ازدواج زن میانسال با پسر 18 ساله در مشهد

حوادث رکنا: ازدواج عجیب و گم شدن همسر زن 54 به کلانتری پنجتن گزارش شد.

ازدواج زن میانسال با پسر 18 ساله در مشهد

زن 54 ساله با بیان این که نگران همسرم هستم و می ترسم مرا رها کرده باشد، درباره ماجرای ازدواجش با یک جوان 18 ساله به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری پنجتن گفت: 12 سال بیشتر نداشتم که پای سفره عقد نشستم، همسرم مردی معتاد و بی مسئولیت بود که هیچ توجهی به خانواده اش نداشت.

به گزارش رکنا، او فقط به فکر تهیه مواد مخدر بود تا جایی که بالاخره من و چهار فرزندم را رها کرد و از پاتوق های مواد مخدر سردرآورد. در این شرایط به صورت توافقی از او طلاق گرفتم به شرط آن که حضانت فرزندانم را به من بسپارد. از آن روز به بعد به کارگری در خانه های مردم مشغول شدم تا این که با هر سختی و مشقتی بود فرزندانم را سروسامان دادم و هرکدام از آن ها به دنبال سرنوشت خودشان رفتند. اما مسیر زندگی مرا یک شماره تلفن تغییر داد.

شروع زندگی جدید با یک شماره تلفن

حدود 11 سال قبل به همراه تعدادی از بستگانمان به یکی از شهرهای خراسان جنوبی رفتیم. در آن مسافرت چند روزه از جوانی در حاشیه خیابان نشانی یک مسافرخانه را پرسیدم. آن جوان نه تنها ما را راهنمایی کرد بلکه شماره تلفنش را به من داد و اصرار کرد هر مشکلی در آن شهرستان  داشتیم، با او تماس بگیریم. در مدت اقامتمان یک بار با او تماس گرفتم تا مکان های گردشگری را به ما معرفی کند.

مدتی بعد وقتی به مشهد بازگشتیم یک روز آن جوان با من تماس گرفت و گفت قصد مسافرت به مشهد را دارد، من هم که احساس می کردم به نوعی باید زحمات او را جبران کنم، «مهرداد» را به خانه ام دعوت کردم. او با مقداری سوغاتی به منزلم آمد و یک شب را مهمانم بود. روز بعد وقتی فرزندانم به خانه های خودشان رفتند، مهرداد دوباره به منزل من آمد و مدعی شد از شهرستان برای خواستگاری آمده است. با خنده به او گفتم: «دختران من عروس شده اند.» ولی او در کمال ناباوری گفت: من برای خواستگاری از شما آمده ام!

باورم نمی شد، او را نصیحت کردم که من زنی 43 ساله هستم و 25 سال اختلاف سن داریم ولی او مدعی بود عاشقم شده است. بهانه مخالفت فرزندانم را آوردم. باز هم فایده ای نداشت البته آن زمان زیبایی ظاهری داشتم و تا این اندازه افتاده نبودم. بالاخره مهرداد کاری کرد که من هم به او دل باختم و سپس دور از چشم فرزندانم صیغه محرمیت خواندیم و بعد هم ازدواجمان را ثبت محضری کردیم. این در حالی بود که خانواده مهرداد به شدت با ازدواج ما مخالفت می کردند.

نیش و کنایه ها بخاطر اختلاف سنی عروس و داماد

خلاصه با آن که پدر مهرداد بیماری صعب العلاج داشت اما آن ها را مقابل عمل انجام شده قرار دادیم و برای دیدار با خانواده اش راهی شهرستان شدیم ولی من نه تنها مورد استقبال خانواده مهرداد قرار نگرفتم بلکه به دلیل این تفاوت سنی، نیش و کنایه هایی نیز می شنیدم با وجود این خودم نیز عاشق مهرداد شده بودم و نمی توانستم کاری بکنم.

این زندگی پنهانی تا خرداد امسال ادامه داشت البته فرزندانم به ماجرای ازدواجم مشکوک شده بودند ولی  به روی خودشان نمی آوردند تا این که اواخر خرداد همسرم به بهانه دیدار با مادرش راهی شهرستان شد و دیگر بازنگشت. او فقط برای من پیام فرستاد که از او شکایت نکنم چرا که هنوز هم مرا دوست دارد. از سوی دیگر از شدت نگرانی روح و روانم به هم ریخته است و می ترسم او در شهرستان با زن دیگری ازدواج کند یا شاید هم در دام اعتیاد افتاده است.

گزارش خراسان حاکی است با راهنمایی های سرهنگ غلام علی مالداری (رئیس کلانتری پنجتن  مشهد) پرونده این زن میان سال توسط مشاوران زبده دایره مددکاری اجتماعی مورد بررسی های دقیق کارشناسی و روان شناختی قرار گرفت.

آنچه دیگران میخوانند : تجمع کنندگان در یاسوج بازداشت شدند اقساط وام یک میلیون تومانی کرونا تا دو سال آینده ادامه دارد تجمع کنندگان در یاسوج بازداشت شدند اقساط وام یک میلیون تومانی کرونا تا دو سال آینده ادامه دارد

ازدواج بازداشت زیبایی   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

خبر مهم مجلس در مورد بورسنمایندگان مجلس شوری اسلامی دولت را مکلف کردند هر ساله مبلغ سوخت مازاد نیروگاه‌های تجدیدپذیر یا حواله معادل آن را برای فروش یا عرضه در بورس انرژی در لوایح بودجه سنواتی پیش‌بینی کند.
گسترش مجلس شورای اسلامی کمیسیون انرژی مجلس دولت 

  

حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلااقتصادنیوز: قیمت دلار امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در صرافی ملی و بازار متشکل ارزی افزایش را تجربه کرد اما بازار طلا شاهد حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلا بود
اقتصادنیوز قیمت سکه و طلا دلار 

  

مصباحی مقدم: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهدعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ورود خودرو به بورس کالا می تواند به قیمت گذاری دستوری خودرو پایان دهد و این اتفاق به نفع تولیدکننده و مصرف کننده خواهد بود.
فردا غلامرضا مصباحی مقدم خودرو بازار خودرو 

  

قیمت دلار در بازار متشکل؛ یکشنبه 1 خرداد 1401اقتصادنیوز:قیمت دلار در بازار متشکل امروز بالا رفت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

بازارگردان‌ها به ترمز بورس ایران تبدیل شده‌اند/ سازمان بورس، بازارگردان‌ها را از نقش اصلی خود دور کرده استیک تحلیلگر بازار سرمایه گفت: در حال حاضر با توجه به دستورالعمل‌های سازمان بورس، بازارگردان‌ها از نقش اصلی خود دور شده‌اند و به نوعی به ترمز بازار سرمایه تبدیل شده‌اند. بدیهی است که بازارگردان نباید هر روز و لحظه معامله کند...
ایلنا ایران دستورالعمل سرمایه 

  

تاثیرگذارترین نمادهای بورس امروزشاخص بورس امروز را با صعود آغاز کرد و در نهایت با رشد بیش از 2 هزار و 456 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
گسترش بورس تهران شاخص تهران 

  

قیمت سکه امروز چند شد؟ | قیمت سکه در بازار تهرانقیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی 14میلیون و 400 هزار تومان است
۵۵ آنلاین قیمت بازار تهران تهران 

  

شروع صعودی بورس در خرداد /رشد دسته جمعی شاخص‌هااقتصادنیوز: در اولین روز کاری خرداد ماه تمامی شاخص‌های بازار سهام رشد کردند.
اقتصادنیوز شاخص سهام ماه 

  

شناسایی 312 بیمار مبتلا به کرونا در کشوروزارت بهداشت از شناسایی 312 بیمار جدید مبتلا به کرونا و جانباختن 3 بیمار دیگر خبر داد.
ایلنا وزارت بهداشت درمان آموزش 

  

کاهش اهدای عضو در دوران کرونا/ چند درصد بزرگسالان کارت اهدا دارند؟بعد از دوسال وقفه در برگزاری جشن اهدای عضو به دلیل شیوع ویروس کرونا، این مراسم دیروز و همزمان با روز ملی اهدای عضو، با حضور ورزشکاران و هنرمندان به عنوان سفیران اهدا، خانواده اهدا کننده و گیرنده‌ی عضو، و اهالی رسانه به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان در محل سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
اقتصادنیوز اهدای عضو ویروس خانواده 

  

آمار کرونا امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 در ایرانبنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
نامه نیوز محمدرضا گلزار ایران وزارت بهداشت 

  

آمار فوتی های کرونا امروز اول خرداد/ 312 بیمار جدید کرونا در کشوربنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 312 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه سه نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت