ایلنا   |  ورزشی  |  

تولد دوباره استقلال زیر بارش باران نقره ای/ به جمع مدعیان خوش آمدید!

استقلال با یک نمایش دلپذیر موفق شد سپیدرود را شکست دهد و ورود خود به جمع مدعیان را جشن بگیرد.

تولد دوباره استقلال زیر بارش باران نقره ای/ به جمع مدعیان خوش آمدید!

استقلال با یک نمایش دلپذیر موفق شد سپیدرود را شکست دهد و ورود خود به جمع مدعیان را جشن بگیرد.

به گزارش ایلنا، شهر باران های نقره ای میزبان جدال عجیبی بود. سپیدرودی هایی که خود را به ورزشگاه بیرون از شهر رسانده بودند. عده ای به چتر پناه برده بودند و دسته ای دیگر بدون اعتنا به باران سیل آسا، ارتش سرخ گیلان را تشویق می کردند. آبی ها هم حضور داشتند. آنها به امید پیروزی مجدد تیمشان مقابل نماینده شهرشان، بیش از حد مجاز به ورزشگاه سرازیر شده بودند و خیلی هایشان با اعتراض ورزشگاه را ترک کردند و اجازه ورود به آنها داده نشد.

نتیجه نهایی چیزی از آب درآمد که خوشبین ترین استقلالی و بدبین ترین سپیدرودی هم فکرش را نمی کرد. آبی ها با کاپیتانی وریا با انگیزه تر از هر زمانی بودند و در اردوی تیم میزبان، شور و هیجانی دیده نمی شد. 5-0. یک نتیجه دور از انتظار که یک نفر هم آن را پیش بینی نکرده بود. سپیدرودی که دل خیلی از هوادارانش را خالی کرد و استقلالی که امید را به هوادارانش هدیه داد.

گفتنی درباره سپیدرود و دست خالی علی کریمی زیاد است اما پس از مدتها کمی از آبی های پایتخت بگوییم. تیمی که مدتها بود نمی شد با اطمینان تمجیدش کرد؛ چرا که پر از ایراد بود و کمیتش می لنگید اما تیم کنونی پیرمرد آلمانی همانی شده که فصل پیش بود. همان تیم بی رحم که به یک گل و دو گل راضی نمی شود. همان تیمی که پلن های رسیدنش به تور دروازه حریف از تعداد انگشتان یک دست تجاوز می کند. استقلالی که نمی شود دوستش نداشت.

چرخشی، فعلا در روزهای خوش:

شب قبل از بازی مشخص شد که دروازه استقلال بازهم دستخوش تغییر می شود. این بار حسینی به گل رفت و توانست سرانجام در این فصل کلین شیت کند. دو سیو مناسب به کمک تیر دروازه، گلر 26 ساله را در وضعیت روحی خوبی قرار داد. رحمتی هم معترض نبود. فعلا سیستم جنجالی چرخشی، مشکل ساز نبوده است. استقلال حالا با 9 کلین شیت سردمدار لیگ از این حیث است. آنها فقط از پرسپولیس بیشتر گل دریافت کرده اند.

زوج همگون در خط دفاعی:

بعد از چند زوج متفاوت، گویی بالاخره پیرمرد آلمانی به زوج مورد علاقه اش در قلب خط دفاعی رسیده است. مصدومیت پژمان منتظری این فرصت را به زوج چشمی دانشگر داد تا در کنار هم اخت پیدا کنند و با روحیات هم آشنا شوند. حالا استقلال در 4 بازی اخیر گلی دریافت نکرده است. هر دو نفر در حمله ها خطرساز هستند و با استفاده از قوای جوانی شان در کورس ها کم نمی آورند. دانشگر کم کم با جو یک تیم پرهوادار کنار آمده و چشمی هم فشارهای چند وقت اخیر را به فراموشی سپرده است. در سمت چپ خد دفاعی زکی پور هم‌آرامش خاطر پیدا کرده و در سمت راست وریا به کمک فرشاد محمدی مهر تاثیرگذار هستند ودر هر بازی باید منتظر یک پاس گل از آنها بود.

فرماندهان جدید خط میانی:

نقطه عطف استقلال بدون تردید دو هافبک میانی آنها هستند. رفتن امید ابراهیمی و سرور جپاروف خیلی برای آبی ها گران تمام شد. آنها دو مهره تاثیرگذار خود را از دست دادند و هفته ها طول کشید که این پست، بار دیگر برای آنها به نقطه قوت تبدیل شود. علی کریمی چند هفته ای می شود که با مصدومیت خداحافظی کرده است. او توپ لو نمی دهد. قدرت بازیخوانی اش فوق العاده است. کمتر می توان او را در حالتی که دید که سرش پایین باشد. دریبل های ریزی که می زند؛ یاد بوسکتس را زنده می کند. کریمی به موقع با شوت های خود دروازه حریفان را هم تهدید می کند و اگر دست امین جوادی مقدم نبود؛ شاید الان نام او هم در صف گلزنان دیده می شد.

اما نفر کناری. پلن شگفت انگیز شفر، روی دیگری از فرشید باقری را به همگان نشان داد. وظایف در میانه میدان تقسیم شد. کریمی وظایف تدافعی را به عهده گرفت و کمربند وسط زمین را به دست گرفت. باقری هم این اجازه را پیدا کرد تا برای تمام توپ های سوم به سمت محوطه جریمه حریف حمله کند. همان کاری که جواد نکونام درش تبحر داشت و در فوتبال اروپا، فرانک لمپارد استاد انجام دادنش بود. دو بازی و سه گل! یک آمار معرکه و شگفت انگیز از بازیکنی که حالا بهترین گلزن تیمش است. فرشید در کنار حفظ توپ بالا و چرخش بازی فوق العاده اش و بازی تک ضربی که به نمایش می گذارد یک گلزن قهار هم هست.

سیری ناپذیرها:

مدتها بود چنین استقلالی را ندیده بودیم و اتفاقا سوال هواداران آبی هم از سرمربی تیمشان این بود که چرا دیگر آن استقلال سیری ناپذیر در زمین حضور ندارد. چرا این تیم بعد از زدن یک گل عقب می نشیند و میلی برای زدن گل های بیشتر ندارد. هنوز هم دلیل این اتفاق به صورت کامل مشخص نشده اما آبی ها در دو بازی اخیر دوباره همانی شده اند که فصل پیش بودند. بی رحم. سریع و خشن. تیمی که عاشق زدن گل های بیشتر است. این تیم را نمی شود دوست نداشت.

نزدیکی درون و بیرون زمین:

به تعویض های استقلال توجه کنید. تبریزی آمد و اگر بدشانس نبود می توانست حداقل یک گل به ثمر برساند. رضا آذری وارد میدان شد و اولین گل این فصل خود را به ثمر رساند. الهیار هم علی رغم زمان کوتاهی که به میدان رفت جان تازه ای به فاز هجومی تیم داد. در سوی مقابل سید حسین حسینی و جابر انصاری هم در این بازی از ابتدا به ترکیب اضافه شدند. جابر با انگیزه فراوانش هم گل زد و هم پایه گذار چند موقعیت بود. حسینی هم کلین شیت کرد و وظیفه اش را به نحو احسن انجام داد. نیمکت استقلال حالا به ترکیب اصلی نزدیک شده و آنها می توانند در روند بازی تغییر ایجاد کنند و مثمر ثمر باشند. بی تردید این بهترین اتفاق برای کادر فنی هر تیمی است. آنها در صوتر گره خوردن بازی می توانند روی نبوغ نفرات نیمکت نشین حساب باز کنندو با آنها به حریف ضربه نهایی را وارد کنند.

عادت شیرین:

سه برد پیاپی برای اولین بار در لیگ امسال. 4 بازی بدون گل خورده. تعداد گل هایی که هفته به هفته بیشتر می شود. آبی ها در حال عادت کردن هستند. مانند فصل قبل. تیمی که مدام می برد و به سختی دروازه اش باز می شود. تیمی که در هیاهوی جنگ میان سه تیم بالای جدول، کم کم خودش را به صدر نزدیک کرده و باید در نیم فصل دوم آنها را هم وارد بازی قهرمانی کرد.

استقلال پایتخت فوتبال اروپا   اخبار برگزیده
  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

کسانی که بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) دریافت نکردند چه کار باید انجام دهند و چه زمانی پرداخت نقدی جاماندگان بسته حمایتی انجام خواهد شد؟ افراد و خانواده هایی که مشمول بسته حمایتی دولت نشدند چکار کنند؟ فارس: حدود یک میلیون نفر از جاماندگان بسته حمایتی دولت هستند که از فردا تا 29 بهمن … نوشته کسانی که مشمول بسته حمایتی ( سبد کالا ) نشدند چه کنند؟ اولین بار در پورتال جامع ایران بان...
ایران بانو سبد کالا دولت کار 

  

چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمانچاقی بعد از ازدواج : چرا بعد از ازدواج چاق میشویم ؟ دلیل چاقی زوج های عاشق چیست ؟ در اینجا با مقاله ای درباره ازدواج و همسرداری ، علل چاقی پس از عروسی در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.     دلایل افزایش وزن ناگهانی ، چاقی بعد از ازدواج     … نوشته چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمان اولین بار در پورتال جامع ایران بانو پدیدار شد.
ایران بانو چاقی ازدواج ورزش 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

نرم افزار Waze برای پلیس دردسرساز شداداره‌ی پلیس نیویورک از گوگل درخواست کرد نمایش اطلاعات مکانی مربوط‌به ایستگاه‌های بازرسی DWI را در برنامه‌ی ویز حذف کند؛ زیرا باعث سوءاستفاده‌ی قانون‌شکنان می‌شود.
خودروتک پلیس استرالیا نیویورک 

  

مستندات آنفلوانزای خوکی در کشور/ ادعای یک مورد فوتی به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اظهارات همایون هاشمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مبنی بر وجود مواردی از آنفلوانزای خوکی در کشور، مدیران وزارت بهداشت این موضوع را تکذیب کردند. اما، این پایان ماجرا نبود، زیرا به دنبال تکذیب مسئولان وزارت بهداشت، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ادعا وزارت بهداشت را تکذیب کرد. همایون هاشمی با بیان اینکه صدور تکذیبیه بدون تحقیق در مورد وجود…
مهر آنفلوانزای خوکی درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  

زمان فعال شدن کارت سوخت مشخص شدعضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از فعال شدن دوباره کارت سوخت در کشور خبر داد.
خودروتک کمیسیون انرژی مجلس انرژی مجلس شورای اسلامی 

  

قیمت در بازار خودرو به کدام سمت می رود؟نگرانی نسبت به آغاز دور جدید تحریم ها در سال جاری شرایط ویژه ای را در اقتصاد رقم زد به گونه‌ای که آثار تحریم در اقتصاد کشور پیش خور شد و شاهد افزایش قیمت طلا و ارز بودیم که سایر بازارها از جمله بازار خودرو را تحت تاثیر خود قرار داد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  اخبار داغ
  

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، 40 درصد رشد منابع در شرایط تورمیبانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال 1395 توانست 33 درصد رشد منابع داشته باشد...
ایلنا بانک قرض الحسنه ایران 

  

واکنش همتی به جوسازی‌های اخیر در بازار ارزرییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: برخی علاقمند به برهم زدن بازار ارز و ایجاد نوسان در آن هستند و تلاش کرده اند بر موج افزایشی سوار شوند و نوساناتی هر چند اندک در بازار ایجاد کنند که بانک مرکزی برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
ایلنا ارز بانک مرکزی بانک 

  

امروز در بازار سکه و ارز چه گذشت؟ یکشنبه 28 بهمنبازار طلا و ارز تهران روز گذشته روند صعودی را تجربه کرد و امروز نیز با نرخ‌های بازگشایی صعودی شروع و با افزایش قیمت ادامه دارد، اما بعدازظهر نرخ‌ها به مدار نزولی بازگشتند و از نرخ‌های بازگشایی امروز نیز پایین‌تر آمدند. اما قیمت‌ها همچنان بالاتر از قیمت‌های ثبت شده دیروز هستند. نهایتاً دلار در میانه کانال 12 هزار تومانی و سکه در نیمه پایین کانال 4.3 میلیونی قرار گرفتند...
خودروتک بازار طلا و ارز سکه و طلا یورو 

  

ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه لوازم خانگی از طریق سامانه نیما تامین شده استتهران-ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه تولید لوازم خانگی از طریق سامانه «نیما» تأمین شده است.
ایرنا ارز نرخ ارز واردات 

  

دستگاه های برتر استان بوشهر در مبارزه با قاچاق معرفی می شوندبوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مقابله قاطع با قاچاق سوخت، مواد مخدر و کالا در اولویت برنامه استان است و در این راستا دستگاه‌های برتر در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اجرای مصوبات معرفی می‌شوند.
ایرنا استان بوشهر مواد مخدر قاچاق 

  

سیستم انتخاباتی‌ سوئیس هکرها را به مبارزه طلبیدسوئیس برای تست امنیت سیستم جدید رأی‌گیری الکترونیکی خود، انتخاباتی صوری را به عنوان یک چالش برای هکر
خبرفوری سوئیس هکرها یورو 

  

خبر رئیس کل بانک مرکزی از تغییر مهم در بازار ارزرئیس‌کل بانک مرکزی تأکید کرد با صدور مجوز اخیر بانک مرکزی به برخی صادرکنندگان برای عرضه ارز خود در صرافی‌ها در یک ماهه باقیمانده سال تعادل بازار به‌نفع عرضه به‌هم خواهد خورد.
خودروتک بانک مرکزی بانک فضای مجازی