دزدی دو زن برای آزادی شوهران‌شان| دستگیری دو زن سارق آرایشگاه های تهران

دزدی دو زن برای آزادی شوهران‌شان در حوالی عید رخ می داد. دستگیری دو زن سارق آرایشگاه های تهران توسط یکی از آرایشگاه ها اتفاق افتاد که با همکاری پلیس صورت گرفت. نقشه احمقانه این دو زن برای نجات شوهرانشان از زندان کرج تاسف بار است.

دزدی دو زن برای آزادی شوهران‌شان| دستگیری دو زن سارق آرایشگاه های تهران

دزدی دو زن برای آزادی شوهران‌شان در حوالی عید رخ می داد. دستگیری دو زن سارق آرایشگاه های تهران توسط یکی از آرایشگاه ها اتفاق افتاد که با همکاری پلیس صورت گرفت. نقشه احمقانه این دو زن برای نجات شوهرانشان از زندان کرج تاسف بار است. 

دو زن جوان که همسرانشان به جرم سرقت تلفن همراه در زندان بودند وقتی دریافتند برای آزادی آنها باید رد مال بدهند خودشان دست به سرقت زدند.

چند روز قبل زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از دستگیری دو زن جوان در آرایشگاهش خبر داد. وقتی مأموران پلیس برای بررسی ماجرا راهی محل شدند، زن جوان به مأموران گفت: من مدت هاست که آرایشگرم، چند روز قبل یکی از دوستانم که او نیز آرایشگر است با من تماس گرفت و گفت خیلی مراقب باش این روزها سرقت از آرایشگاه زیاد شده و چند روز قبل هم از مشتری‌های آرایشگاهش سرقت کرده‌اند و حتی یک سشوار هم از سالن او برده‌اند. دوستم می‌گفت به دو زن جوان که ظاهری شیک و آرایش کرده دارند، مشکوک است.

او ادامه داد: دوستم می‌گفت یکی از آنها خالکوبی به شکل قلب روی دستش بوده و اگر باز او را ببیند می‌شناسد. امروز دو خانم جوان با ظاهری شیک به آرایشگاهم آمدند. رفتارهایشان مشکوک بود و وقتی خالکوبی قلب روی دستش را دیدم بیشتر مشکوک شدم. به همین خاطر حواسم به رفتارشان بود تا اینکه ناگهان متوجه شدم یکی از آنها قصد سرقت کیف یکی از مشتریان را دارد. با دیدن این صحنه با داد و فریاد دو زن جوان را دستگیر کردیم.

‌سرقت‌های سریالی

پس از دستگیری دو زن جوان آنها در تحقیقات اولیه به ناچار به سرقت‌های سریالی خود اعتراف کردند. در بررسی‌ها مشخص شد که دو زن جوان جاری یکدیگر بوده و به خاطر رد مال و آزادی همسرانشان دست به سرقت‌های سریالی از آرایشگاه‌های پایتخت زده‌اند.

‌سرقت برای آزادی

مهناز، یکی از دو زن بازداشت شده سن و سال زیادی ندارد و به تازگی ازدواج کرده است. او همان است که خالکوبی قلب روی دستش داشت.

چه شد که تصمیم به سرقت گرفتی؟

من در یک خانواده با وضعیت مالی خیلی متوسط به دنیا آمدم اما خانواده‌ام آبرومند بودند. زمانی که بهروز به خواستگاری‌ام آمد، تنها شرطی که من و خانواده‌ام داشتیم این بود که سالم باشد و اهل خلافکاری نباشد. اما وقتی با هم ازدواج کردیم و دیدم که هر روز یک گوشی تلفن همراه دارد، به او مشکوک شدم‌. بعد هم از ماجرای گوشی قاپی‌هایش با همراهی برادرش با خبر شدم. به او اعتراض کردم اما گفت کارم همین است تا اینکه با برادرش بهرام هنگام سرقت گوشی دستگیر شدند.

دستگیری آنها با سرقت شما چه ربطی داشت؟

نمی‌توانستم بهروز را در زندان ببینم، برای همین به فکر راهی برای آزادی او افتادم. مهرنوش همسر بهرام هم وضع مالی خوبی نداشت. تازه بچه‌اش به دنیا آمده بود و واقعاً شرایط خیلی سختی داشت. به هر کسی که می‌شناختیم رو انداختیم، تا بتوانیم پول شاکی‌ها را فراهم و شوهرانمان را آزاد کنیم اما بی‌فایده بود. برای همین به فکر راهی برای پولدار شدن افتادیم تا بتوانیم با پرداخت پول شاکی‌ها رضایت آنها را برای آزادی بهروز و بهرام بگیریم.

چه شد که این ایده به ذهنتان رسید؟

یک شب با مهرنوش در حال تماشای یک فیلم بودیم که با دیدن فیلم ایده سرقت به ذهنمان رسید. با مهرنوش سرقت‌ها را شروع کردیم تا یک شبه بتوانیم ره صد ساله را طی کنیم. دلمان می‌خواست شوهرانمان شب عید آزاد شوند.

چطور سرقت‌ها را انجام می‌دادید؟

همراه هم با ظاهری شیک راهی آرایشگاه‌های شمال تهران می‌شدیم. چون شب عید بود آرایشگاه‌ها شلوغ بود و ما هم از این شلوغی استفاده می‌کردیم. مهرنوش سر مشتری‌ها را گرم می‌کرد و من هم کیفم را با کیف آنها جابه‌جا می‌کردم و آرایشگاه را ترک می‌کردیم.

چقدر از این راه به دست آوردید؟

در بعضی از کیف‌ها هیچی نبود. اما داخل بعضی از آنها حتی انگشتر و گردنبند و سکه طلا هم بود‌. البته گاهی اوقات چیزهایی هم برای فروش گیرمان می‌آمد. مثلاً سشوار آرایشگاه که در سایت به فروش می‌رساندیم.

البته در بیشتر کیف‌ها گوشی تلفن همراه مالباخته‌ها بود که از طریق دوست شوهرم، گوشی‌ها را نیز می‌فروختیم.

با این سرقت‌ها به خواسته‌تان رسیدید؟

موفق شدیم بدهی چند مالباخته همسرانمان را بدهیم اما خودمان کلی مالباخته و شاکی داریم و اوضاع بدتر شد.

پول گوشی‌های مسروقه‌ای که شوهرانتان می‌دزدیدند پس چه می‌شد؟

بهروز و بهرام اهل سفر و گردش بودند و هر پولی گیرشان می‌آمد را خرج سفر و تفریح می‌کردند و پول باد آورده را هم که می‌دانید باد می‌برد و برکت ندارد.

 

ازدواج زندان سارق   اخبار برگزیده
  

در مسیر انتخابات شورا به دنبال شناسایی و معرفی نیروهای توانمند هستیم/ از فهرست نهایی شورای ائتلاف حمایت خواهیم کرد/معرفی همزمان شهردار و شورا در انتخابات، منطقی و امکانپذیر نیستدبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی و عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما برای پای صندوق رای حتما لیست نهایی را حمایت می‌کنیم. اما با توجه به اینکه هنوز فهرستی منتشر نشده، گزینه‌هایی که نزدیک به ما هستند خودشان را عرضه می‌کنند و در فضای انتخابات هم نسبت به آن‌ها ارزیابی صورت می‌گیرد؛ اما در پایان نهایتاً ما فهرست نهایی و مشترک را حمایت می‌کنیم.
ایلنا شوراهای شهر تهران اصلاح طلبان 

  

فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید به چهره های جدید راه داد، مردم به چهره جدید بیشتر اقبال می کنند چون معتقدند چهره های تجربه شده امتحان خودشان را پس داده اند. توصیه می کنم آقایان قالیباف و رئیسی در مسئولیت های خودشان ادامه دهند و چهره ای دیگر بیاید و مسئولیت ریاست جمهوری را به عهده بگیرد.
نامه نیوز عباس امیری فر ریاست جمهوری سیدابراهیم رئیسی 

  

امیرآبادی: مردم کذب بودن تبلیغات 4 سال قبل علیه ‌رییسی را درک کرده‌اند عضو هیات رییسه مجلس: در انتخابات سال 1396 تخریب‌های بسیار شدیدی علیه رییس دستگاه قضا شکل گرفت. مثلا گفتند اگر رییسی بیاید دیوارکشی می‌کند و دلار به 5 هزار تومان می‌رسد، مذاکرات عقیم می‌ماند و خلاصه فضاسازی صورت گرفت که گویی اگر رأی به روحانی تکرار نشود، کار کشور تمام است! در حال حاضر و طبق نظرسنجی‌ها رییسی با فاصله، صدرنشین نظرسنجی‌هاست. یعنی مهمترین مولفه لازم را که رای فراگیر…
فردا تبلیغات دلار کار 

  

نگرانی‌ها از سایه جنگ میان ایران و اسرائیلواشنگتن پست در تحلیلی به افزایش تنش میان ایران و اسرائیل پرداخت.
ایلنا غنی سازی جنگ ایران 

  

شگفت‌زدگی رسانه‌های دنیا از سوپرگل طارمی + عکس جنجالیگل زیبای مهدی طارمی در دیدار پورتو و چلسی با واکنش رسانه‌های مطرح دنیا مواجه شده است.
خانه فوتبال رسانه بازی مهدی طارمی 

  

رمزگشایی علی مطهری از علت حادثه نطنز/ روسیه از اقدامات اسرائیل مطلع است اما مانع نمی‌شودمطهری گفت: اسرائیل هر چند وقت یک بار در سوریه به مواضع نیروهای تحت حمایت ایران حمله می‌کند و ما فعلاً نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. متاسفانه باید گفت روسیه در برخی از موارد از اقدامات اسرائیل مطلعند و مانع نمی‌شوند.
اقتصادنیوز علی مطهری روسیه سوریه 

  

جزئیات گفتگوی بایدن و پوتینکاخ کرملین اعلام کرد که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفته است که خواهان عادی سازی روابط دوجانبه و همکاری در زمینه کنترل تسلیحات، برنامه هسته‌ای ایران، افغانستان و تغییرات آب و هوایی است.
مثلث ایران خودرو رئیس جمهور اوکراین 

  

برادر رئیس جمهور دزد است، دختر وزیر دزد است اما با او کاری نداریم!مطهری، نماینده گرمسار در مجلس: اگر برادر کسی که کاندیدای شورای شهر است یک بست تریاک کشیده باشد پدرش را در می آوریم اما برادر رئیس جمهور دزد است، برادر معاون اول رئیس جمهور دزد است، دختر وزیر دزد است اما با او کاری نداریم!
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور همراه اول محمدرضا گلزار 

  

نتایج فاز 3-2 واکسن «برکت» برای اخذ مجوز پایان خرداد ماه ارایه می‌شودمدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: نتایج اولیه مطالعه فاز 3-2 واکسن کوو ایران برکت برای اخذ مجوز استفاده اضطراری پایان خرداد 1400 به سازمان غذا دارو ارسال می شود.
۵۵ آنلاین ماه دانشگاه علوم پزشکی تهران آموزش پزشکی 

  

دست وزیر کشور آلوده به خون مردم استدکتر احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو: انتخابات شوراهای اسلامی مراحل اجرایی را طی می‌کند و ثبت‌نام برای انتخابات ریاست جمهوری هم از ماه آینده آغاز می‌شود و با توجه به حساسیت زمانی این فراز از تاریخ انقلاب اعلام می‌کنم دست وزیر کشور آلوده به خون مردم است و او صلاحیت این مسئولیت خطیر را ندارد.
مستقل‌آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری تبریز 

  

اولین پیش فروش ایران خودرو در 1400 با عرضه 4 محصول + مبالغ پیش پرداختایران خودرو که اولین فروش فوق العاده خود را در اوایل فروردین ماه انجام داده بود از امروز اولین پیش فروش خودرو در سال 1400 را آغاز می کند.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

نسخه جدیدی از دنا درآستانه تولید و عرضه به بازاردر ادامه بهینه سازی محصولات کنونی ایران خودرو، این شرکت نسخه جدیدی از دنا را به زودی تولید می کند.
خودروتک تولید ایران خودرو یورو 

  

مشروح مذاکرات نخست‌وزیر کره جنوبی با مسئولان کشور، دراختیار نمایندگان قرار گیردیک نماینده مجلس تاکید کرد: هیأت رئیسه مجلس و کمیسیون امنیت ملی باید به موضوع دیدار مسئولان کشور با نخست‌وزیر کره جنوبی ورود کنند.
ایلنا کره جنوبی انتخابات ریاست جمهوری مجلس شورای اسلامی 

  

رابطه حسن میرکاظمی معروف به رعیت با طبری، زنجانی،قاضی منصوری و... چگونه بود ؟
نامه نیوز بلژیک فساد مالی بانک صادرات 

  

جزئیات مهم از تزریق 24 هزار میلیارد تومانی نقدینگی به بورسسازمان بورس درباره زمان و نحوه تزریق حدود 24 هزار میلیارد تومان به بازار سهام توسط شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ‌ها توضیح تکمیلی داد.
اقتصادنیوز نقدینگی سهام سرمایه 

  اخبار داغ
  

کرونای انگلیسی هیچ تفاوتی با شدت بیماری در سایر گونه‌ها نداردبر اساس مطالعه جدیدی که در مجله پزشکی لنست منتشر شد، یک نوع بسیار مسری کووید 19 که برای اولین بار در انگلیس شناسایی شد، باعث بیماری شدیدتر در بیماران بستری نمی‌شود.
۵۵ آنلاین انگلیس ویروس مرگ 

  

اولین واکنش روحانی پس از تزریق واکسن کرونامربی تیم ملی کاراته گفت: مرحله دهم اردوهای تیم ملی به تازگی تمام شده است.
برنا کاراته 

  

شایعه بزرگ هفته برای مجری معروف/ صحبت های سانسوری گوهر خیراندیش و کلی دردسر/ مرد خوش تیپ سینما کرونا را شکست می دهد/پشت صحنه سریال پایتخت هم پرمخاطب از آب درآمدهفته گذشته اخبار حول و حوش سریال های ماه مبارک رمضان بود که سریال «بچه مهندس» به دلیل تغییر کارگردان و بازیگر نقش اصلی یکی از اخبار پربازدید فضای مجازی بود، که البته شایعه ای که برای فرزاد حسنی و مهاجرت و حضورش در یکی از شبکه های فارسی زبان ماهواره ای بر سرزبان ها افتاد یکی دیگراز اخبار پربازدید هفته گذشته بود.
برنا گوهر خیراندیش ماهواره سینما 

  

خبر توقف تولید واکسن کرونا صحت ندارد/ 90درصد ویروس کرونا در کشور انگلیسی است/ هشدار در خصوص ورود ویروس آفریقای جنوبیمینو محرز درباره آخرین اخبار درباره تولید واکسن کرونای داخلی گفت: برخی اخبار مبنی‌بر توقف تولید واکسن کرونای داخلی صحت ندارد. بنده در محل واکسیناسیون حضور دارم. روزانه 40 تا 50 نفر در فاز دو واکسن تزریق می‌کنند.
برنا تولید ویروس آفریقای جنوبی 

  

قوز بالای قوز اجرای طرح ترافیک بر گردن کرونا/ وزارت بهداشت منفعل نباشدگره کور طرح ترافیک تهران و ویروس کرونا همچنان به دست هیچکس باز نمی‌شود و با شیوع پیک چهارم کرونا همچنان طرح ترافیک اجرا و مترو و بی آر تی‌ها مملو از جمعیت است.
برنا طرح ترافیک ترافیک وزارت بهداشت 

  

کرونا چه بر سر «رعد و برق» آورد؟تهیه کننده «رعد و برق» مشکلات فنی و دشواری ساخت در دوران کرونا را دلیل تاخیر یک روزه در پخش این سریا
خبرفوری برق موسیقی تولید 

  

سه مصوبه جدید برای رونق بورساقتصاد نیوز:خبر رسیده که سازمان بورس و اوراق بهادار سه مصوبه دیگر در راستای تقویت سمت تقاضا به تصویب رساندند؛ براین اساس مصوبه رفع مانع تراشی در انتشار اوراق، مصوبه تصویب مقررات زدایی فعالیت صندوق‌ها و حذف محدودیت‌های معاملات کارگزاران در دستور کار قرار گرفته است
اقتصادنیوز سازمان بورس و اوراق بهادار اقتصاد کار 

  

ارزش روز سبد بورسی سهام عدالت 25 فروردین 1400/ حقوقی ها خودرویی ها را جابه جا کردنداقتصادنیوز: ارزش روز سبد بورسی سهام عدالت در روز آخر کاری هفته افت اندکی را تجربه کرد.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام 

  

واکنش بورس و فرابورس به شایعات/ عرضه های بلوکی جدیداقتصادنیوز: بورس و فرابورس به شایعات مطرح شده در فضای مجازی واکنش نشان دادند.
اقتصادنیوز فضای مجازی 

  

دانش آموزان در اولویت واکسیناسیون کرونا هستند؟مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره روند واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان و اولویت بندی آنها توضیح داد.
۵۵ آنلاین مدرسه تندرستی واکسیناسیون 

  

با دریافت واکسن کرونا با آرامش بیشتری خودمان را آماده المپیک خواهیم کردعضو تیم ملی تیروکمان گفت: با دریافت واکسن کرونا با آرامش بیشتری خودمان را آماده المپیک خواهیم کرد.
برنا المپیک 

  

توضیحات اینستاگرامی واعظی در مورد ستاد ملی مبارزه با کرونارئیس دفتر رییس جمهوری در صفحه اینستاگرام خود در مورد صحبت های خود درباره ستاد ملی مبارزه با کرونا بعد از جلسه هیات دولت توضیاحتی ارائه کرد.
برنا اینستاگرام دولت 

  

اعمال محدودیت‌های دو هفته‌ای در شهرهای قرمز کرونایی/ جنجال افزودن آب به بطری‌های شیر/ درگیری هولناک طایفه‌ای در چرام/ افزایش 25 درصدی قیمت کتاب‌های درسیهفته گذشته با شروع پیک چهارم کرونا در کشور برخی محدودیت ها به مدت 10 روز اعمال شد به امید اینکه بتوان تا حدودی این بیماری را کنترل کرد و اوضاع را بهبود بخشید که اختصار به مرور برخی از این اخبار خواهیم پرداخت.
برنا شیر قیمت