ایرنا   |  سیاسی  |  

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر پایبندی ارزشهاست

ساری- ایرنا- نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر پایبندی به انقلاب و ارزشهاست که عزت خواهی ملت ایران به نمایش گذاشته شد.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر پایبندی ارزشهاست

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی محمد شاعری روز دوشنبه در اجتماع راهپیمایی کنندگان 22 بهمن ماه شهرستان نکا افزود: امروز شما مردم با حضور گسترده خود، میثاق ارزشمند با امام و رهبری و شهدا بسته و تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب کردید.وی اظهار داشت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب حضور شما مشتی محکم بر دهان دشمنان و خط بطلانی بر برنامه ریزی آنان است.نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با تلاش مجاهدانه و فعالیت شبانه روزی، مسئولان قدر نعمت بزرگ مردم را بدانیم.شاعری افزود: انقلاب اسلامی ما چهل سال قبل با پیروی از امام راحل به پیروزی رسید و استقلال و آزادی را به مردم هدیه داد.وی ادامه داد: بزرگترین دستاورد انقلاب، 'آزادی ملت ایران' بود که امام عزیز آزادی را به ملت داد و حق انتخاب کردن پیدا کردیم و آزادی بیان پیدا کردیم و امروز خودمان نماینده رییس جمهور و رهبری را به طور غیر مستقیم انتخاب می کنیم.نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاورد دیگر انقلاب ' استقلال' بود که تا قبل از انقلاب، حتی وزرا و شاه و مسئولان رده چندم ما در قبل از انقلاب با انگلیسی ها و آمریکا انتخاب می کردند و انقلاب ما با پشتوانه امام و مردم، حق ورود دشمنان را سلب و امروز کشوری حق دخالت در امور داخلی کشور ما ندارد.شاعری اضافه کرد: برگرداندن هویت دینی و اسلامی از دیگر دستاوردهای انقلاب بود که ما وابسته به غرب بودیم در زمان شاه و اکنون فرهنگ ناب محمدی در ایران اسلامی حاکم است و فرهنگ اسلامی و ایرانی ما زبانزد خاص و عام است.وی افزود: خوداتکایی و رسیدن به استقلال اقتصادی از دیگر عوامل و دستاوردهای انقلاب است و در پتروشیمی، فولاد، فن آوری و تکنولوژی های برتر و فن آوری از کشورهای پیشرفته دنیا هستیم و در سلامت رتبه 19 داریم و در هوا و فضا در 10 رتبه اول کشور هستیم و خودکفایی در گندم و شکر اوج بالندگی ماست.شاعری گفت: در حوزه های مختلف بهداشت و درمان و فرهنگی، اقتصادی و نظامی از کشورهای برتری هستیم که با اقتدار در جهان حاضر شده ایم و بدون وابستگی ادامه حیات می دهیم.وی افزود: همه افتخارات ما به واسطه حضور مردم و وحدت به دست آمده است و باید قدردان این اتحاد، انسجام و خودباوری و خوداتکایی ملت ایران بوده و برای خدمات رسانی بیشتر به مردم تلاش شود. 7332/1654

درمان 22 بهمن ایرنا   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

مرغ ارزان شد + جزئیاتمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
خودروتک تنظیم بازار واردات بخش خصوصی 

  

هدیه با ارزش سردار «قاسم سلیمانی» به «آرین غلامی»«آرین غلامی»، قهرمان شطرنج ایران، از دیدارش با سردار قاسم سلیمانی، خبر داد.
برنا قاسم سلیمانی شطرنج ایران 

  

مشاور بشار اسد: اتحادیه عرب بدون سوریه بی ارزش استمشاور بشار اسد درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب گفت: هیچ مسئله جدیدی در این باره وجود ندارد. اتحادیه عرب بدون سوریه هیچ ارزشی ندارد. از رئیس پارلمان سوریه برای حضور در نشست‌های پارلمان عربی دعوت شده و این مسئله خوبی است...
انصاف‌نیوز مشاور بشار اسد اتحادیه عرب 

  

وزارت امور اقتصادی و دارایی در گزارشی پیش بینی کرد، حداکثر تورم در سال 97 بالغ بر 27.8 درصد و رشد اقتصادی در بدبینانه ترین حالت منفی 2.5 درصد است.
نامه نیوز وزارت امور اقتصادی و دارایی اقتصاد اقتصاد ایران 

  

دولت مقصر تورم افسار گسیخته امروز در کشور استعضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ضعف تیم مدیریتی و اقتصادی دولت گفت و اظهار داشت: در تورم افسارگسیخته ای که در کشور ایجاد شده ، دولت مقصر است زیرا قطعا توان مهار آن را داشت اما موفق نبود.
تسنیم دولت تورم کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در خراسان رضویمدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در این استان با طرح شکایت 5 ب
خبرفوری تعزیرات بانک یورو 

  

مرغ 2 هزار تومان ارزان شدمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
تسنیم تنظیم بازار واردات بخش خصوصی