ایلنا   |  ورزشی  |  

مهینی: فرصت محدودی برای آماده سازی تیم ملی داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان معتقد است با برگزاری اردوهای تدارکاتی و حمایت مسئولین می توان شاهد موفقیت در فوتبال بانوان بود.

مهینی: فرصت محدودی برای آماده سازی تیم ملی داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان معتقد است با برگزاری اردوهای تدارکاتی و حمایت مسئولین می توان شاهد موفقیت در فوتبال بانوان بود.

به گزارش ایلنا، مرحله اول رقابتهای مقدماتی زیر 17 سال فوتبال آسیا  از شهریورماه سال جاری آغاز می شود. بر همین اساس با تصویب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب شادی مهینی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان، این تیم برنامه های مختلفی را زیر نظر کادر جدید آغاز خواهد کرد تا در پیکارهای پیش رو موفق باشد.

شادی مهینی، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه دور اول رقابتهای مقدماتی آسیایی را در شهریور ماه سال جاری پیش رو داریم و در صورت صعود به عنوان تیم اول به مرحله دوم، دور دوم رقابتهای قهرمانی آسیا در آذرماه برگزار می‌شود، باید با زمانبندی دقیق و برگزاری اردوهای مختلف، وضعیت آمادگی تیم ملی را به بهترین نحو برسانیم.

وی گفت: شرایط بسیار سختی در رده سنی نوجوانان داریم. چرا که آکادمی‌ها در این رده سنی بسیار محدود است، مسابقات آموزش و پرورش فوتبال نداریم و مسابقات کشوری به ندرت برگزار می‌شود و به دلیل کرونا حدود 2 سال است که چرخه برگزاری رقابتهای مختلف کنسل شده است. ضمن اینکه به دلیل تشکیل نشدن اردوهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال، اکنون پشتوانه ای از این تیم هم برای رده سنی زیر 16 سال نداریم.

مهینی ادامه داد: از سال 96 به عنوان مسئول استعدادیابی در رده سنی نوجوانان انتخاب شدم و زیر نظر کمیته جوانان و بانوان فعالیتهای خود را آغاز کردم. طبق برنامه ریزی که داشتم از هر استان یک نفر را به عنوان استعدادیاب مشخص کردیم که در مجموع  30 استعدادیاب در سراسر کشور در حال فعالیت هستند. از نمایندگان خود در شهرستانها و استانها خواستیم تا فستیوال شهرستانی و سپس استانی را برگزار و در نهایت یک تیم را به فدراسیون جهت حضور در المپیاد ملی که در سال 98 برگزار می‌شد، معرفی کنند. در سال 98 مسابقات المپیاد ملی با حضور 30 تیم در رده سنی زیر 15 سال برگزار و در نهایت با 18 نفر برتری که در این المپیاد انتخاب شدند به مسابقات کافا اعزام شدیم و عنوان قهرمانی را برای اولین بار در این رده سنی به دست آوردیم.

وی با بیان اینکه اکنون رده سنی بازیکنان فوق تغییر کرده و به رده سنی زیر 17 سال می خورد، گفت: این نفرات ( 18 نفر برتر در رده سنی زیر 15 سال) اکنون با توجه به رشدی سنی و جسمی که داشتند به رده سنی زیر 17 سال می خورند. اما این نکته را نباید فراموش کنیم که بازیکنان در این رده سنی جهش رشدی داشته و اگر خوب آموزش ببیند، پیشرفت کرده در غیر اینصورت افت خواهند داشت. متاسفانه  به دلیل زمان بسیار محدود و شرایط کرونا اکنون این فرصت را نداریم که فراخوان بزنیم و مجددا استعدادیابی کنیم. از همکارانمان در استانها خواستیم که استعدادیابی را از شهرستانها شروع کنند. بر همین اساس لیستی را در اختیار استعدادیاب ها گذاشته تا بازیکنان مد نظرمان را بررسی کنند که در چه شرایطی هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ادامه داد: نزدیک به 15 استان، نفرات برتر خود را معرفی کرده‌اند و مابقی نیز تا پایان هفته فرصت دارند که اسامی بازیکنان مستعد خود را اعلام کنند. تقریبا بین 60 تا 70 بازیکن  در 2 یا 3 مرحله ارزیابی و بهترین ها را با 18 نفری که به مسابقات کافا اعزام کرده بودیم، محک خواهیم زد. تمام تلاشمان بر این است که همانند سالهای قبل از مرحله اول صعود کنیم. متاسفانه مسابقات دو مرحله‌ای شده و شرایط بسیار سخت است و فرصت کوتاهی برای آماده سازی تیم ملی داریم.

مهینی در پایان گفت: به زودی کادر تیم ملی مشخص و اردوها را برگزار خواهیم کرد. از زحمات مسئولین در فدراسیون گذشته و فدراسیون جدید و همکارانم در سراسر ایران ( استعدادیاب ها در استانها) تشکر می کنم. چرا که حمایت این عزیزان باعث خواهد شد پرتلاش باشیم و به روزهای خوب فوتبال بازگردیم. همچنین تیم ملی بزرگسالان و زیر 20 سال مسابقات  مهمی را پیش رو دارند و امیدوارم دوباره شاهد چرخه موفق فوتبال بانوان باشیم.

 

تیم ملی فوتبال نوجوانان فوتبال فدراسیون فوتبال   اخبار برگزیده
  

ویدئو| مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا به کجا رسید؟مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در وین اکنون به کجا رسیده است؟
مثلث ایران ایران و آمریکا وین 

  

کاندیداهایی که برنامه‌های خود را به جبهه اصلاحات ایران ارائه دادند/ جلسه گفت‌و‌گو و ارائه برنامه کاندیداها ادامه داردسخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: تاکنون آقایان مصطفی تاجزاده، محمود صادقی، مسعود پزشکیان، محمد شریعتمداری، محمد صدر، محسن هاشمی، صادق خرازی، عباس آخوندی و مصطفی کواکبیان و همچنین خانم‌ها شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی برنامه‌های خود را ارائه و به پرسش‌های اعضای مجمع عمومی پاسخ دادند.
ایلنا ایران صادق خرازی عباس آخوندی 

  

مصوبه جدید شورای نگهبان ، نه شرعی است نه حقوقی و سیاسیعباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:متنی که از سوی شورای نگهبان ابلاغ شد، اتفاق نادری در تاریخ 42 سال پس از انقلاب بود. به نظرم خودشان نیز خوب می‌دانند که این متن واجد اعتبار حقوقی نیست و به هیچ‌وجه الزام‌آور برای وزارت کشور و هیچ مرجع دیگری نیست. در نتیجه برای توجیه آن به نکاتی اشاره کردند که چیزی جز ادعای فوق را ثابت نمی‌کند.
۵۵ آنلاین شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

بررسی تاثیر ردصلاحیت‌های گسترده داوطلبان شوراها بر رفتار انتخاباتی شهروندانعضو شورای عالی استان‌ها معتقد است با ردصلاحیت‌های گسترده کاندیداهای شوراها و خالی ماندن برخی صندلی‌ها در برخی از شهرها، متاسفانه بخشی از مردم عملا در انتخابات شرکت نمی‌کنند و انگیزه مشارکت شهروندان به طور حتم کاهش خواهد یافت.
ایلنا شوراهای شهر خبرنگار شورای نگهبان 

  

اصرار خودروسازان به افزایش بیشتر قیمت خودروبا وجود تصویب افزایش 10 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو، ظاهراً خودروسازان به افزایش 9 درصدی قیمت محصولاتشان رضایت نداده و در حال نامه نگاری و رایزنی برای آزادسازی قیمت خودرو هستند.
خودروتک خودروسازان بهره وری افزایش قیمت 

  

احمدی‌نژاد: مسئولین خودشان واکسن زده‌اند خیالشان راحت استمن احتمال می‌دهم مسئولین کشور خودشان واکسن زده‌اند. خیالشان راحت است. خیلی نگران مردم نیستند. سوز و گدازی نمی‌بینیم. آدم بگوید روزی 450 نفر فوت می‌کنند، خیلی راحت. هیچ تغییری در روش‌ها و منش‌ها داده نمی‌شود. این امر فضای ذهنی و روحی مردم را سخت می‌کند.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد دولت دهم مترو 

  

جزئیات جدید از ترور سردار سلیمانی/ چه کسانی تلفن حاج قاسم را ردیابی کردند؟سه تیم تک‌تیرانداز خود را در فاصله 500 تا 800 متر دورتر از "منطقه ترور" مستقر کرده بودند، که همان جاده ورودی به فرودگاه بود، و به نحوی قرار گرفته بودند تا هدف خود را هنگام خروج از فرودگاه در یک مثلث احاطه کنند.
اقتصادنیوز سردار سلیمانی تلفن جاده 

  

افشاگری سنگین پرسپولیسی ها علیه زردها+جزئیات بیشترتیم سپاهان در سال 1350 با هدایت محمود یاوری در برابر پرسپولیس قدرتمند آن زمان با نتیجه تحقیرآمیز 6 بر صفر شکست خورد.
خانه فوتبال بهاره رهنما فوتبال بازی 

  

توئیت جدید ظریف: بایدن باید تصمیم بگیردوزیر خارجه کشورمان تصریح کرد: رئیس جمهور بایدن باید تصمیم بگیرد که آیا ایالات متحده به بی‌قانونی ادامه خواهد داد و یا به قانون پایبند می‌شود.
فردا رئیس جمهور وین قانون 

  

اعلام پیش فروش سایپا با شاهین و 4 خودرو دیگر + مبالغ پیش پرداختسایپا برنامه پیش فروش خود به مناسبت عید سعید فطر را اعلام کرد. در این پیش فروش خودرو شاهین و 4 محصول دیگر سایپا عرضه شده است.
خودروتک سایپا خودرو خودروسازان 

  

ظریف روی مین رفتبه جهت بررسی دو مشکل عمده انتخابات یعنی رد صلاحیت‌ها و میزان مشارکت گفتگو کردیم با منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا و نماینده مجلس نهم که مشروح آن را می‌خوانیم:
مستقل‌آنلاین دولت سردار سلیمانی رئیس جمهور 

  

تذکر رهبری به معنای نادیده گرفتن ظرفیت ظریف نیست/ پشت پرده افشای فایل صوتی باید مشخص شود/ جریان رقیب بدنبال ناامیدی اصلاح‌طلبان استیک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: سخنان رهبری درباره برخی از گفته‌های وزیر امورخارجه به معنای این نیست که آقای ظریف مهره سوخته است.
ایلنا محمدجواد ظریف اصلاح طلبان مجلس شورای اسلامی 

  

ظریف شناخته‌شده ترین رقیب جدی جریان اصولگرا است/ اصولگرایان به اجماع نخواهند رسید/ عملکرد شورای نگهبان مشخص می‌کند مشارکت چگونه باشدیک کنشگر سیاسی اصوگرا فضای انتخاباتی جریان‌‌های سیاسی کشور را مورد بررسی قرار داد و میزان مشارکت را وابسته به عملکر شورای نگهبان دانست.
ایلنا اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

آغاز فروش اقساطی محصولات MVM با پیش پرداخت 30 درصدطرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه ماه اردیبهشت ماه آغاز شد.
خودروتک خودرو ماه ایران 

  

متن عجیب ارسالی به واتس آپ استقلالی‌ها+جزئیات بیشتر را بخوانیداستقلال نماینده پرقدرت کشورمان با اقتدار صدرنشین گروه خود در آسیا شد اما باز هم کادرفنی این تیم، آبی پوشان را ممنوع المصاحبه کرد!
خانه فوتبال مصاحبه کعبه فرهاد مجیدی 

  اخبار داغ
  

غربالگری 247154 نفر و انجام بیش از 48 هزار تست کرونا در مرزهادبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا اقدامات جمعیت هلال احمر در مدیریت، پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، را تشریح کرد
ایلنا وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران وزارت بهداشت 

  

ریزش 15 هزار واحدی شاخص بورس/بازار یک تنه قرمز پوش شدشاخص کل بورس امروز با ریزش 15 هزار واحدی در پایان معاملات امروز به عدد یک میلیون و 151 هزار واحد رسید. شاخص کل هم (وزن): 1207 واحد منفی/ ارزش معاملات: 3438 میلیارد تومان
فردا شاخص وزن 

  

واکاوی نامه فعالان بورسیتعدادی از خبرگان بازارسرمایه و فعالان حرفه‌ای بازار نامه‌نگاری با سران نظام داشتند که فی‌نفسه یک اتفاق خوب و مثبت است و هر چه پیش برویم می‌تواند تبعات بهتری داشته باشد اما در این میان در گفت‌وگویی که با برخی از مدیران بازارداشتیم آنان بر این عقیده بودند که بهتر است فعالان بازارسرمایه در بازار پولی نیز حضور داشته باشند تا بتوانند روی تعیین نرخ بهره تاثیرگذار باشند.
گسترش بازی سازمان خصوصی سازی خصوصی سازی 

  

برگزاری نماز عید سعید فطر طبق مصوبه ستاد ملی کرونا در سراسر کشورمعاون شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور از برگزاری نماز عید سعید فطر طبق مصوبه ابلاغی از ستاد ملی کرونا و با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی در سراسر کشور خبر داد.
برنا نماز دستورالعمل 

  

اعلام جزئیات جشنواره جهانی فیلم فجر/کرونا بازار فیلم را مجازی کردنشست خبری سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به دبیری محمدمهدی عسگرپور آغاز شد.
اعتماد موسیقی فیلم ایران سینمای ایران 

  

افزایش بی‌سابقه تعداد مبتلایان کرونا در ژاپنتلویزیون ژاپن روز یکشنبه اعلام کرد: توکیو 1121 مبتلای جدید داشت که برای نخستین بار از اول ماه مه، از سطح هزار نفر فراتر رفته است. تعداد مبتلایان بدحال در پایتخت 71 نفر بود که 2 نفر از روز قبل بیشتر است.
اعتماد ژاپن تلویزیون ماه 

  

خطر سهام عدالت برای بورسنایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس طی گفتگویی اعلام کرد، آیین‌نامه آزاد‌سازی سهام عدالت می‌تواند آینده بورس را متلاطم کند.
گسترش سهام عدالت سهام بورس تهران 

  

قیمت سکه نیم‌ سکه و ربع سکه امروز یکشنبه 1400/02/19بازار امروز شاهد افت قیمت سکه امامی است که به 9,494,000 (نه میلیون و چهارصد و نود و چهار هزار) تومان رسید.
اقتصادنیوز قیمت