ایلنا   |  اجتماعی  |  

تشکیل گروه‌های تخصصی فنی مهندسی تجهیزات پزشکی

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: برقراری ارتباط موثر و استفاده از توان فنی کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی به منظور ایجاد وحدت رویه، شفاف سازی و ارتقای فرایندهای برگزاری مناقصات از اهداف حائز اهمیت در هیات امنای صرفه جویی ارزی است.

تشکیل گروه‌های تخصصی فنی مهندسی تجهیزات پزشکی

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: برقراری ارتباط موثر و استفاده از توان فنی کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی به منظور ایجاد وحدت رویه، شفاف سازی و ارتقای فرایندهای برگزاری مناقصات از اهداف حائز اهمیت در هیات امنای صرفه جویی ارزی است.

به گزارش ایلنا، مهدی یوسفی (رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران) با بیان این مطلب افزود: در این راستا ضمن تدوین نقشه راه، در نخستین گام جلسه‌ای با حضور مسئولین تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای دانشگاه‌های قطب به منظور دریافت دیدگاه‌های آنان و رایزنی در خصوص فرایند تشکیل کمیته‌های تخصصی فنی مهندسی برگزار و از آنان درخواست شد نسبت به معرفی کارشناسان خبره تجهیزات پزشکی منتخب دانشگاه خود یا دانشگاه زیر مجموعه قطب جهت تشکیل گروه‌های فنی مهندسی متخصص در فرم‌هایی که به این منظور تهیه شده بود اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور اجرای بهینه فرایند و استفاده از خرد جمعی راهکار تشکیل کمیته راهبردی تامین تجهیزات پزشکی نیز تدوین شد همچنین از دیگر اقدامات صورت گرفته در این خصوص مکاتبه با اداره کل تجهیزات پزشکی و درخواست معرفی نماینده متخصص فنی جهت شرکت در هریک از گروه‌های فنی مهندسی و کمیته راهبردی بوده است.

یوسفی ادامه داد: جلسات مستمر کمیته راهبردی تامین تجهیزات پزشکی با حضور مسئولین تجهیزات پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، رییس و کارشناسان اداره بازرگانی هیات امنا نیز به منظور تعیین مسئولین گروه‌های فنی مهندسی(کارشناسان منتخب اداره بازرگانی) و اعضای آنها(با توجه به اسامی اعلام شده از طرف دانشگاه‌ها و مدیریت پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی)، تعیین وظایف گروه‌ها و روال تشکیل آن، اولویت بندی دستگاههای موضوع مناقصه جهت بازبینی شاخص‌های فنی بازرگانی و مراحل اجرای مناقصه، بررسی نحوه ارتقاء، شفاف سازی و ایجاد وحدت رویه در فرایندهای جاری مناقصات برگزار می‌شود.

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: بررسی مصوبات گروه‌های تخصصی فنی مهندسی، بررسی روش‌های اجرایی افزایش توانمندی و مهارت کارشناسان، بررسی نحوه دریافت بازخورد دانشگاه‌ها از تجهیزات خریداری شده از هیات امنا، بررسی و امکان سنجی در خصوص نحوه بازسازی تجهیزات پزشکی غیر قابل استفاده در دانشگاه‌ها نیز از جمله برنامه‌های در دست اقدام کمیته راهبردی تامین تجهیزات پزشکی است.

تجهیزات پزشکی صرفه جویی سازمان تامین اجتماعی   اخبار برگزیده
  

3 خودروی جایگزین پژو 405 چقدر موفق خواهند بود؟روز گذشته ایران خودرو به صورت رسمی برنامه خود برای معرفی مدل‌های جانشین پژو 405 جی‌ال‌ایکس را اعلام کرد. بر این اساس تیپ گازسوز این خودرو جایگزین مدل‌های تاکسی خواهند شد و البته برای پر کردن جای خالی مدل محبوب بنزینی سمند، پارس و رانا در نظر گرفته شده است. حالا نکته مهم اینجاست که این 3 خودرو در فاز قیمت دیگری قرار دارند.
خودروتک پژو ایران خودرو ایران 

  

تولید یک مدل پراید متوقف نمی شود؟در حالی که بحث توقف تولید پراید جدی است و حتی برنامه زمانبندی آن نیز از سوی شرکت سازنده اعلام شده است، به نظر می رسد تولید دست کم یک مدل از پراید ادامه پیدا خواهد کرد و صحبتی از توقف تولید آن به میان نیامده است.
خودروتک تولید خودرو پژو 

  

نظر رهبر انقلاب در مورد «چندهمسری»/ بیانیه 3 کشور اروپایی در مورد اقدامات برجامی ایران/ مشروح هشتمین پرونده رسیدگی به 9 متهم اقتصادی/ شکایت 100 دانشجو از علی مطهری به هیأت نظارتانتقاد یک وکیل دادگستری از عدم مشخص شدن سرنوشت پرونده معاون شهردار پیشین و عضو دفتر رئیس قوه قضائیه، گزارش نشنال اینترست از آمادگی سیستم دفاعی ایران برای مقابله با تهدیدها، بیانیه 3 کشور اروپایی در مورد اقدامات برجامی ایران، آغاز ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره­ ی مجلس از 10 آذر،‌ مشروح هشتمین پرونده رسیدگی به 9 متهم اقتصادی، شکایت 100 دانشجو از علی مطهری به هیأت نظارت، ...
ایلنا رهبر انقلاب ستاد انتخابات کشور ایران 

  

اگر ترامپ دانشجوی تاریخ بود، می‌دانست که در سال 1964، آمریکا درگیری طولانی و خونینی در ویتنام را با بهانه حمله به دو ناوشکن در آب‌های جنوب چین شروع کرد. لذا اگر ترامپ به‌دنبال دلیلی برای انتقام‌جویی علیه ایران باشد، می‌تواند مطمئن باشد که لیستی بلند از اقدامات تحریک‌آمیز را در جیبش حمل می‌کند و انتخاب‌های فراوانی دارد.
نامه نیوز روزنامه ترامپ باراک اوباما 

  

مدیر بخش سیاست عدم اشاعه تسلیحات اتمی در انجمن کنترل تسلیحات آمریکا، گام چهارم کاهش محدودیت‌های ایران به موجب برجام را نقض این توافق بین المللی ندانست و گفت در حال حاضر ایران به دنبال دستیابی به بمب اتم نیست.
نامه نیوز غنی سازی اورانیوم آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

رییسی : عقب نشینی نمی کنیمدستگاه قضایی در مقابله با فساد عادلانه و منصفانه عمل می کند
مثلث قوه قضاییه جمهوری اسلامی حوزه 

  

نشریه آمریکایی : ترامپ جرات جنگ با ایران را نداردفارن افرز نوشت: در مقابل فشار حداکثری آمریکا ایران تاب آورد و قدرتمندتر شد.
مثلث ترامپ جنگ ایران 

  

آنکه در مبارزه با فساد «خط قرمز» داشت احمدی‌نژاد بودذوالنوری مدعی شده بود که رییس جمهور قصد داشته مردم یزد را با هم درگیر کند. روزنامه ایران در سر مقاله خود به اظهارات رییس کمیسیون امنیت ملی پاسخ داد و نوشت: اتفاقاً آخرین تجربه به جان هم انداختن مردم شاهکار دوستان و همفکران جناب ذوالنور در مشهد و در دی ماه سال 96 بود که به سرعت سراسری شد و با تدابیر وزارت کشور و نیروی انتظامی آن آشوب فروکش کرد.»
مستقل‌آنلاین ابوالحسن بنی صدر پدر احمدی نژاد 

  

تحریم مداحان میلیونی/مداح 25 میلیون تومانی نمی‌خواهیم!مسئول «هیئت انصارالمحسن» قم پ: زنگ زدیم به آقایی که متاسفانه در سیمای خودمان اعلام می‌کند من چیزی نمی‌گیرم، گفت برای یک شب 25 میلیون تومان می‌گیرم. 25 میلیون تومان برای نیم ساعت مداحی، یعنی ثانیه‌ای و دقیقه‌ای چند؟ این درد را به کجا ببریم؟ یک نفر دیگر گوشی را برداشته می‌گوید چه جور برنامه‌ای می‌خواهید؟ ... می‌گوید مثلا اگر توی روضه کسی غش کرد، مبلغ می‌رود بالا!»/ایرنا
مستقل‌آنلاین مداحان قم 

  

اظهارات جدید زنگنه درباره «سهمیه‌بندی بنزین»اقتصادنیوز؛ بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت توضیحاتی را درباره مخزن جدید نفتی کشف شده و بحث‌های مطرح شده درباره سهمیه‌بندی بنزین ارائه کرد.
اقتصادنیوز بیژن نامدار زنگنه سهمیه بندی بنزین بنزین 

  اخبار داغ
  

زننده دو گل عراق برابر ایران هر کدام هدیه ای به ارزش 90 هزار دلار دریافت خواهند کرد.
صراط جدول دلار عراق 

  

مدافع تیم ملی عراق بعد از پیروزی مقابل ایران گفت: با تمام مشکلاتی که داشتیم در این بازی به پیروزی رسیدیم و مردم عراق را در شرایط سخت خوشحال کردیم.
نود ایران عراق بازی 

  

جزئیات قیمت برق رمزارزهامطابق با جزئیات اعلام شده، قیمت برق مراکز استخراج رمزارزها به ازای هر کیلووات ساعت در هشت ماه از سال
خبرفوری قیمت برق ماه 

  

رئیس قوه قضائیه: نارضایتی برخی افراد از مبارزه با فساد اهمیتی نداردرئیس قوه قضائیه گفت: باید جامعه احساس کند که عدالت اجرا و با فساد مبارزه می‌شود، این که برخی از اشخا
خبرفوری آموزش نیروهای مسلح حضرت معصومه 

  

دستگیری یک قاچاقچی ارز توسط وزارت اطلاعاتروابط عمومی اداره کل اطلاعات استان یزد اعلام کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، یکی از قاچاقچیان ارز که
خبرفوری ارز وزارت اطلاعات روابط عمومی 

  

تاثیر نوسانات ارزی در بورساقتصادنیوز: اگر چه فعالان بازار سهام نیم نگاهی به بازار ارز متاثر از نوسانی بودن آن دارند اما با درک محدودیت در رشد این بازار نمی‌توان وزنه تاثیرگذاری را برای آن لحاظ کرد. در این میان متغیرهای مداخله‌گر نظیر قیمت‌های جهانی، هجوم نقدینگی سرگردان و نیز مشکلات ناشی از تحریم مواردی هستند که می‌توانند میزان تاثیرگذاری مستقیم را تحت تاثیر قرار دهند...
اقتصادنیوز سهام ارز قیمت 

  

یک قاچاقچی مخوف ارز دستگیر شدروابط عمومی اداره کل اطلاعات استان یزد اعلام کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، یکی از قاچاقچیان ارز که در زمینه خرید و فروش ارز و صدور حواله‌های ارزی غیر مجاز، فعالیت داشت، دستگیر شد...
مستقل‌آنلاین ارز روابط عمومی استان یزد