آیا خرید ویلا در شمال، ارزان می شود؟

اگر شما به عنوان مشتری برای خرید ملک در شمال، امروز تصمیم بگیرید، قطعاً باید چند ماهی را به دنبال بهترین گزینه های خرید در بهترین منطقه مازندران باشید. مشاور املاک می ‌تواند در این مورد شما را راهنمایی کند اما قبل از آن بهتر است تغییرات رشد یا رکود این بازار را ارزیابی کنید.

آیا خرید ویلا در شمال، ارزان می شود؟

 

ارزان تر شدن خرید ویلا در شمال، مسئله ای است که در یک یا دو ماه اخیر در جامعه، به ویژه حوزه معاملات املاک شمال، به بحث کشیده شده است. شیوع مجدد ویروس کرونا و برخی از مسائل اقتصادی و سیاسی کشور، این بازار را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. خرید و فروش مسکن، قیمت اجاره آپارتمان و حتی خرید و فروش انواع خودرو، قیمت طلا و تغییرات قیمت دلار و ارز، مهمترین معاملاتی هستند که کوچکترین نوسان بازار در رشد یا رکود آنها تاثیر خواهد گذاشت. خرید و فروش ویلا در شمال و خرید زمین در شمال هم از این قاعده مستثنی نیست!

 

 در چند هفته اخیر که موضوع انتخابات آمریکا بسیار داغ و پر طرفدار بود، همین عامل باعث شد قیمت دلار تغییر پیدا کند و به دنبال آن بازار ارز هم در داخل ایران کاهش یابد. سوال اساسی این است که آیا این تغییرات باعث شده است قیمت خرید ویلا در شمال ارزان تر شود یا خیر؟ آیا انتخابات آمریکا بر این بازار تاثیر داشته و آیا محدودیت ها برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس می تواند خرید و فروش ویلا و خرید زمین در شمال را مختل کند یا خیر؟

 

 با نگاهی بر بازار داخلی می توان متوجه شد که قیمت ها تا چه میزان افت پیدا کرده اند یا در کدام بازارها شاهد افزایش قیمت هستیم.

 

منابع خبری اعلام کرده‌اند که قیمت مسکن در راستای این تغییرات و تحولات، افزایش چندانی نداشته است. اگرچه بازار ارز و دلار و طلا می‌تواند در یک لحظه پر سود باشد یا موجب ضرر فعالان این معاملات شود، اما خرید و فروش ملک از این قاعده مستثنی است!

 

 تغییراتی نظیر انتخابات آمریکا یا افزایش و کاهش قیمت طلا به ندرت می تواند قیمت ویلا در شمال را تحت تاثیر قرار دهد. به عبارت ساده تر باید گفت اوضاع سیاسی و اقتصادی ایران تاثیر شدیدی بر این بازار نمی گذارد.

 

 انتخابات آمریکا و تاثیر آن در قیمت خرید ویلا در شمال

 

 

 در این قسمت به طور ویژه درباره تاثیر انتخابات آمریکا بر حجم خرید زمین در شمال و خرید ویلا در شمال صحبت می کنیم. همه ما کم و بیش می دانیم که برای خرید یک ملک، از ویلا گرفته تا زمین، باغ یا آپارتمان باید وقت و انرژی کافی را اختصاص داد تا این معامله، سرانجام، یک معامله پرمنفعت باشد. 

 

اگر شما به عنوان مشتری برای خرید ملک در شمال، امروز تصمیم بگیرید، قطعاً باید چند ماهی را به دنبال بهترین گزینه های خرید در بهترین منطقه مازندران باشید. مشاور املاک می ‌تواند در این مورد شما را راهنمایی کند اما قبل از آن بهتر است تغییرات رشد یا رکود این بازار را ارزیابی کنید.

 

 آنچه در منابع خبری منتشر شده نشان می دهد میزان خرید ویلا در شمال با توجه به تغییراتی که انتخابات آمریکا در جهان ایجاد کرده است و کشور ایران هم از آن مستثنی نیست، تقریباً راکد مانده است. قیمت ویلا در شمال به احتمال زیاد، ارزان تر از آنچه که اکنون هست نخواهد شد و در ماه های آینده شاید افزایش هم پیدا کند.

 

 آنچه مسلم است اینکه قیمت ویلا تحت تاثیر تغییرات اوضاع سیاسی و اقتصادی قرار نمی‌گیرد اما با رشد قیمت مسکن، قیمت ویلاهای شمال هم افزایش پیدا می‌کند.

 

 این مسئله برای املاکی که همزمان با افزایش ارزش دلار، رشد پیدا کرده‌اند کمی متفاوت است. خرید و فروش آپارتمان همانند قیمت دلار در بازار به شدت تحت تاثیر انتخابات آمریکا، تغییرات قیمت ارز، طلا و غیره قرار می گیرد. به طور مثال، آپارتمان‌هایی که قیمت آنها در راستای قیمت دلار در بازار رشد کرده در این دوران، ارزان تر شده است!  

 

شاید تصور کنید که این بهترین فرصت برای خرید آپارتمان در شمال است اما یک چالش اصلی وجود دارد و آن هم پیدا کردن یک آپارتمان ساحلی یا جنگلی مناسب با امکانات کامل در بهترین شهر مازندران  است. 

 

خرید ویلا در شمال یا خرید آپارتمان در مازندران اگر در فصل پر رونق این معاملات انجام شود، از نظر مراحل انجام، سریع تر خواهد بود.

 

خرید ویلا در شمال بدون توجه به متراژ ساختمان و موقعیت جغرافیایی، هر چند قیمت ارزان هم داشته باشد اما یک سرمایه‌گذاری مناسب در بهترین مناطق شمالی محسوب می شود. اگر ترجیح می دهید سرمایه خود را برای خرید ویلا اختصاص دهید، پیشنهاد می کنیم از طریق لینک زیر وارد وارد شوید و بهترین گزینه های خرید ویلا در مازندران را بررسی کنید؛ همچنین با انواع ویلا از نظر ساخت به همراه قیمت های آن آشنا خواهید شد:

 

https://avalkhune.com/category/buy-vila

 

در مقاله ای پیشتر به آن اشاره کردیم عنوان شده است که چرا قیمت ویلای شمال تا این اندازه نوسان دارد. خرید ویلا ارزان در شمال، هدف بسیاری از مشتریان است. بهترین گزینه ها را می توان در شهرهای چمستان، نور یا محمودآباد پیدا کرد. برای مطالعه تحلیل دلایل نوسانات قیمت ویلای شمال می توانید از این لینک اقدام کنید.

 

 

ویلا بخریم یا زمین؟ کدام یک برای سرمایه گذاری در شمال بهتر است؟

 

 

برای تمام افراد اهمیت دارد که سرمایه زندگی خود را در مسیر صحیح هدایت کنند. به دنبال صحبت هایی که در قسمت بالا درباره خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال داشتیم، در آینده به نظر می رسد انتخابات آمریکا و تغییرات سیاسی و اقتصادی کشور همچنان در این قیمت ها و معاملات تاثیرگذار باشند. شاید این تغییرات بسیار ناچیز جلوه کند اما همیشه وجود دارد.

 

 دو سرمایه گذاری اصلی در شمال، خرید ویلا و خرید زمین هستند. هر دو سرمایه گذاری، پر سود بوده و در طولانی مدت، ارزش ملک افزایش پیدا می کند. با خرید ویلا در شمال قطعاً یک ملک با ارزش دارید که قیمت زمین آن متناسب با افزایش قیمت مسکن در بازار افزایش پیدا می کند. 

 

از طرف دیگر داشتن یک ویلای اختصاصی بهترین فرصت برای گذراندن تعطیلات در این منطقه است. چه بسا بسیاری از خانواده ها تصمیم دارند مازندران را برای مهاجرت خود انتخاب کنند. زندگی در کنار زیبایی های طبیعت، تفریحات ساحلی و آبی و لذت بردن از آب و هوای مطبوع شمال، همان چیزی است که ساکنین سایر شهرها را به این منطقه جذب می‌کند. به این ترتیب می توان انتظار داشت خرید ویلا در شمال همچنان قابل توجه و پر طرفدار باشد.

 

 در مقابل خرید ویلا در شمال، با خرید زمین در شمال مواجه هستیم. خرید زمین هم یک سرمایه‌گذاری ایده‌آل است. اگر کاربری زمین، مسکونی باشد، بهترین فرصت برای ساخت و ساز ویلا یا آپارتمان محسوب می شود. اگر زمین، کاربری صنعتی یا کشاورزی داشته باشد، باز هم فرصت عالی برای شروع یک کسب و کار و رسیدن به سود مضاعف است.

 

 انتخاب میان خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال به هدف افراد بستگی دارد. میزان سرمایه اولیه هم در این امر مداخله می کند. شاید بهتر باشد شما هم به عنوان فردی که تصمیم به سرمایه گذاری دارید، گزینه های خرید زمین در شمال را بهتر بررسی کنید. از طریق لینک زیر وارد صفحه مربوطه شده و با بهترین گزینه های خرید زمین در مازندران برای سرمایه گذاری پر سود آشنا شوید:

 

https://avalkhune.com/category/kharid-zamin-va-bagh

 

 برای خرید ویلا در شمال و خرید زمین در شمال به مشاوره نیاز دارید؟

 

 

 تعداد زیادی از مشتریان خرید ویلا به دنبال این مسئله هستند که آیا خرید ویلا در شمال ارزان تر می شود یا خیر؟ اگرچه ممکن است بازار خرید و فروش ویلا در مازندران یا خرید زمین در شمال دچار رکود شود اما هرگز به مقدار قابل توجهی ارزان‌تر نمی‌شود! شاید خرید و فروش، طی چند ماه متوقف شود اما این بازار در آینده همچنان روند رو به رشد خواهد داشت.

 

 با توجه به این توضیحات، نیاز دارید که از یک مشاوره مناسب بهره ببرید. مشاوران املاک که به تمام مناطق مازندران مسلط هستند و این بازار را به خوبی می شناسند، بهترین راهنما برای شما خواهند بود.

 

مشاوران املاک اول خونه با تکیه بر سال ها تجربه و فعالیت در این حوزه توانسته‌اند پاسخگوی نیاز خریداران ویلا در شمال باشند. اول خونه به شما کمک می کند ویلای مورد نظر خود را متناسب با سرمایه اولیه که در نظر گرفته اید انتخاب کنید. همچنین گزینه های خرید زمین در شمال برای سرمایه گذاری مطمئن را به شما معرفی می کنند.

 

اگر نیاز باشد، مشاوران، ویدیوی کاملی را از زمین یا ملک مورد نظر برای شما ارسال خواهند کرد. بیش از آن که راهی سرزمین های شمالی شوید می توانید از طریق وب سایت اول خونه به آدرس http://www.avalkhune.com، تماس تلفنی، پست الکترونیکی یا در شبکه های اجتماعی با بهترین مشاوران املاک در این مجموعه صحبت کنید.

 

 برای یک خرید مطمئن، مشاوره و بهترین سرمایه گذاری، تیم اول خونه به صورت 24 ساعته خدمات خود را ارائه می دهد.

 

خودرو زمین ایران   اخبار برگزیده
  

امتحانات دانش‌آموزان حضوری است مگر اینکه متخصصان بهداشت اجازه ندهند/ آموزش حضوری کلاس اولی‌ها را توصیه می‌کنیم​وزیر آموزش و پرورش گفت: به محض خارج شدن از این تعطیلی دوهفته‌ای به خانواده‌ها توصیه آموزش حضوری به ویژه برای کلاس اولی‌ها را داریم و خود ما بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید می‌کنیم.
ایلنا آموزش اینستاگرام همراه اول 

  

ترور فخری‌زاده بی‌پاسخ نخواهد ماند/ در دام توطئه اسرائیل نخواهیم افتادرئیس‌جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به ترور دانشمند هسته‌ای ایران ضمن تاکید بر بی‌پاسخ نماندن این اقدام، گفت: در دام توطئه رژیم صهیونیستی نخواهیم افتاد.
ایلنا رئیس جمهور هسته ای ایران 

  

ایران: نشانه‌های جدی مسئولیت اسرائیل در ترور شهید فخری زاده وجود داردامروز ، 27 نوامبر 2020 ، در شهر آبسرد استان تهران ، آقای محسن فخری‌زاده دانشمند برجسته ایرانی، در یک حمله تروریستی ترور شد...
۵۵ آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران حمله تروریستی 

  

نتیجه کالبدشکافی دیه گو مارادونا مشخص شددلیل دقیق مرگ دیه‌گو مارادونا، اسطوره فقید فوتبال آرژانتین و جهان روشن شد.
مملکت‌آنلاین دیه مارادونا مرگ 

  

عملیات تروریستی دیروز بر بورس چه تاثیری می گذارد؟یک تحلیلگر بازار سرمایه با بیان اینکه اگرچه اتفاق تلخی به دلیل ترور یکی از دانشمندان ارزشمند کشور در روز گذشته رخ داد، اما به نظر نمی‌رسد بازار به این اتفاق واکنش منفی نشان دهد.
اقتصادنیوز سرمایه نرخ سود بانکی خودرو 

  

اطلاعات دانشمندان هسته‌ای را چه کسی لو داد؟ + فیلممشاور رهبر انقلاب درباره‌ی لورفتن اطلاعات دانشمندان هسته‌ای اظهار نظر کرد.
گسترش هسته ای مشاور رهبر انقلاب 

  

«بهروز کمالوندی» معتقد است روند بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی از اماکن غیر اعلام شده در چارچوب موضوعات پروتکلی مشخص است و نمی تواند از هر مکانی بدون ارائه توضیحات به کشور عضو بازرسی کند.
نامه نیوز سازمان ملل سازمان انرژی اتمی آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

هدف روحانی از بازگشت به برجام حل مشکلات دولت خودش استسید محمد غرضی: اوباما اعلام کرد که بایدن به برجام برمی‌گردد؛ چون برجام خصوصیت بین المللی دارد بنابراین ارزشمندتر از سیاست‌های دولتی و یا فردی است. اقای روحانی از مطرح کردن برجام به دنبال حل مشکلات دولت خودش است اما ما نگران منطقه و حضور بیگانگان هستیم. استعداد داخلی ایران بسیار قوی است و قدرت سیاسی ما بالاخره آمریکا را از لشکرکشی مایوس کرد.
مستقل‌آنلاین الناز شاکردوست دولت محمد غرضی 

  

ادعای تکراری پمپئو درباره برنامه موشکی ایرانوزیر امور خارجه آمریکا در پی تحریم علیه چهار نهاد روسی و چینی در بیانیه ای ادعاهایی را درباره برنامه موشکی ایران مطرح کرد.
مثلث مایک پمپئو برنامه موشکی ایران ایران 

  

خودروهای تولید داخل که کاهش قیمت بیش از 100 میلیون داشتندکاهش یا به تعبیر بهتر ریزش اخیر خودروها به گونه ای بوده که برخی خودروهای تولید داخل کاهش قیمت بیش از 100 میلیون تومان و برخی چند صد میلیون تومان را هم تجربه کرده اند.
خودروتک تولید قیمت بازار خودرو 

  

کاهش قیمت خودرو به 30 درصد رسید/ سقوط قیمت پژو 207در حال حاضر خریداران خودرو با توجه به روند کاهشی قیمت ها در بازار دست از خرید برداشته و منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند.
خودروتک قیمت ارز قیمت خودرو 

  

اسرائیل، در پشت پرده ترور دانشمندان هسته‌ای ایرانمحسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان، عصر امروز، مورد سوءقصد قرار گرفت. منابع رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند که سازمان جاسوسی این رژیم «موساد» تلاش کرده یک دانشمند هسته‌ای ایران را ترور کند اما عملیات او موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین خودرو هسته ای ایران 

  

رایزنی وزاری خارجه ایران و آذربایجان مسائل دوجانبه و شرایط پسا جنگ قره‌باغ محوروزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بصورت ویدئو کنفرانس آخرین تحولات روابط دو جانبه و شرایط پسا جنگ در منطقه را بررسی کردند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

گزارش قالیباف از راهکارهای چهارگانه نجات اقتصادی + فیلمقالیباف از اقدامات مجلس در خصوص راهکارهای چهارگانۀ اقتصادی گزارشی ارائه کرد.
گسترش رهبر انقلاب کسری بودجه بودجه 

  

درخواست بی‌شرمانه آل سعود از آژانس بین المللی انرژی اتمیایسنا/ عربستان سعودی از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کرد که بازرسی های خود برای کشف ''فعالیت‌های غیرصلح آمیز هسته‌ای'' ایران را افزایش دهد.
مثلث دبی آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  اخبار داغ
  

دستمزد کارگران باید در تعطیلات کرونایی پرداخت شود/ 100 هزار تومان دردی از بیکاران دوا نمی‌کندنه داده‌های دقیق در ارتباط با بیکاری کارگران در دست هست؛ نه قرار است از کارگران بیکار شده حمایت‌های مکفی صورت بگیرد و نه الزامی به پرداخت دستمزد کارگران در دوران بیکاری غیرارادی کارگران وجود دارد. در نتیجه بیشترین آسیب کرونا و تعطیلی‌های آن، بر دوش کارگران افتاده است.
ایلنا دستمزد درآمد تعطیلات 

  

قیمت خودرو این هفته هم کاهشی شروع شد / کاهش میلیونی قیمت سمند و پژوروند کاهش قیمت خودرو در اولین روز از این هفته نیز ادامه پیدا کرد. قیمت اغلب خودروهای شاخص بازار دیروز هم با کاهش میلیون تومانی رو به رو شد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

نشانه های ابتلا به نوع کشنده ویروس کرونااقتصادنیوز : دانشمندان علائم نادر دیگری را نیز که نشان دهنده ابتلا به ویروس کروناست را کشف کرده اند.
اقتصادنیوز ویروس برزیل ماه 

  

سهم هایی که به بورس جهت می‌دهنددر پایان معاملات دیروز 8 آذر 99 ارزش صف‌های خرید هزار و 451 میلیارد تومان بیشتر از صف‌های فروش بود، مازاد قابل توجه تقاضا می‌تواند به تداوم روند صعودی بورس در روز یکشنبه منجر شود.
اقتصادنیوز فولاد مبارکه بورس تهران جمهوری اسلامی ایران 

  

با این روش کرونا را در دهان تان از بین ببریداقتصادنیوز : دانشمندان به تازگی اقدام به تحقیق درباره تاثیرات دهان شویه و اسپری بینی در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا کردند.
اقتصادنیوز درمان خانواده ویروس 

  

چه کسانی پروتکل‌های ضد کرونا را رعایت نمی کنند؟طی حدود 10 ماهی که کرونا به کشور آمده است، اقداماتی برای مقابله با بیماری اتخاذ شده است و بر اساس آخرین تصمیمات و اعمال محدودیت‌های شغلی و عدم تردد شبانه، تغییراتی در بار بیماری مشاهده می‌شود، اما سهم هر شهر، شغل و... در رعایت پروتکل‌ها و دستورالعملهای ضد کرونا چقدر بوده است؟
۵۵ آنلاین فروشگاه های زنجیره ای تهران شیراز 

  

ویروس کرونا نمی تواند به مدت زیادی روی لباس باقی بماند، اما کرونا می تواند در مدت زمان و دمای خاص از بین برود. پس با این تفاسیر نحوه ضد عفونی کردن البسه ها در ایام کرونایی باید مورد توجه همگان قرار بگیرد.
نامه نیوز مهاجرت ویروس خودرو 

  

تغییرات کرونایی «جمعه سیاه»محدودیت های کرونایی در آمریکا سبب شد تا بلک فرایدی خریدهای آنلاین را 21.5 درصد نسبت به سال قبل افزایش دهد. در همین رابطه ایالتهایی که محدودیت ها در آنها جدی تر از سایرین بوده است فروش بیشتری را تجربه کرده اند.
اقتصادنیوز بازی اقتصاد ویروس 

  

شناسایی کرونا مثبت‌ها از طریق کارت ملی در کسری از ثانیهسخنگوی وزارت بهداشت جزئیات نحوه شناسایی افراد کرونا مثبت در مراجعه به ادارات و وسایل حمل و نقل عمومی از طریق کارت ملی را تشریح کرد و گفت: ماموران انتظامات این مراکز با استفاده از اپلیکیشن ماسک، بارکد کارت ملی مراجعان را اسکن کنند و در کمتر از یک ثانیه وضعیت قرنطینه یا عدم قرنطینه فرد نمایش داده می‌شود.
۵۵ آنلاین کارت ملی وزارت بهداشت مترو 

  

روایت یک شاعد عینی از فضای بیمارستان‌ها در روزگار کروناکارگردان مستند «پرستاران» که درباره کادر درمان به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا ساخته شده است، می‌گوید بسیاری از پرستاران دچار مشکلات حاد تنفسی، ریوی، آلرژی و مشکلات روحی شده‌اند. این کارگردان به نقل از پرستاران می‌گوید، «کاش مردم یک ساعت خودشان را جای آنها بگذارند.»
۵۵ آنلاین بیمارستان درمان مصاحبه 

  

همدستی خطرناک دیابت و کرونادیابت لزوما احتمال بیشتر ابتلا به کووید-19را ایجاد نمی‌کند، اما خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ و میر بر اثر عارضه‌های بیماری را افزایش می‌دهد.
گسترش دیابت ورزش ویروس