ایلنا   |  ورزشی  |  

نوری: وضعیت مالی ملوان مشخص شود/ بحث ورزشگاه تختی حمایت استانی می‌خواهد

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: خواهش می‌کنم که هرچه سریع تر وضعیت باشگاه از لحاظ مالی مشخص شود. من سال‌ها در این تیم به عناوین مختلف حضور داشتم و همه ی ما دیدیم که باشگاه با چه شرایط سختی در ده سال گذشته دست و پنجه نرم کرد.

نوری: وضعیت مالی ملوان مشخص شود/ بحث ورزشگاه تختی حمایت استانی می‌خواهد

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: خواهش می‌کنم که هرچه سریع تر وضعیت باشگاه از لحاظ مالی مشخص شود. من سال‌ها در این تیم به عناوین مختلف حضور داشتم و همه ی ما دیدیم که باشگاه با چه شرایط سختی در ده سال گذشته دست و پنجه نرم کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی ملوان، پژمان نوری در خصوص شرایط باشگاه پس از صعود به لیگ برتر گفت : «خوشبختانه پیش از آخرین دیدارمان در لیگ یک تسویه حساب کامل مالی با بازیکنان انجام دادیم و تمام اعضای تیم صد در صد قرارداد خود را دریافت کردند و چند روز پس از قهرمانی با شکوهی که داشتیم پاداش قهرمانی نیز به اعضای تیم بزرگسالان پرداخت گردید. از فردای این اتفاق با شکوه، پیگیر تسویه حساب‌های مالی باشگاه بودیم تا تعهداتمان را به صورت کامل عمل کرده باشیم و همچنان نیز مشغول این کار هستیم تا انشالله در روزهای آینده تمامی تعهدات مالی که ایجاد کرده ایم را پرداخت نماییم.»

پژمان نوری در خصوص شرایط باشگاه برای فصل آینده افزود: «دو روز پس از آخرین دیدارمان در لیگ، جلسه مجمع تشکیل شد و در این جلسه در خصوص فصل آینده و شرایط باشگاه  گفتگو شد، جناب آقای پوررشید که به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه در دو فصل اخیر شرایط بی نظیری را برای باشگاه فراهم کردند، به اعضای مجمع اعلام کردند دیگر شرایط حضور در هیئت مدیره باشگاه را نداشته و از این به بعد به عنوان یک هوادار در کنار ملوان خواهند بود و در حد توان به این تیم کمک خواهند کرد . حتی در این جلسه مسئولین محترم شهرستان به آقای پوررشید پیشنهاد سهام باشگاه را دادند که ایشان ضمن تشکر از اعضای مجمع اعلام کرد که این سهام متعلق به مردم است و به هیچ عنوان این پیشنهاد را نمی‌پذیرد. به هر صورت آرزوی من و هر ملوانی این بود که مهندس پوررشید همچنان در مجموعه حضور داشته باشند اما باید شرایط ایشان رو هم درک کنیم و بپذیریم که در حال حاضر نمی توانند به همکاری با باشگاه ملوان ادامه دهند .»

وی با اشاره به اینکه تنها پنجاه روز تا آغاز لیگ برتر زمان باقی است اضافه کرد :« به هر حال می دانید هزینه های حضور در لیگ برتر با لیگ یک متفاوت است و همه ی مسئولین نیز در جلسه ی مجمع در این خصوص اتفاق نظر داشتند و باید هرچه سریع تر در این خصوص اقدام شود . تا همین امروز هم زمان بسیاری را از دست دادیم. ما از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده ایم و حضور در این فضای متفاوت نیازمند آماده سازی دقیقی است. بنده به عنوان یک عضو کوچک در باشگاه ملوان خواهش دارم که هرچه سریع تر وضعیت باشگاه از لحاظ مالی مشخص شود. من سال‌ها در این تیم به عناوین مختلف حضور داشتم و همه ی ما دیدیم که باشگاه با چه شرایط سختی در ده سال گذشته دست و پنجه نرم کرد. بدهی‌های انباشته شده از سالهای قبل و دست به دست شدن باشگاه بین افراد مختلف بدون منابع مالی مشخص . همه ی این عوامل دست به دست هم در نهایت منجر به سقوط ملوان و دست و پا زدن در منجلاب لیگ یک شد، جایی که به آن تعلق نداشتیم. ملوان ار دهه پنجاه پرافتخارترین و با ثبات ترین باشگاه شمال کشور در سطح اول فوتبال ایران بوده و حالا که با تلاش همه ی ملوانی ها این تیم مجدد به لیگ برتر برگشته نباید  مثل گذشته عمل کنیم . ما هنوز نمی دانیم چقدر بودجه داریم و تا چه اندازه می توانیم در نقل و انتقالات هزینه کنیم یا بهتر بگویم ، هزینه‌ها تا حدود بسیار زیاد مشخص است اما منابع تامین آن خیر . این بزرگترین سردرگمی ما در این روزها است .» 

پژمان نوری افزود : « سرمربی ما در فصل گذشته بهترین عملکرد را داشته و نتایج  و رکوردهایی که در لیگ یک جابجا شد به خودی خود گواه این مهم است ، اما ما در حال حاضر قراردادی با مازیار زارع نداریم ، قطعا باید ببینیم سرمربی ما چه خواسته هایی دارد و خواسته های او را برآورده کنیم و لازمه ی این مهم داشتن برنامه ی مشخص و شفاف برای آینده باشگاه است . قطعاً مازیار زارع مثل فصل گذشته دنبال داشتن یک تیم خوب و رقابتی برای لیگ برتر است و در واقع این خواست ما و همه ی ملوانی‌ها است .»

مدیرعامل باشگاه ملوان در پایان گفت : « واقعیت این است که من نمیخواهم وقتی این حجم از بدهی های باشگاه در دو سال گذشته تسویه شده ، بار دیگر بدهی روی بدهی بگذاریم و مثل دو سال قبل این باشگاه به مرز ورشکستگی برسانیم . اتفاقی که در فوتبال ایران بسیار زیاد رخ داده و در همین ملوان نیز شاهدش بودیم. فدراسیون فوتبال سخت گیری های بسیاری را در مورد باشگاه ها انجام می دهد یک نمونه ی آن رسیدگی فوری به شکایات بازیکنان است که در سالهای گذشته اینطور نبود و نمونه‌ی دیگر همین بحث استادیوم که خودش بحث مفصلی است و عزم همگانی در استان را می طلبد. من فوتبالی هستم و عاشق باشگاه ملوان و سالها دنبال توپ دویدم، ادعایی در مدیریت ندارم و تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم کمک به ملوان است و هدف دیگری ندارم. تنها خواسته ام این است که هرچه سریع تر با منابع مالی مشخص کار آغاز شود و با قدرت برای حضور در لیگ برتر آماده شویم.

انتهای پیام/

باشگاه ملوان ورزشگاه لیگ برتر   اخبار برگزیده
  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  

مربی پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شدیک پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شد
خانه فوتبال خودرو نساجی فوتبال 

  

تاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادندتاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادند. صحبت‌های انتقادی کارگردان «برادران لیلا» درباره تحریم‌ها در جشنواره مونیخ: یک فاجعه رخ داده و همچنان هم ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین خودکشی معتاد مسکن 

  

واریز یارانه نقدی جدید در دولت رئیسی/ کالابرگ چه زمانی توزیع می‌شود؟جانشین معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود و مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که خوشبختانه کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.
فردا یارانه نقدینگی دولت 

  

لزوم ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به شورارئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا طی تذکری خواهان ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به این کمیسیون شد.
ایلنا شهرداری تهران جوانان مرگ 

  

چرا باید با غرب خبیث مذاکره کنیم وقتی از تحریم و مشکلات اقتصادی عبور کردیم؟بر چالش تحریم غلبه کرده و در حال خروج تدریجی از رکود اقتصادی هستیم. سؤال اساسی که مطرح می‌شود این است که با این ‌حال چه نیازی به مذاکره با غرب خبیث و جنایتکار است؟
مستقل‌آنلاین بانک جمهوری اسلامی ایران روزنامه 

  

نامهٔ جبههٔ اصلاحات ایران به ابراهیم رئیسیاکنون به‌هر تقدیر این وظیفه و انتظار متوجه دولت جنابعالی است تا با کسب اختیارات لازم، هر چه سریع‌تر موضوع مذاکرات هسته‌ای کشور را با شجاعت و بر اساس تامین منافع ملی کشور به نتیجه برسانید.
مستقل‌آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران اقتصاد ایران 

  

اعلام آمادگی فرانسه برای توافق با ایران در وینوزارت خارجه فرانسه در بیانیه‌ای با اشاره به سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران تصریح کرد که برای به نتیجه رساندن برجام آمادگی دارند.
مثلث فرانسه بانک صادرات بانک 

  

رونمایی از مربی جدید تراکتورسازیسرمربی جدید تراکتور دستیار خود را روسیه می آورد.
ایلنا تراکتورسازی ایران روسیه 

  

افزایش وام ضروری بازنشستگان به 15 میلیون تومانبازنشستگان کشوری منتظر دریافت وام 15 میلیون تومانی از تیرماه هستند.
ایلنا وام بازنشستگی خبرنگار 

  

فرصت احیای مذاکراتسفر بورل به تهران و تحرکات اخیر در روند مذاکرات برجامی با تحلیل‌های مختلفی همراه شده، مثلا «فرهیختگان» نوشته: اگر بخواهد توافقی اتفاق بیفتد، حداکثر تا نیمه‌ شهریور فرصت باقی است.
فردا سفر تهران روزنامه 

  

رئیس قوه قضاییه، نورانی و معتقد استمن رئیس نورانی قوه قضاییه فعلی را از 50 سال قبل و از دوره نوجوانی می‌شناسم و هم نسبت به خانواده و هم به خودشان شناخت دارم.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور قوه قضاییه تجاوز 

  

رئیسی: مردم اروپا هم از کوپن استفاده می کنندبرخی از کشور‌های اروپایی نیز به دلیل گرانی کالا‌های اساسی روش تخصیص کوپن را برای توزیع کالا در پیش گرفتند و برخی کالا‌ها را بدین شکل در کشورشان توزیع می‌کنند.
مستقل‌آنلاین گرانی اوکراین دختران 

  

مصوبه مجلس نقض قانون اساسی جمهوری اسلامی استدکتر گرجی می‌گوید: مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی به معنای دقیق کلمه نقض حق دادخواهی شهروندان و بنیان‌های قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون 

  اخبار داغ
  

آیا کرونا ساخته آزمایشگاه است؟بحث احتمال آزمایشگاهی بودن ویروس کرونا همچنان داغ است. کمیته‌ای از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت در چین توصیه کرده که امکان نشت ویروس از آزمایشگاه‌ها بررسی شود، اما سه کشور مقاومت می‌کنند.
مستقل‌آنلاین ویروس چین برزیل 

  

علت افزایش تعداد مبتلایان به کرونا چیست؟اقتصادنیوز: معاون درمان وزارت بهداشت درباره علت افزایش میزان مبتلایان به کرونا در هفته گذشته این است که بیماری در کشورهای همجوار بیشتر است و میزان انجام تست‌ها در ایران بیشتر شده و به همین علت تعداد موارد شناسایی افزایش پیدا می‌کند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت درمان ایران 

  

زیر سویه های جدید کرونا چقدر خطرناک هستند؟رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت:زدن ماسک در اتوبوس، مترو، تاکسی، مراکز خرید، ادارات و شرکت های خصوصی بسیار اهمیت دارد.
برنا ویروس ماسک اتوبوس 

  

علت افزایش آمار کرونا در هفته گذشته/ میزان ذخیره واکسن به گزارش خبرنگار مهر، سعید کریمی، در گفتگوی ویژه خبری شبکه خبر سیما، گفت: در حال حاضر ویروس کرونا از بین نرفته و مردم نباید ساده انگاری کنند. وی افزود: در حال حاضر با وجود ایمنی در بیشتر کشورها شرایط کرونا مطلوب نبوده ولی در ایران شرایط مناسب است‌. یکشنبه هفته گذشته میزان افزایش مراجعه به پنج هزار نفر رسیده که امروز این آمار کاهش پیدا کرده است و میزان بستری به 350 عدد در روز…
مهر درمان وزارت بهداشت خبرنگار 

  

رشد ارزش صنعت حمل و نقل در بورسدر بهار 1401 با افزایش بازدهی نماد های گروه حمل و نقل نسبت به زمستان پارسال؛ شاخص این صنعت با افزایش محسوسی همراه بود اما تورم فصلی بهار امسال در رشد اسمی شاخص صنعت حمل و نقل نقش داشت.
اقتصادنیوز صنعت حمل و نقل تورم 

  

105 شهر کشور در وضعیت زرد کرونایی به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس آخرین به‌روز رسانی‌ها، همانند هفته‌های گذشته، هیچ یک از شهرهای کشور در وضعیت قرمز و نارنجی نیستند. طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، همچنین تعداد شهرهای با وضعیت زرد از 91 به 105 شهر افزایش و تعداد شهرهای با وضعیت آبی از 357 به 343 شهر کاهش یافت. بر این اساس اکنون، صفر شهر قرمز و صفر شهر نارنجی در کشور داریم. همچنین 105 شهر در…
مهر وزارت بهداشت روابط عمومی 

  

343 شهر کشور در وضعیت آبی/ افزایش شهرهای زردکروناییبر اساس اعلام وزارت بهداشت، تعداد شهرهای با وضعیت زرد از 91 به 105 شهر افزایش و تعداد شهرهای با وضعیت آبی از 357 به 343 شهر کاهش یافت.
ایلنا وزارت بهداشت روابط عمومی 

  

5 راهکار پیشنهادی برای کاهش قیمت خودرو5 راهکار اصلی برای کاهش قیمت خودرو در گزارش تحول صنعت خودرو پیش‌بینی شده که یکی از این راه‌ها روش‌ تامین مالی زنجیره‌ای است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

ادعای عجیب کره شمالی علیه کره جنوبی درباره منشأ کرونا + جزئیاتپیونگ‌یانگ، بالن‌های ارسالی از سمت کره جنوبی را عامل ‌همه‌گیری کرونا در کره شمالی می‌داند.
نامه نیوز کره جنوبی کره شمالی بالن 

  

کیم، عامل شیوع کرونا در کره شمالی را معرفی کرداقتصادنیوز: کره شمالی پس از ادعای بحث‌برانگیزش مبنی بر عاری بودن این کشور از ویروس کرونا برای بیش از دو سال، بالاخره در 12 ماه مه امسال به همه‌گیری کووید-19 اعتراف کرد.
اقتصادنیوز کره شمالی ویروس ماه 

  

لاماها مفید برای مقابله با ویروس کرونا | لاماها به کمک انسان ها آمدندمحققان دریافته‌اند که لاماها آنتی‌بادی‌هایی تولید می‌کنند که تقریباً یک‌دهم اندازه آنتی‌بادی‌های معمولی هستند. این ذرات ایمنی بسیار پایدارند و می‌توانند محکم به ویروس‌ها وصل شوند.
۵۵ آنلاین ویروس تولید سیستم ایمنی 

  

الزامی جدید بورسی برای استقلال و پرسپولیسرئیس سازمان خصوصی سازی گفت: استقلال و پرسپولیس حتما باید متن کامل همه قرارداد‌های مالی مهم خود را به شرکت فرابورس و سازمان خصوصی سازی ارائه کنند.
گسترش باشگاه استقلال استقلال پرسپولیس 

  

تغییرات جدید در نقشه کرونایی کشور / کاهش شهرهای آبیاقتصادنیوز: براساس جدیدترین رنگ‌بندی کرونایی کشور که توسط وزارت بهداشت اعلام شد، تعداد شهرهای آبی رنگ کاهش یافت.
اقتصادنیوز رنگ وزارت بهداشت