اعتماد   |  ورزشی  |  

حضور تیم‌های ملی تکواندو و پارتکواندو بانوان و مردان در اردو

آرش فرهادیان، رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو گفت: چند اردوی منسجم با تعداد نفرات بالا در حال برگزاری است که تیم‌های ملی تکواندو و پارتکواندو بانوان و مردان در اردو حاضر هستند.

حضور تیم‌های ملی تکواندو و پارتکواندو بانوان و مردان در اردو

اعتمادآنلاین| آرش فرهادیان در خصوص واکسینه کردن اعضای تیم‌های ملی تکواندو و پاراتکواندو اظهار داشت: چند روز گذشته اعضای تیم ملی پاراتکواندو واکسن کرونا را زدند. بدین ترتیب اسامی‌ اعضای تیم‌های ملی تکواندو مردان و بانوان را با هماهنگی کمیته ملی المپیک اعلام کردیم و قرار است هفته آینده واکسن به آنها تزریق شود. هنوز تاریخ دقیقی از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی به فدراسیون تکواندو اعلام نشده است.

 

به گزارش فارس، رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو با اشاره به اینکه تزریق واکسن اهمیت دارد ولی هنوز جامعه پزشکی دنیا خیلی در مورد امنیت این واکسن نظر قطعی نداده‌اند، عنوان کرد: اگر کسی واکسن بزند و دیگر به کرونا مبتلا نشود پزشکان در این مورد صحبتی نکرده‌اند. چون ممکن است کسی واکسن بزند و مجددا‍ً به این ویروس مبتلا شود. بر همین اساس اگر ملی‌پوشان واکسن هم زدند بایستی کماکان پروتکل‌های بهداشتی و ایمنی را کاملا رعایت کنند. چون هیچ چیزی در مورد این واکسن تولید شده اصلا صدرصدی نیست. در جایی هم نگفته‌اند که اگر این واکسن تزریق ‌شود، دیگر ابتلا به این ویروس از بین می‌رود. 

 

وی افزود: بنابراین حتی اگر این واکسن به کسی تزریق شد همچنان باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و به این معنا نباشد که اگر واکسن زده شده، همه چیز تحت کنترل است و دیگر به نکات ایمنی بی‌توجه باشد. افراد واکسینه شده، ماسک نزنند و بخواهند رفتار پرمخاطره نسبت به این ویروس داشته باشند، خدایی نکرده اگر اتفاقی رخ دهد جبرانش سخت خواهد بود. 

 

فرهادیان در مورد برپایی اردوهای تیم‌های ملی تکواندو گفت: هم اکنون چند اردوی منسجم با تعداد نفرات بالا در حال برگزاری است که تیم‌های ملی تکواندو و پارتکواندو بانوان و مردان در اردو حاضر هستند که شرایط بسیار خوب است و مشکل خاصی نداریم. همچنین احتمالا از چند وقت دیگر اردوی تیم ملی پومسه را برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا آغاز خواهیم کرد که این نفرات هم به جمع ملی‌پوشان در اردو اضافه می‌شوند.

 

رئیس سازمان تیم‌های ملی تکواندو در پاسخ به این سوال که آیا مرکز جهانی تکواندو گنجایش این تعداد زیاد را در اردوها دارد، یادآور شد: برنامه‌ریزی می‌کنیم که ملی‌پوشان را در خانه تکواندو مستقر کنیم. ممکن است برخی از اردوهای‌مان را به سالن ورزش‌های رزمی آکادمی ملی المپیک منتقل کنیم تا حدودی حجم اردو در خانه تکواندو مدیریت شود و همه ملی‌پوشان را در اردو داشته باشیم.

 

وی در مورد برگزاری اردوی مشترک با تیم‌های ملی تکواندو مردان و زنان اردن تصریح کرد: ابتدا اردنی‌ها برای فدراسیون تکواندو دعوت نامه‌ای فرستاده بودند تا یک اردوی مشترک در کشور اردن داشته باشیم. از این رو در ادامه مراوداتی با اردنی‌ها داشتیم که مجدداً آنها برای ما نامه زدند و اعلام کردند که اگر فدراسیون تکواندو ایران آمادگی داشته باشد به اتفاق هفت بازیکن (4 پسر و 3 دختر) به ایران بیایند. فدراسیون تکواندو هم جواب مثبت داد که ما می‌توانیم پذیرایی شما باشیم. تاریخی که اردنی‌ها به ما اعلام کردند از 26 فروردین تا شش اردیبهشت ماه است. اما هنوز در مورد حضور قطعی‌شان در ایران به ما چیزی اعلام نکرده‌اند.

 

فرهادیان ادامه داد: منتظر هستیم که وضعیت حضور اردنی‌ها در کشورمان چگونه خواهد بود، اگر این اتفاق بیفتد اردوی مشترک‌مان را برگزار می‌کنیم. در غیر این صورت با نظر کادر فنی تیم‌های ملی تکواندوی مردان و بانوان، شرایطی را فراهم خواهیم کرد که ملی‌پوشان در یک اردوی مشترک حضور داشته باشند یا اینکه لازم باشد تا در مسابقه‌ای شرکت کنند. این موضوع را بعد از جلسه با کادر فنی مجدداً پیگیری خواهیم کرد. 

 

رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو در مورد وضعیت آرمین هادی‌پور گفت: هم اکنون آرمین تمرینات تکواندوش را انجام می‌دهد. کمیته پزشکی و سازمان تیم‌های ملی تکواندو فدراسیون با جدیت پیگیر وضعیت اوست. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا هر آنچه که مورد نیاز ملی‌پوشان و خصوصا هادی‌پور است به بهترین نحو تهیه شود. تلاش‌مان هم این است که با توجه به وضعیت جسمانی‌اش با کمترین میزان شدت ناراحتی در بازی‌های المپیک حضور داشته باشد و موفق باشد.

 

وی افزود: آرمین هادی‌پور ورزشکاری بسیار با تعصب و با انگیزه‌ای است. امیدوارم خدا کمک کند و پزشکان هم بتوانند به گونه‌ای مصدومیتش را کنترل کنند که خیلی از ناحیه آسیب دیده‌اش دچار مشکل نباشد و به طور حتم می‌تواند مبارزات قابل قبولی از خودش در بازی‌های المپیک به نمایش بگذارد.

 

فرهادیان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موج جدید ویروس کرونا در کشور که وضعیت خیلی نامطلوبی است، خدای نکرده در این فاصله کوتاهی که تا بازی‌های المپیک توکیو باقی مانده است، اگر ورزشکاری به این ویروس مبتلا شود، مطمئناً جبرانش سخت خواهد بود. همه ورزشکاران باید خیلی مراقب وضعیت جسمانی خودشان باشند. مسئولان ورزش کشورمان و کمیته ملی المپیک که به نوعی برای حفظ سلامتی المپین‌های در هر رشته‌ای به فدارسیون‌ها کمک می‌کنند باید تمام تلاش شان را بکنند که نهایتاً شرایط لازم برای حفظ ورزشکاران در این دوران سخت کرونا انجام شود تا مشکلی برای کسی رخ ندهد.

کمیته ملی المپیک تکواندو ورزش   اخبار برگزیده
  

در مسیر انتخابات شورا به دنبال شناسایی و معرفی نیروهای توانمند هستیم/ از فهرست نهایی شورای ائتلاف حمایت خواهیم کرد/معرفی همزمان شهردار و شورا در انتخابات، منطقی و امکانپذیر نیستدبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی و عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما برای پای صندوق رای حتما لیست نهایی را حمایت می‌کنیم. اما با توجه به اینکه هنوز فهرستی منتشر نشده، گزینه‌هایی که نزدیک به ما هستند خودشان را عرضه می‌کنند و در فضای انتخابات هم نسبت به آن‌ها ارزیابی صورت می‌گیرد؛ اما در پایان نهایتاً ما فهرست نهایی و مشترک را حمایت می‌کنیم.
ایلنا شوراهای شهر تهران اصلاح طلبان 

  

فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید به چهره های جدید راه داد، مردم به چهره جدید بیشتر اقبال می کنند چون معتقدند چهره های تجربه شده امتحان خودشان را پس داده اند. توصیه می کنم آقایان قالیباف و رئیسی در مسئولیت های خودشان ادامه دهند و چهره ای دیگر بیاید و مسئولیت ریاست جمهوری را به عهده بگیرد.
نامه نیوز عباس امیری فر ریاست جمهوری سیدابراهیم رئیسی 

  

امیرآبادی: مردم کذب بودن تبلیغات 4 سال قبل علیه ‌رییسی را درک کرده‌اند عضو هیات رییسه مجلس: در انتخابات سال 1396 تخریب‌های بسیار شدیدی علیه رییس دستگاه قضا شکل گرفت. مثلا گفتند اگر رییسی بیاید دیوارکشی می‌کند و دلار به 5 هزار تومان می‌رسد، مذاکرات عقیم می‌ماند و خلاصه فضاسازی صورت گرفت که گویی اگر رأی به روحانی تکرار نشود، کار کشور تمام است! در حال حاضر و طبق نظرسنجی‌ها رییسی با فاصله، صدرنشین نظرسنجی‌هاست. یعنی مهمترین مولفه لازم را که رای فراگیر…
فردا تبلیغات دلار کار 

  

نگرانی‌ها از سایه جنگ میان ایران و اسرائیلواشنگتن پست در تحلیلی به افزایش تنش میان ایران و اسرائیل پرداخت.
ایلنا غنی سازی جنگ ایران 

  

شگفت‌زدگی رسانه‌های دنیا از سوپرگل طارمی + عکس جنجالیگل زیبای مهدی طارمی در دیدار پورتو و چلسی با واکنش رسانه‌های مطرح دنیا مواجه شده است.
خانه فوتبال رسانه بازی مهدی طارمی 

  

رمزگشایی علی مطهری از علت حادثه نطنز/ روسیه از اقدامات اسرائیل مطلع است اما مانع نمی‌شودمطهری گفت: اسرائیل هر چند وقت یک بار در سوریه به مواضع نیروهای تحت حمایت ایران حمله می‌کند و ما فعلاً نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. متاسفانه باید گفت روسیه در برخی از موارد از اقدامات اسرائیل مطلعند و مانع نمی‌شوند.
اقتصادنیوز علی مطهری روسیه سوریه 

  

جزئیات گفتگوی بایدن و پوتینکاخ کرملین اعلام کرد که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفته است که خواهان عادی سازی روابط دوجانبه و همکاری در زمینه کنترل تسلیحات، برنامه هسته‌ای ایران، افغانستان و تغییرات آب و هوایی است.
مثلث ایران خودرو رئیس جمهور اوکراین 

  

برادر رئیس جمهور دزد است، دختر وزیر دزد است اما با او کاری نداریم!مطهری، نماینده گرمسار در مجلس: اگر برادر کسی که کاندیدای شورای شهر است یک بست تریاک کشیده باشد پدرش را در می آوریم اما برادر رئیس جمهور دزد است، برادر معاون اول رئیس جمهور دزد است، دختر وزیر دزد است اما با او کاری نداریم!
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور همراه اول محمدرضا گلزار 

  

نتایج فاز 3-2 واکسن «برکت» برای اخذ مجوز پایان خرداد ماه ارایه می‌شودمدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: نتایج اولیه مطالعه فاز 3-2 واکسن کوو ایران برکت برای اخذ مجوز استفاده اضطراری پایان خرداد 1400 به سازمان غذا دارو ارسال می شود.
۵۵ آنلاین ماه دانشگاه علوم پزشکی تهران آموزش پزشکی 

  

دست وزیر کشور آلوده به خون مردم استدکتر احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو: انتخابات شوراهای اسلامی مراحل اجرایی را طی می‌کند و ثبت‌نام برای انتخابات ریاست جمهوری هم از ماه آینده آغاز می‌شود و با توجه به حساسیت زمانی این فراز از تاریخ انقلاب اعلام می‌کنم دست وزیر کشور آلوده به خون مردم است و او صلاحیت این مسئولیت خطیر را ندارد.
مستقل‌آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری تبریز 

  

اولین پیش فروش ایران خودرو در 1400 با عرضه 4 محصول + مبالغ پیش پرداختایران خودرو که اولین فروش فوق العاده خود را در اوایل فروردین ماه انجام داده بود از امروز اولین پیش فروش خودرو در سال 1400 را آغاز می کند.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

نسخه جدیدی از دنا درآستانه تولید و عرضه به بازاردر ادامه بهینه سازی محصولات کنونی ایران خودرو، این شرکت نسخه جدیدی از دنا را به زودی تولید می کند.
خودروتک تولید ایران خودرو یورو 

  

مشروح مذاکرات نخست‌وزیر کره جنوبی با مسئولان کشور، دراختیار نمایندگان قرار گیردیک نماینده مجلس تاکید کرد: هیأت رئیسه مجلس و کمیسیون امنیت ملی باید به موضوع دیدار مسئولان کشور با نخست‌وزیر کره جنوبی ورود کنند.
ایلنا کره جنوبی انتخابات ریاست جمهوری مجلس شورای اسلامی 

  

رابطه حسن میرکاظمی معروف به رعیت با طبری، زنجانی،قاضی منصوری و... چگونه بود ؟
نامه نیوز بلژیک فساد مالی بانک صادرات 

  

جزئیات مهم از تزریق 24 هزار میلیارد تومانی نقدینگی به بورسسازمان بورس درباره زمان و نحوه تزریق حدود 24 هزار میلیارد تومان به بازار سهام توسط شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ‌ها توضیح تکمیلی داد.
اقتصادنیوز نقدینگی سهام سرمایه 

  اخبار داغ
  

اقدامات لازم برای مقابله با کرونا در انتخابات فراهم شدفرماندار سنندج گفت: با هدف ایجاد اطمینان در مردم برای رای دادن، اقدامات زیادی از جمله، رعایت پروتکل های بهداشتی، توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده، حذف اثر انگشت برای رای گیری و افزایش شعب اخذ رای در روز 28 خرداد پیش بینی شده که تحقق این امر مستلزم همکاری و مشارکت مردم است.
۵۵ آنلاین شوراهای شهر ماسک وزارت کشور 

  

کرونای انگلیسی هیچ تفاوتی با شدت بیماری در سایر گونه‌ها نداردبر اساس مطالعه جدیدی که در مجله پزشکی لنست منتشر شد، یک نوع بسیار مسری کووید 19 که برای اولین بار در انگلیس شناسایی شد، باعث بیماری شدیدتر در بیماران بستری نمی‌شود.
۵۵ آنلاین انگلیس ویروس مرگ 

  

اولین واکنش روحانی پس از تزریق واکسن کرونامربی تیم ملی کاراته گفت: مرحله دهم اردوهای تیم ملی به تازگی تمام شده است.
برنا کاراته 

  

شایعه بزرگ هفته برای مجری معروف/ صحبت های سانسوری گوهر خیراندیش و کلی دردسر/ مرد خوش تیپ سینما کرونا را شکست می دهد/پشت صحنه سریال پایتخت هم پرمخاطب از آب درآمدهفته گذشته اخبار حول و حوش سریال های ماه مبارک رمضان بود که سریال «بچه مهندس» به دلیل تغییر کارگردان و بازیگر نقش اصلی یکی از اخبار پربازدید فضای مجازی بود، که البته شایعه ای که برای فرزاد حسنی و مهاجرت و حضورش در یکی از شبکه های فارسی زبان ماهواره ای بر سرزبان ها افتاد یکی دیگراز اخبار پربازدید هفته گذشته بود.
برنا گوهر خیراندیش ماهواره سینما 

  

خبر توقف تولید واکسن کرونا صحت ندارد/ 90درصد ویروس کرونا در کشور انگلیسی است/ هشدار در خصوص ورود ویروس آفریقای جنوبیمینو محرز درباره آخرین اخبار درباره تولید واکسن کرونای داخلی گفت: برخی اخبار مبنی‌بر توقف تولید واکسن کرونای داخلی صحت ندارد. بنده در محل واکسیناسیون حضور دارم. روزانه 40 تا 50 نفر در فاز دو واکسن تزریق می‌کنند.
برنا تولید ویروس آفریقای جنوبی 

  

قوز بالای قوز اجرای طرح ترافیک بر گردن کرونا/ وزارت بهداشت منفعل نباشدگره کور طرح ترافیک تهران و ویروس کرونا همچنان به دست هیچکس باز نمی‌شود و با شیوع پیک چهارم کرونا همچنان طرح ترافیک اجرا و مترو و بی آر تی‌ها مملو از جمعیت است.
برنا طرح ترافیک ترافیک وزارت بهداشت 

  

کرونا چه بر سر «رعد و برق» آورد؟تهیه کننده «رعد و برق» مشکلات فنی و دشواری ساخت در دوران کرونا را دلیل تاخیر یک روزه در پخش این سریا
خبرفوری برق موسیقی تولید 

  

سه مصوبه جدید برای رونق بورساقتصاد نیوز:خبر رسیده که سازمان بورس و اوراق بهادار سه مصوبه دیگر در راستای تقویت سمت تقاضا به تصویب رساندند؛ براین اساس مصوبه رفع مانع تراشی در انتشار اوراق، مصوبه تصویب مقررات زدایی فعالیت صندوق‌ها و حذف محدودیت‌های معاملات کارگزاران در دستور کار قرار گرفته است
اقتصادنیوز سازمان بورس و اوراق بهادار اقتصاد کار 

  

ارزش روز سبد بورسی سهام عدالت 25 فروردین 1400/ حقوقی ها خودرویی ها را جابه جا کردنداقتصادنیوز: ارزش روز سبد بورسی سهام عدالت در روز آخر کاری هفته افت اندکی را تجربه کرد.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام 

  

واکنش بورس و فرابورس به شایعات/ عرضه های بلوکی جدیداقتصادنیوز: بورس و فرابورس به شایعات مطرح شده در فضای مجازی واکنش نشان دادند.
اقتصادنیوز فضای مجازی 

  

دانش آموزان در اولویت واکسیناسیون کرونا هستند؟مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره روند واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان و اولویت بندی آنها توضیح داد.
۵۵ آنلاین مدرسه تندرستی واکسیناسیون 

  

با دریافت واکسن کرونا با آرامش بیشتری خودمان را آماده المپیک خواهیم کردعضو تیم ملی تیروکمان گفت: با دریافت واکسن کرونا با آرامش بیشتری خودمان را آماده المپیک خواهیم کرد.
برنا المپیک