اعتماد   |  ورزشی  |  

رسیدن احسان حدادی به آمادگی زمان‌بر است/ شاید فقط مک‌ویلکینز به توکیو اعزام شود

علی رضایی می‌گوید احسان حدادی با توجه به عملی که انجام داد به تازگی تمرینات پرتابی خود را شروع کرده است و تا رسیدن به آمادگی زمان می‌خواهد.

رسیدن احسان حدادی به آمادگی زمان‌بر است/ شاید فقط مک‌ویلکینز به توکیو اعزام شود

اعتمادآنلاین| دبیر فدراسیون دوومیدانی در مورد تیم اعزامی به مسابقات بین‌المللی ترکیه گفت: 21 ورزشکار، مربی و سرپرست را به ترکیه اعزام کردیم. این افراد از دل مسابقات بین‌المللی مشهد و با بررسی کمیته‌های فنی انتخاب شدند. از آنجایی که ورزشکاران در جام امام رضا(ع)  هم شرکت کرده بودند و شرایط بدنی خوبی داشتند، تلاش کردیم تا از این فرصت استفاده و آنها را به یک مسابقه خوب اعزام کنیم تا در راستای اهداف فدراسیون برای کسب سهیمه المپیک و آمادگی تدریجی حضور در بازی‌های آسیایی 2022 پیش برویم.

 

به کزارش ایسنا، او در مورد مسابقات داخلی و برون مرزی پیش روی دوومیدانی‌کاران ایران بیان کرد: قرار است مسابقات قهرمانی کشور را که 100 امتیاز برای کسب سهمیه المپیک دارد، 1 و 2 خرداد در بخش مردان و 4 و 5 خرداد در بخش زنان به شرط اخذ مجوز از ستاد مقابله با کرونا برگزار کنیم. مسابقات جوانان کشور را هم خواهیم داشت تا ورزشکاران ورودی جوانان جهان را بدست بیاورند. از طرف دیگر تعدادی مسابقه برون مرزی را هم در نظر داریم که حضور در آنها به شرایط شیوع کرونا بستگی دارد؛ 25 و 26 خرداد مسابقات هند، 29 و 30 خرداد مسابقات قزاقستان و پس از آن رقابت‌های بلاروس را در برنامه داریم. البته ورزشکاران المپیکی هم برنامه و مسابقات خاص خود را دارند. ضمن اینکه آقای پیرجهان هم که تقریبا حضورش در المپیک قطعی شده در دایموند لیگ شرکت می‌کند.

 

دبیر فدراسیون دوومیدانی در مورد وضعیت اردوی احسان حدادی و حسن تفتیان گفت: آقای تفتیان احتمالا طی هفته جاری به فرانسه اعزام می شود و تا قبل از المپیک اردو دارد. او دو هفته در مسابقات اسپانیا شرکت می‌کند و پس از آن برای اعزام به توکیو به کشور برمی‌گردد. آقای حدادی هم تمریناتش را در آمریکا ادامه می‌دهد و به تازگی وارد فاز پرتاب شده است. امیدوارم در چند مسابقه آمریکا شرکت کند و برای المپیک آماده شود.  

 

او در واکنش به اینکه گفته می‌شود حدادی طی روزهای آینده به ایران برمی‌گردد، بیان کرد: برنامه‌ای برای برگشت ندارد و قرار بود از 10 اردیبهشت وارد فاز پرتاب و مسابقات شود. شاید برگشت او برای برگزاری اردویی چند هفته‌ای در ایران باشد اما فعلا در این زمینه برنامه‌ای به فدراسیون ارائه نداده است.  

 

رضایی در مورد وضعیت آمادگی حدادی گفت: آقای حدادی آسیب دیدگی داشت و عمل کرد، بنابراین تا به شرایط پرتاب‌های سابق خود برگردد، زمان‌بر است. در حال حاضر بحث بدنسازی را پشت سر گذاشته و برنامه پرتاب را دنبال می‌کند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی در مورد نفراتی که با حدادی به المپیک اعزام می‌شوند، گفت: فعلا تصمیم گرفته نشده اما اگر قرار بر اعزام یک نفر باشد، مک ویلکینز مربی احسان خواهد بود و ماساژور و افراد دیگر اعزام نمی‌شوند. سهمیه مشخصی داریم که نهایتا یک یا دو نفر به عنوان مربی و سرپرست با ورزشکار اعزام می‌شوند و صحبتی در مورد آقای حسین توکلی نشده و احتمال اعزام او خیلی ضعیف است.

احسان حدادی دوومیدانی بازی   اخبار برگزیده
  

توصیه‌های رئیس مجلس به مردم و نامزدهای انتخاباترئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشارکت پایین هیچ برنده‌ای ندارد و مردم از حق خود برای ریل‌گذاری دستگاه اجرایی کشور استفاده کنند، گفت: امروز فرصت مناسبی است که همه ما با هر سلیقه و جناح بندی سیاسی و با هر عقیده و نگرشی دست به دست هم دهیم تا به فرموده رهبر انقلاب، ایرانی قوی را بسازیم.
مثلث رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی جوانان 

  

واکنش جهرمی به اظهارات تند فرهاد مجیدی(عکس)وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صحبت‌های اخیر فرهاد مجیدی واکنش نشان داد.
ایلنا فرهاد مجیدی عکس پرسپولیس 

  

تعدد کاندیداهای ریاست‌جمهوری نشان می‌دهد اکثر جریان‌ها به وضع موجود نگاه منتقدانه دارندنماینده تربت حیدریه و مه ولات و زاوه در مجلس معتقد است تعدد و تنوع حضور جناح های سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری نشان دهنده این است که همه آن ها به آزاد بودن انتخابات ایران اعتقاد داشته و اختیارات ریاست جمهوری را برای رفع مشکلات مردم کافی می دانند.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری مجلس شورای اسلامی 

  

این مرد نیامد؛ خاطر دلواپسان آسوده شدصفحه ثبت نام سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری روز گذشته بسته شد و محمد جواد ظریف همان طور که از دو سال قبل اعلام کرده پا به صحنه رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری نگذاشت تا خاطر دوستان دلواپس از نامزدی‌اش آسوده شود و خود را به حضور در پاستور نزدیک تر ببینند.
اقتصادنیوز انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

جدول مشخصات نامزدهای انتخابات1400ایسنا/ ثبت‌نام نامزدهای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم، پس از پنج روز با نام‌نویسی 592 نفر و حضور تعداد زیادی از سیاسیون دیروز (25 اردیبهشت) پایان یافت.
فردا جدول درمان انتخابات ریاست جمهوری 

  

فروش خودرو در بورس امروز تصویب می شود؟عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه امروز طرح ساماندهی صنعت خودرو در این کمیسیون بررسی می‌شود، گفت: وزارت صمت معتقد است که قیمت پایه خودرو در بورس کالا باید از سوی خودروساز تعیین شود.
خودروتک خودرو بورس کالا کمیسیون صنایع و معادن مجلس 

  

اقدامات خلاف قانون احمدی نژاد | بایدبا او برخورد شودروزنامه جمهوری اسلامی نوشت: فردی که مقررات ثبت‌نام در وزارت کشور برای رئیس‌جمهور شدن را زیر پا گذاشت، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است. کسی که به قانون بی‌اعتنائی می‌کند و حتی بعد از ثبت‌نام از تریبون آزاد در محل وزارت کشور اعلام می‌کند اگر صلاحیتش تأیید نشود انتخابات را قبول ندارد، چگونه می‌تواند مصلحت کشور را تشخیص بدهد و چگونه همچنان حق دارد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام باشد؟
۵۵ آنلاین قانون احمدی نژاد روزنامه 

  

چه کسانی کاندیدای انتخابات 1400 شدند؟/لیست نهایی نامزدهای انتخاباتامروز چهره‌های شاخص و صاحب نام از جمله لاریجانی، جهانگیری، محسن هاشمی، رئیسی، عبدالناصر همتی، جلیلی، رضایی، ضرغامی، پزشکیان و عباس آخوندی با مراجعه به وزارت کشور، داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شدند.
مستقل‌آنلاین محمد خوش چهره انتخابات ریاست جمهوری ستاد انتخابات کشور 

  

پشت پرده پیامک خودروهای وارداتیاین روزها بسیاری از شهروندان شاهد ارسال پیامک‌هایی با موضوع «فروش خودروی وارداتی» بوده‌اند، پیامک‌هایی که شائبه گشایش در واردات خودرو به کشور را ایجاد کرده است. هرچند بنا بر بودجه سال‌جاری، آینده‌ای برای واردات مجدد خودرو از سوی دولت و مجلس پیش‌بینی نشده با این حال برخی امید دارند که همراه با آزادسازی ارزهای بلوکه‌شده، گشایشی نیز در این زمینه ایجاد شود.
خودروتک پیامک فضای مجازی واردات خودرو 

  

مهم/ علت تاخیر رئیسی برای کاندیداتوری فاش شدآیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز 25 اردیبهشت برای کاندیداتوری ریاست جمهوری 1400 در وزارت کشور حضور یافت اما این حضور با تاخیر انجام شد که علت آن مشخص‌نشدن جانشین او در قوه قضاییه است.
مستقل‌آنلاین ریاست جمهوری وزارت کشور شورای نگهبان 

  

همه چیز درباره بازگشت خودروسازان خارجیفضای سیاسی کشور متأثر از خبرهای خوب مذاکرات وین، حال و هوایی امیدبخش پیدا کرده است. مذاکرات احیای برجام در وین در جریان است و این‌گونه که معاون وزیر امور خارجه کشورمان خبر می‌دهد در خصوص برداشته شدن تحریم‌های صنعت خودرو نیز مذاکراتی صورت گرفته است.
خودروتک خودروسازان قیمت بازار خودرو 

  

سر نخ تخریب رئیسی کجاست؟سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، با اشاره به آغاز موتورتخریب و عملیات روانی رقیب، گفت: هیچ اختلافی در جریان نیروهای اختلاف وجود ندارد و لازم است تا نیروهای انقلاب نسبت به دام اختلاف افکنی هوشیار باشند.
مثلث بهرام رادان مصاحبه حسن روحانی 

  

چرا دولت نمی‌تواند از اقشار ضعیف جامعه حمایت کند؟ / ناکارآمدیِ برخی دولت‌ها در سایه‌ی افزایش قیمت نفت پنهان می‌شودغلامعلی فرجادی گفت: در کشور ناکارآمدیِ مدیریتی وجود دارد. برخی می‌گویند این دولت، ناکارآمد است اما من می‌گویم فقط این دولت ناکارآمد نبوده، بلکه دولت قبلی هم ناکارآمد بود. بعضی وقت‌ها ناکارآمدیِ دولت‌ها در سایه‌ی افزایش شدید قیمت نفت، مشخص نمی‌شود.
ایلنا دولت بازار کار درآمد 

  

احمدی‌نژاد: اگر رد صلاحیت شوم انتخابات را تحریم می‌کنماحمدی‌نژاد پس از ثبت‌نام در انتخابات 1400 گفت: من با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم ثبت نام کردم. اگر رد صلاحیت شوم، انتخابات را قبول ندارم و در آن شرکت نمی‌کنم.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری ایران 

  

حرکت شوک آور اصلاح طلبان در دقیقه 90! شرق نوشت:هیچ‌کدام از نامزدهای انتخاباتی که تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند برای آحاد مردم شوق‌برانگیز نیستند. این نکته به خصلت‌های فردی آنان بازنمی‌گردد؛ طرفه آنکه برخی از این نامزدها ازجمله محمود احمدی‌نژاد تغییر وضعیت را درنیافته و با بالارفتن از نرده‌های وزارت کشور تلاش می‌کند جذابیت ازدست‌رفته خود را بازیابد. این مواجهه با مردم، بی‌احترامی به شعور آنان و کلیشه‌ای است از جنس رفتار…
فردا اصلاح طلبان احمدی نژاد اصولگرایان