آقای بازیگر و رد یک پیشنهاد بزرگ + عکس

برد پیت مدعی شد سال‌ها قبل پیشنهاد بازی در فیلم "ماتریس" که کیانو ریوز در آن درخشید را رد کرده است.

آقای بازیگر و رد یک پیشنهاد بزرگ + عکس

بیشتر بخوانید به گزارش پندار آنلاین:

تنها "ویل اسمیت" بازی در نقش "نئو" در سه‌گانه‌ی "ماتریکس" (The Matrix) را رد نکرده است. "برد پیت" که در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم سانتا باربارا حضور یافته بود مدعی شد که سال‌ها قبل به او پیشنهاد بازی در "ماتریکس"‌ را ارائه داده‌اند. او می‌گوید: ‌"بازی در "ماتریکس" را نپذیرفتم. قرص قرمز را برداشتم. منظورم قسمت اول است. برای قسمت دوم و سوم پیشنهادی نشد. فقط قسمت اول. بنابر اعتقادات من، اگر نقشی را به دست نیاورم، آن نقش برای من ساخته نشده."

پیت 56 ساله در ادامه توضیح می‌دهد: "واقعاً باور دارم که [آن نقش] برای من نوشته نشده بود. برای بازیگر دیگری بود و آن‌ها رفتند و فیلم را با بازیگر دیگری ساختند. حقیقتاً به این مسئله باور دارم. اگر برنامه‌ای در مورد نقش‌هایی که رد کرده‌ام بسازند باید دو شب ادامه پیدا کند."

به گزارش 30نما، نقش "نئو" البته به "کیانو ریوز" رسید و او با بازی در آن آوازه‌ای جهانی پیدا کرد. پیش از پیت، "ویل اسمیت" هم بازی در این فیلم را رد کرده بود تا فیلم "غرب وحشی وحشی" که در گیشه شکست خورد را بسازد. اما اسمیت سال گذشته فاش کرد که جلسه‌ی او با واچوفسکی‌ها کارگردانان فیلم خوب پیش نرفته است.

او گفته بود: "بعد از آنکه "مردان سیاه‌پوش" را ساختیم، واچوفسکی‌ها که تنها یک فیلم ساخته بودند آمدند و ایده‌ی فیلم "ماتریکس" را مطرح کردند. کاشف به عمل آمده که آن‌ها نابغه‌اند! اما چیزی که من در آن جلسه تجربه کردم تفاوت‌هایی با نابغه بودن داشت."

"نیکلاس کیج" هم به علت مشکلات خانوادگی بازی در "ماتریکس" را نپذیرفت و "وال کیلمر" در مقطعی برای بازی در فیلم در نظر گرفته شده بود و در نهایت ریوز این نقش را به دست آورد. او قرار است در قسمت چهارم "ماتریکس" در کنار "کری-آن ماس" برای بازی در نقش‌های "نئو" و "ترینیتی" بازگردند. "نیل پاتریک هریس" و "جسیکا هنویک" از جمله بازیگران جدید چندگانه خواهند بود.

پیت در مراسم اهدای جوایز صنف بازیگران آمریکا هنگام دریافت جایزه گفت که این افتخار را به پروفایلش در شبکه‌ی اجتماعی "تیندر" اضافه می‌کند. اما سپس اعتراف کرد که حتی کار کردن با این اپلیکیشن را بلد نیست. او در مصاحبه با "اکسترا" می‌گوید: "نه، من در آن حضور ندارم. حتی نمی‌دانم چطور کار می‌کند. فقط فکر کردم که شوخی خنده‌داری باشد."

 

ویل اسمیت مردان اپلیکیشن   اخبار برگزیده
  

وزیر ارتباطات: سرعت اینترنت خانگی حداقل 4 برابر می‌شودآنچه در قالب 100 گیگ اینترنت رایگان قبل از سال جدید اعلام شد، در حیطه اختیارات وزیر ارتباطات بود که با هماهنگی و مشارکت اپراتورهای اینترنت ثابت در اختیار مردم قرار گرفته بود.
۵۵ آنلاین ارتباطات زیرساخت سرعت اینترنت اینترنت 

  

همکاری مناسب مردم با پلیس راهور در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعیپلیس محدودیتهای مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی را بدون چشم‌پوشی اعمال می کند.
ایلنا پلیس راهور پلیس ویروس 

  

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شیوع کرونا در 13 استان روند کاهشی یافته است و در بسیاری از روستاها و شهرهای کوچک که در مجموع 32 میلیون نفر هستند، موارد ابتلا کمتر از 5 نفر بوده است.
نامه نیوز درمان وزارت بهداشت آلودگی هوا 

  

بسته حمایت معیشتی فروردین به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟اقتصادنیوز: سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: افرادی که در اسفندماه سال گذشته بسته حمایت معیشتی دریافت کردند، فروردین ماه امسال نیز جزو مشمولان خواهند بود.
اقتصادنیوز ماه بودجه سازمان برنامه و بودجه 

  

جدیدترین موضع خصمانه واشنگتن علیه ایران؛ به اندازه کافی پول دارید ، منابع را آزاد نمی کنیموب‌سایت «واشنگتن فیری» در گزارشی نوشت وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است این کشور قصد ندارد دارایی‌های ایران را برای مقابله با شیوع کرونا آزاد کند.
مثلث واشنگتن ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

250 دستگاه خودرو در مبادی تهران جریمه شدندبا توجه به مصوبه کمیته اجتماعی- انتظامی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا با رانندگان متخلفی که به شهری غیر محل سکونت خود وارد شوند مبلغ 500 هزار تومان جریمه و خودرو آنها برای مدت یک ماه توقیف خواهد شد.
خودروتک خودرو تهران ویروس 

  

زمان فوران دوباره قیمت خودرو در سال 99در سال 99 با تورم و رکود سنگین در بازار خودرو مواجه خواهیم شد چراکه بیمارى کرونا منجر به رکود بازار شده و قدرت خرید مردم کاهش خواهد یافت؛ این رکود کشنده در فصل بهار کاملا محسوس بوده و هیچ معامله‌ای در این سه ماه شاهد نخواهیم بود.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

کرونا | داروی درمان قطعی کرونا توسط دانشمند ایرانی ساخته شد + جزئیاتدانشمند ایرانی و استاد دانشگاه تربیت مدرس از ساخت داروی درمان بیماری کرونا در فاز اولیه آن، خبر داد.
مستقل‌آنلاین درمان ازدواج دارو 

  

منع کامل آمد و شد را در سراسر کشور اجرا کنیدچگونگی مواجهه ملت های مختلف پدیده کرونا، نه تنها در رهایی آنها بسیار موثر خواهد بود که به عنوان الگویی برای سایر جوامع توانمند در تاریخ ثبت خواهد شد.
مستقل‌آنلاین حسن روحانی جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

تعطیلی پمپ بنزین های ایران بخاطر کروناجایگاه‌های عرضه سوخت تعطیل نمی‌شوند. خبر ممنوعیت تردد در روزهای 12 و 13 فروردین کذب است. تنها خروجی شهر تهران بسته شده و تا 15 فروردین ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین بنزین ایران وام 

  اخبار داغ
  

مخالفت عجیب علم‌الهدی با تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونانماینده ولی فقیه درخراسان رضوی گفت: برنامه‌ریزی در خصوص مقابله با کرونا باید از تمرکز خارج شود و هر استان بتواند در نوع درمان‌های پزشکی و مواجهه با عوارض اجتماعی و اقتصادی که به وجود می‌آید برای خود برنامه‌ریزی خاصی داشته باشد.
شما‌نیوز سید احمد علم الهدی حوزه علمیه استان خراسان رضوی 

  

نماینده ولی فقیه درخراسان رضوی گفت: برنامه‌ریزی در خصوص مقابله با کرونا باید از تمرکز خارج شود و هر استان بتواند در نوع درمان‌های پزشکی و مواجهه با عوارض اجتماعی و اقتصادی که به وجود می‌آید برای خود برنامه‌ریزی خاصی داشته باشد.
نامه نیوز سید احمد علم الهدی حوزه علمیه مهناز افشار 

  

دیبالا از مبارزه با ویروس کرونا می‌گویدبازیکن آرژانتینی تیم یوونتوس می‌گوید در مبارزه با ویروس کرونا سختی‌های زیادی را تحمل می‌کند.
ایلنا باشگاه یوونتوس ویروس ماه 

  

مردم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا این روزهای سخت را پشت سربگذاریم/ اعتبارات لازم برای مقابله با سیل و مبارزه با آفات و ملخ تأمین می شودرئیس جمهور روز یکشنبه پس از جلسه هیأت دولت در ارتباط ویدئو کنفرانسی با استان‌های کرمانشاه، فارس، لرستان و بوشهر ضمن گفتگو با استانداران این استان‌ها در جریان آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماران و همچنین وقوع سیل در این استان‌ها قرار گرفت.
برنا سیل رئیس جمهور دولت