ندیمی: کاندیدها به جای شعار برنامه عملی ارائه کنند

یک نماینده سابق مجلس گفت:کشور در شرایط خاصی است، امکانات و منابع محدود است؛ افزایش شعارهای بدون پشتوانه؛ شعارزدگی مردم را در پی دارد.

ندیمی: کاندیدها به جای شعار برنامه عملی ارائه کنند

ایرج ندیمی در ارتباط با ضرورت پرهیز از شعارزدگی کاندیدهای انتخابات پیش‌رو اظهار کرد: اساسا در رابطه با موضوع انتخاب نماینده شاخص‌هایی را باید در نظر گرفت. نماینده از نظر توانایی و قابلیت باید در اندازه‌ای باشد که به آرمان‌ها و ضروریات جامعه توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی ادامه داد: در زمان انتخاب کاندیداها باید به شناخت آن‌ها از امور سیاسی، اجتماعی و اقتصادی توجه کرد. نماینده باید دارای درک مسئله، ارائه راه حل و کاریزمای پیگیری امور باشد.  

این فعال سیاسی تصریح کرد: از دیگر مسائلی که هم نمایندگان فعلی و هم کاندیداها باید در نظر بگیرند داشتن برنامه عملی برای حل مشکلات است. مردم باید به جای توجه به شعارها به برنامه‌های مطرح شده توجه  و با این شاخص کاندیدها را ارزیابی کنند.

وی در ادامه گفت: کشور در شرایط خاصی است، امکانات و منابع محدود است؛ افزایش شعارهای بدون پشتوانه؛ شعارزدگی مردم را در پی دارد. معنای شعارزدگی آن است که مردم به هر شعاری بی توجه و بی انگیزه می شوند. کاندیداها برای کسب رای شعارهایی مطرح می‌کنند که باعث افزایش مطالبات مردم می‌شود؛ در زمان عمل توانایی اجرای شعارها را ندارند و در نتیجه مردم با این اشتباه  نسبت به کل نظام و مسئولین بد بین می شوند.

ندیمی سپس خاطرنشان کرد: ضرورت پاکدستی در همه امور و مبارز با مفاسد از راه زبانی و ارجاع به اخلاقیات فرهنگی امکان‌پذیر نیست. نمی‌شود کشور را اینگونه اداره کرد. کاندیداها باید بدانند که به روش‌های عملی و به صورت پیشگرانه می‌توانند با فساد مبارزه کنند. در این میان هم فراموش نشود که با نام مبارزه با مفاسد، آبروی کسی برده نشود.

وی در پایان نیز گفت: کشور در شرایطی است که مسائل محلی از راه برطرف شدن مسائل ملی حل می‌شود. به طور مثال اشتغال حل نمی شود مگر آنکه تورم و رکود در حد ملی برطرف شود. بنابراین مردم باید به کاندیدایی رای دهند که به جای مسائل قومی و قبیله‌ای به موضوعات ملی بیاندیشد.

 

منبع: ایسنا

ایرج ندیمی تورم شاخص   اخبار برگزیده
  

ادعای پمپئو درباره پیشنهاد کمک آمریکا به ایران برای مقابله با «کرونا»وزیر خارجه آمریکا طی سخنانی بی‌اساس مدعی شد که این کشور برای مقابله با شیوع ویروس «کرونا» به ایران پیشنهاد کمک داده است.
ایلنا مایک پمپئو ایران ویروس 

  

تصویر اثرگذار دو پرستار زن در مرز قرنطینه و عادی در کاشاندر روزهای سخت مبارزه با کرونا تصویر این دو پرستار در صف اول مبارزه با بیماری حسابی وایرال شده است. ملاقات دو دوست در مرز بین محیط قرنطینه و محیط عادی بیمارستانی در کاشان
۵۵ آنلاین پرستار کاشان 

  

دست زدن به نازل بنزین ممنوع شدشرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران طی اطلاعیه‌‌ای اعلام کرد: تمامی عملیات اختصاصی در جایگاه‌های CNG توسط اپراتورها انجام می‌شود و سرنشینان خودرو با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در راستای پیشگیری از کرونا ویروس، حق دست زدن به نازل را ندارند.
خودروتک بنزین خودرو ویروس 

  

کلید زنگ متصل به پایه صندلی‌ای که رهبر انقلاب روز گذشته برای پزشکان و پرستاران پیام تشکر داده بودند، مورد توجه و البته هجمه جدید رسانه‌های ضدانقلاب قرار گرفت.
نامه نیوز فضای مجازی رهبر انقلاب خواننده 

  

هفته سختی در پیش است؛ پیک اصلی کرونا در روزهای آتی/ کاهش ساعت کاری ادارات/ کنترل ترددها بجای قرنطینه/ مرخصی زندانیان با شرایط خاص/ تعطیلی مدارس و دانشگاه‌هااقتصادنیوز؛ سعید نمکی وزیر بهداشت در پایان پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ضمن توضیح درباره شرایط کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا، به تشریح تصمیمات این نشست پرداخت.
اقتصادنیوز درمان ساعت کار دورکاری 

  

اطلاعیه سازمان لیگ فوتبال برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونامرکز پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران اطلاعیه‌ای را در ارتباط با وظایف بخش‌های مختلف فوتبال برای مقابله با ویروس کرونا صادر کرد.
مملکت‌آنلاین لیگ برتر فوتبال بازی 

  

روسیه دوست است یا خیانتکار؟ / گزارش دیلی صباح درباره سیاست های جدید مسکوروسیه از سال 1971 تا کنون در بندر طرطوس سوریه پایگاه دریایی در اختیار دارد و به تازگی به نوسازی و تجهیز آن مبادرت کرده است. روسیه در غرب سوریه نیز پایگاه هوایی حمیمیم را در اختیار دارد. بزرگترین دستاور جنگ داخلی سوریه دسترسی پیدا کردن روسیه به آب های گرم مدیترانه است.
مثلث روسیه ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا 

  

اگر می خواهید خودرو بخرید، الان بخرید (دلیل)آنچه مشخص است در آغازین روزهای هر سال همراه با تعیین میزان ارزش افزوده، بیمه، هزینه شماره‌گذاری و مالیات خودرو، قیمت‌ها به‌طور طبیعی در شرکت‌های خودروساز افزایش می‌یابد.
خودروتک خودرو خودروسازان بیمه 

  

آیا پنیر سیستم ایمنی را تقویت می کند؟پنیر موتزارلا سدیم و کالری کمتری نسبت به اکثر پنیر ها دارد. همچنین حاوی پروبیوتیک است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.
مستقل‌آنلاین سیستم ایمنی پوکی استخوان وزن 

  

بهترین روش برای پیشگیری کروناشستن مداوم دست‌ها برای مقابله با ویروس کرونا موضوعی مهم است و برای انجام این کار باید 12 مرحله را طی کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس کار ایتالیا