تسنیم   |  ورزشی  |  

کاراته وان چین| پورشیب فینالیست شد

نماینده وزن 84- کیلوگرم کاراته ایران با برتری مقابل رقبای خود به دیدار نهایی مسابقات کاراته وان چین راه یافت.

کاراته وان چین| پورشیب فینالیست شد

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، روز دوم از مسابقات لیگ جهانی کاراته وان سری A امروز(شنبه) در شانگ‌های چین پیگیری شد و نماینده کشورمان به رقابت با رقبای خود پرداختند.

در وزن 84- کیلوگرم، ذبیح‌الله پورشیب پس از استراحت در دور نخست، در اولین گام به مصاف "چیو هان سین" از چین رفت و به برتری 6 بر صفر دست یافت. او در مرحله سوم با نتیجه یک بر صفر از سد "ریکیتو شیمادا" از ژاپن گذشت.

کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان در مرحله چهارم به مصاف "محمد احمد رامادان" از مصر رفت و پس از تساوی 3-3 با هانتی به برتری دست یافت. پورشیب برای راهیابی به دیدار نیمه‌نهایی نیز با نتیجه 3 بر صفر از سد "جینچیائو چن" از چین گذشت. نماینده شایسته کشورمان در دیدار نیمه‌نهایی نیز پس از تساوی یک-یک مقابل "الکساندر الیف" از روسیه با هانتی به برتری دست یافت تا به دیدار نهایی صعود کند.

پورشیب در دیدار نهایی به مصاف "ایگور چیخماروف" از قزاقستان خواهد رفت.

در همین وزن مهدی سلطانی در گام نسخت با نتیجه 4 بر 2 از سد " میشل بابوس" از لهستان گذشت. او در دور دوم نیز نیز مقابل نماینده بوسنی 6 بر یک پیروز شد. سلطانی در مرحله سوم نیز 2 بر صفر مقابل "دیوپ سالی" از فرانسه پیروز شد. کاپیتان سابق تیم ملی کاراته در دور چهارم پس از تساوی صفر صفرمقابل  "جرجیوس تزانوس" از یونان با رای داوران شکست خورد تا با توجه به عدم حضور حریفش در دیدار نهایی از ادامه مسابقات باز بماند.

درر این وزن علی نجفی، علی اکبر دستجانی، محمدرضا گیلان‌پور و نوید عبدالملکی نیز حضور داشتند که مقابل رقبای خود مغلوب شدند و تنها دستجانی با توجه به فینالیست شدن حریفش به جدول شانس مجدد راه یافت.

در وزن 61- کیلوگرم بانوان نیز مبینا یوسفی، ملیکا احمدی، آتوسا رضایی‌جو و فخری سادات موچانی به رقابت با رقبای خود پرداختند.

آتوسا رضایی  و مبینا یوسفی در گام نخست با نتایج مشایه یک بر صفر مغلوب نمایندگان ژاپن شدند و موچانی نیز مقابل کاراته‌کا بلژیک شکست خورد. هر سه این کاراته کاها با توجه به شکست رقبای خود از حضور در جدول شانس مجدد بازماندند.

ملیکا احدی در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر از سد نماینده استرالیا گذشت. او در دوم پس از تساوی صفر-صفر مقابل "یونا تاکادا" از ژاپن با رای داوران به برتری دست یافت. احدی در دور سوم نیز با نتیجه 5 بر صفر از سد "جوانا اوربان" از آمریکا گذشت، اما در دور چهارم با نتیجه 8 بر یک مغلوب "ژائو یان ین" از چین شد. با حذف کاراته کا چینی احدی نیز از دور مسابقات حذف شد.

کاراته وان چین| شیرصفت به دیدار رده‌بندی راه یافت/ تلاش مهدی‌زاده در جدول شانس مجدد

انتهای پیام/

کاراته چین وزن   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک