ایلنا   |  ورزشی  |  

باز هم می‌شود استقلال را برد اما بعید است تیمی بتواند گلات کند/ تنها وحید امیری در حد و اندازه خود ظاهر شد/ همه باید به تصمیمات گل محمدی احترام بگذارند/ مهدوی‌کیا انتخاب خود من بود

حمید استیلی معتقد است حساسیت بیش از اندازه دربی جام حذفی روی عملکرد استقلال و پرسپولیس در این بازی تاثیر بسزایی داشت.

باز هم می‌شود استقلال را برد اما بعید است تیمی بتواند گلات کند/ تنها وحید امیری در حد و اندازه خود ظاهر شد/ همه باید به تصمیمات گل محمدی احترام بگذارند/ مهدوی‌کیا انتخاب خود من بود

حمید استیلی معتقد است حساسیت بیش از اندازه دربی جام حذفی روی عملکرد استقلال و پرسپولیس در این بازی تاثیر بسزایی داشت.

حمید استیلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازی این تیم برابر استقلال در شهرآورد تهران گفت: همانگونه که همه دیدن شاهد بازی خوبی نبودیم و بازی از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبود. هر دو تیم طوری بازی کردند که بازی را نبازند و روی یک ضربه شروع مجدد و یا یک اتفاق بتوانند به گل برسند و هر دو راضی بودند که بازی به پنالتی بکشد که طبعا ضربات پنالتی با شانس همراه است و نقش بازیکنان با تجربه و کسانی که تمرکز بیشتری دارند خیلی تاثیر گذار خواهد بود. با توجه به اینکه جام حذفی هنوز ادامه دارد پرسپولیس تمرکز خود را روی 3 بازی لیگ معطوف کرد تا بتواند پنجمین قهرمانی را از آن خود کند.

وی افزود: باز هم می‌شود در دربی استقلال را شکست داد اما بعید است تیمی بتوانند برای پنج سال متوالی قهرمان لیگ شود و این موضوع اهمیت ویژه ای برای پرسپولیس دارد. ما سه بازی فینال گونه با سه تیمی داریم که در دور رفت نیز موفق شدیم آنها را شکست دهیم و سرنوشت قهرمانی در دستان خود پرسپولیس است. البته نباید از سپاهان غافل شد و باید با تمرکز هر چه بیشتر به سوی قهرمان پیش برویم. در دربی هم از نظر من تنها وحید امیری در حد و اندازه خود ظاهر شد اما انگار به پای بقیه بازیکنان وزنه بسته بودند و سنگین بازی می‌کردند و بیشتر به فکر این بودند که سر جای خود بمانند و این باعث شد موقعیتی در این بازی نبینیم.

استیلی ادامه داد: حساسیت بازی روی کیفیت آن تاثیر بسزایی داشت. شاید در 10 دربی اخیر 3 تا 4 تا از کیفیت لازم برخوردار باشد بقیه بازی ها بخاطر ترس از باخت از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست. به همین خاطر بعد از دربی و شکست در این بازی تیم بازنده دچار تغییرات و حواشی می‌شود. الحمدالله هواداران پرسپولیس در هر شرایط همیشه پشت تیم و مربی بودند و مشکلی از این بابت پیش نمی‌آید هر چند به هرحال همه هواداران دوست دارند در این بازی برنده باشند. از طرفی چون بازی به پنالتی کشیده می‌شود دیگر برد و باخت‌ها حساب نمی‌شود. استقلال لیگ را از دست داده است به هر حال آنها از انگیزه‌های بیشتری برای مسابقات جام حذفی داشتند و دنبال این است که حداقل در جام حذفی قهرمان بشود.

او در خصوص اینکه شاید شکست در دربی روی روند پرسپولیس در لیگ برتر اثر گذار باشد گفت: پرسپولیس با توجه به موفقیت‌های خود در سال‌های اخیر از جمله حضور در دو فینال لیگ قهرمانان آسیا از تجربه لازم و کافی برخوردار است تا در شوک یک بازی گیر نکند و به ادامه بازی‌ها بپردازد. با توجه به شرایط موجود و از طرفی مسابقات لیگ قهرمانان نیز شهریور ماه برگزار می‌شود پرسپولیس حالا باید تمام تمرکز خود را بر روی لیگ برتر معطوف کند تا این افتخار بزرگ را از دست ندهد.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص تعویض‌های یحیی گل محمدی و حضور مهدی عبدی و عیسی آل کثیر اظهار داشت: در جریان بازی این دو اثر گذار بودند و حتی ضرب سر عیسی به تیرک دروازه اثابت کرد اما خب پنالتی شرایط خاص خودش را دارد و مسلما یحیی گل محمدی تفکرات خودش را دارد و برپایه فلسفه کاری خود تصمیم گیری می‌کند و ما از میزان آمادگی و شرایط تیم آگاه نیستیم پس باید به تصمیم ایشان احترام بگذاریم.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس قهرمان لیگ بیستم خواهد شد گفت: با توجه به اینکه ما دو بازی در تهران داریم و سپاهان بازی‌های به مراتب سخت تر و اینکه در برابر پدیده و استقلال باید خارج از اصفهان بازی کند شرایط برای پرسپولیس مطلوب تر است هرچند در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. ان‌شاالله پرسپولیس در روز خوب خود به سر ببرد و بتواند با پیروزی در برابر این سه تیم قهرمان لیگ شود.

استیلی در پایان در خصوص انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم ملی امید بیان کرد: انتخاب ایشان یکی از بهترین اتفاقاتی بود که می‌توانست رخ بدهد و انتخاب خود من در آن سالی حضور داشتم مهدی مهدوی کیا بود اما با توجه به مشکلاتی که ایشان در هامبورگ داشت نتوانست بیاید اما حالا مقدمات دارد برای حضور ایشان فراهم می‌گردد و به نظرم این می‌تواند تصمیم خوبی باشد و حالا باید از مهدوی کیا تنها حمایت کرد و شرایط را برای وی محیا کرد؛ برای او و تیم ملی امید آرزوی موفقیت میکنم.

 

 

گفتگو : محمدرضا قاسمی 

انتهای پیام/

بازی وحید امیری تیم ملی امید   اخبار برگزیده
  

استان خوزستان در نتیجه انتصاب‌های شما به تابلوی بحران‌های کشور تبدیل شده استنماینده اهواز گفت: علت اینکه در هفته پایانی کار دولت دوازدهم این سوال را مطرح می‌کنم این است که یک پیام جدی به دولت آینده و وزرای آینده بدهیم که ما نمایندگان در کار نظارت اغماض نخواهیم کرد.
ایلنا استیضاح اهواز کار 

  

فرانسه: تعویق مذاکرات امکان احیای برجام را به خطر می‌اندازدسخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران به خاطر به تعویق افتادن آغاز دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته ای انتقاد کرد.
فردا فرانسه ایران ایران و آمریکا 

  

ورود مجلس به ماجرای اعترضات اخیر در چند شهرسخنگوی نشست فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جهت بررسی مسائل اجتماعی و اعتراضات اخیر و گرانی‌ها، این فراکسیون خواستار جلسه اختصاصی به صورت علنی یا غیرعلنی در صحن برای بررسی این موضوع شدند.
مثلث وزارت بهداشت رئیس جمهور دولت 

  

توصیه مهم رهبر انقلاب به رئیسی درباره چینش کابینهعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از توصیه رهبر انقلاب به ابراهیم رئیسی در چینش کابینه روایت کرد.
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب مجمع تشخیص مصلحت نظام محمد حسین صفار هرندی 

  

توضیح درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها"/ دولت‌ها باید علمدار و پیشگام تحقق آزادی‌های گروهی باشنداستاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها" توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا وزارت کشور شورای نگهبان نیروی انتظامی 

  

خبرآنلاین/ عضو مجمع روحانیون مبارز و وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: 200 کشور عضو FATF هستند، چگونه ایران خودش را با 2 کشور کاملا منزوی در عرصه بین الملل ، مقایسه می کند؟!
نامه نیوز ایران تهران اصولگرایان 

  

افشاگری درباره وضعیت زندگی و حقوق مخالفان برجامروزنامه آفتاب یزد به نقل ازفرجی راد سفیر اسبق ایران در بلژیک نوشت: «افرادی که مخالف برجام هستند و ادعاهایی را مطرح می‌کنند حداقلش این است که حقوق خوبی می‌گیرند و زندگی مطلوبی دارند»
اقتصادنیوز روزنامه ایران بلژیک 

  

اعلام خودروهای جایگزین برای دعوتنامه داران پژو 206 صندوقدار، تیپ 5 و تندر 90اگر خودروهایی مانند وانت آریسان ، پژو 206 تیپ 5 ، پژو 206 صندوقدار را ثبت نام کرده بودید باید به فکر تغییر علاقه خود باشید چرا که برنامه ای برای تولید و تحویل این خودروها وجود ندارد و جدول تبدیل این تعهدات از سوی ایران خودرو منتشر شده است.
خودروتک پژو ایران خودرو خودرو 

  

شعار این آقایان حل مشکل معیشت بود اما ببینید دنبال چه طرح‌هایی هستند!مبنای طرح ضد اینترنت مجلس به هیچ وجه «صیانت» نیست. کنترل «مرز دیجیتال» را نباید به نیروهای مسلح بدهند. می خواهید نیروهای مسلح را با مردم درگیر کنید؟! شعار این آقایان حل مشکل معیشت مردم بود اما ببینید دنبال چه طرح هایی هستند.
مستقل‌آنلاین اینترنت اینستاگرام کاربران اینترنت 

  

پای خودروهای دست دوم به لیزینگ باز شداز سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.
خودروتک خودرو قیمت 

  

برای تایید آزادی نماینده فیفا به ایران می آیدکامرانی‌فر:میزبانی تیم ملی در ورزشگاه آزادی قطعی نشده/2 نفر از فیفا و ای اف سی به ایران می‌آیند
خانه فوتبال ورزشگاه آزادی فیفا ایران 

  

احمدی‌نژاد هورالعظیم را بخاطر اکتشاف نفت خشک کردبه جهت بررسی شرایط فوق گفتگو کردیم با دکتر مهدی قمشی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران که مشروح آن را می‌خوانیم‌:
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد ایران تهران 

  

اخبار پرسپولیس: خبر خوشحال کننده از اردوگاه سرخ ها + جزئیاتتیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور تبریز می‌رود که رادوشوویچ، دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.
خانه فوتبال پرسپولیس اصفهان فوتبال 

  

ذوالنوری: «روحانی»تنها فردی است که مانع لغو تحریم‌ها بودعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:موضع التماس و سازش بود که باعث عدم لغو تحریم ها شد بنابراین دولت آینده حق ندارد این مسیر را ادامه دهد و باید از موضع حکمت، مصلحت و عزت برای مذاکرات ورود کند.
فردا انتخابات ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شودرییس جمهوری با اشاره به بحران کم‌آبی در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز رهبری باید ادامه پیدا کند.
۵۵ آنلاین حسن روحانی استان خوزستان وزارت نیرو 

  اخبار داغ
  

قیمت سکه افزایشی شد؟ + جدولقیمت طلا و قیمت سکه لحظه به لحظه در حال تغیر است. قیمت سکه در تعطیلی 6 روزه تهران نواسانات زیادی داشته است. در ادامه آخرین تغیر قیمت سکه را مشاهده می کنید.
شما‌نیوز قیمت جدول بهار 

  

آیا واقعا شدت بیماری کرونا قابل پیش بینی است ؟نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد شدت بیماری کرونا در مراحل اولیه ابتلا به این بیماری قابل پیش بینی است که می تواند به مداخلات پزشکی و درمان بهتر کووید-19 کمک کند.
برنا درمان 

  

آخرین تغییرات قیمت سکه + جدولقیمت سکه امامی در روز سه‌شنبه با رشد 0.5 درصدی به 10945000 (ده میلیون و نهصد و چهل و پنج هزار) تومان رسید.
گسترش قیمت جدول بهار 

  

قیمت سکه امروز چقدر شد؟ خیز سکه امامی برای ورود به کانال 11 میلیون تومانیقیمت سکه امامی در روز سه‌شنبه با رشد 0.5 درصدی به 10,945,000 (ده میلیون و نهصد و چهل و پنج هزار) تومان رسید.
اقتصادنیوز قیمت 

  

خبری جدید درباره سیمان و بورس کالابورس کالا اعلام کرد اطلاعات مربوط به معاملات و خریداران محصول سیمان در روز چهارشنبه برای سازمان حمایت ارسال خواهد شد.
اقتصادنیوز سیمان بورس کالا 

  

ادامه عرضه سیمان در بورس کالاطبق اعلام منابع خبری، عرضه سیمان در بورس کالا ادامه خواهد یافت.
گسترش سیمان بورس کالا اقتصاد 

  

آیا واقعا تلاش برای ساخت واکسن کرونا از تنباکو صحت دارد؟رئیس خانه اقتصاد ایران و ترکیه می‌گوید یکی از شرکت‌های ترکیه‌ای فعال در حوزه توتون و تنباکو به دنبال ساخت واکسن کرونا از تنباکو است.
برنا اقتصاد اقتصاد ایران ایران 

  

رامبد جوان کرونا گرفت / توقف پخش خندوانهتهیه‌کننده «خنداونه»، از توقف پخش این برنامه خبر داد. او تاکید کرد با ابتلای 17 نفر از عوامل از جمله رامبد جوان، امکان ضبط قسمت‌های تازه «خندوانه» ممکن نبوده است.
گسترش رامبد جوان خندوانه عید غدیر 

  

کرونا به جان خندوانه افتاد/ ابتلای رامبد جوان و 17 نفر از عوامل خندوانه به کرونافصل هفتم برنامه «خندوانه» به دلیل ابتلای رامبد جوان و 17 نفر از عوامل به کرونا به پایان رسید.
اقتصادنیوز خندوانه رامبد جوان 

  

آیا کرونا ویروس خطر بروز سکته مغزی را افزایش می دهد؟اقتصادنیوز :‌کرونا ویروس می تواند خطر بروز سکته مغزی را در افراد بالا ببرد و باعث سکته در افراد شود.
اقتصادنیوز ویروس سکته مغزی 

  

آیا واقعا سطح آنتی بادی در بدن با ترکیب این 2 واکسن کرونا 6 برابر می شود؟نتایج مطالعه در کره جنوبی نشان داده که ترکیب و تطبیق واکسن‌های کرونا، محافظت بالاتری در برابر ویروس کرونا ایجاد می‌کند.
برنا کره جنوبی ویروس 

  

ارزش روز سبد بورسی سهام عدالت 5 مرداد 1400/ همچنان امیدواراقتصادنیوز: قیمت سبد بورسی سهام عدالت همچنان در همان کانال قیمتی دنبال میشود.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام قیمت 

  

پایان ناگهانی «خندوانه» با کرونا/رامبد جوان بستری شدفصل هفتم برنامه «خندوانه» به دلیل ابتلای رامبد جوان و 17 نفر از عوامل به کرونا به پایان رسید.
خبرفوری خندوانه رامبد جوان تولید 

  

عرضه سیمان در بورس کالا موقتا متوقف شددر نشست مشترک وزیر صمت با مدیران عامل شرکت‌های سیمانی مقرر شد موقتا عرضه سیمان در بورس کالا متوقف شود.
اقتصادنیوز سیمان بورس کالا 

  

حال خوش بازار بورس، بعد از تعطیلاتبورس‌بازان پس از برگشت از تعطیلات 6روزه کرونایی، شاهد رشد 9/ 0درصدی شاخص کل بودند.
گسترش بورس تهران بورس نیویورک تعطیلات