بازتاب انتخاب ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی در توییتر

انتخاب مارک ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌ها و فضای مجازی بازتاب وسیعی داشت. توییت‌هایی در این باره را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید: ساسان آقایی: قیمت #کیروش، #ویلموتس را آوردند که نصف او هم اعتبار و مارکت ندارد...

بازتاب انتخاب ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی در توییتر

انتخاب مارک ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌ها و فضای مجازی بازتاب وسیعی داشت. توییت‌هایی در این باره را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید:

ساسان آقایی: قیمت #کیروش، #ویلموتس را آوردند که نصف او هم اعتبار و مارکت ندارد. میراث کیروش به او می‌رسد؛ یک تیم مهیای رسیدن به قله‌،با جوان‌های تجربه‌اندوخته و زیرساختی که باس با خون دل ساخت. ویلموتس می‌تواند با ایران برند تازه‌اش را بسازد اگر از پس مافیا، دلالیسم و باند کروات‌ها بربیاید!

نوید استادرحیمی: #ویلموتس اون کسی نیست که بتونه تیم ملی رو موفق کنه.ناکامی درشالکه،سنت ترویدن وساحل عاج اینومیگه.باخت درتمام بازیای بزرگ بانسل طلایی بلژیک توجام جهانی و یورو اینو میگه. فوتبال بدون سبکش اینو میگه.شخصیت بی ثباتش اینو میگه. تنها نکته مثبتش اینه که خوشتیپه و23ساله به زنش وفادار مونده

رویای 2019: خبر اصلی: #برانکو ایوانکویچ سرمربی #تیم_ملی «نشد». با امضای قراردادِ #ویلموتس، یکی از پیچیده‌ترین پروژه‌های فساد که با همکاری بخشی از مافیای رسانه‌های ورزشی به هدفِ گرفتنِ صندلی #کیروش برای برانکو ایوانکوویچ اجرا شد شکست خورده‌است. موضوعِ این صندلی 100 میلیارد تومان پول است.

سحر طلوعی: همین سر صبحی آب و صابون بیاورید سر و صورت خبرنگارهایی را که خون به دل طرفدارهای تیم ملی کردند و حاشیه ساختند که برانکو‌ مربی تیم ملی است و تمام شده و وزارت خواسته و خودش چشم دارد و فلان، بشوییم.ای کاش اهل خجالت کشیدن بودند. پ.ن: مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران شد ( فارس )

حسین نورانی‌نژاد: #ویلموتس مربی #تیم_ملی فوتبال شد. انتخابی به ظاهر متوسط برای تیمی که سلف او #کیروش عادتمان داده بود که در اهدافی چون راهیابی به جام جهانی دغدغه نداشته باشیم. امید که او دغدغه بی‌تنشی و ملی شدن مجدد این تیم را حل کند، رشد فنی را حفظ و ارتقا دهد و برای خودش و ما افتخار بیافریند.

مازیار ناظمی: ورود #ویلموتس سرمربی جدید #تیم_ملی فوتبال #ایران در کمال امنیت از فراز ناوها و بمب افکن ها و سایر بازیهای روانی_رسانه ای و تهدیدات و گردن کلفتی های این روزهای منطقه ، نشان از اعتبار و پرستیژ بین المللی ورزش ایران دارد و یک پیروزی بزرگ #دیپلماسی_عمومی برای مردم و کشور است

هانیه افتخاری: کاش یکی به این مرد بلژیکی بگه گول این استقبال و نخوره، ما ” خوش استقبال بد بدرقه‌ایم” اینجا کار خوب مهم نیست باج خوب مهمه.

رامیار: مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران شد. تا دیروز با تمام وجود برای کیروش عزیز و تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کردیم و از فردا برای ویلموتس! مهمترین خصیصه‌ش جوان و تازه نفس بودنشه و اینکه میراث‌دار کسی‌ست که نظم و انضباط رو به فوتبال ایران بخشید. مارک به ایران خوش اومدی

حبیب خلیفه: #ویلموتس بلژیکی سرمربی تیم ملی شد اما روسیاهی به اونی موند که هر روز تو رسانه ها علیه #برانکو مصاحبه می کرد و جو راه مینداخت که سرمربی پرسپولیس میخواد جاشو بگیره

احسان پیربرناش: آقا مارک ویلموتس رو چطوری می‌شه تشویق کرد؟ لعنتی از پیربرناش هم بدتره فامیلیش.

فیک‌استار: برای ما که توفیر نداشت با ویلموتس طلوع کنید یا قلعه‌نویی. همین که از برانکو دور باشید مچکریم. اصلا هم کاری نداریم که می‌گویند ویلموتس از کانال زنوزی وارد شده. لابد دلیل این حاتم‌بخشی بعدا معلوم میشود. رفقایی هم که میگفتند برانکو میرود تیم ملی برای شام باخته‌شان اعلام آمادگی کنند.

علی فراهانی: «#ویلموتس، سرمربی بلژیکی جایگزین کیروش شد و هدایت تیم ملی فوتبال رو برعهده گرفت» مگه زیدان، مورینیو و کلینزمن تو صف مذاکره واسه مربیگری نبودن! پس این کیه؟ اگه این مربی بود با اون مهره‌هایی که تیم ملی بلژیک داشت یه چیزی میشد. آقای تاج خجالت بکش با این انتخابت، صدرحمت به مایلی کهن!

فرهاد عشوندی: هشت سال پیش #کی‌روش و #ولاسکو با هم تو یه شب اومدن ایران برای مربیگری دوتا اسم بزرگ که تحول بزرگی ایجاد کردند، ولاسکو زودتر رفت و یه مربی جوون اسمی یعنی کواچ جاش رو گرفت ولی اینقدر غر زده شد که کواچ قدش کوتاهه، ستاره‌ها شدن سالار و تیم پاشید با #ویلموتس اون کار رو نکنیم

فراز فاطمی مقدم: کاری ندارم که #ویلموتس نتیجه می‌گیره یا نه و کاری هم ندارم که چقدر خوبه یا بده. ولی ورودش برای من نماد دو چیز هست. آزادی تیم‌ملی کشورم و بازگشت عشق و اتحاد برای ایران پایان توهم چهار ساله توطئه برانکو و برای جانشینی کیروش که توسط کیروش مطرح شده بود خوش اومدی آقای ویلموتس!

شوهر آهوخانم: یه طوری میگن ویلموتس بلژیکی در حد و اندازه کی‌روش نیست انگار ما خودمون کی هستیم و چی داریم؟زیرساخت مناسب داریم؟زمین و امکانات داریم؟ به جای اینکه 1/5 میلیون بدید به یه مربی ده تا مربی بیارید تو ده تا استان چهار سال پایه ای کار کنن.کی می‌خوایم درست بشیم؟ 1/5 میلیون دلار برای یک سال هست، سه سال 4/5 میلیون، کاش یه آدم دلسوز و با دانش تو این سیستم پیدا بشه، با این پول میشه زیرساخت فوتبال مملکت رو اصلاح کرد،میشه چند تا کمپ فوتبال احداث کرد، هیچ کدوم از سایتهای ورزشی و خبرنگارا هم ندیدم در موردش صحبت کنن.

سعید زاهدیان: تحول اساسی فوتبال‌ایران را می‌شود در مقایسه ورود #ویلموتس و #کلمنته آشکارا دید؛ از تدبیر فدراسیون همین بس که بلیت پرواز نصفه شب برای مربی بلژیکی گرفتند تا اعضای هیات رییسه را به رختخواب بفرستند، مبادا داستان پله برقی فرودگاه امام تکرار شود.

امید توشه: به نظر می‌رسه مارک #ویلموتس کلی التماس گواردیولا، مورینیو، کلینزمن، آرسن ونگر و باقی رقبای قدرتمندش کرده تا از نیمکت #تیم_ملی ایران چشم‌پوشی کنند.

علی ایزدی: از رفتن #کیروش که میراث هشت ساله ای پر بار برای فوتبال ایران به جای گذاشت ناراحتم و از ناکامی #وزارت_ورزش در به تخت نشاندن #برانکو خوشنودم. یقینا #مارک_ویلموتس با همه مشکلاتی که کیروش داشت مواجه خواهد شد و شاید به سخت جانیِ کیروش نباشد. باید دید…

هاشم: ظاهرا #مارک_ویلموتس سکان دار هدایت تیم ملی پس از #کیروش میشه آقایون رفتن یه مربی 200 هزار دلاری رو یک و نیم میلیون بهش دادن برا هدایت تیم ملی درصورتی ک با این پول میتونستن مربی صاحب نام تر و اسم و رسم دارتر بیارن آخه با چ تفکرو سیاستی اینو اوردن؟چ نونی میخورن این دلالهای فاسد

فرشاد: ویلموتس کسی بود که با یکی از پرستاره ترین تیم های دنیا، فوتبال معمولی و خسته کننده ارائه می داد تو ذهنم همیشه “علی دایی فوتبال بلژیک” بود

آیدین سیارسریع: ولی تاج الان می فهمه مردم موقع انتخابات چه حالی دارن. زیدان و مورینیو و کلینزمن و حتی ویلموتس در دسترس نیستن. باید از بین علی دایی و قلعه نویی یکی رو انتخاب کنه.

سعید آقایی: بعد از 4 ماه معطلی، #مارک_ویلموتس سرمربی تیم ملی شد. مربی که تخصص ویژه‌اش ناکامی بوده و در هر 4 تجربه قبلی شکست خورده و کارنامه لاغر و ناکامش هیچ تناسبی با ادعای برند بین‌المللی و دستمزد 1٫5 میلیون دلاری ندارد. پروژه «موتور گازی به جای بنز» بالاخره روی نیمکت تیم ملی اجرا شد!

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/IMowL برچسب هاتوییتر تیم ملی مارک ویلموتس

مصاحبه تیم ملی فوتبال ایران فوتبال   اخبار برگزیده
  

موافقت سران قوا با واگذاری سهام دولتی خودروسازان​اقتصاد نیوز:در چندین ماه گذشته بازار خودرو با چالش‌های زیادی مواجه شد و سهامداری بد دولت در شرکت‌های خودروسازی گاهی به ضرر خودروسازان و گاهی به ضرر مصرف‌کنندگان ختم شد. هر چند دولت همچنان مدعی است که دو خودروساز بزرگ کشور دارای هیئت مدیره هستند و دولت دخالتی بر این مجموعه‌ها ندارد، ولی این امر با اتفاقات اخیر قیمت گذاری و نحوه توزیع، دخالت آشکار را نشان می‌دهد.
اقتصادنیوز سران سه قوه بازار خودرو سهام 

  

جدیدترین تصاویر از نفتکش توقیف‌شده حامل محموله نفتی ایران توسط انگلیستصاویری جدید از آخرین نفتکش توقیف‌شده حامل محموله نفتی ایران توسط انگلیس را مشاهده می‌کنید.
نامه نیوز ایران انگلیس 

  

بروجردی: فرصت‌ را برای اروپا تمدید نمی‌ کنیمعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه اروپا هویت مستقل تصمیم‌گیری خود را در قبال آمریکا از دست داده و از این حیث نمی‌تواند در مورد تعهدات برجامی خود نقشی ایفا کند.
مثلث ایران شورای امنیت سازمان ملل شورای عالی امنیت ملی 

  

علی مطهری گفت: مصاحبه با پمپئو یک فرصت خوبی برای خود صداوسیما است که این کار را البته باید در هماهنگی با وزارت خارجه انجام دهد چون انتخاب مصاحبه کننده مهم است.
نامه نیوز علی مطهری مصاحبه وزارت خارجه 

  

چاقوکشی راننده وانت ساندویچی و حمله به زن جوان و همسرشپس از صرف شام، بر سر قیمت با فروشنده و کارگر وی جر و بحث کردیم، زیرا وی قصد داشت بیشتر از قیمت واقعی غذا از ما پول بگیرد، در این حین یکی از آنها با چاقو به سمت من ...
مثلث چاقوکشی خودرو پول 

  

مهدی طائب: برجام هم برای ایران ضرر بود هم امریکاخبرگزاری فارس : رئیس قرارگاه راهبردی عمار گفت: برجام به خودی خود جز ضرر هیچ چیزی برای کشور نداشت اما از سوی دیگر دونالد ترامپ نیز از برجام خارج شد چون فهمید این توافق برای آمریکا نیز جز ضرر چیزی نداشته است.
مثلث مهدی طائب ایران رئیس جمهور 

  

می‌دانم کدام کارگردان با “میترا استاد” رابطه داشته اما نمی‌گویم!ارتباط این خانم با همان کارگردانی ‏است که در این مدت از انتشار خبرها برآشفته شدند و واکنش‌های تندی نشان دادند. من هیچ ‏ارتباطی با میترا استاد نداشتم. می‌دانم کدام کارگردان است، اما نمی‌گویم.
مستقل‌آنلاین 

  

نام فوتبال باشگاهی ایران از رده‌بندی AFC حذف شد!کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال باشگاهی ایران را از رده بندی جدیدش خارج کرد.
مستقل‌آنلاین فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال آسیا 

  اخبار داغ
  

علل بقا گرانی در کشور با توجه به کاهش نرخ ارز / کاهش 15 درصدی قیمت مسکن به زودیپازوکی گفت: قیمت مسکن به حدی بالا رفته است که حقوق بگیر های بالای دولت نیز توان جابه جایی مسکن ندارند . قیمت مسکن حبابی بالا رفته و اگر مسئله خاص سیاسی بخصوص در سیاست خارجه صورت نگیرد قیمت مسکن قطعا تاشش ماه آینده 15 درصد کاهش خواهد یافت.
برنا گرانی خودرو بازار کالا و خدمات 

  

نرخ تورم و تولید ناخالص داخلی کشورهای جهانتورم و تولید ناخالص داخلی دو شاخص مهم اقتصاد کشورها هستند.
ایلنا تورم پول تولید 

  

اصلی ترین عوامل موثر در کاهش قیمت ارزمجیدرضا حریری ـ‌ دبیرکل تشکل پیشگامان اقتصاد ـ نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین معتقد است همانطور که در زمان افزایش قیمت دلار باید نسبت به عملکرد بانک مرکزی با تردید برخورد کرد، وقتی قیمت دلار کاهش می‌یابد نیز باید اعتبار آن را به بانک مرکزی داد.
خودروتک کاهش قیمت ها قیمت ارز قیمت 

  

سخنگوی اورژانس کشور از اعزام 5تیم ارزیاب در پی زلزله در فاریاب کرمان خبر داد.
ایلنا زلزله استان کرمان اورژانس 

  

ختم رسیدگی به اتهامات 14 متهم ارزینهمین جلسه رسیدگی به اتهامات چهارده تن از متهمان ارزی امروز در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی‌موحد برگزار شد.
ایلنا خودرو یورو وام 

  

بانک مرکزی از اهرم مالیات برای بازگشت ارز صادراتی استفاده کند/ می‌توان واردات برخی از اقلام و تجهیزات پزشکی را ممنوع کردرئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث بازگشت ارز صادراتی پیشنهاداتی از بخش های مختلف ارائه شده است، به طور مثال محرومیت از معافیت مالیاتی می تواند برای صادرکنندگانی که ارز مربوطه را پس نمی دهند، اعمال شود.
برنا بانک مرکزی بانک اتاق بازرگانی