گسترش   |  اقتصادی  |  

معرفی 5 ارز دیجیتال برتر در این هفته

قیمت بیت کوین کندل ماهیانه خود را با کاهشی 1.98 درصدی نسبت به ماه گذشته‌اش بست. داده‌های بای‌بیت (Bybit) نشان می‌دهد که این اولین بسته‌شدن منفی کندل ماهیانه ماه آوریل از سال 2015 است.

معرفی 5 ارز دیجیتال برتر در این هفته

از سوی دیگر قیمت اتریوم در مدت مشابه 44 درصد رشد کرده و اوج تاریخی جدید را در بالای 3000 دلار ثبت کرده است. این عملکردها نشان می‌دهد که واگرایی گسترده‌ای بین اتریوم و بیت کوین ایجاد شده است؛ این واگرایی نشان‌دهنده آن است که بازار به بلوغ رسیده و عملکرد خوب بیت کوین دیگر مانند گذشته تأثیر چندانی بر آلت کوین‌ها ندارد.

روند صعودی اتریوم باعث شده است تا خریداران زیادی به‌سمت خرید این ارز دیجیتال کشیده شوند. آمارهای بای‌بیت نشان می‌دهد که 29 آوریل (9 اردیبهشت)، قراردادهای آتی باز اتریوم نسبت به ماه گذشته 52 درصد بیشتر شده است. این موضوع بیانگر آن است که این ارز دیجیتال حمایت معامله‌گران حرفه‌ای را پشت خود می‌بیند. مارسل پیچمن (Marcel Pechman)، از نویسندگان کوین تلگراف، معتقد است که معمولاً این گونه سرمایه‌گذاران در مقایسه با معامله‌گران خرد، دورنمای صعودی‌تری برای بازار به ارمغان می‌آورند.

عملکرد قدرتمند بازار ارزهای دیجیتال، همچنان طیف گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران را جذب می‌کند. به‌گزارش فایننشال تایمز، شرکت سرمایه‌گذاری اندرسن هوروویتز (Andreessen Horowitz)، به‌دنبال آن است که به‌واسطه افزایش تقاضا، 800 میلیون تا 1 میلیارد دلار سرمایه برای یک صندوق سرمایه‌گذاری دیگر جذب کند. جریان سرمایه به پروژه‌های مختلف ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران دیدگاهی صعودی در بلندمدت در مورد این بازار دارند.

ویلیام استروم برگ (William Stromberg)، مدیرعامل تی رو پرایس (T. Rowe Price)، در مصاحبه اخیر خود با مجله بالتیمور بیزنس (Baltimore Business) اعلام کرد که بازار ارزهای دیجیتال جوان است و مشخص‌شدن ارزش واقعی آن «سال‌ها» طول می‌کشد.

با این تفاسیر نمودارهای 5 ارز دیجیتال برتر را که ممکن است طی چند روز آینده عملکرد خوبی از خود نشان دهند، بررسی ‌می‌کنیم.

بیت کوین (BTC)

قیمت بیت کوین 30 آوریل (10 اردیبهشت) به بالای میانگین‌های متحرک خود رسید، اما خریداران موفق نشدند که از این فرصت استفاده کافی را ببرند. الگوی کندلی دوجی در روز 1 مه (11 اردیبهشت) و سقوط به زیر میانگین متحرک 50 روزه در محدوده 56833 دلار نشان می‌دهد که فروشندگان در سطوح بالاتر همچنان به فروش خود ادامه می‌دهند.

اگر فروشندگان قیمت تا زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA20) در سطح 55723 دلار پایین بیاورند، جفت ارز بیت کوین/تتر ممکن است تا 52323 دلار و پس از آن تا 50460 دلار پایین بیاید. خط صاف میانگین‌های متحرک و شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی محدوده میانی نمودار، نشان‌دهنده توازن میان عرضه و تقاضا است. این مسئله ممکن است نشانه نوسانات در یک بازه ثابت در چند روز آینده باشد.

با توجه به اینکه قیمت بیت کوین در روز جاری، بالاتر تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه در ناحیه 58469 دلار احیا شده است، سناریوی صعود قیمت اعتبار بیشتری خواهد داشت. چنین حرکتی نشان‌گر آن است که خریداران حتی در کف‌های کوچک هم اقدام به خرید می‌کنند. این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین تا 61825 دلار اوج بگیرد. در این سطح خریداران به احتمال زیاد با یک مقاومت سخت از سوی فروشندگان مواجه خواهند شد.

به نظر می‌رسد که نمودار بیت کوین در حال ایجاد شانه راست الگوی سروشانه است. صد البته نباید فراموش کرد که برای چنین ادعایی بسیار زود است. این الگو ممکن است با سقوط قیمت به زیر خط گردن تکمیل شود. تا آن زمان معامله‌گران باید به‌دقت نوسانات را زیر نظر داشته باشند و در عین به امید افزایش قیمت دست به خریدهای بی‌محابا نزنند.

در تایم فریم 4 ساعته، خریداران قیمت را تا بالای مقاومت 57500 دلار افزایش دادند ولی موفق به حفظ آن نشدند. پس از آن، فروشندگان قیمت را به زیر این سطح کشاندند و در تلاش هستند تا حمایت ناحیه میانگین متحرک نمایی 20 روزه با بشکنند.

بازگشت قوی قیمت از این ناحیه حمایتی، می‌تواند عزم خریداران را برای یک تلاش دیگر برای عبور از سد 57500 دلاری جزم‌تر کند. در صورت موفقیت خریداران، قیمت بیت کوین می‌تواند سفر خود تا مقصد 61825 دلاری را آغاز کند. در سوی دیگر، اگر فروشندگان قیمت را تا زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA50) پایین بشکند، احتمال سقوط تا 50460 وجود دارد.

سولانا (SOL)

قیمت سولانا موفق شد تا روز شنبه از سد مقاومت 48.64 دلاری بر بیاید و کمی بعد به اوج تاریخی 49.99 رسید. نباید فراموش کرد که سطح 50 دلاری به‌عنوان یک مقاومت روانی عمل می‌کند و فروشندگان موفق شدند که با استفاده از این ناحیه، قیمت را تا 48.64 دلار پایین بیاورند.

اگر فروشندگان قیمت سولانا را زیر 48.64 دلار برای دو روز متوالی نگه دارند، سولانا ممکن است تا حمایت 40.51 دلاری سقوط کند. احیای قیمت از این سطح حمایتی، بیانگر آن خواهد بود که خریداران در کف قیمت به‌دنبال انباشت هستند. در این صورت، آنها یک بار دیگر شانس خود را برای عبور از مقاومت 50 دلاری امتحان می‌کنند.

در صورت موفقیت، قیمت سولانا ابتدا به 56.77 دلار می‌رسد و پس از آن در پی غلبه بر هدف 68.05 دلاری خواهد بود. میانگین‌های متحرک در حال افزایش هستند و شاخص قدرت نسبی نیز وضعی اشباع خرید را نشان می‌دهد؛ یعنی ساده‌ترین روندِ پیش روی سولانا رو به بالا است.

این رویکرد صعودی در صورتی که قیمت میانگین متحرک نمایی 20 روزه را در ناحیه 38 دلاری بشکند، باطل خواهد شد. در این صورت، قیمت سولانا ممکن است تا میانگین متحرک ساده 50 روزه در ناحیه 26 دلاری سقوط کند.

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که خریداران به‌دنبال دفاع از میانگین متحرک نمایی 20 روز هستند. در صورتی که قیمت از 48.64 دلار به 49.99 دلار برسد، می‌توان گفت که شتاب قیمت، سرعت گرفته است. رشد آهسته میانگین متحرک نمایی 20 روزه و ورود شاخص قدرت نسبی به محدوده مثبت، نشان می‌دهد که خریداران دست بالاتر را در اختیار دارند.

در طرف مقابل، اگر قیمت از مقاومت پیش رو بار دیگر سقوط کند، می‌توان انتظار داشت که شاهد سقوط به زیر میانگین‌های متحرک باشیم. در این صورت، احتمال دارد فروشندگان قیمت را تا 40.51 دلار پایین بشکند. احیای قیمت از این ناحیه می‌تواند باعث نوسانات در یک محدوده ثابت در چند روز آینده شود.

هوبی توکن (HT)

قیمت هوبی توکن روز شنبه به بالای مقاومت 26.89 دلار رسید و امروز اوج تازه‌ای را در 29.54 دلار ثبت کرد. این در حالی است که فروشندگان در تلاش هستند تا قیمت را زیر نقطه شروع جهش بکشانند و خریداران را در تله گاوی گرفتار کنند.

اگر قیمت تا سه روز آینده تا 26.89 دلار اصلاح و تثبیت شود، احتمال سقوط آهسته تا 22 دلار وجود دارد. احیای قیمت از این حمایت می‌تواند باعث شود که قیمت هوبی در روزهای آینده در یک بازه ثابت در نوسان باشد.

در سوی دیگر، اگر خریداران از حمایت 26.89 دلار دفاع کنند و اجازه سقوط به زیر 25 دلار را ندهند، نشان‌دهنده آن است که آنها در هر کف قیمت اقدام به خرید می‌کنند. شکستن قیمت به بالای 29.54 دلار، می‌تواند باعث تداوم روند صعودی شود. در این صورت هدف بعدی 36.54 دلار خواهد بود.

میانگین متحرک نمایی در سطح 20.54 دلاری و ورود شاخص قدرت نسبی به ناحیه اشباع خرید، نشان‌دهنده کنترل خریداران بر بازار است.

خریداران و فروشندگان به‌دنبال آن هستند که جای پای خود در 26.89 دلار را محکم کنند. در عین حال که فروشندگان قیمت را تا 26.10 دلار کشاندند، ولی موفق به حفظ آن نشدند؛ این یعنی خریداران در این کف اقدام به خرید کرده‌اند.

شیب رو به بالای میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی در محدوده اشباع خرید، به این معناست که خریداران دست بالاتر را در اختیار دارند. با این حال خریداران در رساندن قیمت به 29.54 دلار چندان موفق نبودند. این شکست می‌تواند به افزایش نوسانات در کوتاه‌مدت ختم شود.

شکستن قیمت به زیر 26 دلار ممکن است قیمت را تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه پایین بیاورد. در صورتی که قیمت در این ناحیه با احیایی قوی همراه شود، خریداران بار دیگر تلاش می‌کنند تا روند صعودی را ادامه دهند. به‌علاوه، شکستن میانگین متحرک نمایی 20 روزه می‌تواند سیگنالی مبنی بر اصلاحی شدیدتر باشد.

اتریوم کلاسیک (ETC)

فروشندگان بازار همچنان در تلاش هستند تا جهش قیمت اتریوم کلاسیک از 38 دلار به 41.61 را تضعیف کنند. این در حالی است که شادو بلند کندل اخیر نشان می‌دهد که خریداران در کف قیمت اقدام به خرید می‌کنند.

شیب رو به بالای میانگین متحرک 20 روزه در سطح 28.74 دلاری و شاخص قدرت نسبی در محدوده اشباع فروش، نشان‌دهنده قدرت بیشتر خریداران نسبت به فروشندگان است. در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را تا بالای مقاومت پیش رو سوق دهند، اتریوم کلاسیک می‌تواند رالی خود به‌سمت 53.21 دلار را ادامه دهد.

در سوی دیگر، اگر قیمت از مقاومت پیش رو سقوط کند، فروشندگان، قیمت اتریوم کلاسیک را تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه پایین خواهند آورد. شکستن این حمایت نشان‌دهنده آن است که شتاب صعودی قیمت تضعیف شده است و احتمال کاهش تا 22.20 دلار وجود دارد.

میانگین متحرک نمایی صعودی و جایگاه شاخص قدرت نسبی در محدوده اشباع خرید، نشان می‌دهد که کنترل خریداران در بازار بیشتر از فروشندگان است. این در حالی است که فروشندگان به این راحتی‌ها تسلیم نمی‌شوند و سعی می‌کنند که روند قیمت تا مقاومت بعدی را تضعیف کنند.

شکستن میانگین متحرک نمایی 20 روزه، اولین نشانه از تضعیف روند صعودی خواهد بود. این اتفاق می‌تواند قیمت را تا میانگین متحرک ساده 50 روزه پایین بیاورد. چنین اتفاقی ممکن است باعث شود تا قیمت اتریوم کلاسیک برای مدتی در یک دامنه ثابت نوسان کند.

آوی (AAVE)

خریداران امروز قیمت آوی را تا مقاومت 489 دلاری بالا بردند. این در حالی است که چندان در تثبیت این ناحیه و حفظ روند صعودی موفق نبودند و فروشندگان قیمت را تا محدوده 480 تا 280 پایین آوردند. این یعنی فروشندگان به‌دنبال به دام انداختن خریداران هستند.

اگر قیمت آوی به پایین میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد، نشان‌دهنده آن است که خریداران در کف‌ها خرید نمی‌کنند. در این صورت ممکن است شاهد سقوط تا میانگین متحرک ساده 50 در ناحیه 383 دلار و گیر افتادن قیمت در یک بازه نوسان ثابت باشیم.

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که خریداران در کفی که در ناحیه میانگین متحرک 20 روزه تشکیل شده است، اقدام به خرید کرده‌اند و دوباره قیمت را تا بالای 489 دلار و تا 512 دلار افزایش داده‌اند. شیب رو به بالای میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی در سطح 63 نشان‌دهنده آن است که صعود کم‌دردسرترین مسیر پیش روی قیمت آوی است.

این رویکرد صعودی در صورتی که فروشندگان قیمت را تا زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه پایین بکشند تضعیف خواهد شد. این مسئله ممکن است نشان‌دهنده آن باشد که عرضه بیشتر از تقاضا است. قیمت آوی ممکن است تا میانگین متحرک ساده 50 روزه پایین بیاید. اگر این حمایت موفق عمل کند، ممکن است در محدوده 420 تا 289 دلار شاهد تثبیت قیمت برای چند روز باشیم. پس از آن احتمال روند جدید وجود دارد.

منبع: ارز دیجیتال

ارز قیمت بیت کوین قیمت   اخبار برگزیده
  

همه چیز درباره بازگشت خودروسازان خارجیفضای سیاسی کشور متأثر از خبرهای خوب مذاکرات وین، حال و هوایی امیدبخش پیدا کرده است. مذاکرات احیای برجام در وین در جریان است و این‌گونه که معاون وزیر امور خارجه کشورمان خبر می‌دهد در خصوص برداشته شدن تحریم‌های صنعت خودرو نیز مذاکراتی صورت گرفته است.
خودروتک خودروسازان قیمت بازار خودرو 

  

سر نخ تخریب رئیسی کجاست؟سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، با اشاره به آغاز موتورتخریب و عملیات روانی رقیب، گفت: هیچ اختلافی در جریان نیروهای اختلاف وجود ندارد و لازم است تا نیروهای انقلاب نسبت به دام اختلاف افکنی هوشیار باشند.
مثلث بهرام رادان مصاحبه حسن روحانی 

  

چرا دولت نمی‌تواند از اقشار ضعیف جامعه حمایت کند؟ / ناکارآمدیِ برخی دولت‌ها در سایه‌ی افزایش قیمت نفت پنهان می‌شودغلامعلی فرجادی گفت: در کشور ناکارآمدیِ مدیریتی وجود دارد. برخی می‌گویند این دولت، ناکارآمد است اما من می‌گویم فقط این دولت ناکارآمد نبوده، بلکه دولت قبلی هم ناکارآمد بود. بعضی وقت‌ها ناکارآمدیِ دولت‌ها در سایه‌ی افزایش شدید قیمت نفت، مشخص نمی‌شود.
ایلنا دولت بازار کار درآمد 

  

احمدی‌نژاد: اگر رد صلاحیت شوم انتخابات را تحریم می‌کنماحمدی‌نژاد پس از ثبت‌نام در انتخابات 1400 گفت: من با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم ثبت نام کردم. اگر رد صلاحیت شوم، انتخابات را قبول ندارم و در آن شرکت نمی‌کنم.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری ایران 

  

حرکت شوک آور اصلاح طلبان در دقیقه 90! شرق نوشت:هیچ‌کدام از نامزدهای انتخاباتی که تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند برای آحاد مردم شوق‌برانگیز نیستند. این نکته به خصلت‌های فردی آنان بازنمی‌گردد؛ طرفه آنکه برخی از این نامزدها ازجمله محمود احمدی‌نژاد تغییر وضعیت را درنیافته و با بالارفتن از نرده‌های وزارت کشور تلاش می‌کند جذابیت ازدست‌رفته خود را بازیابد. این مواجهه با مردم، بی‌احترامی به شعور آنان و کلیشه‌ای است از جنس رفتار…
فردا اصلاح طلبان احمدی نژاد اصولگرایان 

  

بی‌تدبیری مدیران موجب ناامیدی فیلمسازها شده/ خیال آقایان راحت «خط باریک قرمز» را رها می‌کنم/ یکی دو پلتفرم و بخشی از مدیریت سینما زیاده از حد با دست باز و رفاقت عمل می‌کندکارگردان مستند «خط باریک قرمز» که جوایز متعددی از جشنواره‌های داخلی و خارجی دریافت کرده و توانست موجب بازگشت به زندگی هشت نوجوان بزهکار و رهایی یک نوجوان از اعدام شد، درباره شرایط سخت مستندسازی اجتماعی گفت: کسی که باید این فیلم را ببیند شخص ریاست قوه قضاییه است.
ایلنا اینستاگرام تهران شیراز 

  

پیش بینی بورس ‌شنبه /بورس در انتظار گزاش‌های مالیدر هفته پایانی اردیبهشت ماه رفته رفته گزارش‌های 12 ماهه شرکت‌ها نیز منتشر خواهد شد. انتشار گزارش‌های مالی می‌تواند انتظارات فعالان بازار را واقعی‌تر کند.
اقتصادنیوز ماه 

  

کاهش قطره چکانی قیمت خودرو در بازار کم مشتریبازار خودرو که چندی است با کمبود خریدار مواجه شده، در اولین هفته بعد از پایان محدودیت ها نیز باز روی مشتری را به خود ندید و قیمت ها نیز به صورت قطره چکانی روند نزولی به خود گرفتند.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

ایران به دنبال لغو تمامی تحریم‌ها است، نه تعلیق آنهاتبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه ایران به دنبال لغو تمامی تحریم‌ها است نه تعلیق آنها، گفت: باید مسئولان کشورمان در مذاکرات وین هوشیار باشند.
۵۵ آنلاین ایران تبریز وین 

  

حمله تند مجیدی به وزیر ارتباطات بعد از باخت در دربی 95مجیدی:در هر دو نیمه از پرسپولیس بهتر بودیم/ مسئولیت باخت را گردن می‌گیرم
خانه فوتبال فرهاد مجیدی بهرام رادان ازدواج 

  

ویدئو| مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا به کجا رسید؟مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در وین اکنون به کجا رسیده است؟
مثلث ایران ایران و آمریکا وین 

  

کاندیداهایی که برنامه‌های خود را به جبهه اصلاحات ایران ارائه دادند/ جلسه گفت‌و‌گو و ارائه برنامه کاندیداها ادامه داردسخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: تاکنون آقایان مصطفی تاجزاده، محمود صادقی، مسعود پزشکیان، محمد شریعتمداری، محمد صدر، محسن هاشمی، صادق خرازی، عباس آخوندی و مصطفی کواکبیان و همچنین خانم‌ها شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی برنامه‌های خود را ارائه و به پرسش‌های اعضای مجمع عمومی پاسخ دادند.
ایلنا ایران صادق خرازی عباس آخوندی 

  

مصوبه جدید شورای نگهبان ، نه شرعی است نه حقوقی و سیاسیعباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:متنی که از سوی شورای نگهبان ابلاغ شد، اتفاق نادری در تاریخ 42 سال پس از انقلاب بود. به نظرم خودشان نیز خوب می‌دانند که این متن واجد اعتبار حقوقی نیست و به هیچ‌وجه الزام‌آور برای وزارت کشور و هیچ مرجع دیگری نیست. در نتیجه برای توجیه آن به نکاتی اشاره کردند که چیزی جز ادعای فوق را ثابت نمی‌کند.
۵۵ آنلاین شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

بررسی تاثیر ردصلاحیت‌های گسترده داوطلبان شوراها بر رفتار انتخاباتی شهروندانعضو شورای عالی استان‌ها معتقد است با ردصلاحیت‌های گسترده کاندیداهای شوراها و خالی ماندن برخی صندلی‌ها در برخی از شهرها، متاسفانه بخشی از مردم عملا در انتخابات شرکت نمی‌کنند و انگیزه مشارکت شهروندان به طور حتم کاهش خواهد یافت.
ایلنا شوراهای شهر خبرنگار شورای نگهبان 

  

اصرار خودروسازان به افزایش بیشتر قیمت خودروبا وجود تصویب افزایش 10 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو، ظاهراً خودروسازان به افزایش 9 درصدی قیمت محصولاتشان رضایت نداده و در حال نامه نگاری و رایزنی برای آزادسازی قیمت خودرو هستند.
خودروتک خودروسازان بهره وری افزایش قیمت 

  اخبار داغ
  

یک پیش بینی جذاب از بورس فردایک کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که روند تعادلی و صعودی شدن بازار بستگی به سهم‌های کوچک دارد.
گسترش سرمایه وزن دلار 

  

ابتلای حسن پورشیرازی به کرونا تکذیب شدفرزند حسن پورشیرازی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی با تسنیم اعلام کرد که پدرم به دلیل شکستگی پا در بیمارستان بستری شد و ربطی به کرونا ندارد.
۵۵ آنلاین سینما تلویزیون پدر 

  

واکنش قیمت دلار به ثبت نام همتیهمزمان با ثبت نامه عبدالناصر همتی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 قیمت دلار افزایش یافت.
فردا قیمت دلار بانک مرکزی 

  

صدور بیش از 7 میلیون جریمه کروناییرییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از صدور بیش از 7 میلیون جریمه کرونایی خبرداد.
برنا پلیس رانندگی 

  

نزول شاخص هم وزن بورس/ سقوط قیمت 69 درصد نمادهای بازار + نموداراقتصادنیوز: امروز 25 اردیبهشت 1400 شاخص کل بورس صعود کرد اما شاخص هم وزن 2 هزار و 967 واحد نزول کرد.
اقتصادنیوز شاخص وزن قیمت 

  

آیا افزایش ضربان قلب پس از تزریق واکسن کرونا طبیعی است؟محققان با گردآوری اطلاعات بیش از 4 هزار شهروند آمریکایی با استفاده از یک برنامه گوشی هوشمند موسوم به
خبرفوری قلب سازمان بهداشت جهانی شهروند 

  

کاهش 80 درصدی سفر خارجی/ گرانی ارز و کرونا مسیر سفرها را عوض کرددر حالی در سال گذشته تردد مسافرت های خارجی 80 درصد کاهش داشته است که مسئولان گمرک ایران دلیل آن را م
خبرفوری سفر گرانی ارز 

  

تست کرونای تیم ملی والیبال ایران منفی شدنتیجه آزمایش کرونای صبح امروز (شنبه، 25 اردیبهشت ماه) اعضای تیم ملی والیبال ایران منفی شد تا تمرینات بدون مشکل پیگیری شود و مرحله جدید اردوی این تیم برگزار شود.
اعتماد والیبال ایران ماه 

  

مجوز افزایش سرمایه شرکت بیمه دی از سوی سازمان بورس صادر شدتقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سازمان بورس مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردید، طی اطلاعیه ای این سازمان انجام افزایش سرمایه شرکت بیمه دی را بلامانع دانست.
مستقل‌آنلاین سرمایه بیمه بیمه مرکزی