بازتاب انتخاب ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی در توییتر

انتخاب مارک ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌ها و فضای مجازی بازتاب وسیعی داشت. توییت‌هایی در این باره را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید: ساسان آقایی: قیمت #کیروش، #ویلموتس را آوردند که نصف او هم اعتبار و مارکت ندارد...

بازتاب انتخاب ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی در توییتر

انتخاب مارک ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌ها و فضای مجازی بازتاب وسیعی داشت. توییت‌هایی در این باره را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید:

ساسان آقایی: قیمت #کیروش، #ویلموتس را آوردند که نصف او هم اعتبار و مارکت ندارد. میراث کیروش به او می‌رسد؛ یک تیم مهیای رسیدن به قله‌،با جوان‌های تجربه‌اندوخته و زیرساختی که باس با خون دل ساخت. ویلموتس می‌تواند با ایران برند تازه‌اش را بسازد اگر از پس مافیا، دلالیسم و باند کروات‌ها بربیاید!

نوید استادرحیمی: #ویلموتس اون کسی نیست که بتونه تیم ملی رو موفق کنه.ناکامی درشالکه،سنت ترویدن وساحل عاج اینومیگه.باخت درتمام بازیای بزرگ بانسل طلایی بلژیک توجام جهانی و یورو اینو میگه. فوتبال بدون سبکش اینو میگه.شخصیت بی ثباتش اینو میگه. تنها نکته مثبتش اینه که خوشتیپه و23ساله به زنش وفادار مونده

رویای 2019: خبر اصلی: #برانکو ایوانکویچ سرمربی #تیم_ملی «نشد». با امضای قراردادِ #ویلموتس، یکی از پیچیده‌ترین پروژه‌های فساد که با همکاری بخشی از مافیای رسانه‌های ورزشی به هدفِ گرفتنِ صندلی #کیروش برای برانکو ایوانکوویچ اجرا شد شکست خورده‌است. موضوعِ این صندلی 100 میلیارد تومان پول است.

سحر طلوعی: همین سر صبحی آب و صابون بیاورید سر و صورت خبرنگارهایی را که خون به دل طرفدارهای تیم ملی کردند و حاشیه ساختند که برانکو‌ مربی تیم ملی است و تمام شده و وزارت خواسته و خودش چشم دارد و فلان، بشوییم.ای کاش اهل خجالت کشیدن بودند. پ.ن: مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران شد ( فارس )

حسین نورانی‌نژاد: #ویلموتس مربی #تیم_ملی فوتبال شد. انتخابی به ظاهر متوسط برای تیمی که سلف او #کیروش عادتمان داده بود که در اهدافی چون راهیابی به جام جهانی دغدغه نداشته باشیم. امید که او دغدغه بی‌تنشی و ملی شدن مجدد این تیم را حل کند، رشد فنی را حفظ و ارتقا دهد و برای خودش و ما افتخار بیافریند.

مازیار ناظمی: ورود #ویلموتس سرمربی جدید #تیم_ملی فوتبال #ایران در کمال امنیت از فراز ناوها و بمب افکن ها و سایر بازیهای روانی_رسانه ای و تهدیدات و گردن کلفتی های این روزهای منطقه ، نشان از اعتبار و پرستیژ بین المللی ورزش ایران دارد و یک پیروزی بزرگ #دیپلماسی_عمومی برای مردم و کشور است

هانیه افتخاری: کاش یکی به این مرد بلژیکی بگه گول این استقبال و نخوره، ما ” خوش استقبال بد بدرقه‌ایم” اینجا کار خوب مهم نیست باج خوب مهمه.

رامیار: مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران شد. تا دیروز با تمام وجود برای کیروش عزیز و تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کردیم و از فردا برای ویلموتس! مهمترین خصیصه‌ش جوان و تازه نفس بودنشه و اینکه میراث‌دار کسی‌ست که نظم و انضباط رو به فوتبال ایران بخشید. مارک به ایران خوش اومدی

حبیب خلیفه: #ویلموتس بلژیکی سرمربی تیم ملی شد اما روسیاهی به اونی موند که هر روز تو رسانه ها علیه #برانکو مصاحبه می کرد و جو راه مینداخت که سرمربی پرسپولیس میخواد جاشو بگیره

احسان پیربرناش: آقا مارک ویلموتس رو چطوری می‌شه تشویق کرد؟ لعنتی از پیربرناش هم بدتره فامیلیش.

فیک‌استار: برای ما که توفیر نداشت با ویلموتس طلوع کنید یا قلعه‌نویی. همین که از برانکو دور باشید مچکریم. اصلا هم کاری نداریم که می‌گویند ویلموتس از کانال زنوزی وارد شده. لابد دلیل این حاتم‌بخشی بعدا معلوم میشود. رفقایی هم که میگفتند برانکو میرود تیم ملی برای شام باخته‌شان اعلام آمادگی کنند.

علی فراهانی: «#ویلموتس، سرمربی بلژیکی جایگزین کیروش شد و هدایت تیم ملی فوتبال رو برعهده گرفت» مگه زیدان، مورینیو و کلینزمن تو صف مذاکره واسه مربیگری نبودن! پس این کیه؟ اگه این مربی بود با اون مهره‌هایی که تیم ملی بلژیک داشت یه چیزی میشد. آقای تاج خجالت بکش با این انتخابت، صدرحمت به مایلی کهن!

فرهاد عشوندی: هشت سال پیش #کی‌روش و #ولاسکو با هم تو یه شب اومدن ایران برای مربیگری دوتا اسم بزرگ که تحول بزرگی ایجاد کردند، ولاسکو زودتر رفت و یه مربی جوون اسمی یعنی کواچ جاش رو گرفت ولی اینقدر غر زده شد که کواچ قدش کوتاهه، ستاره‌ها شدن سالار و تیم پاشید با #ویلموتس اون کار رو نکنیم

فراز فاطمی مقدم: کاری ندارم که #ویلموتس نتیجه می‌گیره یا نه و کاری هم ندارم که چقدر خوبه یا بده. ولی ورودش برای من نماد دو چیز هست. آزادی تیم‌ملی کشورم و بازگشت عشق و اتحاد برای ایران پایان توهم چهار ساله توطئه برانکو و برای جانشینی کیروش که توسط کیروش مطرح شده بود خوش اومدی آقای ویلموتس!

شوهر آهوخانم: یه طوری میگن ویلموتس بلژیکی در حد و اندازه کی‌روش نیست انگار ما خودمون کی هستیم و چی داریم؟زیرساخت مناسب داریم؟زمین و امکانات داریم؟ به جای اینکه 1/5 میلیون بدید به یه مربی ده تا مربی بیارید تو ده تا استان چهار سال پایه ای کار کنن.کی می‌خوایم درست بشیم؟ 1/5 میلیون دلار برای یک سال هست، سه سال 4/5 میلیون، کاش یه آدم دلسوز و با دانش تو این سیستم پیدا بشه، با این پول میشه زیرساخت فوتبال مملکت رو اصلاح کرد،میشه چند تا کمپ فوتبال احداث کرد، هیچ کدوم از سایتهای ورزشی و خبرنگارا هم ندیدم در موردش صحبت کنن.

سعید زاهدیان: تحول اساسی فوتبال‌ایران را می‌شود در مقایسه ورود #ویلموتس و #کلمنته آشکارا دید؛ از تدبیر فدراسیون همین بس که بلیت پرواز نصفه شب برای مربی بلژیکی گرفتند تا اعضای هیات رییسه را به رختخواب بفرستند، مبادا داستان پله برقی فرودگاه امام تکرار شود.

امید توشه: به نظر می‌رسه مارک #ویلموتس کلی التماس گواردیولا، مورینیو، کلینزمن، آرسن ونگر و باقی رقبای قدرتمندش کرده تا از نیمکت #تیم_ملی ایران چشم‌پوشی کنند.

علی ایزدی: از رفتن #کیروش که میراث هشت ساله ای پر بار برای فوتبال ایران به جای گذاشت ناراحتم و از ناکامی #وزارت_ورزش در به تخت نشاندن #برانکو خوشنودم. یقینا #مارک_ویلموتس با همه مشکلاتی که کیروش داشت مواجه خواهد شد و شاید به سخت جانیِ کیروش نباشد. باید دید…

هاشم: ظاهرا #مارک_ویلموتس سکان دار هدایت تیم ملی پس از #کیروش میشه آقایون رفتن یه مربی 200 هزار دلاری رو یک و نیم میلیون بهش دادن برا هدایت تیم ملی درصورتی ک با این پول میتونستن مربی صاحب نام تر و اسم و رسم دارتر بیارن آخه با چ تفکرو سیاستی اینو اوردن؟چ نونی میخورن این دلالهای فاسد

فرشاد: ویلموتس کسی بود که با یکی از پرستاره ترین تیم های دنیا، فوتبال معمولی و خسته کننده ارائه می داد تو ذهنم همیشه “علی دایی فوتبال بلژیک” بود

آیدین سیارسریع: ولی تاج الان می فهمه مردم موقع انتخابات چه حالی دارن. زیدان و مورینیو و کلینزمن و حتی ویلموتس در دسترس نیستن. باید از بین علی دایی و قلعه نویی یکی رو انتخاب کنه.

سعید آقایی: بعد از 4 ماه معطلی، #مارک_ویلموتس سرمربی تیم ملی شد. مربی که تخصص ویژه‌اش ناکامی بوده و در هر 4 تجربه قبلی شکست خورده و کارنامه لاغر و ناکامش هیچ تناسبی با ادعای برند بین‌المللی و دستمزد 1٫5 میلیون دلاری ندارد. پروژه «موتور گازی به جای بنز» بالاخره روی نیمکت تیم ملی اجرا شد!

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/IMowL برچسب هاتوییتر تیم ملی مارک ویلموتس

مصاحبه تیم ملی فوتبال ایران فوتبال   اخبار برگزیده
  

مصوبه ای در جهت کاهش قیمت خودروهای وارداتیعضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است مصوبه مجلس درباره واردات خودرو‌های تمام برقی و تمام هیبریدی به مدت 5 سال،آنهم بدون اخذ عوارض و حقوق ورودی می‌تواند قیمت خودرو را به شدت کاهش دهد.
خودروتک مجلس شورای اسلامی کمیسیون صنایع و معادن مجلس واردات خودرو 

  

جلسه محرمانه اعضای کنگره آمریکا درباره ایران با وندی شرمن و رئیس اسبق سیااقتصادنیوز: دموکرات‌های کنگره آمریکا از «وندی شرمن» مسئول تیم مذاکرات هسته‌ای آمریکا و «جان برنان» آخرین رئیس سیا در دولت سابق این کشور برای توضیح درباره تنش‌ها با ایران دعوت کردند.
اقتصادنیوز کنگره آمریکا ایران باراک اوباما 

  

در حاشیه دیدار افطاری فعالان سیاسی با رئیس جمهوری که شنبه هفته گذشته برگزار شد، یک عکس بسیار پر بازتاب شد؛ آنجا که بهزاد نبوی و احمد توکلی دو چهره شاخص از دو جناح سیاسی اصلاح‌طلب و اصول‌گرا که برخی حتی اختلافات آنها در کابینه میر حسین موسوی را عامل ایجاد جناح چپ و راست می‌دانند، جلوی دوربین محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی قرار گرفتند.
نامه نیوز عکس رئیس جمهور محمد عطریانفر 

  

سعید باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود 14 درصد سهام دولت در ایران‌خودرو و حدود 17 درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می‌شود.
نامه نیوز کمیسیون صنایع و معادن مجلس سهام دولت 

  

انگیزه مرد مشکوک از حمله به حسن روحانی و ظریفآرمان: چتری برای همه! همین اشتراک و البته اجبار است که برخی افراد و گروه‌ها را به هم نزدیک می‌کند.
مثلث مردان ایرانیان خارج از کشور مصاحبه 

  

یک روزنامه کویتی تأکید کرد پاسخ و تلافی ایران به هر نوع اقدام نظامی آمریکا نامحدود است.
نامه نیوز موشک ایران روزنامه 

  

ریزش قیمت بعضی مدل ها در بازار خودرو+ جزئیاتطی هفته‌های گذشته افرادی اقدام به خرید خودرو با قیمت بالا کردند و در اکنون حاضر به فروش آنها نیستند و منتظرند قیمت‌ها دوباره افزایش یابد از طرفی خریداران نیز منتظر کاهش بیشتر قیمت هستند.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  

ویلموتس رسما سرمربی تیم ملی ایران شدمارک ویلموتس با فدارسیون فوتبال به توافق نهایی رسید.
مثلث تیم ملی فوتبال ایران ایران فوتبال 

  

ماجرای واقعی اظهارات جنجالی پوتین درباره ایران چه بود؟رسانه های معاند، با جراحی بخشی از اظهارات پوتین در کنفرانس خبری، تلاش در اقناع این پیام داشتند که روسیه نیز علیه ایران موضع گیری کرده است.
مثلث ولادیمیر پوتین ایران ایران و اسرائیل 

  

توضیحات پلیس راهور درباره کلیپ برخورد با راکب موتورسیکلتپلیس نسبت به انتشار کلیپی از درگیری یک موتورسوار با مامور راهور در خیابان ولیعصر واکنش نشان داد.
خودروتک پلیس راهور پلیس اتوبوس 

  اخبار داغ
  

مراحل پایانی راه‌اندازی بازار متشکل ارزیآماده سازی زیرساخت های فناوری اطلاعات برای ارتباط شرکت بازار متشکل ارزی و بانک ها مراحل پایانی را می گذراند و قرار است این بازار پس از تکمیل این زیرساخت ها به زودی راه اندازی شود. پیگیری خبرنگار ایرنا از علل تاخیر در راه اندازی بازار متشکل ارزی، آماده نشدن زیرساخت های فنی برای ارتباط … نوشته مراحل پایانی راه‌اندازی بازار متشکل ارزی اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز فناوری فناوری اطلاعات یورو 

  

وزیر اقتصاد: بازگشت ارز صادراتی از مرز 10میلیارد دلار گذشتفرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان این که میزان ارزی که به کشور بازگشته افزایش یافته است، گفت: در اردیبهشت ماه 1٫7 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور برگشته و اکنون این رقم از مرز 10 میلیارد دلار گذشته است...
انصاف‌نیوز اقتصاد وزارت امور اقتصادی و دارایی ارز 

  

تفاهم‌نامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخد و حوزه‌های علمیه امضا شدقم-ایرنا- تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین حوزه‌های علمیه و ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در امر پیشگیری از اعتیاد در یک بازده زمانی 5 ساله، عصر یکشنبه در جلسه ای در مرکز مدیریت حوزه های علمیه در قم به امضا رسید.
ایرنا ستاد مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر حوزه 

  

توانمندسازی معتادان متجاهر اولویت ستاد مبارزه با مواد مخدر استقم-ایرنا- دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: مبحث جمع‌آوری، نگهداری، درمان و ایجاد اشتغال و توانمندسازی معتادان متجاهر اولویت کوتاه‌مدتی بوده که توسط این ستاد با تاسیس اردوگاه‌های تخصصی دنبال می‌شود.
ایرنا ستاد مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر قم 

  

شهرداریها از ارزش افزوده و املاک به نحو مطلوب استفاده کنندخرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت:شهرداریها باید از قدرت و اختیار خود به نحو مطلوب در جهت ارزش افزوده دارائی ها و املاک بهره برداری کنند.
ایرنا بودجه دولت بخش خصوصی 

  

5 درصد مالیات بر ارزش افزوده سفرهای هوایی بین شهری حذف شدتهران- ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: چون در لایحه مالیات بر ارزش افزوده، 9 درصد مالیات از سفرهای هوایی اخذ می شود، 5 درصد مالیات بر ارزش افزوده را از این سفرها حذف کردیم.
ایرنا مالیات مالیات بر ارزش افزوده خبرنگار 

  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز پایتخت؛ فن بدل بازارساز به نوسان‌گیراناقتصادنیوز: امروز یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 بازار طلا و ارز تهران به حرکت خود روی مدار نزولی ادامه داد و چند سطح قیمتی پایین آمد. صبح امروز صرافی ملی نرخ خرید و فروش دلار و یورو را 100 تومان افزایش داد اما تا عصر در چند مرحله قیمت‌ها را کاهش داد و نهایتاً نرخ‌ها 150 تومان تنزل یافتند...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز بازی سکه و طلا 

  

اهدا کاپ و مدال های ارزشمند کشتی به موزه ملی ورزش ،المپیک، پارالمپیکعصر امروز تعدادی از افتخارات ارزشمند کشتی همچون کاپ،مدال و دوبنده حمید سوریان با حضور محسن وحدانی سرپرست روابط عمومی فدراسیون کشتی به موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک اهدا شد.
برنا ورزش کره جنوبی فدراسیون کشتی 

  

ارز بخریم یا نخریم؟ایران‌آنلاین نوشت: رضا، 22 سال سابقه کار در یکی از دستگاه‌های دولتی دارد و تمام پس‌اندازی که دراین سال‌ها به دست آورده به 70 میلیون تومان می‌رسد. دراین سال‌ها اهل ریسک نبوده و سودی که از سپرده بانکی می‌گرفته به گذران زندگی اش کمک کرده است. اما شنیدن تجربه یکی از اقوامش که در سال … نوشته ارز بخریم یا نخریم؟ اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
انصاف‌نیوز ارز نرخ ارز مالیات 

  

ارزیابی درس دانش‌آموزان در سه سال دوم ابتدایی بر اساس نمره باشد جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری آزمون در دوره ابتدایی گفت: آزمون‌های استعدادهای درخشان و یا برخی از آزمون‌هایی که برای ورود به مدارس است، یک بحث دیگر است اما نگاه ما در دوران ابتدایی به دانش آموزان نگاه توصیفی است. چنانچه تا ششم ابتدایی ارزیابی توصیفی وجود داشته باشد و در دبیرستان نمره اعمال شود، برای خانواده دانش‌آموزان تعارض ایجاد…
خانه‌ملت خبرنگار مجلس شورای اسلامی آموزش