پیدا شدن یک توله ببر سفید در سطل آشغال! | یکی دیگر از قربانیان تجارت غیرقانونی حیات وحش +ویدئو

برای مشاهده ویدئو پیدا شدن توله ببر سفید نادر در ادامه این خبر باما همراه باشید.

پیدا شدن یک توله ببر سفید در سطل آشغال! | یکی دیگر از قربانیان تجارت غیرقانونی حیات وحش +ویدئو

پیدا شدن یک توله ببر سفید در سطل آشغال!

برای مشاهده ویدئو پیدا شدن توله ببر سفید نادر در ادامه این خبر باما همراه باشید.

 یک  توله ببر  سفید که گمان می‌رود قربانی تجارت غیرقانونی حیات وحش باشد در خارج از باغ وحش آتن پیدا شد.

دامپزشکان یونانی در حال مبارزه برای نجات یک توله ببر سفید رها شده در سطل زباله در باغ وحش آتن هستند که گمان می‌رود قربانی تجارت غیرقانونی حیات وحش باشد.

ببر سفید سه ماهه در 28 فوریه در زیر سطل زباله در پارکینگ پارک جانورشناسی آتیکا توسط نظافتچی پیدا شد و به باغ وحش اطلاع داد.

ژان ژاک لسوور، بنیانگذار باغ وحش گفت: این اولین بار است که ما چنین حیوانی را بیرون از باغ وحش خود پیدا می‌کنیم. منظورم این است که معمولاً حیوانات خانگی رها مانند توله سگ، بچه گربه، لاک پشت و ... رها می‌شوند، اما ببر؟ هرگز.

ویدئوی دوربین امنیتی باغ وحش یک وسیله نقلیه را نشان می‌دهد که قبل از نیمه شب به سمت سطل‌ها می‌رود. گفت که مقامات در تلاش برای ردیابی پلاک هستند.

این حیوان که لاغر و تشنه بود در وضعیت وخیمی قرار دارد.

نوی پسارودکی دامپزشک باغ وحش گفت: وقتی برای اولین بار توله را دیدم، چیزی را که در مقابلم می‌دیدم باور نمی‌کردم، راستش نمی‌توانستم باور کنم که حیوانی در چنین حالتی است. او احتمالاً با یک رژیم غذایی نامناسب تغذیه شده است و به شدت از نظر ویتامین‌ها و مواد معدنی کمبود دارد و این باعث می‌شود استخوان‌های او به شدت شکننده شود.

اشعه ایکس همچنین نشان داد که یک سنجاق فلزی در یکی از پا‌های عقب توله قرار داده شده است.

لسور گفت اگر ببر زنده بماند، باید به پناهگاهی منتقل شود، زیرا این باغ وحش حیوان دیگری در نوع خود ندارد. او گفت که سازمان‌های بین المللی حیات وحش و حمایت از حیوانات قبلاً برای کمک با باغ وحش تماس گرفته اند.

آندریا سرنی، سرپرست باغ وحش می‌گوید به دلیل جثه، رژیم غذایی و پرخاشگری، نگهداری از ببر‌ها دشوار است.

وی گفت: ببر قطعا نمی‌تواند حیوان خانگی باشد. این حیوان بسیار خطرناک است، با غریزه کشتار بسیار بزرگ. بیشتر این ببر‌های خانگی رها یا کشته خواهند شد.

به گفته یوروپل، تجارت حیات وحش در اروپا یک میلیارد یورو است و آسیا و آفریقا خاستگاه مشترک حیوانات عجیب و غریب هستند که به خریداران اروپایی فروخته می‌شوند.

ماریا گانوتی، رئیس انجمن نجات حیات وحش یونان که اغلب از حیوانات وحشی مراقبت کرده است، گفت: ما می‌دانیم که حیوانات به طور غیرقانونی وارد یونان می‌شوند - مارها، ببرها، مانند این، اولین بار نیست که ببر وارد یونان می‌شود. این‌ها معمولاً از مبادی ورودی مانند ترکیه یا قبرس می‌آیند، اما یونان به دروازه ورودی برای بقیه اروپا تبدیل شده است

منبع: رکنا

ببر تجارت حیات وحش   اخبار برگزیده
  

چین، روسیه، ایران و کره‌شمالی، آمریکا را در موقعیت خطرناکی قرار داده‌اندرئیس‌جمهوری سابق آمریکا و نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 این کشور، به چین، روسیه، ایران و کره‌شمالی هشدار داد.
ایلنا چین روسیه ایران 

  

رئیسی: کاهش نرخ بیکاری نیازمند کار سریعِ جهادی استرئیس‌جمهور در جلسه شورای اشتغال: آمار نشان دهنده کاهش نرخ بیکاری از 8.9 به 8.2 است. نباید به کاهش فعلی نرخ بیکاری نیز راضی شویم. افزایش اشتغال در برخی استان‌ها به کار سریع جهادی نیاز دارد. /صداوسیما
فردا بیکاری کار رئیس جمهور 

  

افزایش 14 درصدی بستری‌های کرونایی نسبت به ماه گذشته/لزوم تزریق واکسن کروناسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به افزایش 14 درصدی آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا در کشور هشدار داد: زیرسویه‌های جدید کرونا که در کشور در حال گردش هستند قدرت سرایت بالایی دارند.
ایلنا وزارت بهداشت ماه خبرنگار 

  

واریز سود سهام عدالت برای این افراد | تعیین تکلیف دولت برای سهام عدالت متوفیانطبق وعده مسئولان قرار است سهام عدالت متوفیان در اوایل سال جدید برای بازماندگان واریز شد. حال این سوال پیش می‌آید که زمان تحقق این وعده چه زمانی است؟
مثلث سود سهام عدالت سهام 

  

رونالدو چند گل تا رسیدن به تعداد 1000 گل فاصله دارد؟ رونالدو چند گل تا رسیدن به تعداد 1000 گل فاصله دارد؟ کدخبر: 43298 ارسال به دیگران پرینت 7 فروردین 1402 09:31 پایگاه خبری خانه فوتبال: کریستیانو رونالدو در بازی اخیر تیم ملی پرتغال مقابل تیم ملی لیختن اشتاین عملکرد خوبی داشت و دو گل به ثمر رساند که یکی از این گل ها از روی ضربه ایستگاهی و به شکلی دیدنی بود. به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو امشب (یکشنبه) به همراه تیم ملی کشورش…
خانه فوتبال کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال 

  

مشارکت عمومی ضرورت پیشگیری از ترک تحصیل دانش آموزان استرئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در سفر به کرمان گفت: ترک تحصیل دانش آموزان چالشی جدی است که مشارکت عمومی ضرورت پیشگیری از آن است.
ایلنا روابط عمومی بازی غنی سازی 

  

نشست صمیمی معلمان درس پژوهنده قم با استاد دانشگاه ژاپننشست صمیمی علمی معلمان فعال در عرصه درس‌پژوهی با محمدرضا سرکار آرانی استاد دانشگاه ناگویای ژاپن در تالار آموزش و فرهنگ خانه معلم قم برگزار شد.
ایلنا قم استان قم زبان فارسی 

  

تسلیت قالیباف به رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌هارئیس مجلس شورای اسلامی در گذشت والده رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و مادر شهیدان والا مقام را تسلیت گفت.
فردا مجلس شورای اسلامی خانواده 

  

برنامه دولت و مجلس برای ساماندهی تجمعاتنایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: مجلس طرحی 20 ماده ای را با نگاه اطلاع‌محور برای برگزاری تجمعات مردمی آماده کرده است اما در انتظار ارائه لایحه دولت در این زمینه هستیم که با یکدیگر ادغام شده و در قالب یک لایحه با قید فوریت در مجلس به تصویب برسد.
فردا دولت مجلس شورای اسلامی پژوهش 

  

عیدانه رئیسی برای افزایش حقوق بازنشستگان | واریزی جدید دولت برای حقوق بازنشستگان تامین اجتماعیماده 111 تاکید دارد که افزایش حداقل مستمری «نباید» از افزایش حداقل مزد مصوب شورای‌عالی کار کمتر باشد.
مثلث هیئت دولت دولت سازمان تامین اجتماعی 

  

واکنش معنادار رئیس هیئت فوتبال تهران به حکم برکناری!رئیس هیئت فوتبال استان تهران در خصوص برکناری‌اش از این هیئت توضیحاتی ارائه داد.
خانه فوتبال فوتبال فدراسیون فوتبال تهران 

  

شنانی: نفت مسجد سلیمان را به امان خدا رها کرده‌اند!بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان درمورد اتفاقات پس از رویارویی با گل گهر در سیرجان صحبت کرد.
ایلنا نفت مسجد تهران 

  

کنعانی: گفتگوها و مذاکرات از طریق واسطه‌ها ادامه داردهم در خصوص زندانیان و دیگر مسائل گفتگوها و مذاکرات از طریق واسطه‌ها ادامه دارد.
فردا وزارت خارجه دولت دیپلماسی 

  

تداوم تنفس هوای «قابل قبول» در تهرانبراساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هم‌اکنون (22 اسفند) میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط «قابل قبول» قرار دارد.
ایلنا تنفس تهران پایتخت 

  اخبار داغ
  

یک متخصص عفونی گفت: متاسفانه برخی هنوز فکر می‌کنند چون واکسن زده‌اند دیگر مبتلا نخواهند شد درحالی که واکسن فقط از شدت بیماری و احتمال مرگ و میر جلوگیری می‌کند.
اقتصادنیوز مرگ 

  

ظزف 24ساعت گذشته، کرونا 546نفر دیگر را بستری کردبر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه‌روز گذشته 25 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 145 هزار و 274 رسید.
اعتماد وزارت بهداشت 

  

امروز بازار نسبت به روز گذشته رشد بیشتری داشتند و شاهد تقاضای بیشتر و رشد ورود پول حقیقی بودیم.
اقتصادنیوز سرمایه سهام پول 

  

کولاک در بازار طلا و سکه | امروز 540 هزار تومان رفت روی قیمت سکهقیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه‌شنبه، 8 فروردین ماه) با 540 هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته در بازار تهران 31 میلیون و 800 هزار تومان معامله شد.
فردا ایران خودرو خودرو بازار تهران 

  

وزارت بهداشت اعلام کرد، در شبانه‌روز گذشته 25 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند .
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

شناسایی 1073 بیمار جدید کرونایی/ 25 بیمار جان باختند️متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 25 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 145 هزار و 274 رسید.
صراط وزارت بهداشت روابط عمومی ماه 

  

پیش بینی از بورس فردا / روند صعودی تا کجا ادامه دارد؟بورس امروز نیز مسیر صعودی خود در سال جدید را ادامه داد و توانست بازاری سبز را به سهامداران ارائه دهد.
گسترش بازی بورس کالا بورس تهران 

  

رشد 13هزار واحدی بورسشاخص کل بورس در اولین ساعات بازگشایی بازار سرمایه با رشد13 هزار و 179 واحدی در ارتفاع 2 میلیون و 42 هزار و 468 واحدی قرار گرفت.
اعتماد شاخص سرمایه 

  

برگزاری جلسه تعیین قیمت خودرو شورای رقابت در 15 فروردینبر اساس اعلام شورای رقابت در حال حاضر زمان دقیقی برای اعلام قیمت جدید خودرو تعیین نشده، اما قرار است اعضای شورا، در تاریخ 15 فروردین جلسه‌ای را با همین موضوع برگزار کنند.
برنا قیمت خودرو شورای رقابت 

  

افزایش 14 درصدی بستری‌های کرونایی نسبت به ماه گذشته/ زیرسویه های جدید قدرت سرایت بالایی دارندسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به افزایش 14 درصدی آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا در کشور هشدار داد: زیرسویه‌های جدید کرونا که در کشور در حال گردش هستند قدرت سرایت بالایی دارند.
برنا وزارت بهداشت ماه 

  

شاخص کل بورس همچنان سوار بر نوار صعودی استشاخص کل بورس با رشد 15 هزار و 302 واحدی در تراز 2 میلیون و 44 هزار و 499 واحدی ایستاد.
صراط شاخص بورس تهران خودرو 

  

آژیر خطر موج هشتم کرونا به صدا درآمد/ ویروس جدید قدرت سرایت بالاییسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به افزایش 14 درصدی آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا در کشور هشدار داد: زیرسویه‌های جدید کرونا که در کشور در حال گردش هستند قدرت سرایت بالایی دارند.
برنا وزارت بهداشت درآمد ویروس 

  

موج هشتم کرونا آغاز شده است/ افزایش 14 درصدی بستری‌های کرونایی در کشورسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به افزایش 14 درصدی آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا در کشور هشدار داد: زیرسویه‌های جدید کرونا که در کشور در حال گردش هستند قدرت سرایت بالایی دارند.
صراط وزارت بهداشت نوروز ویروس 

  

قیمت سکه پرواز کرد | پیش بینی وحشتناک از قیمت سکه در بازار امروزیک کارشناس بازار مالی درباره پیش‌بینی قیمت سکه تا پایان سال 1402 گفت: برای سکه می‌توان بازه قیمتی 38 تا 43 میلیون تومان پیش بینی کرد.
مثلث قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها