ریزش سنگین قیمت شاسی بلند کرمان موتور | سقوط 95 میلیونی در یک روز؛ لیست قیمت بازار و کارخانه | کرمان موتور از فروش یکپارچه کنار کشید

خودروی کی‌ام‌سی K7 که به عنوان شاسی بلند غول پیکر کرمان موتور شناخته می شود امروز 95 میلیون کاهش یافته است

ریزش سنگین قیمت شاسی بلند کرمان موتور | سقوط 95 میلیونی در یک روز؛ لیست قیمت بازار و کارخانه | کرمان موتور از فروش یکپارچه کنار کشید

کرمان موتور | کرمان موتور نمایندگی | کرمان موتور هیوندای | کرمان موتور k7 ریزش سنگین قیمت شاسی بلند کرمان موتور | سقوط 95 میلیونی در یک روز؛ لیست قیمت بازار و کارخانه | کرمان موتور از فروش یکپارچه کنار کشید کدخبر: 45057 ارسال به دیگران پرینت 3 خرداد 1402 10:55

خودروی کی‌ام‌سی K7 که به عنوان شاسی بلند غول پیکر کرمان موتور شناخته می شود امروز 95 میلیون کاهش یافته است

پایگاه خبری خانه فوتبال:

کرمان موتور یکی از خودروسازان و وارد کنندگان مهم کشور است.کرمان موتور در شهر بم قرار دارد.کرمان موتور با مونتاژ هیوندای آغاز به کار کرد.کرمان موتور به دلیل تحریم ها نتوانست با کره ای ها ادامه بدهد.کرمان موتور هم اکنون با ثبت برند تجاری کی ام سی اقدام به مونتاژ خودروهای چینی می کند.

سقوط قیمت شاسی بلند غول پیکر کرمان موتور

خودروی کی‌ام‌سی K7 که به عنوان شاسی بلند غول پیکر کرمان موتور شناخته می شود امروز 95 میلیون کاهش یافته است

قیمت روز خودروهای کرمان موتور

نام خودرو قیمت بازار (تومان) قیمت کارخانه (تومان) تغییر قیمت بازار جک J4 860,000,000 785,000,000 ‎-25,000,000‌ جک S3 1,200,000,000 955,000,000 ‎-40,000,000‌ جک S5 1,675,000,000 1,545,000,000 ‎-45,000,000‌ کی‌ام‌سی T8 1,760,000,000 1,650,000,000 ‎-30,000,000‌ کی‌ام‌سی J7 1,890,000,000 1,750,000,000 ‎-50,000,000‌ کی‌ام‌سی K7 2,130,000,000 1,850,000,000 ‎-95,000,000‌

منبع: اقتصادآنلاین

حراج بزرگ فروش قسطی کرمان موتور با اقساط 12 ماهه

کرمان موتور امروز 30 اردیبهشت طرح فروش اقساطی پیکاپ T8 را آغاز و این خودرو را در قالب اقساط 12 ماهه‌ به متقاضیان واگذار کند.

قیمت کارخانه پیکاپ T8، یک میلیارد و 650 میلیون تومان است. اما قیمت ‌پیکاپ T8 در بازار آزاد حدود دو میلیارد تومان است. به عبارتی اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد پیکاپ حدود 350 میلیون تومان است.

آنگونه که این خودروساز اعلام کرده متقاضیان باید ‌مبلغ یک میلیارد تومان از قیمت این خودرو را نقدا پرداخت کنند. مابقی مبلغ اعلام شده باید در قالب یک فقره چک 780 میلیون تومانی در وجه شرکت کرمان موتور صادر شود و خریداران این مبلغ را ظرف مدت 12 ماه پرداخت کنند.

مدت زمان تحویل این خودرو به خریداران 90 روز کاری بعد از نهایی شدن ثبت نام است و آنگونه که اعلام شده سند خودرو تا زمان اتمام اقساط در رهن شرکت کرمان موتور می‌ماند.

متقاضیان خرید این خودرو می‌توانند از امروز به سایت کرمان موتور مراجعه و در این طرح ثبت نام کنند.

مهلت ثبت نام در این طرح از 30 اردیبهشت تا 13 خرداد ادامه دارد. این خودروساز قصد دارد که خودروهای خود را در رنگ‌های سفید، مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری تولید و به متقاضیان واگذار کند.

کرمان موتور در بخش نامه فروش T8 تاکید کرده این خودروها دارای بیمه بدنه است و هزینه بیمه روی اقساط از مشتران دریافت می‌شود.این خودروساز درباره مالیات‌های دریافتی از متقاضیان، هزینه بیمه شخص ثالث اعلام کرد هزینه ها را بر اساس 1402 محاسبه کرده و چنانچه تغییری در آنها داده شود مابقی از متقاضیان دریافت خواهد شد./ تجارت‌نیوز

گروکشی کرمان موتور از شورای رقابت

شرکت کرمان موتور درباره قیمت‌های اعلامی شورای رقابت و حذف خودروهایش از چرخه تولید اطلاعیه‌ای صادر کرد. با توجه به فاصله قیمت‌ اعلامی شورای رقابت با هزینه‌های ادعایی این شرکت، احتمالاً چهار محصول پرطرفدار این مونتاژکار خودروهای چینی، از چرخه تولید و بازار حذف شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت کرمان موتور اطلاعیه‌ای را در مورد شرایط فروش محصولاتش و قیمت‌گذاری خودروهای مونتاژی منتشر کرده است. گویی قیمت‌گذاری اخیر شورای اخیر برای چهار محصول J4، S3، S7 و k7 به مذاق این شرکت خوش نیامده و آن‌ها قصد حذف این چهار محصول را از سبد تولید خود دارند.

این شرکت اعلام کرده است که «بر اساس مطالب منتشرشده در رسانه‌ها، شورای رقابت در جلسه مورخ 16 اردیبهشت 1402، برای چهار مدل از محصولات سواری این شرکت قیمت‌هایی را تعیین کرده است که مبنای محاسباتی آ‌ن‌ها با واقعیت‌های امروز کشور مغایرت کامل دارد.

یکی از مهم‌ترین مغایرت‌ها بر اساس اعلام صریح اعضای شورا در جلسه روز شنبه 23 اردیبهشت 1402، اعمال نرخ ارز 28 هزار و 500 تومانی برای محاسبه قیمت‌ها بوده که اصولاً بیش از چهار ماه است بر اساس سیاست‌های بانک مرکزی، این نرخ ارز برای واردات خودروسازان اعمال نمی‌شود و شرکت‌های خودروسازی باید ارز واردات قطعات منفصله خودرو را از بازار متشکل ارزی با نرخ مابین 40 هزار تا 45 هزار تومان تأمین کنند.

همچنین پس از تاریخ اعلام نرخ‌های مذکور در رسانه‌ها به نقل از شورای رقابت، این شرکت هیچ‌گونه اعلام فروش و یا ثبت‌نامی برای این چهار مدل خودرو نداشته است و تصور ایجادشده مبنی بر فروش محصولات شرکت کرمان موتور براساس قیمت اختیاری یا هر قیمت دیگری کاملاً خلاف واقع است.».

احتمال توقف تولید 4 خودروی کرمان موتور

این شرکت همچنین تأکید کرده است که «در صورت ادامه اصرار شورای رقابت بر قیمت‌های اعلامی که بر مبنای مفروضات اشتباه است، این چهار محصول از چرخه تولید شرکت کرمان موتور حذف خواهند شد؛ زیرا براساس منطق اقتصادی، تولید و فروش با زیان امکان‌پذیر نیست.

دستورالعمل شورای رقابت صرفاً برای خودروهای سواری بوده و وانت و خودروهای تجاری دیگر را شامل نمی‌شود. لذا فروش خودروهای تجاری و وانت در اختیار شرکت‌های خودروساز است.».

حال به نظر می‌رسد شرکت‌های خودروسازی با این سبک گروکشی و تهدید به توقف تولید و عرضه محصولات خود، قصد دارند کارکرد شورای رقابت را رسماً زیر سوال ببرند و بدین طریق قیمت‌های خود را به بازار تحمیل کنند.

البته ادعای این شرکت‌ها مبنی بر استفاده از ارز 40 هزار تا 45 هزار تومانی قابل بررسی است و در صورتی که شورای رقابت با ارز 28 هزار و 500 تومانی به محاسبه قیمت‌ها پرداخته، بدیهی است که تولید خودروهای مونتاژی زیان‌ده شود و خودروسازان توان ادامه تولید را از دست دهند.

عکس لورفته از تفریحات جنجالی فرهاد مجیدی در امارات | آقا فرهاد باز داماد شده ؟ | عکس همسر اول و دوم فرهاد مجیدی آنچه دیگران می خوانند ریزش سنگین قیمت شاسی بلند کرمان موتور | سقوط 95 میلیونی در یک روز؛ لیست قیمت بازار و کارخانه | کرمان موتور از فروش یکپارچه کنار کشید پرداخت تسهیلات شگفت‌انگیز به حقوق بازنشستگان | افزایش دوباره حقوق بازنشستگان برای 6 ماهه دوم سال مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو‌ آغاز شد | قیمت خودروها در این طرح به چه رقمی تغییر کرد؟ هواشناسی ایران 1402/03/03| پیش‌بینی باران 5 روزه در برخی مناطق| دما در نیمه جنوبی کشور افزایش می‌یابد واریز یارانه معیشتی 900 هزار تومانی در این تاریخ | این افراد به غیر از یارانه نقدی یارانه معیشتی هم دریافت می کنند

ویژه :

کرمان موتور کرمان موتور در طرح یکپارچه کرمان موتور j7 کرمان موتور k7 کرمان موتور فروش اقساطی کرمان موتور kmc کرمان موتور قیمت کرمان موتور نمایندگی کرمان موتور شیراز ریزش سنگین قیمت شاسی بلند کرمان موتور | سقوط 95 میلیونی در یک رو لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

قیمت خودرو خودروسازان   اخبار برگزیده
  

اصل بدهی واردات گاز از ترکمنستان را تسویه کردیموزیر نفت گفت: تمام بخش اصلی بدهی‌مان بابت واردات گاز که در دوره‌ها و دولت‌های قبل اتفاق افتاده بود را این دولت تسویه کرد.
ایلنا واردات واردات گاز گاز 

  

واکنش سازمان ملل به بازگشایی سفارت ایران در عربستانسخنگوی دبیرکل سازمان ملل از بازگشایی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی استقبال کرد و آن را برای منطقه مفید خواند.
فردا سازمان ملل سازمان همکاری اسلامی ایران 

  

حضور آمریکا و انگلیس در عراق اختلالاتی روی روابط ما با عراقی‌ها ایجاد می‌کند‌/ قدرتمندی ایران به غربی‌ها ثابت کرد که نمی‌توانند در منطقه تاثیرگذار باشندیک عضو کمیسیون انرژی گفت: ما باید با دقت بیشتری در عرصه جهانی حرکت کنیم و از این شرایطی که به وجود آمده است، استفاده کنیم. مطمئنا این روی اقتصاد، تولید نفت و بهبود معیشت در جامعه ما تاثیرگذار خواهد بود.
ایلنا مجلس شورای اسلامی اوکراین تایوان 

  

شرط عجیبی که نکونام را دوباره از استقلال دور کردابتدا باید رضایت آقای ایکس را بگیری شرط باورنکردنی برای حضور نکو در استقلال!
خانه فوتبال ایران خودرو ایران روزنامه ایران 

  

ظریف: انتخاب کردیم آنان را که در پی کاستن از خسارات بودند را «سازشکار» و حتی «خائن» بنامیموزیر امور خارجه پیشین کشورمان با انتشار یادداشتی علت و چرایی استفاده خود از عبارت «خودمان انتخاب کردیم» که چندسال قبل از سوی او مطرح شد و مورد انتقادات فراوان قرار گرفت را تشریح کرد.
مثلث محمدجواد ظریف اینستاگرام ایران 

  

محسن رضایی: نیازمند اجرای طرح‌های دراز مدت در زمینه آب هستیممعاون اقتصادی رئیس جمهور تنش آبی را یکی از مشکلات کشور و بالتبع استان سمنان دانست و گفت: نیازمند اجرای طرح‌های دراز مدت در زمینه آب هستیم.
فردا محسن رضایی رئیس جمهور ایران 

  

نقش سازنده ‎ایران در عرصه بین‌المللی به نفع چندجانبه‌گرایی افزایش خواهد یافتسخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد:نقش سازنده ‎ایران در عرصه بین‌المللی به نفع چندجانبه گرائی افزایش خواهد یافت.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران وزارت خارجه 

  

ائتلاف‌های جدید منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در حال شکل‌گیری است/ عربستان، امارات و قطر جزو متقاضیان اقدام اشتراکیفرمانده نیروی دریایی ارتش از شکل‌گیری ائتلاف‌های جدید منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خبر داد و گفت: ائتلاف مشترک نیروی دریایی ایران با کشورهای منطقه از جمله عربستان و امارات به زودی شکل می‌گیرد.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران رزمایش 

  

بمب خبری در فوتبال ایران/ بیرانوند با رونالدو هم‌تیمی می‌شود؟علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی و پرسپولیس مورد توجه دو باشگاه عربستانی قرار گرفته است.
خانه فوتبال تیم ملی فوتبال ایران فوتبال ایران 

  

مکاتبه مالیاتی دولت با شورای نگهبان و مجمع تشخیصوزیر اقتصاد گفت: با شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام برای به ثمر رسیدن لایحه مالیات بر سوداگری مکاتبه کردیم و امیدواریم که هرچه زودتر این قوانین به نتیجه برسد.
ایلنا دولت شورای نگهبان بازار کار 

  

دربی؛آخرین حضور ساپینتو در استقلال|تمدید فقط با قهرمانیبازی آخر ریکاردو روی نیمکت استقلال! شاید ... با قرارداد یا بدون قرارداد، ساپینتو پنج شنبه می رود
خانه فوتبال دربی ایران خودرو خودرو 

  

رئیس قوه قضائیه دستور داد؛ دستگاه‌های اطلاعاتی عناصر ضدانقلاب را شناسایی و معرفی کنندرئیس قوه قضائیه گفت: امروز در برخی از این ناهنجاری‌ها، دست دشمن برای ضربه زدن به نظام آشکار است؛ بر همین اساس دستگاه‌های اطلاعاتی ما باید این جریانات سازمان‌یافته را که با عناصر ضدانقلاب مرتبط هستند، شناسایی و معرفی کنند.
مثلث قوه قضاییه اینستاگرام تورم 

  

خبر خوش به خریداران خودرو | قیمت خودروهای داخلی اعلام شدامروز هشتم خرداد ماه 1402، قیمت خودرو طبق معمول روزهای گذشته به روند نزولی خود ادامه داد. با این حال تعداد محدودی از محصولات اندکی افزایش قیمت را تجربه کردند.
مثلث بهاره رهنما خودرو بازار خودرو 

  اخبار داغ
  

آخرین وضعیت کرونا در کشور/ 15 بیمار جدید بستری شدندمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آخرین وضعیت کرونا در کشور را تشریح کرد.
ایلنا روابط عمومی وزارت بهداشت 

  

ریزش غافلگیرکننده و یک میلیونی قیمت سکه|ریزش شدید طلاسکه 27 میلیون شد|ریزش یک میلیونی قیمت سکه ظرف یک روز
خانه فوتبال هواشناسی وام مسکن وام 

  

تداوم روند کاهش قیمت دلاروضعیت بازار ارز نشان می‌دهد که در ساعات گذشته روند قیمت‌ها مانند روزهای گذشته نزولی بوده است و هر دلار امروز به 49 هزار و 100 تومان رسید.
گسترش قیمت دلار دلار آمریکا 

  

اقتصادنیوز: قیمت دلار مبادله ای امروز افت محدودی را تجربه کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

مدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای به سازمان بورس از زیان 21 هزار میلیارد تومانی این گروه خودروسازی خبر داد.
اقتصادنیوز ایران خودرو ایران خودرو 

  

بر اساس تصمیم اخیر شرکت بهمن موتور، وانت کارا تک کابین 2000cc و وانت دو کابین 2000cc با روش بورس کالا در 23خرداد ماه فروخته می‌شود.
اقتصادنیوز بورس کالا ماه 

  

هفته آینده، دور جدید فروش وانت کارا دربورس کالابهمن موتور وانت کارا را در 23 خرداد ماه به فروش می‌رساند. بر اساس تصمیم اخیر این شرکت، وانت کارا تک کابین 2000cc و وانت دو کابین 2000cc با روش بورس کالا فروخته می‌شود.
مملکت‌آنلاین بورس کالا ماه تولید 

  

جزئیات عرضه کشنده امپاور و کامیون فورس در بورس کالاکشنده امپاور BD500 و فورس 6 تن روز یکشنبه 28 خرداد با قیمت پایه 4 میلیارد و 230 میلیون تومان و یک میلیارد و 437 میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.
برنا بورس کالا قیمت 

  

عشقی: مانعی در ورود خودرو به بورس کالا وجود نداردرییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه بازار از منظر بنیادی با هیچ مشکلی روبرو نیست، گفت: عرضه خودرو در بورس کالا به شرکت‌ها بستگی دارد و هیچ مانعی برای عرضه شرکت‌ها وجود ندارد.
فردا خودرو درآمد سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

قیمت خودرو روبه کاهش است | سرگیجه در بازار خودرواخبار خوش سیاسی امروز که کاهش نرخ دلار را به همراه داشت موجب شد تا قیمت خودرو هم در بازار شکل کاهشی به خود گیرد و با این شرایط شاهد افت قیمت در میان سایپایی‌ها و پرطرفدارهای ایران خودرو بودیم.
شما‌نیوز قیمت ایران خودرو خودرو 

  

افت شدید قیمت سکه و طلا در بازار / سکه وارد کانال 27 میلیونی شدهر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت 27 میلیون و 897 هزار تومان به فروش رسید.
برنا قیمت سکه و طلا بهار 

  

سکه در آخرین روز هفته ارزان شد | قیمت سکه در کانال 28 میلیونیقیمت سکه در پایان هفته سوم خرداد نسبت به روز روز گذشته کاهش یافت و وارد کانال 28 میلیون تومان شد.
فردا خودرو قیمت بهار