گسترش   |  اجتماعی  |  

با نکسفون همه‌جا می‌تواند دفتر کار شما باشد…

یکی از چالش‌های اصلی به هنگام راه‌اندازی یک کسب‌وکار، فراهم آوردن دفتر کار، تجهیزات و امکانات موردنیاز است و یکی از مهم‌ترین نیازها، برقراری ارتباط و راه‌اندازی مرکز تماس برای پاسخگویی به مشتریان و ارتباطات درون‌سازمانی است. این در حالیست که بسیاری از استارتاپ‌ها و افراد کارآفرین ممکن است در ابتدا سرمایه لازم برای اجاره و راه‌اندازی یک دفترکار فیزیکی را نداشته باشند و یا از تعداد…

با نکسفون همه‌جا می‌تواند دفتر کار شما باشد…

یکی از چالش‌های اصلی به هنگام راه‌اندازی یک کسب‌وکار، فراهم آوردن دفتر کار، تجهیزات و امکانات موردنیاز است و یکی از مهم‌ترین نیازها، برقراری ارتباط و راه‌اندازی مرکز تماس برای پاسخگویی به مشتریان و ارتباطات درون‌سازمانی است. این در حالیست که بسیاری از استارتاپ‌ها و افراد کارآفرین ممکن است در ابتدا سرمایه لازم برای اجاره و راه‌اندازی یک دفترکار فیزیکی را نداشته باشند و یا از تعداد کارمندان کمی استفاده کنند که اجاره یک ملک به‌صرفه نباشد، در چنین حالتی راه‌اندازی مرکز تماس و یک سیستم ارتباطی نیز ممکن نخواهد بود. از طرف دیگر، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی افراد به اینترنت پرسرعت، تمایل کسب‌وکارها و افراد به دورکاری بیشتر شده است. اما این دورکاری نیازمند زیرساخت‌ها و تجهیزات خاصی است که ممکن است تا به امروز بسیاری از کسب‌وکارها از میزان اهمیت آن‌ باخبر نباشند. در نتیجه فراهم آوردن بستری مطمئن برای حفظ این ارتباطات در زمان دورکاری چالشی برای این سازمان‌ها به حساب می‌آید.

در این شرایط تلفن سازمانی نکسفون با ارائه راهکار ارتباطی خود و امکان دسترسی از همه نقاط کشور این چالش‌ها را برطرف نموده است. تلفن سازمانی نکسفون بهترین راهکار ارتباطی برای کسب‌وکارهای کوچک و استارتاپ‌ها است که سرمایه لازم برای خرید تجهیزات را ندارند و می‌خواهند همیشه و همه‌جا به تلفن سازمانی خود دسترسی داشته باشند.

 با نکسفون همه‌جا می‌تواند دفتر کار شما باشد، اما چگونه ممکن است؟

نکسفون پرو یک تلفن ثابت سازمانی مبتنی بر فناوری Hosted PBX بوده که بدون تجهیزات و سرور، تلفن ثابت ویپ VoIP را بر بستر اینترنت در اختیار افراد قرار می‌دهد. این تلفن اینترنتی به دلیل مزایا و امکانات متعددی که دارد، مناسب‌ترین انتخاب برای افرادی است که می‌خواهند بدون محدودیت جغرافیایی و صرف نظر از مکانی که در آن هستند، با صرف کمترین هزینه از تمامی امکانات یک سیستم تلفن پیشرفته بهره‌مند شوند.

مزایای نکسفون پرو

سرویس نکسفون پرو، دسترسی آسان افراد به کلیه نیازهای ارتباطی را فراهم آورده است. با نکسفون می‌توانید در هر مکانی که هستید و بدون نیاز به حضور در شرکت، به تماس‌های سازمانی دسترسی داشته باشید و از امکانات جانبی متعدد آن نیز بهره‌مند شوید.

از مزایا و امکانات این تلفن ثابت سازمانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.دسترسی به تماس‌های سازمانی بدون محدودیت جغرافیایی

یکی از مهم‌ترین مزایای تلفن نکسفون پرو، امکان دسترسی به تماس‌ها در هر زمان و هر مکان بدون محدودیت است. این سرویس از طریق پنل تحت وب و اپلیکیشن قابل دسترسی است و کارمندان می‌توانند در هر مکانی که هستند با اتصال دستگاه خود به اینترنت، به داخلی خود دسترسی داشته باشند. این ویژگی به‌خصوص در شرایط که کارمندان به‌صورت دورکار فعالیت می‌کنند یا در شرایطی که یک دفتر کار فیزیکی وجود ندارد، بسیار کارآمد است، چرا که حضور در یک محیط مشخص لازم نیست و می‌توانند از هرجایی به تماس‌ها پاسخ دهند و با سرشماره سازمان تماس‌های خروجی را برقرار کنند.

همچنین کسب‌وکارهایی که دارای شعب مختلف در سراسر کشور هستند، می‌توانند از یک سرشماره برای تمامی دفاتر خود استفاده کنند. نکسفون دارای دو سرشماره 0219107 برای استان تهران و 094260 برای سایر استان‌ها است.

2.کاهش هزینه‌های ارتباطی سازمان تا 60%

هزینه یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب یک سرویس است و کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها همواره به دنبال راهکاری هستند که بتوانند بدون افت در کیفیت خدمات ارائه شده، هزینه‌های سازمانی را کاهش دهند.

نکسفون پرو مبتنی بر تکنولوژی Hosted PBX، نیاز به سرور و تجهیزات در سازمان را از بین برده است و تمامی امکانات بر بستر اینترنت به کسب‌وکارها ارائه می‌شود. پس در نتیجه به صرف هزینه‌های هنگفت برای خرید این تجهیزات و استخدام نیروی متخصص حاضر در سازمان نیازی نیست، چرا که تلفن سازمانی نکسفون تمامی مسئولیت‌های به‌روزرسانی، نگهداری و پشتیبانی را بر عهده دارد. همچنین تعرفه تماس‌ها در مقایسه با سایر اپراتورها تا 50% ارزان‌تر بوده و تمامی تماس‌های درون شبکه‌ای نکسفون رایگان است.

3.قابلیت گسترش و به‌روزرسانی لحظه‌ای

نکسفون پرو بسیار مقیاس‌پذیر بوده و بدون نیاز به صرف هزینه اضافه می‌توانید در هر زمان تعداد داخلی‌ها را افزایش و کاهش دهید. تمامی تغییرات به‌آسانی و به سرعت از طریق پنل مدیریتی نکسفون امکان‌پذیر است.

همچنین به دلیل عدم وابستگی این سرویس به خطوط تلفن، امکان جابجایی خطوط آسان بوده و مالکیت آن نیز دائمی است. در نتیجه در صورت تغییر مکان شرکت به هرجایی از کشور، به آسانی می‌توانید تلفن ثابت سازمانی خود را به مکان جدید انتقال دهید.

4.امکانات جانبی رایگان

نکسفون پرو به منظور بهبود کیفیت خدمات سازمان‌ها و برطرف نمودن تمامی نیازهای ارتباطی کسب‌وکارها، امکانات جانبی متعددی را نیز به‌صورت رایگان در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. قابلیت تنظیم صف تماس و تلفن گویا (IVR) به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن، تماس‌گیرنده را به واحد مربوطه هدایت کنند. همچنین با استفاده از امکاناتی نظیر چت سازمانی و کنفرانس گروهی، ارتباطات سازمانی به‌صورت یکپارچه انجام می‌گیرد.

یکی دیگر از امکانات نکسفون پرو، فکس آنلاین است که علاوه بر کاهش هزینه‌های خرید تجهیزات و لوازم موردنیاز، امکان ارسال و دریافت فایل‌ها با فرمت‌های مختلف را فراهم آورده است. در نتیجه کارمندان بدون نیاز به دستگاه فکس و حضور در سازمان، می‌توانند داده‌های موردنیاز را ارسال و دریافت کنند.

از دیگر دغدغه‌های مدیران کسب‌وکار، کنترل کیفیت پاسخگویی و عملکرد کارمندان است. نکسفون پرو با قابلیت ضبط و دانلود تماس، دسترسی به ریزمکالمات و گزارش‌گیری، به نظارت و بهبود عملکرد واحدها کمک می‌کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از تلفن ثابت سازمانی نکسفون، لطفا فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید و یا با شماره 021-91077777 تماس حاصل فرمایید.

 

کارآفرین کار دورکاری   اخبار برگزیده
  

رایزنی وزاری خارجه ایران و آذربایجان مسائل دوجانبه و شرایط پسا جنگ قره‌باغ محوروزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بصورت ویدئو کنفرانس آخرین تحولات روابط دو جانبه و شرایط پسا جنگ در منطقه را بررسی کردند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

گزارش قالیباف از راهکارهای چهارگانه نجات اقتصادی + فیلمقالیباف از اقدامات مجلس در خصوص راهکارهای چهارگانۀ اقتصادی گزارشی ارائه کرد.
گسترش رهبر انقلاب کسری بودجه بودجه 

  

درخواست بی‌شرمانه آل سعود از آژانس بین المللی انرژی اتمیایسنا/ عربستان سعودی از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کرد که بازرسی های خود برای کشف ''فعالیت‌های غیرصلح آمیز هسته‌ای'' ایران را افزایش دهد.
مثلث دبی آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  

گفت‌وگوی سخنگوی وزارت خارجه با حامد کرزایسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با «حامد کرزای»، رئیس جمهور سابق افغانستان دیدار و رایزنی کرد .
ایلنا سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت خارجه کرزای 

  

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان، سند راهبردی بین ایران و افغانستان را یکی از اسناد خیلی مهم در روابط دو کشور عنوان و تاکید کرد: گفت‌وگوها میان تهران و کابل درباره سند راهبردی در ابعاد مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته است.
نامه نیوز وزارت خارجه واشنگتن جمهوری اسلامی ایران 

  

«طرح شفافیت آرا» در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس به تصویب رسیدطرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بررسی و تصویب و گزارش آن برای رسیدگی به صحن علنی پارلمان ارسال شده تا در دستورکار پارلمان قرار گیرد.
۵۵ آنلاین رایانه 

  

پایانِ سبز هفته پرنوسان بورسشاخص کل بورس در روز چهارشنبه 10 هزار واحد رشد کرد تا هفته پرنوسان را صعودی به پایان ببرد.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص ایران خودرو 

  

این افراد وام یک میلیونی و بسته معیشتی 100 تومانی دریافت می کنندحامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره جزئیات مشمولان بسته معیشتی 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی، اظهار کرد: مشمولان بسته معیشتی دولت که شغل و درآمد ثابت ندارند مشمول این طرح هستند.
مستقل‌آنلاین وام بودجه دولت 

  

خبر خوب معاون وزیر بهداشت برای بیماران کرونایی + جزئیاتقاسم جان‌بابایی صبح امروز در بازدید از بیمارستان بهشتی کاشان از بستری بیماران به صورت خانوادگی در این بیمارستان ابراز تاسف کرد و اظهار داشت:
مستقل‌آنلاین بیمارستان کاشان وام 

  

امروز مرز مقاومت قیمت پراید سرانجام شکستقیمت پراید پس نزدیک به دو ماه و نیم بار دیگر به زیر 100 میلیون تومان بازگشت.
خودروتک قیمت ماه خودرو 

  

خدا را شکر عادل رفت!«خدا را شکر عادل رفت و فوتبال ایران عمق پیدا کرد. خدا را شکر دیگر کسی به کسی بدوبیراه نمی‌گوید. خدا را شکر همه دارند حرمت هم را نگه می‌دارند!»
مملکت‌آنلاین ایران شکر روزنامه 

  

ریزش عجیب و غریب قیمت خودرو / روند کاهشی ادامه داردروند کاهش قیمت خودرو در چند هفته اخیر به گونه ای شده است که اکنون می توان با قاطعیت گفت در یک موج ریزش قیمت خودرو قرار گرفته ایم. موج ریزشی که به نظر می رسد فعلا قصد فروکش کردن ندارد.
خودروتک خودرو بازار خودرو تولید 

  

برخی آمریکایی‌ها نگران احتمال کمک سیاسی پوتین به ترامپ جهت بقا در قدرت هستند. به هر حال نباید فراموش کرد که هنگام ایجاد یک بحران داخلی، این مقامات خارجی هستند که نقش تعیین‌کننده پیدا می‌کنند.
نامه نیوز دموکرات فضای مجازی ولادیمیر پوتین 

  

اتخاذ رویکرد درست آمریکا در قبال برجام برای بهبود شرایط پرتنش فعلیوزیر امور خارجه فرانسه اتخاذ رویکرد درست از سوی آمریکا در قبال برجام را در بهبود شرایط پرتنش فعلی مناسب دانست.
ایلنا فرانسه 

  

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور/ بررسی طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص مهار کووید 19 در کمیسیون بهداشتسخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت .
ایلنا تولید درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  اخبار داغ
  

همکاری ایران و روسیه در ساخت واکسن کروناسخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران گفت: ایران با طرف روسی در مورد واکسن کرونا همکاری می کند.
برنا ایران ایران و روسیه وزارت بهداشت 

  

تاکید حریرچی بر وجود نداشتن داروی قطعی برای کرونا در حال حاضرمعاون کل وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر ما هیچ دارویی اعم از داروهای شیمیایی، سنتی و گیاهی نداریم که درمان قطعی کرونا باشد و کلیه داروها سیکل کمکی دارند.
اقتصادنیوز درمان آموزش دارو 

  

هشدار تازه؛ لباس‌های تاناکورا عامل انتقال کرونا هستند!عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: لباس‌های تاناکورایی عامل بسیار مهمی برای انتقال ویروس کرونا و حتی دیگر بیماری‌های عفونی هستند.
رویداد۲۴ تاناکورا ویروس ماسک 

  

بیش از 28 هزار ترکیه ای در یک روز کرونا گرفتندفخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه گفت آزمایش کرونایی 28351 نفر در شبانه روز گذشته مثبت شده است که 6814 مورد از آنان دارای علایم بیماری اند و بدین ترتیب آمار کل بیماران کرونایی به 467730 مورد افزایش یافت.
۵۵ آنلاین ترکیه 

  

هشدار | ماندگاری کرونا در هوا و روی سطوحبعد از ماه‌ها درگیری مردم جهان با کرونا، موضوع زنده ماندن ویروس کرونا روی سطوح و علت آن همچنان با اختلاف نظر در میان دانشمندان دنبال می‌شود.
۵۵ آنلاین ویروس ماه 

  

باید به یاد آوریم که در جنگ با ویروس کرونا هستیم نه جنگ با یکدیگررئیس‌جمهوری منتخب آمریکا همزمان با افزایش شمار مبتلایان ویروس کرونا خواستار اتحاد مردم آمریکا و همیاری برای مقابله با ویروس کرونا شد.
اعتماد جنگ ویروس کنگره آمریکا 

  

موج جدید کرونا در ژاپن و کره جنوبیطیف وسیعی از محصولات از جمله غذاهای دریایی، دام و طیور شناسایی شده که آلوده به ویروس کرونا است این عفونت ها از مواد غذایی با زنجیره سرد و حتی از ظروف آلوده به انسان منتقل شده است.
۵۵ آنلاین درمان ژاپن وزارت بهداشت 

  

قیمت خودرو 19 درصد ارزان شد + قیمت بازارریزش قیمت خودرو در آبان، مطابق پیش‌بینی‌ها روند نزولی خود را تا پایان ماه حفظ کرد. عامل نزول قیمت‌ها نیز کاهش ریسک‌های اقتصادی و تورم انتظاری بود.
شما‌نیوز قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

کنترل پاندمی کرونا با کیت‌های تشخیص سریع به گزارش خبرگزاری مهر، سید علیرضا ناجی، با اشاره به اینکه به طور کلی تست‌های اختصاصی شناسایی ویروس کووید 19 به سه دسته تقسیم می‌شوند اظهار کرد: شناسایی مستقیم ویروس با روش‌های مولکولی بر ژنوم ویروس که اصطلاحاً با نام آزمایش pcr شناخته می‌شود یکی از رایج‌ترین روش‌های تشخیص کروناست. وی، شناسایی آنتی‌ژن‌های مربوط به ویروس کرونا و تست آنتی‌بادی‌ها را برای بررسی واکنش بدن به ویروس را…
مهر ویروس ژن فناوری 

  

فراخوان وزارت کشور درباره انتخابات در شرایط کروناروابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور با توجه به برگزاری چهار انتخابات مهم در خرداد 1400، در فراخوانی از دانشگاهیان، فعالان سیاسی، حزبی و رسانه ای دعوت کرد تا دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را در ارتباط با تمهیدات حقوقی و اجرایی برگزاری انتخابات 1400 در شرایط شیوع ویروس کرونا ارائه کنند...
انصاف‌نیوز وزارت کشور روابط عمومی مجلس شورای اسلامی 

  

پایان سبز بازار بورس در هفته اول آذرماهشاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (5 آذر ماه) به عدد یک میلیون و 367 هزار واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته حدود 1.6 درصد رشد داشت.
رویداد۲۴ ایران خودرو خودرو شاخص 

  

وزارت کشور، با توجه به برگزاری چهار انتخابات مهم در خرداد 1400، در فراخوانی از دانشگاهیان، فعالان سیاسی، حزبی و رسانه ای دعوت کرد تا دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را در ارتباط با تمهیدات حقوقی و اجرایی برگزاری انتخابات 1400 در شرایط شیوع ویروس کرونا ارائه کنند.
صراط وزارت کشور مجلس شورای اسلامی حوزه 

  

ایسنا/قزوین معاون کل وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر در اکثر استان‌ها 35 درصد فوتی‌ها را کرونا تشکیل می‌دهد، در بسیاری از استان‌ها اولین عامل مرگ‌ومیر کرونا است که بسیار دردناک است، 70 درصد فوتی‌ها را افراد بالای 60 سال تشکیل می‌دهند.
نامه نیوز مرگ وزارت بهداشت بهنوش بختیاری