درخواست عجیب قربانی آزارجنسی "ترامپ" از رستوران مک‌دونالد

در پی ممانعت "ترامپ" برای دادن تست ژنتیک، وکیل قربانی جنسی در تلاش برای یافتن نمونه DNA از طریق ساندویچ گاز زده رییس جمهور است.

درخواست عجیب قربانی آزارجنسی "ترامپ" از رستوران مک‌دونالد

آنچه دیگران میخوانند : ماجرای جنجالی همخوانی شیلا خداداد با خواننده زن ترکیه ای + فیلم و عکس

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از نیویورک تایمز، "ای جین کارول" ستون نویس مجلات مطرح آمریکایی که رییس جمهوری آمریکا را متهم به سوء استفاده جنسی کرده، پس از دروغگو خوانده شدن از سوی ترامپ ، چندی پیش درخواست آزمایش DNA از وی را به دادگاه ارائه کرد. او برای اثبات ادعایش درخواست کرد تا 2 ماه مارس نمونه برداری از رییس جمهور انجام شود.

 

درخواست آزمایش DNA از "دونالد ترامپ" برای اثبات اتهام تجاوز جنسی + عکس

 

این در حالی است که وکلای رییس جمهور آمریکا از دادگاه خواسته‌اند تا آزمایش را به تاخیر بیاندازد. در اوایل هفته جاری، وکلای شخصی "ترامپ" به دادگاه رفتند و اعلام کردند: گرفتن نمونه DNA از رئیس جمهور کار وقت‌گیری است و جناب رییس جمهور پرونده‌های دیگر و کارهای خیلی مهمتر از وقت گذاشتن برای آزمایش DNA دارد. وکلای ایشان نیز درگیر دادخواست و پرونده‌های دیگری هستند و فرصت رسیدگی به درخواست خانم "کارول" را ندارند.

 

 

این استدلال احمقانه در حالی مطرح می‌شد که گرفتن نمونه DNA از "ترامپ" کار وقتگیر و پیچیده ای نیست و این تعلل تنها برای این است که وکلا می ترسند DNA رییس جمهوری با نمونه روی لباس "کارول" مطابقت داشته باشد و دست ترامپ رو شود در غیرانیصورت ادعای وقتگیر بودن آزمایش DNA بی اساس است.

بر همین اساس، وکیل "کارول" قصد دارد تا از راه دیگری نمونه DNA رییس جمهور را به دست آورد و آن تحقیق از رستورانهای "مک‌دونالد" است. گفته می شود "دونالد ترامپ" علاقه شدیدی به ساندویچ های مک‌دونالد دارد به طوری که دختر کوچک وی به شوخی گفته است، پدرش حتی در رختخواب نیز آرزوی خوردن مک دونالد دارد.

وکیل نویسنده آمریکایی که احتمال می دهد کارمندان رستورانهای "مک‌دونالد" تکه ای از ساندویچ گاز‌زده رییس جمهور را به یادگار نگه داشته باشند در تلاش است تا در صورت وجود باقیمانده غذای ترامپ، به صورت قانونی آن را از رستوران تحویل گرفته و برای نمونه‌گیری به آزمایشگاه بفرستند.

گفتنی است " کارول"چندی پیش در مصاحبه با یک شبکه خبری گفته بود که ترامپ سال 1990 در اتاق پُرو فروشگاه بزرگ "برگدورف گودمن" در منطقه منهتن به او تجاوز کرده است. اما ترامپ در گفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری هیل، اتهامات جنسی مطرح شده علیه خود را کذب محض و آنها را ساخته و پرداخته ذهن "کارول" دانست.

از آنجا که اظهارات رییس جمهور ، فروش کتابهای "کارول" را تحت تاثیر قرار داد به همین دلیل نویسنده معروف برای اثبات ادعایش اینبار مدرک جدیدی رو کرده است؛ او در تازه ترین ادعایش اعلام کرده کت دامن پشمی مشکی که در روز حادثه پوشیده بود را هنوز نگه داشته و آزمایشگاه نیز وجود DNA یک مرد ناشناس را روی دامن او اثبات کرده است.

به گزارش شمانیوز، حالا باید منتظر ماند و دید که با وجود سنگ اندازی‌های وکلای ترامپ، آیا تلاشهای ستون‌نویس مجله Elle و وکیلش برای به دست آوردن نمونه DNA وی و اثبات ادعای تجاوز جنسی موفقیت‌آمیز خواهد بود یا اینبار نیز رییس جمهور آمریکا همانند جلسه استیضاح تبرئه می شود.

مترجم: مریم حسینی

 

دونالد ترامپ ترامپ گاز   اخبار برگزیده
  

رییس انجمن تغذیه استان اصفهان با اشاره به توصیه های تغذیه ای برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، تأکید کرد: توصیه های تغذیه ای برای سالمندان، کودکان، زنان باردار و افراد مصرف کننده کورتون یا افراد مبتلا به سرطان بسیار مهم است و باید جدی تر گرفته شود.
نامه نیوز تغذیه مواد غذایی سیستم ایمنی 

  

برخورد جدی پلیس با فروشندگان خودرو با قیمت کاذبسردار رحیمی به سودجویانی که در فضای مجازی به صورت ناگهانی قیمت دلار و خودرو را به صورت فضایی بالا می‌برند، هشدار داد.
خودروتک پلیس خودرو قیمت 

  

اتفاقی که باعث کاهش قیمت خودروهای وارداتی می شودرئیس سابق خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران گفت: برای مدیریت بازار خودرو باید وضعیت خودروهای دپو شده در انبار گمرکات نیز تعیین و تکلیف شود. قطعا با آزادسازی این خودروها قیمت خودرو در بازار فروکش خواهد کرد.
خودروتک قیمت صنعت معدن 

  

دلیل کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس یازدهم چه بود؟اقتصادنیوز: روزنامه اعتماد نوشت: میزان مشارکت مردم در انتخابات برآیندی از اعتماد مردم به میزان قرار گرفتن رای‌شان در تحولات و مناسبات حقیقی و حقوقی ساختار قدرت است. به این اعتبار به میزانی که اعتماد مردم بیشتر باشد، بالطبع مشارکت مردم نیز بیشتر خواهد شد و از این منظر کاهش مشارکت مردم در هر انتخابات باید حاوی علامتی روشن به نهادهای قدرت در کشور باشد.
اقتصادنیوز رقابت انتخاباتی انتخابات مجلس روزنامه 

  

ذوالنور: روحانی نگفت که می خواهم با گرانی بنزین جیبتان را بزنم!رئیس جمهور دروغ گفت که به مردم یارانه معیشتی می دهد. روحانی نگفت که می خواهد با گرانی بنزین جیبتان را بزند و هزینه های زندگی را سه برابر و همان یارانه معیشتی را هم قطع کند!
مستقل‌آنلاین مجتبی ذوالنور مجلس شورای اسلامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

دستور دادند هیچ اطلاعات آماری در مورد کرونا در ایران گفته نشود!رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در تلویزیون می گوید که وزارت بهداشت دستور داده است که هیچ گونه اطلاعات آماری از شیوع بیماری کرونا در ایران داده نشود.
مستقل‌آنلاین ایران قم تلویزیون 

  

معاون وزیر بهداشت: 80 درصد مبتلایان به کرونا نیاز به درمان خاصی ندارندمعاون وزیر بهداشت با بیان اینکه ویروس کرونا دومین عامل شایع سرماخوردگی است و مسئله جدیدی نیست، گفت: آمریکایی‌ها تلاش کردند که در نام این ویروس، پسوند "چینی" بیاورند که این مسئله با مخالفت سازمان بهداشت جهانی روبرو شد.
۵۵ آنلاین سازمان بهداشت جهانی درمان ویروس 

  

دو آزمایشگاه مدرن دنیا را برای کرونا در اختیار داریم/ قرنطینه‌سازی تجربه‌ای شکست خورده استرییس اداره بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت گفت: تجربه قرنطینه‌سازی سال‌ها پیش در برخی جاهای دنیا انجام شده و شکست خورده است.
ایلنا گرانی وزارت بهداشت ویروس 

  

چهره جنجالی بیمارستان جم در ماجرای فوت کیارستمی در اتاق استاد شجریان/ عکسپزشکی که در ماجرای نارضایتی ها پس از فوت عباس کیارستمی با انتشار عکسش در فضای مجازی جنجال به پا کرد حالا در اولین عکس منتشرشده از اولین ملاقات استاد شجریان در کنار شهرام ناظری ایستاده است. این بار اما تیم پزشکی استاد شجریان با تمام قوا ایستاده اند و خانواده ایشان نیز با رضایت کامل بیمارستان جم را برای رسیدگی به بیماری ایشان انتخاب کرده اند.
مملکت‌آنلاین بیمارستان عباس کیارستمی عکس 

  

سردار جلالی: فعلا قرار نیست منطقه یا شهری قرنطینه شودرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه در چرخه اقدامات پدافند زیستی احتمال قرنطینه زمانی است که انتشار ویروس از کنترل خارج شود، گفت: فعلا قرار نیست منطقه یا شهری قرنطینه شود.
مثلث پدافند غیرعامل انتخابات مجلس درمان 

  اخبار داغ
  

اعزام 4 تیم ارزیاب به منطقه زلزله‌زده آذربایجان غربیسخنگوی اورژانس کشور از اعزام 4 تیم ارزیاب به منطقه زلزله‌زده در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایلنا زلزله استان آذربایجان غربی اورژانس 

  

برگزاری جلسه کمیته کشوری هماهنگی مراکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدرجلسه کمیته کشوری هماهنگی مراکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر، صبح روز چهارشنبه 30 بهمن ماه سال جاری با حضور وحید قبادی دانا، معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور و سایر اعضای کمیته در ساختمان مرکزی سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.
ایلنا قانون ستاد مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر 

  

رکورد شکنی ذخایر ارزی هنداقتصاد نیوز: ذخایر ارزی هند از 476 میلیارد دلار گذشت.
اقتصادنیوز هند اقتصاد رشد اقتصادی 

  

ترخیص خودروهای لوکس و غذای سگ و گربه با وجود افزایش نرخ ارزپیگیری وزارت اقتصاد و گمرک، برای ترخیص کالاهای گروه چهار، از جمله غذای حیوانات و خودروهای لوکس در دوره اخیر افزایش قیمت ارز سوال برانگیز شده است.
تسنیم خودرو دولت حوزه 

  

سه ارزیابی از انتخابات مجلس و پیش‌بینی تکلیف دولتپریسا صالحی، انصاف نیوز: با اعلام نتایج انتخابات مجلس، صحبت‌ها از پیش‌بینی وضعیت مجلس در چهارسال آینده داغ شده، مشارکت پایین مردم در انتخابات و همینطور پیروزی طیف اصولگرا در گرفتن صندلی‌های خانه‌ی ملت گمانه‌زنی‌های مختلفی از عملکرد مجلس آینده در پی داشت...
انصاف‌نیوز انتخابات مجلس وزارت کشور روزنامه