ایلنا   |  اقتصادی  |  

دستگاه بسته بندى شکلات

همان طور که میدانید شکلات جزء یکی از جذاب ترین، خوشمزه ترین و مهم ترین خوراکی های پرطرفدار در سراسر جهان به شمار می رود و همچنین این محصول از لحاظ خرید و فروش جزئی و کلی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

دستگاه بسته بندى شکلات

همان طور که میدانید شکلات جزء یکی از جذاب ترین، خوشمزه ترین و مهم ترین خوراکی های پرطرفدار در سراسر جهان به شمار می رود و همچنین این محصول از لحاظ خرید و فروش جزئی و کلی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

به طور کلی صاحبان کارخانه های مختلف و متنوع شکلات سازی برای بسته بندی، نگهداری، محافظت و همچنین زیبا نشان دادن محصول خود از بهترین دستگاه بسته بندی شکلات استفاده می کنند.

در ادامه این مقاله مطالبی مهم و کاربردی در رابطه با تحلیل و بررسی دستگاه بسته بندی شکلات، دستگاه بسته بندی پودری، دستگاه تفت آجیل و دستگاه بسته بندی خرما خدمت شما به طور کامل بیان خواهیم کرد و همچنین به سراغ معرفی شرکت حرفه ای و توانمند صنعت کاران متحد نیز خواهیم رفت.

از دستگاه بسته بندی شکلات انواع مختلف و متنوعی در بازار موجود است که هر کدام از این دستگاه ها طراحی مخصوص به خود را دارند و به طور کلی این تجهیزات می توانند تمامی شکلات ها را به شکلی خاص و متفاوت بسته بندی کنند.

اولین نوع از دستگاه های بسته بندی گز و شکلات که خدمت شما معرفی خواهیم کرد دستگاه بسته بندی پرکاربرد پیلوپک است و طریقه کارکرد این دستگاه به این شکل است که دو طرف شکلات ها به طور محکم و شیک بسته بندی می شوند.

دستگاه بسته بندی وکیوم جزء یکی دیگر از دستگاه بسته بندی شکلات به شمار می رود؛ از مزایا و ویژگی های این دستگاه اینگونه می توان بیان کرد که کیفیت شکلات ها به طور کامل حفظ می شوند زیرا هوای داخل محصول به طور کامل خارج می شود و همین عامل باعث می شود که محصولات دچار مشکلات فاسد شدن و خرابی نیز نشوند.

سومین دستگاهی که مورد تحلیل و بررسی قرار خواهیم داد دستگاه بسته بندی دوسرپیچ است؛ در رابطه با ویژگی ها و خصوصیات این دستگاه مجهز و پیشرفته اینگونه می توان بیان کرد که این دستگاه می تواند تعداد سی هزار شکلات را در طول یک روز تولید و بسته بندی کند.

به طور کلی در رابطه با موضوع دستگاه بسته بندی شکلات به این موارد توجه کنید که اگر شکلات ها بسته بندی درست و مناسبی داشته باشند به هیچ وجه با گرد و غبار برخوردی نخواهند داشت و همین عامل باعث می شود که طعم و رنگ محصول دچار تغییر و تحول نشود.

یکی دیگر از مزایای بسته بندی درست و مناسب شکلات این است که میکروب ها و آلودگی های مختلف و متنوع با محصول مورد نظر برخوردی نخواهند داشت و وجود همین عامل باعث می شود که مشتریان بیشتری برای خرید این محصولات اقدام کنند.

قیمت و نرخ دستگاه ها و تجهیزات بسته بندی شکلات به عوامل مختلفی بستگی دارد که میتوان به مواردی مثل قدرت، امکانات و تکنولوژی دستگاه، سرعت و دقت نیز اشاره کرد.

نکاتی در مورد دستگاه بسته بندی پودری

در این بخش علاوه بر موضوع اصلی دستگاه بسته بندی شکلات راجع به دستگاه بسته بندی پودری نیز صحبت خواهیم کرد؛ به طور کلی این مدل دستگاه طرح های مختلف و متنوعی دارد و همچنین مخصوص بسته بندی انواع مواد پودری مثل ادویه ها، آرد و پودر شست و شو است.

عملکرد اصلی این دستگاه اتومات به این شکل است که تمامی ادویه ها و پودر های شیمیایی و دارویی را به وسیله سلفون و با بهترین کیفیت و کمترین خطا بسته بندی می کند.

این دستگاه ضد ضربه دارای سیستم PLC و صفحه HMI است و وجود همین تجهیزات پیشرفته در درون سیستم باعث می شود که محصول از لحاظ ایمنی و کنترل در سطح بسیار بالایی قرار گیرد و همچنین به این نکته توجه داشته باشید که بدنه و شاسی دستگاه بسته بندی پودری از جنس الکترواستاتیک و آهن مقاوم و محکم است.

توضیحاتی در مورد دستگاه بسته بندی خرما

یکی از مواردی که در رابطه با محصول خرما بسیار مورد اهمیت است موضوع بسته بندی بهداشتی این محصول است و حتما به این نکته توجه داشته باشید که کارکرد دستگاه بسته بندی خرما باید به شکلی باشد که عملیات بسته بندی به بهترین شکل ممکن انجام شود تا این محصول در حین فرآیند حمل و نقل دچار مشکل خرابی و فاسد شدن نیز نشود.

بسته بندی خرما به سه شکل انجام می شود که میتوان به مواردی مثل بسته بندی اولیه کالا، بسته بندی محصول برای عمده فروشی و بسته بندی خرما برای پروژه های صادراتی نیز اشاره کرد.

دستگاه بسته بندی خرما

معرفی و بررسی دستگاه تفت آجیل

در رابطه با معرفی و بررسی دستگاه تفت آجیل اینگونه می توان بیان کرد که کارکرد اصلی این دستگاه خشک کردن خوراکی هایی مثل بادام زمینی، فندق، پسته، تخمه و بادام هندی است.

عملکرد دستگاه تفت آجیل به این شکل است که از سیستم گرمایش الکتریکی استفاده می کند و همین عامل باعث می شود که آجیل ها به طور کامل خشک، برشته و شور شوند.

از ویژگی های خوب این دستگاه می توان به کم مصرف بودن و ضد زنگ بودن این کالا اشاره کرد و همچنین به این نکته مهم توجه داشته باشید که فرآیند تفت دادن و نمک زدن در این دستگاه بدون وجود روغن یا چربی صورت می گیرد.

دستگاه تفت آجیل

دستگاه تفت آجیل دارای قسمت های مختلف و متنوعی است که می توان به مواردی مثل مخزن خشک کن، بالابر حلزونی، مخزن تفت، بدنه دو جداره، سیستم دوار مخازن و بالابر Z نیز اشاره کرد.

از ویژگی های دستگاه تفت آجیل می توان به وجود دور معکوس نیز اشاره کرد که با استفاده از این ویژگی میتوان آجیل ها را تخلیه کرد و همچنین به این مورد توجه داشته باشید که حرارت و گرمای غیر مستقیم این دستگاه تا میزان 300 درجه قابل تنظیم و کنترل است.

در نهایت با توجه به مطالب مهم و کلیدی که در مورد معرفی، تحلیل و بررسی دستگاه بسته بندی شکلات، دستگاه بسته بندی پودری، دستگاه تفت آجیل و دستگاه بسته بندی خرما خدمت شما به طور کامل بیان کردیم؛ شما می توانید با مراجعه به مجموعه و شرکت محبوب و مشهور صنعت کاران متحد دستگاه مخصوص مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی تهیه کنید.

حمل و نقل میکروب تولید   اخبار برگزیده
  

پناهیان: روحانی خائن است/ چه کسی حاضر است او را محاکمه کند؟یک از تئوریسین های نیروهای انقلاب گفت: به زودی جشن پایان دولت روحانی را خواهیم گرفت، دولتی که من هنوز یک سؤال دارم و آن اینکه آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟ اگر می دانست خائن است.
نامه نیوز حسن روحانی استقلال مشاور 

  

رشد 2300 واحدی بورس تهران/ سرخپوشی خودرویی ها در روز سبز بورسدر شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس سبزپوش شد و با رشد 2300 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 360 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران سرمایه 

  

احتمال تعطیلی دو هفته‌ای کشوروزیر بهداشت در نامه‌ای به مقام معظم رهبری درخواست تعطیلی دو هفته‌ای کشور را داده بود و دیروز ایشان از رئیس‌جمهور خواستند این موضوع در ستاد ملی کرونا بررسی شود. حالا این ستاد اعلام کرده که پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای امروز بررسی می‌شود.
فردا درمان تهران رئیس جمهور 

  

امکان توقف اعمال اصل 85 بر طرح حمایت از حقوق کاربران وجود دارد/ همکاری در حوزه اینترنت را در تفاهنامه ایران و چین ندیدم/ منشاء طرح حمایت از کاربران، خارج از مجلس استسخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی بیرون از مجلس پخت و پز شده است، به خاطر همین ما اصرار داشتیم که حداقل اصل هشتاد و پنجی نشود و به مجلس بیاید در کمیسیون‌های اصلی و فرعی رسیدگی شود.
ایلنا اصل 44 مخابرات خبرنگار 

  

هیچ دستگاه گیرنده اینترنت ماهواره‌ای وارد کشور نشده است/ دستگاه‌های حاکمیتی زمینه ورود رسمی تجهیزات را فراهم کنندرئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی گفت: هنوز دستگاه گیرنده اینترنت ماهواره به صورت رسمی یا غیر رسمی وارد کشور نشده و حتی شهرهای پیشرو ارتباطی منطقه مانند دبی نیز این دستگاه را وارد نکرده‌اند.
ایلنا اینترنت ماهواره ایران 

  

چرا فروش فوق العاده خودروسازان برگزار نمی شود؟خودروسازان اکنون تنها اجازه دارند طرح‌های پیش فروش را اجرا کنند و اجازه اجرایی شدن طرح‌های فروش فوق العاده را ندارند.
خودروتک خودروسازان تراشه خودرو 

  

آیا رییسی می تواند تغییری در زندگی مردم ایجاد کند؟آیا دولت رییسی واقعا می تواند تغییری در زندگی مردم ایجاد کند؟ دلاوری گفت: احساس ناامیدی مردم، از عوامل کاهش مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری 1400 بوده است.
مستقل‌آنلاین دولت انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

اسناد هسته ای توسط اسرائیل به سرقت رفتروحانی سرقت اسناد هسته ای کشور بدست اسرائیل را تایید کرد. رئیس جمهوری: صهیونیست ها و ارتجاع عرب بوی کباب به دماغشان رسید؛ دی 96 اولین علامت را به آنها داد که می‌شود برجام را به هم ریخت؛ اسنادی که حالا دروغ و راست اسرائیلی ها آمدند و بردند و منتشر کردند برای بر هم زدن برجام.
مستقل‌آنلاین هسته ای سرقت 

  

آمریکا و انگلیس نباید از پاسخ سخت ایران در امان باشدحسین شریعتمداری در کیهان نوشت:بعد از حمله پهپادی به نفتکش اسرائیلی «مرسر استریت» وابسته به شرکت صهیونیستی «‌زودیاک»، مقامات رژیم صهیونیستی ضمن نسبت دادن این حمله به ایران(که هیچ قرینه‌ای برای آن وجود ندارد) با سرو صدای زیاد و جنجال رسانه‌ای از واکنش متقابل سخن گفته‌اند! تا آنجا که شبکه 11 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرده اسرائیل چراغ سبز ایالات متحده و انگلیس را برای انجام عمل...
۵۵ آنلاین تلویزیون موشک انگلیس 

  

ستاد ملی کرونا درباره تعطیلی دوهفته‌ای تصمیم بگیردجوان آنلاین/ در پی نامه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص موج سهمگین و پنجم کرونا و پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای برای کاهش چرخش ویروس و بار بیمارستان‌ها، رهبر معظم انقلاب اسلامی از رئیس‌جمهور خواستند این موضوع در ستاد ملی کرونا بررسی شود و هر اقدامی که لازم است انجام گیرد.
مثلث درمان رئیس جمهور آموزش 

  

تصمیم مهم فیفا برای استقلال، پرسپولیس و سپاهانآکادمی استقلال، پرسپولیس و سپاهان زیر ذره‌بین فیفا/ کمک فیفا به آکادمی سه باشگاه؟
خانه فوتبال فیفا باشگاه استقلال استقلال 

  

علت توقف فروش فوق العاده خودرو با قیمت قطعی مشخص شدیک ماهی می شود که طرح فروش فوق العاده خودرو از سوی سایپا و ایران خودرو اعلام نشده و طرح های اعلامی اخیر به پیش فروش خودرو اختصاص داشته است. اکنون علت این توقف فروش فوق العاده از سوی دبیر انجمن خودروسازان اعلام شد.
خودروتک ایران خودرو خودرو خودروسازان 

  

استان خوزستان در نتیجه انتصاب‌های شما به تابلوی بحران‌های کشور تبدیل شده استنماینده اهواز گفت: علت اینکه در هفته پایانی کار دولت دوازدهم این سوال را مطرح می‌کنم این است که یک پیام جدی به دولت آینده و وزرای آینده بدهیم که ما نمایندگان در کار نظارت اغماض نخواهیم کرد.
ایلنا استیضاح اهواز کار 

  

فرانسه: تعویق مذاکرات امکان احیای برجام را به خطر می‌اندازدسخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران به خاطر به تعویق افتادن آغاز دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته ای انتقاد کرد.
فردا فرانسه ایران ایران و آمریکا 

  

ورود مجلس به ماجرای اعترضات اخیر در چند شهرسخنگوی نشست فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جهت بررسی مسائل اجتماعی و اعتراضات اخیر و گرانی‌ها، این فراکسیون خواستار جلسه اختصاصی به صورت علنی یا غیرعلنی در صحن برای بررسی این موضوع شدند.
مثلث وزارت بهداشت رئیس جمهور دولت 

  اخبار داغ
  

کرونای دلتا با آنفولانزا شباهت بسیار زیادی داردقدرت سرایت‌پذیری بیشتر ویروس کرونا دلتا و علائم مشابه آنفلوآنزا درمان و تشخیص را سخت کرده است.
برنا ویروس درمان 

  

قیمت سکه امامی امروز سه شنبه 1400/05/12| قیمت سکه امامی ثابت ماندقیمت سکه امامی در بازار امروز نسبت به روز قبل ثبات را تجربه کرد . روز گذشته قیمت سکه امامی با قیمت 11,210,000 (یازده میلیون و دویست و ده هزار) تومان بسته شد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

رونق معاملات دلار در روز تنفیذ رئیسی + قیمت دلارآنطور که فعالان بازار ارز می‌گویند در روز تنفیذ حکم رئیس دولت سیزدهم، معامله‌گران در بازار با سه تردید بزرگ مواجه بودند که رفتار معاملاتی آنان را تحت تاثیر قرار داد.
نامه نیوز دلار قیمت ارز 

  

پرستار اهوازی حین زایمان بر اثر عوارض‌کرونا جان باختیک پرستار شاغل در بیمارستان مهر اهواز بعد از زایمان بر اثر عوارض ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
ایلنا پرستار زایمان خبرنگار 

  

قبل و بعد از واکسن کرونا کدام مواد غذایی را بیشتر بخوریم؟تغذیه یکی از موارد مهم قبل و بعد از واکسیناسیون علیه کروناست که باید آن را مورد توجه قرار داد و پرسید قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا چه مواد غذایی را مصرف کنیم؟.
نامه نیوز وزارت بهداشت دولت مواد غذایی 

  

درگذشتگان کرونایی چطور کفن پیچ می‌شوند/ گزارش هولناک + تصاویرتصاویری از اوضاع اسفبار کرونایی در بیمارستان های مشهد منتشر شده است.
گسترش بیمارستان مشهد رسانه 

  

قیمت دلار ارمزو 12مرداد 1400 چقدر شد؟قیمت دلار آمریکا در آخرین ساعات معاملات روز گذشته روی 25 هزار و 480 تومان قرار گرفت.
فردا قیمت دلار دلار آمریکا 

  

بزرگان بورس شاخص را بالا کشیدند +اینفونمادهای فارس، میدکو، شستا، ومعادن، وامید، پارس، کچاد، فملی، اخابر، کگل، وصندوق، تاپیکو وشپنا نمادهای بزرگ بازار بودند که بیشترین تاثیر را در رشد شاخص کل داشتند.
اقتصادنیوز شاخص 

  

قیمت سکه نیم‌ سکه ربع‌ سکه امروز سه شنبه 1400/05/12| نیم سکه ارزان شدقیمت سکه امامی در بازار امروز نسبت به روز قبل ثبات را تجربه کرد . روز گذشته قیمت سکه امامی با قیمت 11,210,000 (یازده میلیون و دویست و ده هزار) تومان بسته شد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

خرافات کرونایی همچنان می تازد!«ماسک که فایده ندارد ویروس کرونا آنقدر کوچک است که از لابه لای ماسک هم عبور می‌کند.»، «ببین من خودم زیاد رعایت نکرده‌ام تا حالا و مبتلا هم نشده‌ام. اصلاً آدم زیادی حساس باشد و فکر کند و رعایت کند حتماً مبتلا می‌شود. کمتر فکر کنی کمترهم می‌گیری.»
گسترش ماسک ویروس سلامت 

  

اتفاق عجیب در بورس کالاشرکت بورس کالا به دلیل نوسان مثبت 50 درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به افشای اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شد.
گسترش بورس کالا قیمت سهام 

  

نظر نهایی رییسی درباره بورس + فیلمامروز 12 مرداد 1400 مراسم تنفیذ ریاست جمهوری برگزار شد و ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور چهار سال آینده بر صندلی قوه مجریه تکیه خواهد زد. وی در این مراسم گفت: ثبات بازار سرمایه و بورس از مسائل مهم دولت است.
گسترش ریاست جمهوری رئیس جمهور دولت 

  

انتقال «ذوب» از فرابورس به بورس به زودی نهایی می‌شودفرایند انتقال نماد ذوب از فرابورس به بورس در حال انجام است و به زودی مراحل آن نهایی می‌شود.
ایلنا روابط عمومی واردات ویروس