تحول در اشتغالزایی لامرد و مهر در صورت تکمیل پروژه های صنعتی/تقویت زیرساخت های بهداشت و درمانی حوزه انتخابیه

سید محسن علوی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: قدامات مناسبی برای تقویت زیرساخت بهداشت و درمانی شهرستان های لامرد و مهر صورت گرفته چرا که در حال حاضر با وجود تعداد بیمارستانها در منطقه اما ارائه خدمات تخصصی با چالش روبرو شده است. عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود:با وجود تعداد بیمارستانها در شهرستان…

تحول در اشتغالزایی لامرد و مهر در صورت تکمیل پروژه های صنعتی/تقویت زیرساخت های بهداشت و درمانی حوزه انتخابیه

سید محسن علوی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: قدامات مناسبی برای تقویت زیرساخت بهداشت و درمانی شهرستان های لامرد و مهر صورت گرفته چرا که در حال حاضر با وجود تعداد بیمارستانها در منطقه اما ارائه خدمات تخصصی با چالش روبرو شده است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود:با وجود تعداد بیمارستانها در شهرستان های لامرد و مهر ارائه خدمات تخصصی درمانی با چالش روبرو است در این راستا اقدامات مناسبی برای تقویت زیرساخت های بهداشت و درمانی حوزه انتخابیه صورت گرفته است.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت و گو  با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت افزود:پیگیری‌ها برای تجهیز بیمارستان های حوزه انتخابیه ادامه دارد و پنج میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبار با مساعدت وزارت نفت برای خرید دستگاه ام آر آی در نظر گرفته شده که با احداث ساختمان ذی ربط خدمات ارائه می شود همچنین پیگیری‌ها برای تجهیز مراکز درمانی به دستگاه سی تی اسکن و تقویت تجهیزات پزشکی و اعزام پزشک متخصص صورت گرفته است.

علوی در ادامه گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: برای تقویت سایر بیمارستان های حوزه انتخابیه پیگیری‌ها برای تخصیص اعتبار و اعزام پزشکان متخصص و همچنین تقویت تجهیزات صورت گرفته است. درمانگاه تامین اجتماعی به پلی کلینیک ارتقا یافته و افزایش تجهیزات و تامین نیروی متخصص نیز مورد توجه قرار گرفته شده تا خدمات رایگان به بیمه شدگان ارائه شود.

تحول در اشتغالزایی شهرستان های لامرد و مهر با تکمیل پروژه ها  وی ادامه داد:ساخت کارخانه آلومینیوم از سال 95 آغاز شده  و در این ارتباط 6هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای انجام این مهم در نظر گرفته شده و امیدوارم تا سال 97 این پروژه به اتمام برسد همچنین پالایشگاه اتان گیری در حال احداث است. علوی افزود: پیگیری ها برای ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی غدیر نیز انجام شده همچنین احداث کارخانه ورق آلومینیوم نیز مد نظر است که در صورت تکمیل پروژه‌های مذکور اشتغال‌زایی قابل توجهی در شهرستان‌های لامرد و مهر ایجاد می‌شود همچنین ظرفیتی برای اشتغالزایی کل استان فارس محسوب می‌شود و با توجه به برنامه ریزی‌ها مقرر شده اکثریت نیروهای جذب شده در کارخانه های مذکور از بومی های شهرستانهای لامرد و مهر باشد.

تامین آب مورد نیاز صنایع با انتقال آب از دریا این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:در صورت تکمیل پروژه‌های صنعتی فوق‌الذکر این امکان وجود می‌آید که صنایع پایین دستی نیز در منطقه ویژه اقتصادی لامرد ایجاد شود و با توجه به اینکه زمینه های سرمایه گذاری فراهم شده است و موضوع تامین آب مورد نیاز صنایع با انتقال آب از دریا پیگیری می‌شود امیدوارم که اشتغال‌زایی مناسبی در منطقه ایجاد شود. وی گفت: برای تامین مسکن موضوع احداث شهرک 54 هزار نفری تابناک پیگیری ها انجام شده و کارهای مطالعاتی در حال اتمام است. عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد:در حوزه توسعه شهرها و روستاها حدود 1000 میلیارد تومان اعتبار جذب شده تا در حوزه ورزش و آبادانی روستاهای حوزه انتخابیه رسیدگی ها انجام شود./ پایان پیام

مجلس شورای اسلامی ورزش حوزه   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک