چهار زن ایرانی آمریکایی پیروز در برابر حزب ترامپ

سایت کدوم در گزارشی نوشت: در انتخابات روز گذشته آمریکا بیش از صد بانوی آمریکایی با پیروزی در انتخابات مختلف فدرال ایالتی و محلی و فرمانداری استانداری توانستند شکست سنگینی را بر حزب دونالد ترامپ رئیس جمهور جمهوری خواه آمریکا تحمیل کنند...

چهار زن ایرانی آمریکایی پیروز در برابر حزب ترامپ

سایت کدوم در گزارشی نوشت: در انتخابات روز گذشته آمریکا بیش از صد بانوی آمریکایی با پیروزی در انتخابات مختلف فدرال ایالتی و محلی و فرمانداری استانداری توانستند شکست سنگینی را بر حزب دونالد ترامپ رئیس جمهور جمهوری خواه آمریکا تحمیل کنند. تعداد زنان اکنون در دو مجلس آمریکا حداقل 117 نفر می باشد که 10 درصد نسبت به انتخابات گذشته رشد کرده است. حتی در ایالتی جمهوریخواهمانندتگزاس به واسطه تعداد زیاد مهاجر خارجی و تعداد رای بالای اقلیتهای اسپانیایی و سیاه پوست دموکرات ها توانستند 12 کرسی ایالتی را از جمهوری‌خواهان پس بگیرند.

انا اسکمانی

در ایالت فلوریدا برای اولین بار یک دختر جوان ایرانی آمریکایی به نام انا اسکمانی توانست با شکست رقیب (سفید پوست) جمهوری خواه خود کرسی منطقه 47 مجلس ایالتی فلوریدا را از آن خود کند. خانم اسکمانی از جمله نامزدهای انتخابی مورد حمایت باراک اوباما بود. با اینکه خانواده‌ انا مهاجر ایرانی الاصل از طبقه متوسط می‌باشد وی توانسته با پشتکار به موفقیتهای سیاسی تحصیلی تجاری برسد.

آنا مناهمی کاپلان

در ایالت نیویورک در انتخابات سنای ایالتی خانم ایرانی آمریکایی به نام آنا مناهمی کاپلان توانست با شکست رقیب جمهوری خواه خود به سنای ایالتی نیویورک راه پیدا کرده و جزئی از پیروزی دموکرات ها در مجلس ایالتی نیویورک باشد. خانم مناهمی کاپلان از جمله نامزدهای انتخابی مورد حمایت باراک اوباما بود

زهرا (شیخ الاسلام) کرینشک

در ایالت جورجیای آمریکا خانم ایرانی الاصل به نام زهرا (شیخ الاسلام) کرینشک دادستان سابق و عضو سابق ارتش آمریکا توانست با پیروزی خود بر رقیب جمهوری خواه خود کرسی منطقه 48 سنای ایالتی را از آن خود کند. خانم کرینشک از جمله نامزدهای انتخابی مورد حمایت باراک اوباما بود. با اینکه خانواده‌ زهرا مهاجر ایرانی الاصل از طبقه متوسط می‌باشد وی توانسته با پشتکار به موفقیتهای سیاسی تحصیلی تجاری برسد.

سم همدانی

در ایالت کارولینای شمالی نیز بانوی جوان ایرانی به نام سم همدانی توانست کرسی قضاوت خود در منطقه بخشداری Wake County District Court را تمدید کند. خانم همدانی در گذشته در دفتر آقای بایدن معاون سابق ریاست جمهوری آمریکا فعالیت داشته است.

نیکی معتضدی

در شهر Lake Forest ایالت کالیفرنیا بانوی جوان ایرانی آمریکایی به نام نیکی معتضدی که فقط سه سال در آن منطقه زندگی می‌کند و تاکنون سابقه فعالیت سیاسی نداشته است با شکست رقیب خود توانست کرسی منطقه دو شهرداری را از آن خود کند. این در حالیست که چند هفته قبل از انتخابات رقیب خانم معتضدی با انتشار عکس های نیمه برهنه و دروغ پراکنی تبلیغاتی سعی در تخریب وی کردند.

الکساندرا اکازیو کورتز

جالب اینجاست که بانوان حزب دموکرات آمریکا توانستند در بسیاری از حوزه‌ها رکورد شکنی کنند. برای مثال در حوزه 14 نیویورک خانم جوان 29 ساله ای به نام الکساندرا اکازیو کورتز که مادرش نظافتچی بود و اصلیت پورتوریکویی دارد توانست برای اولین بار در تاریخ آمریکا به عنوان جوانترین نماینده مجلس آمریکا به مجلس راه پیدا کند علی رغم اینکه رقیب جمهوری خواه میلیون‌ها دلار در انتخابات سرمایه گذاری کرد. خانم کورتز به تحصیلات و بیمه بهداشت رایگان برای همه مردم معتقد است. الهام بخش عقاید سوسیالیستی و برابری اجتمأعی و سیاست انتخاباتی خانم کورتز سناتور معروف امریکای آقای برنی سندرز میباشد.

الحان عمر (چپ) و رشیده طلایب

همچنین در این انتخابات برای اولین بار در تاریخ آمریکا دو بانوی مسلمان به مجلس آمریکا راه پیدا کردند یکی از منطقه 13 ایالت میشیگان خانم رشیده طلایب با اصلیت فلسطینی امریکایی و دیگری از ایالت مینه سوتا خانمی به نام الحان عمر با اصلیت سمالیایی امریکایی که حجاب هم بر سر می کند.

اولین بانوان نماینده مجلس آمریکا با اصالت سرخپوستی

همچنین برای اولین بار دو بانوی با اصالت سرخپوستی به مجلس نمایندگان آمریکا راه پیدا کردند یکی از ایالت نیومکزیکو و دیگری از ایالت کانزاس که این هم یک رکورد شکنی محسوب می شود.

استاندار جدید ایالت میشیگان

در انتخابات بسیار مهم استانداری آمریکا نیز دموکرات‌ها توانستند با یاری بانوان 7 استانداری را از جمهوریخواهان پس بگیرند از جمله جمله چهار استانداری که نصیب بانوان دموکرات شد در ایالت‌های میشیگان، نیو مکزیکو، مین و کانزاس.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/UL0yZ برچسب هاانتخابات آمریکا ترامپ زنان زنان ایرانی

زنان برنی سندرز دونالد ترامپ   اخبار برگزیده
  

یک ستاره اروپایی دیگر در راه پیوستن به حریف پرسپولیسباشگاه السد قصد دارد بازیکن سابق منچستر سیتی را به خدمت بگیرد.
ایلنا ستاره پرسپولیس منچستر 

  

تکلیف قیمت تحویل خودروهای ثبت نامی روشن شددر حالی که برخی از خریداران خودروهای داخلی به برخی شرایط تحویل خودرو از جمله افزایش قیمت‌های اخیر مقابل وزارت صنعت اعتراض داشتند، وزیر صمت اعلام کرد: خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش‌فروش شده‌اند، مشمول افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شوند.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

قیمت خودرو «3 نرخی» شد!سه نرخی شدن قیمت خودرو با اجرایی شدن پیش فروش های جدید نشان می‌دهد که وعده تنظیم بازار و کاهش قیمت خودرو صرفا بهانه‌ای از سوی مدیران خودروسازان و وزارت صمت برای افزایش قیمت محصولات بوده است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

قیمت خودرو/ قیمت بازار و کارخانه تمام خودروهای داخلی (دوشنبه 24 دی 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز دوشنبه 24 دی ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

استقبال جالب استقلالی‌ها از مربی جدیدشان دریافت 3 MB ویدئومهر: مارتین فورکل مربی جدید استقلال تهران سابقه بازی در تیم ملی جوانان آلمان را در کارنامه دارد ضمن آنکه در دوران مربی گری به عنوان بدنساز در تیم ملی جوانان ویتنام هم به فعالیت پرداخته است. فورکل متولد 31 تیر ماه 1358 متولد منطقه کوبورگ آلمان غربی یکی از شهر های ایالت باواریا است . وی در طول دورانی که به بازی می پرداخت به عنوان مدافع راست چندان بازیکن شاخصی نبود.…
مهر بازی استقلال تهران 

  

سولسشر: یونایتد همیشه باید به دنبال پیروزی باشداوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی 1-0 مقابل تاتنهام در ومبلی، تاکید کرد که تیمش در هر دیدار باید برای پیروزی به میدان برود.
ورزش۳ بازی تاتنهام ورزش 

  

بازار در شوک اعلام قیمت جدید خودروهاگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از انتظار بازار برای عرضه خودرو دارد به اعتقاد فعالان بازار خودرو اگر عرضه خودرو همچنان قطره چکانی باشد رشد قیمت ها ادامه خواهد داشت.
خودروتک بازار خودرو خودرو خودروسازان 

  

خودرو چطور گران شد؟18 اردیبهشت ماه سال جاری بود که دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده، خروج این کشور از توافق برجام را اعلام کرد. از همان روز بخش عظیمی از اقتصاد و صنعت کشور با تنش روانی شدیدی نسبت به این اتفاق روبه‌رو شد.
خودروتک واردات خودرو خودرو خودروسازان 

  

حمله سازمان حمایت به خودروسازانعباس تابش با اشاره به مصوبات جدید ستاد تنظیم بازار در دو بخش خودروهای پرتیراژ مشمول قیمت گذاری شورای رقابت و همچنین خودروهای خارج از شمول این قیمت گذاری اظهاراشت: در بخش خودروهای پرتیراژ مشمول قیمت گذاری شورای رقابت با توجه به شرایط جدید، خودروسازها مکلف به افزایش تولید بر اساس برنامه ارائه شده و مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند.
خودروتک خودروسازان تنظیم بازار ایران خودرو 

  

واکنش بازار به افزایش قیمت محصولات ایران خودروگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از واکنش منفی بازار نسبت به افزایش قیمت محصولات ایران خودرو دارد.
خودروتک افزایش قیمت قیمت ایران خودرو 

  اخبار داغ
  

زینک ارزان هنوز در بازار توزیع نشده استرئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران با اشاره به طرح قیمت زینک در بازار گفت: زینکی که اکنون پیش‌خرید می‌شود هنوز در بازار توزیع نشده و معمولا پس از اختصاص ارز حدود سه ماه زمان لازم است تا زینک‌ها به بازار تزریق شوند.
ایبنا تهران قیمت تعاونی 

  

پزشکان از پرداخت مالیات مستثنی نیستند/مبارزه با فرار مالیاتی هیچ استثنائی نداردعضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر موافقت اکثریت اعضای کمیسیون با الزام پزشکان به نصب کارت خوان در مطب و پرداخت 10 درصد از دستمزدشان بابت مالیات،گفت: پزشکان از پرداخت مالیات مستثنی نیستند و باید متناسب با درآمدهای خود مالیات دهند.
فارس مالیات 

  

انتقاد عضو جامعه روحانیت مبارز از تخریب تیم دیپلماسی/ احتمال موافقت آمریکا با تمدید معافیت‌های نفتی برای 5 کشور/ حواشی جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظاماحتمال جنگ هسته‌ای از سوی اسرائیل، انتقاد عضو جامعه روحانیت مبارز از تخریب تیم دیپلماسی، احتمال موافقت آمریکا با تمدید معافیت‌های نفتی برای 5 کشور، حواشی جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، بررسی الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون پالرمو در مجمع تشخیص، حضور بطحائی و غلامی در کمیسیون آموزش، بررسی آخرین تحولات بازار سرمایه در کمیسیون اقتصادی مجلس، حضور اردکانیان و حجتی در کمیسیو...
ایلنا جامعه روحانیت مبارز سازمان تامین اجتماعی خصوصی سازی 

  

اکثر معاونت های ناجا در بحث مبارزه با مواد مخدر حضور فعال داشته اندفرمانده کل ناجا گفت: بجز معاونت مبارزه با مواد مخدر، اکثر معاونت های ناجا در بحث مبارزه با مواد حضوری فعال داشته اند.
موج‌نیوز قاچاق مواد مخدر مواد مخدر درمان 

  

زردپوشان توانستند فاصله خود با بایرن مونیخ را حفظ کنند.
نود دورتموند بایرن مونیخ بایرن 

  

امروز در بازار ارز و سکه چه گذشت؟ شنبه 29 دیاقتصادنیوز: بازار طلا و ارز تهران در نخستین روز این هفته به‌رغم ریزش شدید اولیه در زمان بازگشایی، در ادامه روز روی مدار صعودی حرکت کرد و قیمت‌ها باز هم افزایش یافتند. سکه در آستانه 4 میلیونی شدن قرار گرفت و طلای آب‌شده از میانه کانال 1.5 میلیونی عبور کرد و به سطوح بالاتر دست یافت. دلار نیز در نیمه بالای کانال 11 هزار تومانی واقع شد.
خودروتک بازار طلا و ارز بازار تهران ارز 

  

جبران کم آبی در گرو استحصال آب های نامتعارف استکاشان - ایرنا - پدر علم کویرشناسی ایران، وضعیت آب در کشور را بسیار بحرانی دانست و گفت: برای جبران این کم آبی باید مانند سایر کشورها به دنبال آب های غیرمتعارف از جمله فاضلاب خانگی و پساب صنعتی باشیم.
ایرنا درخت پدر انتقال آب 

  

صرف ثبت شرکت موجب پرداخت تسهیلات و ارز نمی‌شوددادستان تهران گفت: صرف ثبت شرکت موجب پرداخت تسهیلات، وام و ارز نخواهد بود بنابراین دستگاه‌های دولتی برای پرداخت تسهیلات توانایی، اعتبارسنجی مالی و صلاحیت شرکت را مورد بررسی قرار دهند.
ایلنا وام قوه قضاییه دارو 

  

ارزیابی مشاور سیاسی رئیس جمهوری از نشست ضد ایرانی لهستانحمید ابوطالبی با انتشار رشته توئیت هایی به بررسی اهداف نشست ضد ایرانی در لهستان پرداخت.
فارس مشاور لهستان حمید ابوطالبی 

  

صراط: وقوع حوادث، اجتناب ناپذیر است اما می توان با برنامه ریزی صحیح، افزایش ضریب ایمنی و بهره گیری از ابزار هشداردهنده و تکنولوژی روز دنیا، اثرات منفی خسارات را تا حدود بسیاری کاهش داد. به گزارش نبض بازار ، دکتر غلامرضا سلیمانی که در جمع مدیران و اعضای انجمن ارزیابان خسارت، سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: پوشش ریسک و ایجاد امنیت و اعتماد، دو ماموریت اصلی صنعت بیمه به شمار می…
صراط بیمه بیمه مرکزی سرمایه