، شرکت کنندگان در این آزمایش بالینی، افراد بالای 18 سال بوده‌اند که قبلاً واکسن نزده بودند و طی 8 روز قبل در نزدیکی…
مهر درمان ویروس موفقیت 

  

خبری خوب و خوشحال کننده برای کرونایی‌های بهبودیافتهنتایج یک بررسی نشان می‌دهد بیمارانی که در نخستین ماه‌های شروع همه‌گیری کرونا، مبتلا شده و بهبود یافتند حتما باید واکسن دریافت کنند تا به انواع جدید ویروس مبتلا نشوند.
برنا ویروس ماه 

  

تمدید «بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب‌دیده از کرونا»بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب‌دیده از کرونا در سال 1400 تمدید شد.
ایلنا بازی آموزش قهوه 

  

قیمت خودرو فیدلیتی 5 و 7 نفره رسما اعلام شد + عکسبهمن موتور قیمت فیدلیتی کراس اوور جدید خود را اعلام کرد. خودرو فیدلیتی در دو مدل 5 و 7 نفره به تولید می رسد.
خودروتک قیمت خودرو تولید 

  

سرنوشت بورس در پساروحانیبورس ایران 10 ماهی است در وضعیت نامتعادلی قرار دارد و حالا با نزدیک شدن به برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، شرایط برای سهامدارانی که ماه‌های طولانی است متضرر شده‌اند کمی حساس‌تر به نظر می‌رسد.
اقتصادنیوز ایران انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

رفت و برگشت شاخص بورس / افت مازاد عرضه بازار +اینفودر حالی که در 90 دقیقه ابتدایی شاخص کل 5 هزار واحد بالا رفته بود، پس از آن نزول کرد و به سطح قبلی بازگشت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

بررسی توقف واکسیناسیون کرونا «روی خط خبر» رادیو سلامتبرنامه «روی خط خبر» که اختصاص به اتفاقات مهم در حوزه سلامت اجتماعی دارد و روز چهارشنبه 26 خرداد ماه روی آنتن رادیو سلامت می‌رود.
ایلنا واکسیناسیون خبرنگار رادیو 

  

انتظارات تورمی درباره قیمت دلار موجب رشد سال گذشته بورس شد/ بورس حباب نداردرئیس سازمان بورس گفت: قیمت دارایی‌ها نسبت به تورم انتظاری و انتظارات فعالان اقتصادی از آینده شکل می‌
خبرفوری قیمت افزایش قیمت دلار 

  

ورزشگاه پوشکاش آره نا با تمام ظرفیت خود میزبان دیدار تیم های پرتغال و مجارستان خواهد بود.
ورزش۳ ورزشگاه پرتغال مجارستان 

  

ربیعی : دولت سیاست‌های مداخله ای در بورس نداشته استسخنگوی دولت: تصمیم گیری در حوزه بازار سرمایه با مشورت کارشناسان و به صورت جمعی بوده است.
گسترش دولت سخنگوی دولت سرمایه 

  

10 شهر برتر دنیا برای زندگی زیر سایه کروناتعداد قابل توجهی از شهرهای 3 کشور نیوزیلند، ژاپن و استرالیا که بهترین عملکرد را طی یک سال گذشته در کنترل همه‌گیری داشتند، در بین 10 شهر برتر جهان قرار گرفته‌اند.
برنا نیوزیلند ژاپن استرالیا 

  

واکنش ربیعی به ادعای نامزدها درباره برداشت دولت از بورس سخنگوی دولت ربیعی: سیاست دولت، حمایت از بازار سرمایه بوده و به دنبال مداخله نبوده‌ایم رقم 300 هزارمیلیارد تومان برداشت دولت از بورس که در مناظرات مطرح شد دروغ بود اختلاف نظرهای اقتصادی در دولت طبیعی است حجم ویدیو: 5.28M | مدت زمان ویدیو: 00:02:09 دانلود ویدیو
فردا دولت سخنگوی دولت سرمایه 

  

شاخص بورس امروز روی چه عددی ایستاد؟ شاخص کل بورس امروز با ریزش 44 واحدی در پایان معاملات امروز به عدد یک میلیون و 150 هزار واحد رسید. شاخص کل هم (وزن): 2946 واحد منفی ارزش معاملات: 5241 میلیارد تومان
فردا شاخص وزن