ایلنا   |  ورزشی  |  

عنایتی: به قولمان عمل کردیم و هوادار در لیگ برتر ماند

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت:‌ به قولمان که ماندن هوادار در لیگ برتر بود عمل کردیم.

عنایتی: به قولمان عمل کردیم و هوادار در لیگ برتر ماند

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت:‌ به قولمان که ماندن هوادار در لیگ برتر بود عمل کردیم.

به گزارش ایلنا، رضا  عنایتی در نشست خبری پیش از مسابقه با فجر شهید سپاسی اظهار داشت:‌ این بازی یکی از سخت ترین مسابقات لیگ برای ما است. با توجه به شرایطی که حریف در لیگ دارد، آنها با تمام انگیزه می آیند تا امتیاز بگیرند. این بازی از مسابقه با تیم های بالای جدولی سخت تر است. از زمانی که سرآسیایی سرمربی تیم شده این تیم رو به پیشرفت است.

سرمربی هوادار افزود: من این نکات را به تمام بازیکنان گوشزد کرده‌ام که این بازی برای ما از بازی تیم‌های بالای جدولی خیلی سخت‌تر خواهد بود. سرمربی جدید تغییراتی در تیم فجر ایجاد کرده و تیم فجر رو به پیشرفت است در دو بازی گذشته‌شان که آنالیز  کردیم تیمی بسیار متحول شده از فجر دیدیم. تلاش می‌کنیم امتیازات بازی خانگی را بگیریم ان‌شاءالله که بازی خوب و جوانمردانه‌ای شاهد باشیم و نتیجه بازی داخل زمین مشاهده شود.

وی افزود: در بازی قبل بعد از 9 هفته شکست خوردیم من بعد از بازی به تیم بسیار خوب تراکتور و بزرگ پر هوادار این برد را تبریک گفتم از میهمان‌نوازی آنها هم تشکر کردم و آن یک روز که در تبریز بودیم شرایط خوبی داشتیم اما در بازی ما بازنده شدیم و باختیم به خاطر اتفاقات عجیب و غریبی که در داوری رخ داد و اشتباهات عجیب و غریبی که داور داشت پنالتی ما و اینکه یک بازیکن حریف دو کارت زرد گرفت و از زمین خارج نشد این‌ها همه عجیب و غریب بود و مطمئنا در آن بازی در شرایط فوتبالی بازنده نشدیم و به اشتباه بزرگ داوری باختیم؛ اما جنجال نمی‌کنیم و زندگی ادامه دارد. اشتباهات داوری جزئی از طبیعت فوتبال است اما خواهش می‌کنم در این هفته‌های پایانی داوران با تمرکز بیشتر در این 4 هفته قضاوت کنند ما کیف کنیم و حق به حقدار برسد.

عنایتی در مورد اینکه فصل گذشته هوادار برای رسیدن به لیگ برتر تلاش می‌کرد اما اکنون فجر در آستانه سقوط است و هوادار شرایط خوبی دارد؛ اظهار داشت: باید در این مورد بازتر صحبت کنیم اینکه چرا تیم‌های پرهوادار ما تیم‌هایی که مردم یک شهر برای رسیدن‌شان به لیگ برتر زجر می‌کشند و دوست دارند این تیم‌ها حضور داشته باشند هم تیم شهرخودرو، نفت مسجدسلیمان و فجر شهید سپاسی قطعا اشکالاتی که از ابتدای فصل وجود دارد و همه ما می‌دانیم مثل نبود امکانات، نبود یک چمن خوب برای مسابقه این خیلی زشت است که شهری مثل شیراز چمن خوب نداشته باشد تا تیم بتواند بازی‌هایش را به خوبی آنجا انجام بدهد. متأسفانه این مشکل بسیار بزرگ است واقعا مسئولین عادت دارند جاهایی که کار از کار می‌گذرد می‌خواهند کارهای عجیب و غریب انجام دهند اما اگر از ابتدای فصل از تیم‌ها حمایت کنند مطمئنا هم لیگ جذاب‌تر خواهد شد و هم شرایط این تیم‌ها بهتر می‌شود.

وی عنوان کرد: ما عادت کرده‌ایم این شرایط پیش بیاید، امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که تبصره یا قانونی بیاید که دوستان ما در شهرهای مختلف به مسؤولیت‌های اجتماعی‌شان واقف باشند. خیلی این موضوع نادیده گرفته می‌شود و مسؤولین ما باید جدی‌تر به آن بپردازند. می‌دانید که ناهنجاری‌های زیادی در جامعه ما است و فوتبال ما می‌تواند خیلی از این مشکلات را رفع کند. با یک مقدار سرمایه‌گذاری خوب می‌توان خیلی از این مشکلات را برطرف کرد و اینکه اتفاق خوبی در یک شهر رقم زد و شادابی و احساس غروری به یک شهر بخشید و این وظیفه تک تک مسؤولین است و تعجب می‌کنم خیلی ساده از این موضوع می‌گذرند.

سرمربی هوادار در مورد اینکه برای فصل آینده برای ادامه همکاری با باشگاه هوادار مذاکره کرده‌اید یا نه گفت:‌ تا این لحظه نه، اما امروز و فردا جلسه‌ای با مسؤولین باشگاه خواهم داشت. قطعا در این جلسه در مورد مسائل زیادی صحبت خواهیم کرد. در این فصل نسبت به قولی که من و مجموعه همکارانم به باشگاه دادیم تا حدودی موفق بودیم قرارمان از ابتدا این بود که در فصل اول در لیگ برتر بمانیم. اکنون 4 هفته به پایان مسابقات این اتفاقات رخ داده و ما قدم خودمان را برداشته‌ایم مطمئنا تا چند روز آینده جلسه‌ای خواهیم داشت که خبرهایش از طریق مدیر رسانه‌ای تیم اعلام خواهیم کرد و کارهایی که می‌خواهیم انجام دهیم و اهدافی که باشگاه دارد.

وی با بیان اینکه با بازیکنان مدنظرش برای فصل آینده مذاکره را آغاز کرده گفت: تیم  آنالیز فوق‌العاده خوب و کار بلدی داریم. من مربی نمی‌گذارم تا آخر فصل بازیکنان مدنظرم از دسترسم خارج شوند بازیکنانی را در نظر داریم می‌دانید که 4، 5 هفته قبل از مسابقات از نظر قانونی می‌توانیم با بازیکنانی که قرارداد ندارند مذاکره کنیم اما همه را گذاشته‌ایم تا لیگ تمام شود تا با آرامش خوب یارگیری کنیم. اینکه این تیم هستیم یا تیم دیگر همه چیز را مشخص می‌کند.

عنایتی در مورد مشکلات مالی باشگاه هوادار که هفته پیش به آن اشاره کرد عنوان کرد:‌ الحمدلله بعد از صحبت‌هایی که انجام دادیم دوستان خیلی پیگیر شدند و پاره‌ای از مشکلات ما حل شد. اگر صحبتی در مورد باشگاه کردم به خاطر اینکه خیلی برای این باشگاه زحمت کشیده بودم زندگی‌ام را روی این باشگاه گذاشتم و دوست داشتم این باشگاه به یک نتیجه خوب برسد. ضمن اینکه بازیکنان ما با تمام وجود تلاش می‌کنند و الحمدلله شرایط باشگاه بهتر شده است اما بهتر است شرایط باشگاه خیلی بهتر از این باشد و بازیکنان ما دغدغه‌ای نسبت به قراردادهایشان نداشته باشند و مطمئنم در چند روز آینده مسائل بهتر خواهد شد.

سرمربی هوادار در مورد شرایط تیم ملی فوتبال در آستانه جام‌جهانی عنوان کرد:‌ تیم ملی نمی‌توان در موردش صحبت کرد شرایطش فاجعه‌بار است ما تکرار می‌کنیم هر 4 سال هر وقت به جام‌جهانی رفتیم این مسائل را تکرار کرده‌ایم بارها و بارها این مسائل را تکرار کرده‌ایم. متأسفانه از این بابت هم برنامه‌ریزی خوبی نداشتند امیدوارم هر چه سریع‌تر هر چند که دیر است اتفاقات خوبی برای تیم ملی رخ دهد. چون مردم خیلی نگران تیم ملی و بازیکنان هستند و مردم نگران وضعیت تیم ملی هستند.

وی در مورد اینکه تیم ملی دو بازی تدارکاتی با کانادا و آلبانی خواهد داشت گفت:‌بازی‌های تدارکاتی می‌تواند خیلی کمک کند. این ابزاری است برای موفقیت اما فقط بحث بازی تدارکاتی نیست باید امکانات قوی داشته باشیم و باید با انگیزه خوب وارد جام جهانی شویم. اینکه دو بازی تدارکاتی  تیم ملی انتخاب شده و همه باید به‌به و چهچه  کنیم اینگونه نیست. باید با شرایط خوب در جام‌جهانی حاضر شویم اینکه دلخوش به دو بازی تدارکاتی باشیم و همه به به و چهچه کنیم خوب نیست همه انتظار داریم انگیزه بازیکنان تیم ملی را بالا ببریم و از نظر روحی و روانی بازیکنان در شرایط بالاتری قرار بگیرند تا بتوانند در یک تورنمنت خیلی بزرگ بازدهی خوبی داشته باشند. ما نباید به خاطر دو بازی تدارکاتی گل بزنیم باید خیلی با وجهه خوب و شرایط و انگیزه خوب در جام‌جهانی حاضر شویم. الحمدلله این دو بازی هم تأیید شده و مربی تیم ملی‌ می‌تواند تاکتیک و شرایط خودش را پیاده و بازی خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/

رضا عنایتی فوتبال موفقیت   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

قیمت سکه در چند قدمی کانال 15 میلیون تومان/افزایش شبانه قیمت سکهبه باور تحلیلگران درصورتی که امروز اسکناس آمریکایی صعودی شود و فلز زرد رنگ داخلی در محدوده 14 میلیون و 800 هزار تومان تثبیت بدهد احتمال رسیدن آن‌ بعد از دو سال به کانال 15 میلیون تومان وجود خواهد داشت.
اقتصادنیوز قیمت اسکناس رنگ 

  

آغاز موج جدید کرونا در تابستان/ محرز هشدار داداقتصادنیوز: متخصص بیماری‌های عفونی گفت که با اخباری که از افزایش موارد ابتلا به کرونا در برخی از مناطق دنیا به گوش می‌رسد، باید منتظر سویه جدید و موج تازه کرونا در تابستان باشیم.
اقتصادنیوز 

  

سیگنال صعودی به بورس /پیش بینی بازار سهام 7 خردادبورس تهران یک هفته منفی را پشت سر گذاشته و با اینکه در هفته گذشته افت بزرگی در شاخص ها رخ نداد، اما تا حدودی باعث ایجاد نگرانی در معامله گران شده است.
اقتصادنیوز بورس تهران سهام تهران 

  

بروز التهاب طولانی مدت قلب در بیماران کرونایی بستری به گزارش خبرنگار مهر به نقل از مدیسن نت، برای این مطالعه، محققان در اسکاتلند 159 بیمار بستری شده با کووید 19 را بین ماه مه 2020 تا مارس 2021 دنبال کردند. یک سال بعد، بسیاری از بیماران شرایط سلامت مداومی داشتند. به گفته محققان دانشگاه گلاسکو اسکاتلند، علاوه بر التهاب قلب (میوکاردیت)، التهاب در سراسر بدن و آسیب به سایر اندام‌ها، از جمله کلیه‌ها، شایع بود. «کالین بری»، سرپرست تیم…
مهر قلب خبرنگار اسکاتلند 

  

اعلام تازه ترین نقشه رنگ بندی کرونایی/ 2شهر دیگر آبی شدند به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام وزارت بهداشت، 253 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند. همچنین، رنگ 195 شهرستان نیز آبی است. 31 اردیبهشت در نقشه رنگ بندی اعلام شده 255 شهر زرد و 193 شهر آبی بودند که نسبت به هفته پیش از آن 4 شهر از زرد به آبی تغییر وضعیت داده بودند. نقشه کرونایی کشور در چند هفته اخیر از رنگ قرمز و نارنجی پاک شده است.
مهر رنگ وزارت بهداشت 

  

اعلام تازه ترین رنگ بندی نقشه کرونایی/ 2 شهر دیگر آبی شدند به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام وزارت بهداشت، 253 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند. همچنین، رنگ 195 شهرستان نیز آبی است. 31 اردیبهشت در نقشه رنگبندی اعلام شده 255 شهر زرد و 193 شهر آبی بودند که نسبت به هفته پیش از آن 4 شهر از زرد به آبی تغییر وضعیت داده بودند. نقشه کرونایی کشور در چند هفته اخیر از رنگ قرمز و نارنجی پاک شده است.
مهر رنگ وزارت بهداشت 

  

آخرین نقشه رنگ‌بندی کرونایی کشور اعلام شد/ دو شهر دیگر آبی شدند به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام وزارت بهداشت، 253 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند. همچنین، رنگ 195 شهرستان نیز آبی است. 31 اردیبهشت در نقشه رنگبندی اعلام شده 255 شهر زرد و 193 شهر آبی بودند که نسبت به هفته پیش از آن 4 شهر از زرد به آبی تغییر وضعیت داده بودند. نقشه کرونایی کشور در چند هفته اخیر از رنگ قرمز و نارنجی پاک شده است.
مهر رنگ وزارت بهداشت 

  

آخرین رنگ بندی کرونایی شهرهای ایران 6 خرداد + عکساقتصادنیوز: وزارت بهداشت اعلام کرد، تعداد شهرهای زرد کرونایی از 255 به 253 شهر رسید و تعداد شهرهای با وضعیت آبی نیز افزایش یافت.
اقتصادنیوز رنگ ایران عکس 

  

تازه ترین رنگ‌ بندی نقشه کرونایی کشور اعلام شد به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام وزارت بهداشت، 253 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند. همچنین، رنگ 195 شهرستان نیز آبی است. نقشه کرونایی کشور در چند هفته اخیر از رنگ قرمز و نارنجی پاک شده است.
مهر رنگ وزارت بهداشت 

  

کاهش قیمت خودرو ادامه دارد؟ + جدولبازار خودرو این هفته را نیز همانند هفته گذشته به پایان برد؛ بازاری که در دو ماه ابتدایی سال با جهش قیمت های عجیب و غریبی همراه شده بود، حالا دو هفته ای است که روند نزولی در پیش گرفته است؛ هرچند که این کاهش قیمت ها نسبت به افزایش دو ماه گذشته، کم بوده است.
خودروتک کاهش قیمت ها قیمت افزایش قیمت 

  

آبله میمون مانند کرونا جهان را فرا میگیردسازمان جهانی بهداشت با هشدار اینکه آبله میمون مانند کرونا می شود به کشورها گفت باید سریعتر واکسیناسیون را انجام داد.
مستقل‌آنلاین سازمان بهداشت جهانی سازمان ملل واکسیناسیون 

  

شستا، سیمان آبیک را در بورس عرضه می‌کندمدیرعامل شستا از برنامه این شرکت برای عرضه بیش از 10 شرکت تابعه این هلدینگ بزرگ اقتصادی در بورس در سال 1401 خبر داد.
مستقل‌آنلاین سیمان ایران تهران 

  

تابستان و موج جدید کرونا | منتظر موج جدید کرونا در تابستان هستیممتخصص بیماری‌های عفونی: سویه اومیکرونی که در ایران شاهد آن بودیم از نوع BA1 و BA2 در کشور بود، در حالی که در حال حاضر نوع BA4 و BA5 در آمریکا و اروپا شایع شده است.
۵۵ آنلاین ویروس ایران 

  

قیمت خودرو سقوط کرد!به گفته فعالان بازار خودرو، رکود در این بازار به ویژه در خودروهای میان رده و اقتصادی تشدید شده است. در این میان پرسش اصلی این است که آیا روند کاهش قیمت خودرو ، ادامه خواهد داشت؟
۵۵ آنلاین قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها