فوری: طلافروش دزد به دام افتاد| جزئیات

مرد طلافروش که مدعی است به خاطر همسرش ورشکسته شده برای انتقام از او همدست سارقان شد.

فوری: طلافروش دزد به دام افتاد| جزئیات

اخبار حوادث|فوری: طلافروش دزد به دام افتاد| جزئیات فوری: طلافروش دزد به دام افتاد| جزئیات کدخبر: 35220 ارسال به دیگران پرینت 24 اردیبهشت 1401

مرد طلافروش که مدعی است به خاطر همسرش ورشکسته شده برای انتقام از او همدست سارقان شد.

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند قصد عجیب یک خودروساز|انداختن خودروهای پارسال با مدل امسال به مردم قیمت جدید ارزانترین و جذاب ترین مدل های سامسونگ خبر بد برای حقوق بازنشستگان همزمان با آزادسازی قیمت ها سواری سهام عدالت بر موج رشد بورس|ارزش سهام عدالت هر نفر چقدر شد؟ دهک یارانه خانوار خود را ببینید|جدول درآمدی خانوارها اعلام شد

رسیدگی به این پرونده با گزارش تاجر میانسالی مبنی بر سرقت از خانه اش آغاز شد. وی در تشریح ماجرا به مأموران گفت: در ایام نوروز به همراه خانواده‌ام به سفر رفته بودیم و پس از بازگشت، متوجه به‌هم ریختگی خانه شدیم و با بررسی بیشتر دیدیم که از خانه‌مان 2 تابلوفرش که طرح‌های منظره سفارشی و خاصی داشتند، سکه ، طلا و مقادیری درهم سرقت شده است.

هر کدام از تابلوفرش‌ها که به سفارش خودم بافته شده بود، حدوداً 500میلیون تومان ارزش داشت.با این شکایت، تحقیقات پلیسی آغاز شد و در ادامه کارآگاهان با شکایت‌های مشابهی مواجه شدند. شکایت‌هایی که با تخریب در ورودی و سرقت وسایل با ارزش و کم حجم  توسط سارقان از خانه‌های شمال شهر اتفاق افتاده بود و نشان می‌داد سرقت‌ها توسط یک باند حرفه‌ای انجام شده است.

آگهی فروش فرش نفیس

در حالی که تحقیقات برای شناسایی اعضای باند سرقت از خانه‌های اعیانی شمال تهران ادامه داشت، تاجر مالباخته در تماس با پلیس گفت: سرنخی از سارقان پیدا کرده‌ام. از زمانی که خانه‌ام سرقت شده، برادرم وقت زیادی در سایت‌های فروش اینترنتی می‌گذارد تا شاید سارقان تابلوفرش‌ها را برای فروش آگهی کنند. امروز برادرم در حال جست‌و‌جو در این سایت‌ها بود که با آگهی فروش تابلوفرش‌هایم مواجه شد که آن را با قیمت 80هزار تومان برای فروش آگهی کرده‌اند.

به‌دنبال این اطلاعات، آموزش‌های لازم برای ارتباط با فروشنده به مرد تاجر و برادرش داده شد. بدین ترتیب با هماهنگی‌های پلیسی، مرد مالباخته با سارقان قرار ملاقات گذاشت. فروشنده در محل قرار، توسط پلیس دستگیر شد. جلال متهم بازداشت شده، در تحقیقات به سرقت از خانه‌های اعیانی با همدستی سه مرد دیگر اعتراف کرد و بدین ترتیب 3همدست او نیز شناسایی و دستگیر شدند. تحقیقات برای شناسایی سایر جرایم احتمالی اعضای باند ادامه دارد.

گفت‌و‌گو با طلافروش

چه شد که تصمیم به سرقت گرفتی؟

من طلافروشی داشتم و وضع مالی‌ام خوب بود و هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم روزی خلافکار شوم، اما همسرم زندگی‌ام را نابود کرد. او علت تمام بدبختی‌هایم است.  با عشق و علاقه ازدواج کردیم. از آن ازدواج‌هایی که هرکسی می‌دید حسودی می‌کرد.

تا اینکه سوگل، همسرم در لاتاری شرکت کرد و از بخت بد من برنده شد و پایش را در یک کفش کرد که به امریکا برود و بعد از آن برایم دعوتنامه بفرستد. من اینجا کار و زندگی داشتم، چطور می‌توانستم به دیاری بروم که حتی زبانش را هم بلد نبودم. اصرارهای همسرم و علاقه‌ای که به او داشتم، باعث شد تا درنهایت قبول کنم و خانه، طلافروشی و ماشینم را فروختم و تبدیل به دلار کردم و به همسرم دادم و او را راهی کردم و بعد از آن چند بار تماس داشتیم و بعد هم برای همیشه ارتباطش را قطع کرد.

شما چه کار کردید؟

آن زمان مدام خودم را گول می‌زدم که حتماً مشکلی برایش  پیش آمده وگرنه حتماً با من تماس می‌گرفت، ولی آب پاکی را زمانی روی دستم ریخت که فهمیدم او در دیار بیگانه وکیل گرفته و بدون آنکه  متوجه شوم از من جدا شده است. آن موقع بود که کینه سوگل را به دل گرفته و تصمیم به انتقام گرفتم.

انتقام گرفتی؟

به جای اینکه از او انتقام بگیرم از خودم گرفتم. دستیابی به سوگل غیرممکن بود و من در جست‌و‌جوی راهی برای گرفتن انتقام از همسر سابقم بودم. از طرفی با فروش طلافروشی و طلاهایی که خیلی از آنها امانی بود، طلبکارها به سراغم آمدند. من در راه انتقام با چندین خلافکار آشنا شدم و آنها هم به من پیشنهاد دادند برای پرداخت بدهی‌ام با آنها همراه شوم ؛ همین نیز سبب شد دست به سرقت بزنم. اوایل حس ترس و حقارت داشتم؛ همین نیز حس ترس کم کم از بین می‌رود اما حقارت لحظه‌ای رهایم نکرد.

نقش تو در سرقت‌ها چه بود؟

به غیر از اینکه در سرقت‌ها شرکت می‌کردم از آنجایی که تحصیلکرده بودم و از طرفی روابط عمومی‌ام خوب بود، کار فروش وسایل سرقتی برعهده من بود.

 

ویژه :

دهک یارانه خانوار خود را ببینید|جدول درآمدی خانوارها اعلام شد طلافروش اخبار حوادث فوری: طلافروش دزد به دام افتاد| جزئیات طلافروش دزد لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

انتقام ازدواج بازداشت   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

خبر مهم مجلس در مورد بورسنمایندگان مجلس شوری اسلامی دولت را مکلف کردند هر ساله مبلغ سوخت مازاد نیروگاه‌های تجدیدپذیر یا حواله معادل آن را برای فروش یا عرضه در بورس انرژی در لوایح بودجه سنواتی پیش‌بینی کند.
گسترش مجلس شورای اسلامی کمیسیون انرژی مجلس دولت 

  

حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلااقتصادنیوز: قیمت دلار امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در صرافی ملی و بازار متشکل ارزی افزایش را تجربه کرد اما بازار طلا شاهد حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلا بود
اقتصادنیوز قیمت سکه و طلا دلار 

  

مصباحی مقدم: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهدعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهد و این اتفاق به نفع تولیدکننده و مصرف کننده خواهد بود.
فردا غلامرضا مصباحی مقدم خودرو بازار خودرو 

  

قیمت دلار در بازار متشکل؛ یکشنبه 1 خرداد 1401اقتصادنیوز:قیمت دلار در بازار متشکل امروز بالا رفت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

بازارگردان‌ها به ترمز بورس ایران تبدیل شده‌اند/ سازمان بورس، بازارگردان‌ها را از نقش اصلی خود دور کرده استیک تحلیلگر بازار سرمایه گفت: در حال حاضر با توجه به دستورالعمل‌های سازمان بورس، بازارگردان‌ها از نقش اصلی خود دور شده‌اند و به نوعی به ترمز بازار سرمایه تبدیل شده‌اند. بدیهی است که بازارگردان نباید هر روز و لحظه معامله کند...
ایلنا ایران دستورالعمل سرمایه 

  

تاثیرگذارترین نمادهای بورس امروزشاخص بورس امروز را با صعود آغاز کرد و در نهایت با رشد بیش از 2 هزار و 456 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
گسترش بورس تهران شاخص تهران 

  

قیمت سکه امروز چند شد؟ | قیمت سکه در بازار تهرانقیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی 14میلیون و 400 هزار تومان است
۵۵ آنلاین قیمت بازار تهران تهران 

  

شروع صعودی بورس در خرداد /رشد دسته جمعی شاخص‌هااقتصادنیوز: در اولین روز کاری خرداد ماه تمامی شاخص‌های بازار سهام رشد کردند.
اقتصادنیوز شاخص سهام ماه 

  

شناسایی 312 بیمار مبتلا به کرونا در کشوروزارت بهداشت از شناسایی 312 بیمار جدید مبتلا به کرونا و جانباختن 3 بیمار دیگر خبر داد.
ایلنا وزارت بهداشت درمان آموزش 

  

کاهش اهدای عضو در دوران کرونا/ چند درصد بزرگسالان کارت اهدا دارند؟بعد از دوسال وقفه در برگزاری جشن اهدای عضو به دلیل شیوع ویروس کرونا، این مراسم دیروز و همزمان با روز ملی اهدای عضو، با حضور ورزشکاران و هنرمندان به عنوان سفیران اهدا، خانواده اهدا کننده و گیرنده‌ی عضو، و اهالی رسانه به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان در محل سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
اقتصادنیوز اهدای عضو ویروس خانواده 

  

آمار کرونا امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در ایرانبنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
نامه نیوز محمدرضا گلزار ایران وزارت بهداشت 

  

آمار فوتی های کرونا امروز اول خرداد/ 312 بیمار جدید کرونا در کشوربنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت