ورزش۳   |  ورزشی  |  

خانم گل مسابقات هندبال عرب:/ اولویتم تیم ملی ایران است، به عراق نه نگفتم

لژیونر هندبال زنان ایران می‌گوید اولویت و تمام فکرش ایران است اما اگر به هر دلیل موفق به حضور در تیم ملی ایران نشود به تیم ملی عراق هم فکر می‌کند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، شقایق باپیری عضو تیم ملی هندبال ایران در مسابقات بطوله عرب با تیم ئافرتان اربیل با 70 گل به عنوان خانم گل انتخاب شد. 

 

باپیری اکنون به اردوی تیم ملی جهت آماده‌سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شده است و می‌گوید اولویتش تیم ملی هندبال ایران است. 

 

البته او برای حضور در مسابقات مغرب، لیگ کردستان عراق و حتی تیم ملی عراق نیز پیشنهادهایی دارد که هنوز تصمیمی نگرفته است و می‌گوید اگر به هر دلیلی نتواند در تیم ملی ایران حضور داشته باشد به پیشنهاد عراق هم فکر می‌کند.

 

شقایق باپیری در خصوص انتخابش به عنوان خانم گلی در مسابقات بطوله عرب اظهار کرد: در مسابقات بطوله عرب که تیم‌های عربی و تیم‌های کردستان عراق حضور داشتند من به عنوان خانم گل انتخاب شدم. در این مسابقات 7 تیم شرکت داشتند. این مسابقات از لیگ هم برای آنها مهمتر است چون تیم‌های اول و دوم به مسابقات مغرب اعزام خواهند شد. این تیم‌ها می‌توانند 3 بازیکن خارجی بگیرند و من نیز برای این منظور انتخاب شده‌ام. این مسابقات دو ماه دیگر در مغرب انجام خواهد شد. 

 

وی گفت: من در 6 یا 7 مسابقه در بطوله عرب در تیم ئافرتان اربیل بازی کردم و با 70 گل خانم گل شدم. البته من یک بازی را هم شرکت نکردم چون مسابقه سبکی بود که اگر شرکت می‌کردم تعداد گل‌هایم بیشتر می‌شد. 

عضو تیم ملی هندبال ایران گفت: اکنون هم به اردوی تیم ملی هندبال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا (شهریور) دعوت شدم. در عراق هم به من و یکی دو بازیکن دیگر ایرانی پیشنهاد دادند که دو ملیتی شویم و برای تیم ملی عراق بازی کنیم اما اولویت اول من و تمام فکرم ایران است. من در لیگ ایران بازی می‌کنم و زندگی من هم آنجا است، اما اگر به هر دلیلی نشد در تیم ملی ایران بازی کنم تصمیم دیگری می‌گیرم و به عراق هم فکر می‌کنم.

 

وی در خصوص حضورش در اردوی تیم ملی هندبال ایران گفت: من جزو بازیکنان گروه دوم هستم که به اردوی تیم ملی هندبال زنان دعوت شدم که 23 خرداد در مشهد آغاز می‌شود. 100 درصد در اردوی تیم ملی شرکت خواهم کرد. اولویت اول من ایران است. به تیم ملی عراق نه نگفتم اما اگر نظر کادر فنی ایران را جلب کنم در ایران بازی خواهم کرد. 

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا او اولین لژیونر تاریخ هندبال زنان ایران است گفت: ما سال‌های قبل هم در عراق بازی می‌کردیم اما چون آی‌تی سی برایمان صادر نمی‌شد حضورمان رسمی نبود. این‌بار پاکدل رئیس فدراسیون خیلی کمک کرد و نزدیک یک ماه با فدراسیون عراق درگیر بود تا کار من درست شود که باید از او تشکر کنم. من اینبار قانونی در مسابقات شرکت کردم. 

 

وی گفت: اکنون یکی دو بازیکن دیگر ایرانی هم در مسابقات هستند که هنوز کارت آی تی سی برایشان صادر نشده و مراحل قانونی طی نشده است. فدراسیون بدون هیچ چشم داشتی کارهای من را انجام داد. من فکر نمی‌کردم اینبار هم بتوانم قانونی در کشور دیگری بازی کنم اما رایزنی فدراسیون ایران شرایط را فراهم کرد.

باپیری در خصوص پیشنهادهایش برای فصل بعد گفت: من برای لیگ از چند باشگاه داخل ایران همچون اشتادسازه، بافق یزد و سپاهان پیشنهاد دارم باید ببینم پیشنهاد کدام تیم بهتر است. من همیشه لحظه آخر تصمیم می‌گیرم. لیگ کردستان عراق هم دو ماه دیگر شروع می‌شود و من برای حضور در آن هم پیشنهادهایی دارم اما به دلیل اردوهای تیم ملی ایران شاید نتوانم حاضر شوم. البته مسابقات آنها متمرکز یا نیمه متمرکز است و به دلیل شرایط کرونا طی یک هفته تا 10 روز تمام می‌شود. اگر مسابقات لیگ آنها با اردوی تیم ملی تداخل نداشته باشد و فدراسیون اجازه دهد در لیگ عراق هم شرکت می‌کنم.

هندبال ایران عراق   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

«اکونومیست»، نشریه انگلیسی نوشته است که زلاندنو و ژاپن توانسته‌اند خیز بلند ویروس کرونا را مهار کنند و شهرهایشان را در رده‌های بالای امن‌ترین شهرهای جهان در برابر کرونا، قرار دهند.
نامه نیوز سکه و طلا دلار ترامپ 

  

تحویل بورس به دولت با وضعیت بسیار اسفناکیک روزنامه اقتصادی اصلاح‌طلب می‌گوید دولت روحانی، بازار بورس را در شرایطی وخیم به دولت بعدی تحویل می‌دهد.
فردا دولت روزنامه ماه 

  

چقدر احتمال دارد پس از واکسیناسیون کرونا بگیریم؟«یکی از سؤالاتی که تقریبا تمام افراد پس از دریافت واکسن مطرح می‌کنند، این است که از این به بعد چقدر در معرض خطر خواهیم بود؟»
برنا واکسیناسیون 

  

افزایش احتمال ابتلا به کرونا با چاقیحتی در جوانان ، داشتن BMI بالا یک عامل خطر برای مشکلات بهداشتی ناشی ازکووید 19 است.
۵۵ آنلاین فشار خون بالا چاقی جوانان 

  

وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن، خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
۵۵ آنلاین ایران مرکز آمار ایران گرانی 

  

آیا واقعا گیاهخواری بر ابتلا به نوع حاد کرونا موثر است؟گروهی از متخصصان انگلیسی بر اساس آزمایشات جدید مدعی شدند که احتمال ابتلا به نوع وخیم کوویدـ‌19 در افرادی که برنامه غذایی گیاهی دارند مانند گیاهخوارها و وگان‌ها (گیاهخواری مطلق) یا افرادی که تنها از گوشت ماهی تغذیه می‌کنند، بسیار پایین می‌آید.
برنا گیاهخواری گوشت تغذیه 

  

به زودی چند میلیون دوز واکسن کرونا وارد کشور می‌شود به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا شانه ساز، در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با شورای عالی مناطق آزاد تجاری، اظهار داشت: در طول این هفته نخستین محموله میلیونی واکسن‌های داخلی با نظارت مستقیم وزیر بهداشت و سازمان غذا و دارو مجوزهای لازم را دریافت می‌کنند و برای مصرف عموم در اختیار معاونت بهداشت قرار می‌گیرند. وی گفت: برای تزریق دوز دوم واکسن سالمندان نیازی نیست حتماً همان برند دوز اول…
مهر واردات مناطق آزاد روسیه 

  

روند واکسیناسیون کرونا در ایران؛ از توقف موقتی واکسیناسیون تا تزریق واکسن برکت به جای دُز دومبه دلیل تاخیر در واردات واکسن، واکسیناسیون و تزریق دوز اول به صورت موقت متوقف شده است و برخی از تزریق واکسن ایرانی به جای دز دوم صحبت می‌کنند.
برنا واکسیناسیون ایران واردات 

  

محسن کیایی هم کرونا گرفت +عکسپوریا رحیمی سام با انتشار این استوری از ابتلای محسن کیایی به کرونا خبر داد.
۵۵ آنلاین عکس 

  

همتی: وضع بازار بورس را یک ماهه خوب می‌کنمنامزد انتخابات ریاست‌جموری گفت:در صورتی که رئیس جمهور شوم وضع بازار بورس را در یک ماه بعد از آن خوب خواهم کرد و برای آن برنامه دارم.
نامه نیوز گرانی بیکاری زمین 

  

شکاف بی سابقه در قیمت یورو/ رشد همزمان قیمت سکه و دلار+ نموداراقتصادنیوز: امروز 23 خرداد 1400 قیمت سکه امامی نسبت به عصر دیروز 1.9 درصد رشد کرد، شکاف بین قیمت یورو در سنا و بازار آزاد به صورت غیر متعارفی کوچک شد و افزایش عرضه دلار متشکل، رشد قیمتی این ارز در بازار آزاد را تعدیل کرد
اقتصادنیوز قیمت یورو دلار 

  

خبر مهم درباره پرداخت تسهیلات کرونایی + جزئیاتبانک مرکزی، مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب‌وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد.
گسترش بانک مرکزی بانک رئیس جمهور 

  

عرضه اولیه های این هفته بورس کدامند؟ + جدولعرضه اولیه سهام «شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری» با نماد «ومدیر» روز چهارشنبه (26خرداد ماه) در بورس تهران انجام می‌شود.
گسترش بورس تهران جدول سهام 

  

جزییاتی از نشست خبری انتشار صورت‌های مالی سازمان بورسجلسه پرسش و پاسخ درباره صورت‌های مالی منتشر شده سازمان بورس و اواق بهادار امروز 23 خرداد 1400 با حضور مدیر امور مالی و معاونت اجرایی سازمان بورس در محل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی برگزار شد.
شما‌نیوز سازمان بورس و اوراق بهادار مالیات بودجه