فردا   |  علمی  |  

فوری: رقم یارانه نقدی بهمن ماه 1 میلیون تومان زیاد شد | تغییر در زمان پرداخت یارانه‌ها | واریز یارانه نقدی 10 روز عقب افتاد + جدول

سازمـان هدفمندسـازی یـارانه‌هـا اعلام کرد، از این پس یارانه افراد و خانوار‌ها براساس جدول زمانی و از بیستم تا سی ام هر ماه واریز می شود. خبرنگار شکیبا بقال زاده: سازمـان هدفمندسـازی یـارانه‌هـا اعلام کرد، از این پس یارانه افراد و خانوار‌ها براساس جدول زمانی و از بیستم تا سی ام هر ماه واریز می شود...

فوری: رقم یارانه نقدی بهمن ماه 1 میلیون تومان زیاد شد | تغییر در زمان پرداخت یارانه‌ها | واریز یارانه نقدی 10 روز عقب افتاد + جدول

آغاز فروش از دم قسط ایران خودرو با تحویل یک ساعته به همه | پژو 405، پژو 206، پژو 207، پژو پارس، رانا، دنا، هایما، سمند با نصف قیمت بخرید + لینک ثبت نام

خبرنگار شکیبا بقال زاده: سازمـان هدفمندسـازی یـارانه‌هـا اعلام کرد، از این پس یارانه افراد و خانوار‌ها براساس جدول زمانی و از بیستم تا سی ام هر ماه واریز می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمـان هدفمنـدسـازی یـارانه‌هـا با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد ، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، به آگاهی هموطنان عزیز می‌رساند به منظور نظم بخشی هر چه بیشتر به پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، از این ماه پرداخت‌های این سازمان براساس زمان‌بندی ذیل انجام خواهد شد.

یارانه نقدی طبق روالی معمول بیستم هر ماه واریز می شد که بر اساس اطلاعیه جدید سازمان هدفمندی این یارانه برای دهک های 4 به بعد 10 روز دیرتر و 30 هر ماه واریز می شود./تسنیم

مرحله صد و پنجاه و ششم با احتساب افزایش مبلغ یارانه نقدی بهمن

روز واریز یارانه نقدی بهمن 1402 مرحله صد و پنجاه و ششم با احتساب افزایش مبلغ یارانه بهمن مشخص شد.دولت بعد از دهک بندی سرپرستان خانوارها؛ میزان نقدی واریز یارانه‌ها را به دهک های اول تا سوم به هر نفر اعضای خانواده 400 هزار تومان و دهک های چهارم تا نهم هم به هر نفر 300 هزار تومان واریز می کند.

اشخاصی هم که در دهک دهم قرار گرفته اند، مطابق سنوات گذشته یارانه‌ای دریافت نخواهند کرد.

مگر اینکه به این موضوع اعتراض داشته باشند و اعتراض خود را در سامانه اعلامی سازمان هدفمنبهمن یارانه‌ها به ثبت برسانند.

یارانه بهمن 1402 ساعت 24 روز 20 بهمن ماه قابل برداشت و به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌ شود.

یارانه نقدی بهمن ماه این افراد افزایش یافت

در بسیاری از کشورها، دولت‌ها از برنامه‌های یارانه نقدی برای کمک به افراد با درآمد کم استفاده می‌کنند. یارانه نقدی یک پرداخت مستقیم از دولت به گیرنده است که به صورت پول نقد یا از طریق کارت های بانکی انجام می‌شود.

این برنامه‌ها برای کاهش فقر و تشویق بهترین استفاده از منابع جامعه، به کار می‌روند. بسیاری از این برنامه‌ها از محدودیت دریافت تمایل دارند و تحت شرایط و دستورالعمل‌های خاصی تعیین می‌شوند تا به هدف موردنظر دست یابند. این برنامه‌های یارانه نقدی غالباً به عنوان یک پشتوانه مالی برای کسانی که به دلیل شرایط اقتصادی نیاز به کمک دارند، عمل می‌کنند.

دیگر خبری از یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی و یارانه معیشتی نیست.

با اعلام دولت مقرر شد تا مدتی یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی و پس از آن نیز کالابرگ الکترونیکی توزیع شود.

پاسخ مشخصی جهت ابهام زدایی راجع به یارانه نقدی و کالابرگ داده نشده اما وزیر کشور در این باره گفته است: «پرداخت یارانه نقدی تا زمان آماده شدن کالابرگ‌ الکترونیکی ادامه دارد».

بدین ترتیب مبلغ یارانه بهمن 1402 نیز همانند آبان، آذر و دی ماه 300 یا 400 هزار تومان خواهد بود

 معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واریز یارانه نقدی 600 تا یک میلیون تومانی به حساب سرپرستان خانوار در قالب طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال خبر داد.

استعلام یارانه نقدی با کد دستوری و کد ملی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، علیرضا عسگریان؛ معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در نشست خبری با موضوع اجرای مرحله جدید طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال اظهار کرد: دولت سیزدهم از ابتدای استقرار (سال 1400)،‌ توجه ویژه‌ای را به موضوع امنیت غذایی داشته و در این ارتباط طرح‌هایی را اجرا کرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش نرخ تورم و همچنین شیوع ویروس کرونا در سال‌های گذشته میزان مصرف کالری در کشور کاهش پیدا کرده است و در همین ارتباط 3 طرح مهم روی میز ما قرار گرفته که می‌توان به طرح کالابرگ، طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5سال و طرح ویژه یسنا ویژه مادران باردار و شیرده اشاره کرد.

عسگریان با اشاره به اجرای طرح کالای برگ گفت: در حال حاضر 61 میلیون نفر تحت پوشش طرح کالابرگ قرار دارند و بزرگترین طرح ملی ما محسوب می‌شود.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای طرح کالابرگ در کشور تصریح کرد‌: از زمان حذف ارز ترجیحی (تابستان 1401) میزان پرداخت یارانه‌ها به هموطنان 9 برابر افزایش پیدا کرد و از همان زمان اجرای طرح کالابرگ در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفت و این طرح به صورت پایلوت در برخی از استان‌ها اجرا و در نهایت در کل کشور عملیاتی شده است.

وی با اشاره مجدد به اینکه در حال حاضر 61 میلیون نفر تحت پوشش طرح کالابرگ در کشور قرار دارند، گفت: دولت توجه ویژه‌ای به سفره خانواده‌ها دارد و به همین جهت در راستای این موضوع طرح‌های ویژه‌ای را در دستور کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار داده‌ایم.

عسگریان تصریح کرد: همانطور که گفته شد طرح کالابرگ برای عموم مردم، طرح امنیت غذایی برای کودکان زیر 5 سال از دهک یک تا 7 و طرح یسنا ویژه مادران باردار و شیرده اجرا می‌شود.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح امنیت غذایی کودکان زیر سال گفت: در این طرح کودکانی که توسط وزارت بهداشت به وزرات رفاه معرفی می‌شود از یارانه در نظر گرفته شده برای کودکان استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: کودکان در قالب طرح امنیت غذایی زیر 5 سال توسط مراکز بهداشت و خانه‌های بهداشت در روستاها و شهرستان‌ها شناسایی و اسامی آنها به همراه کد ملی سرپرست خانوار به وزارت رفاه ارجاع داده می‌شود و وزارت رفاه نیز پس از بررسی‌ها اقدام به پرداخت یارانه به ازای هر کودک می‌کند.

عسگریان گفت: در مرحله نخست طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال 145 هزار کودکان توسط وزارت بهداشت به وزارت رفاه معرفی شدند. این کودکان در قالب دهک یک تا 7 قرار داشتند که در ادامه از این تعداد 123 هزار و 500 کودک مشمول طرح امنیت غذایی شدند.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال به ازای هر کودک یک میلیون تومان در قالب دهک یک تا 5 و 600 هزار تومان برای کودکانی که در دهک 6 و 7 قرار دارند پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه مبالغ اشاره شده به ازای هر کودک واریز می‌شود تصریح کرد: در صورتی که یک خانواده بیش از یک کودک داشته باشد نیز مبالغ یک میلیون تومانی و 600 هزار تومانی واریز می‌شود که البته همانطور که گفته شد مبالغ اشاره شده بر اساس دهک‌بندی به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

عسگریان ادامه داد: از 123 هزار کودک مشمول طرح امنیت غذای 3500 خانوار دارای بیش از یک کودک بودند که بر اساس برنامه‌ریزی یارانه‌های در نظر گرفته شده برای آنها نیز به حساب آنها واریز شد.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص یارانه اشاره شده افزود: این طرح برای کودکان 6 ماه تا 5 سال ادامه خواهد داشت و هر ماه مبلغ اشاره شده (600 هزار تا یک میلیون تومان) بر اساس دهک‌بندی به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

وی تصریح کرد: پس از اتمام 59 ماه (داخل 5 سالگی کودک) دیگر مبالغ اشاره شده به حساب سرپرست خانوار واریز نمی‌شود و در واقع این زمان اتمام واریز یارانه برای آن کودک خواهد بود.

عسگریان درخصوص اقلام طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال تصریح کرد: در طرح کالابرگ 11 قلم کالا در نظر گرفته شده که البته ناگفته نماند که این تعداد قلم کالا با نظر کارشناسان و مشاوران و اساتید دانشگاه و … بوده است. همچنین در طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال از تعداد اقلام کالاها به 16 قلم رسیده است.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: 16 قلم در نظر گرفته شده در قالب طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال شامل؛ برنج، پروتئین، میوه‌جات، سبزیجات و … است.

وی با بیان اینکه یارانه در نظر گرفته شده زیر 5 سال هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود اظهار کرد: سرپرستان خانوار مکلف هستند که مبلغ اشاره شده را صرف خرید 16 قلم کالای مشخص شده کنند و در صورتی که به هر دلیلی این کار انجام نشود و با اقداماتی که توسط وزارت بهداشت در قالب صحت‌سنجی وزن کودک انجام می‌گیرد و چنانچه این اعتبار شارژ شده در این حوزه هزینه نشود دیگر مبلغی به حساب سرپرست خانوار در قالب طرح امنیت غذایی واریز نخواهد شد.

عسگریان ادامه داد: هموطنان می‌توانند با نصب اپلیکشن شما بر روی گوشی‌های خود اطلاعات کاملی از طرح‌های وزارت رفاه در حوزه‌های مختلف کسب و بسیاری از سئوالات آنها در این حوزه پاسخ داده می‌شود.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این پرسش که آیا اعتبار شارژ شده در قالب طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال با گذشت یک ماه به حساب سرپرستان خانوار حذف می‌شود یا خیر گفت: در طرح کالابرگ چنانچه مبلغی از 120 هزار تومان بسته تشویقی در قالب طرح اشاره شده بماند، پس از گذشت یک ماه این مبلغ حذف می شود اما در طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال خانواده‌ها دو ماه فرصت دارند تا از اعتبار اشاره شده استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال در دو نوبت تاکنون اجرا شده است تصریح کرد: ان‌شاءالله فردا (5 بهمن‌ماه) مرحله جدید طرح امنیت غذایی خواهد بود و مبالغ در نظر گرفته شده (600 هزار تا یک میلیون تومان) بر اساس دهک‌بندی یک تا 7 به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

عسگریان با تاکید مجدد بر اینکه خانواده‌ها نمی‌توانند اعتبار شارژ شده را در قالب طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال در بخش‌های دیگر هزینه کنند گفت: همانطور که گفته شد وزارت بهداشت هر 6 ماه یک بار صحت‌سنجی در خصوص رشد کودکان انجام می‌دهد و در صورتی که کودک به رشد مورد نظر نرسیده باشد و مشخص شود که خانواده اعتبار شارژ شده را در قالب طرح امنیت غذایی در بخش‌های دیگری هزینه می‌کند، خانواده را مورد سوال قرار می‌دهند و در صورتی که مجددا این کار ادامه داشته باشد یارانه و اعتبار تخصیص داده شده قطع خواهد شد.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در مرحله اول طرح امنیت غذایی از 145 هزار کودک معرفی شده از سوی وزارت بهداشت، 123 هزار و 500 کودک مشمول طرح امنیت غذایی قرار گرفتند و در مرحله دوم وزارت بهداشت 151 هزار کودک را برای طرح اشاره شده به وزارت رفاه معرفی کرد که در ادامه 130 هزار و 500 کودک مشمول دریافت یارانه طرح امنیت غذایی شدند و در مرحله سوم (فردا 5 بهمن) 153 هزار کودک از سوی وزارت بهداشت به وزارت رفاه معرفی شدند که بنا بر برنامه‌ریزی انجام شده 131 هزار و 830 کودک یارانه امنیت غذایی را دریافت خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ محدودیتی در تامین و واریز اعتبار و یارانه طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال وجود ندارد، گفت: کودکانی که توسط وزارت بهداشت معرفی می‌شوند پس از بررسی یارانه اشاره شده را دریافت می‌کنند و همانطور که گفته شد مبالغ در نظر گرفته شده به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

عسگریان در پاسخ به این سوال که چند درصد از خانوارها از طرح اشاره شده استقبال کرده‌اند گفت: بر اساس گزارش‌های واسطه 50 درصد از این طرح استقبال کرده‌اند.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد که در ماه‌های آتی تعداد استقبال خانواده‌ها از این طرح به بیش از 80 درصد برسد.

وی در پاسخ به این پرسش که خانواده‌ها چگونه می‌توانند از یارانه این طرح برخوردار شوند، گفت: این خانوارها می‌توانند به خانه‌های بهداشت مرکز بهداشتی در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها مراجعه کنند.

عسگریان درباره نحوه اطلاع‌رسانی در خصوص طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال، بیان کرد: بنا بر برنامه‌ریزی‌های انجام شده به زودی موشن‌ها و تیزرهایی توسط صدا و سیما در قالب این طرح منتشر خواهد شد همچنین تعداد پیامک‌ها برای خانواده‌های مشمول طرح نیز افزایش پیدا خواهد کرد. ضمن اینکه با اخذ کد ملی مادران توسط وزارت رفاه به آنها اطلاع داده خواهد شد تا در طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال استفاده کنند.

معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص درصد مصرف اقلام در طرح امنیت غذایی گفت: در این ارتباط برنج رتبه نخست، در ادامه روغن، گوشت سفید گوشت قرمز در رتبه‌های بعدی مصرف قرار دارند و پنیر نیز در طرح امنیت غذایی در رتبه هشتم مصرف قرار دارد.

او در ادامه تصریح کرد: در ماه گذشته (دی) درصد مصرف پنیر در قالب طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال افزایش یافته است.

عسگریان در خصوص استان‌های پیشگام، در طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال اظهار کرد: کرمان، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان به عنوان استان‌های پیشگام در طرح قرار دارند و استان‌های ایلام، قم و البرز استان‌هایی هستند که کمترین استفاده از طرح امنیت غذایی کودکان زیر 5 سال را داشته‌اند.

یارانه ماه ایران خودرو   اخبار برگزیده
  

تحول در کریدورهای ترانزیتی شمال- جنوب و شرق- غربمعاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: همکاری ایران با ازبکستان و ترکمنستان، تحول قابل توجهی در ترانزیت از طریق کریدور شمال جنوب و شرق غرب ایجاد خواهد کرد و نشست‌های تخصصی در این خصوص به‌ زودی برگزار می‌شود...
ایلنا حمل و نقل شهرسازی ایران 

  

رئیسی: رشد نقدینگی به 26 درصد رسیده استدر یک دهه رشد اقتصادی در کشور نداشتیم و متوسط رشد آن‌مورد انتظار نبود ولی در سال اول فعالیت دولت سیزدهم رشد اقتصادی بیش از 4 درصد را داشتیم. رییس جمهور پیش از تقدیم لایحه 1403 به مجلس: در شروع فعالیت دولت با کسری بودجه 480 هزار میلیاردی مواجه بود ولی نه با استقراض و یا چاپ پول بلکه با کسب درآمد در شش ماهه دوم این کسری بودجه جبران شد...
فردا رشد اقتصادی نقدینگی درآمد 

  

مازوت‌سوزی کارخانه‌های البرز بر آلودگی تهران موثر استرئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در البرز مازوت‌سوزی صورت گرفته اما انتظار می‌رود امسال این اقدام انجام نشود؛ چرا که بر آلودگی هوا در تهران اثرگذار خواهد بود...
ایلنا آلودگی هوا تهران 

  

رئیسی: در بودجه 1403، تمرکز بر جلوگیری از فرارهای مالیاتی استدر رسانه‌ها مباحثی حول مالیات شکل گرفت و این تصور ایجاد شد که قرار است مالیات حقوق‌بگیران افزایش پیدا کند. رییس‌جمهور پیش از تقدیم لایحه 1403 به مجلس: بنا داریم از تصدی دولت کاسته شود، بر نظارت دولت افزوده شود و بخش خصوصی و تعاونی با هدایت، حمایت و نظارت دولت فعال شود. در رسانه‌ها مباحثی حول مالیات شکل گرفت و این تصور ایجاد شد که قرار است مالیات حقوق‌بگیران افزایش پیدا کند.
فردا بودجه رسانه مالیات 

  

شرایط صعود تیم فوتبال پرسپولیسپرسپولیس چگونه به یک هشتم لیگ قهرمانان صعود می‌کند؟
خانه فوتبال فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا 

  

پاسخ رعیتی فرد به ترمیم حقوق: ان‌شاالله برای سال جدید تصمیم بهتری بگیریممعاون روابط کار وزارت کار در خصوص طرح استاد شاگردیِ برنامه توسعه هفتم گفت: این طرح ابتدا با پیشنهاد وزارت کار حذف شد. آنچه الان به عنوان طرح استاد شاگردی در برنامه توسعه هفتم آمده را کمیسیون تلفیق در لایحه گذاشته و ما هم امیدواریم در مراحل رسیدگی در صحن تعدیل شود...
ایلنا کار 

  

ملی‌پوش هندبال بعد از باخت برابر بحرین: هنوز امید به صعود داریمشهاب صادق‌زاده بازیکن تیم ملی هندبال با وجود شکست برابر بحرین همچنان امیدوار است تیمش با برتری برابر کره صعود کند. به گزارش ایلنا، شهاب صادق زاده عضو تیم ملی هندبال پس از پایان بازی ایران و بحرین در مرحله یک چهارم نهایی بازیهای آسیایی هانگژو گفت: همه هم قسم شده بودیم بازی خوبی را مقابل بحرین داشته باشیم...
ایلنا هندبال بازی بحرین 

  

هاکان دمیر: ازحالا به بعد حریفان‌ تیم ملی بسکتبال سخت تر می شوندسرمربی تیم ملی بسکتبال ضمن ارزیابی عملکرد شاگردانش در دیدار با قزاقستان، تاکید کرد که از حالا به بعد تیمش با حریفان سخت تری روبرو می شود. به گزارش ایلنا، هاکان دمیر سرمربی تیم ملی بسکتبال در خصوص عملکرد بازیکنانش در بازی برابر قزاقستان گفت: بازی در نیمه اول راحت نبود و آن‌ها چند پرتاب سه‌امتیازی خوب داشتند اما در نیمه دوم ما سعی کردیم به بازی برگردیم و سریع‌تر بازی کردیم...
ایلنا بسکتبال بازی قزاقستان 

  

میثم میرزایی: صدرنشین شدیم اما هنوز اتفاقی نیفتاده استملی پوش بسکتبال ایران بعد از صعود به مرحله یک چهارم به عنوان صدرنشین گفت: هنوز اتفاقی نیفتاده، اصل کار از اینجا به بعد است. به گزارش ایلنا، میثم میرزایی، سنتر تیم ملی بسکتبال ایران بعد از شکست قزاقستان و صعود به مرحله یک‌چهارم اظهار داشت: اول‌ از همه به بچه های تیم و کادرفنی خسته نباشید می گویم که در این بازی خیلی زحمت کشیدند. خدا را شکر بازی خوبی بود...
ایلنا بسکتبال ایران بازی 

  

نظر متفاوت بشار اسد درباره مصالحه بین ایران و عربستانتسنیم/ رئیس جمهور سوریه با استقبال از توافق آشتی بین ایران و عربستان سعودی گفت که این توافق دستاورد بسیار خوبی بوده که توانست به ایجاد مشکلات بین کشورهای منطقه از سوی آمریکا پایان دهد.
نامه نیوز بشار اسد ایران ایران و عربستان 

  

خبر داغ امروز برای افزایش قیمت بنزین | قیمت بنزین دو برابر می شود؟در حالی که از زمان قانونی ضرورت اجرای برنامه هفتم توسعه دو سال می‌گذرد، لایحه مربوط به آن همچنان بین مجلس و دولت در رفت و آمد است.
مثلث افزایش قیمت قیمت واردات بنزین 

  

در جلسه اخیر کارگزارانی‌ها با روحانی چه گذشت؟گر چه برخی از اصلاح طلبان سعی دارند اینگونه القا کنند که در جلسات خود بحثی درباره انتخابات نمی‌شود اما اخباری که از این نشست ها بیرون می آید بیانگر آن است که جبهه اصلاحات و اعتدال تلاش دارند راهی برای ورود به مجلس پیدا کنند اما این مسیر با یک بحران مواجه است!  مسیرانتخاب: با اتمام مرحله پیش ثبت نام‌ها برای انتخابات مجلس، فعالیت و جلسات احزاب و گروه‌های مختلف سیاسی برای حضور در ا...
فردا اسحاق جهانگیری اصلاح طلبان غلامحسین کرباسچی 

  

قالیباف: صدای انقلاب اسلامی را می‌شد از زبان جوانان شیعۀ آفریقای جنوبی شنیدرئیس مجلس در بدو ورود به ایران و بازگشت از سفر آفریقای جنوبی با بیان اینکه نشستی با ایرانیان مقیم آفریقای جنوبی فعال در مسائل اقتصادی، فرهنگی، علمی و آموزشی در دانشگاه ها داشتیم، همچنین بازدیدی از مرکز اسلامی ژوهانسبورگ داشتیم و می خواهم بگویم هر کس می خواهد نتیجه مجاهدت های امام خمینی (ره) و ثمره خون شهدا و صدای انقلاب، همچنین عظمت و قدرت انقلاب اسلامی و حوزه نفوذ ایران عزیز را...
مثلث ایران امام خمینی زمین 

  اخبار داغ
  

افزایش قیمت30 تا 40 میلیون این مدل ال نود | جدیدترین قیمت خودرو ال 90 دنده ای و اتوماتیکال 90 یا رنو تندر 90 خودرویی با کیفیت فنی بالا است، استهلاک قطعات این خودرو پایین بوده و فضای کابین و صندوق آن جادار است. ال 90 شتاب قابل قبولی داشته و دسترسی به قطعات یدکی آن نیز به راحتی امکان‌پذیر است. این خودرو با گیربکس اتوماتیک و دستی تولید شده و بازار خرید و فروش آن تا حدودی پر رونق است...
فردا قیمت خودرو دولت 

  

افزایش قیمت سکه / طرح قدیم 200 هزار تومان گران شدگزارشات بازار طلا نشان می دهد که سکه، با افزایش قیمت همراه شده است.
گسترش افزایش قیمت قیمت ارز قیمت 

  

اقتصادنیوز: امروز ارزش معاملات اوراق بدهی در بازار ثانویه 42 هزار و 983 میلیارد تومان بود که 87 درصد از ارزش کل معاملات بازار را در این روز شامل می‌شود.
اقتصادنیوز اوراق بدهی 

  

آمریکا رکورددار آمار مبتلا به کرونا در جهانبراساس جدول جهانی ورلدامتر روز گذشته در کشورهای مختلف در مجموع بیش از 6000 مورد جدید ابتلا به کروناویروس شناسایی و 44 فوتی گزارش شده است.
برنا جدول 

  

اقتصادنیوز: امروز دلار مبادله ای به 42,920 (چهل و دو هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید.
اقتصادنیوز دلار جدول 

  

افزایش قیمت سکه و طلا در آستانه نیمه شعبان | سکه و طلا امروز 5 اسفند چقدر گران شد؟امروز در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هر گرم 2میلیون و 873 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 33میلیون و 550 هزار تومان است. هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم 2 میلیون و 873 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 31 میلیون و 500 هزار  و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 33 میلیون و 550 هزار تومان است...
فردا افزایش قیمت قیمت ارز قیمت 

  

گزارش روزانه بورس 5 اسفند/ ریزش 5 هزار واحدی شاخص کلشاخص کل بازار سرمایه در ادامه روند نزولی خود با ریزشی 5 هزار واحدی به کار خود پایان داد.
تسنیم شاخص سرمایه خودرو 

  

کاهش حدود 5 هزار واحدی شاخص بورسشاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه، پنجم اسفند) با چهار هزار و 845 واحد کاهش، به ارتفاع 2 میلیون و 65 هزار و 971 واحد رسید. شاخص هم‌وزن امروز با سه‌هزار و 781 واحد کاهش به 723 هزار و 154 واحد و شاخص قیمت نیز با 2 هزار و 132 واحد افت به 407 هزار و 785 واحد رسید...
فردا شاخص بورس تهران تهران 

  

اقتصادنیوز: ایران خودرو اعلام کرد که نرخ فعلی محصولات این شرکت ناشی از سرکوب قیمتی بوده و احتمالا از سال 1403 لیست قیمت ها تغییر خواهد کرد.
اقتصادنیوز ایران خودرو ایران خودرو 

  

اقتصادنیوز: امروز قیمت دلار در صرافی ملی ایران با 42,920 (چهل و دو هزار و نهصد و بیست تومان) اعلام شد.
اقتصادنیوز قیمت دلار یورو