تحول در اشتغالزایی لامرد و مهر در صورت تکمیل پروژه های صنعتی/تقویت زیرساخت های بهداشت و درمانی حوزه انتخابیه

سید محسن علوی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: قدامات مناسبی برای تقویت زیرساخت بهداشت و درمانی شهرستان های لامرد و مهر صورت گرفته چرا که در حال حاضر با وجود تعداد بیمارستانها در منطقه اما ارائه خدمات تخصصی با چالش روبرو شده است. عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود:با وجود تعداد بیمارستانها در شهرستان…

تحول در اشتغالزایی لامرد و مهر در صورت تکمیل پروژه های صنعتی/تقویت زیرساخت های بهداشت و درمانی حوزه انتخابیه

سید محسن علوی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: قدامات مناسبی برای تقویت زیرساخت بهداشت و درمانی شهرستان های لامرد و مهر صورت گرفته چرا که در حال حاضر با وجود تعداد بیمارستانها در منطقه اما ارائه خدمات تخصصی با چالش روبرو شده است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود:با وجود تعداد بیمارستانها در شهرستان های لامرد و مهر ارائه خدمات تخصصی درمانی با چالش روبرو است در این راستا اقدامات مناسبی برای تقویت زیرساخت های بهداشت و درمانی حوزه انتخابیه صورت گرفته است.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت و گو  با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت افزود:پیگیری‌ها برای تجهیز بیمارستان های حوزه انتخابیه ادامه دارد و پنج میلیارد و دویست میلیون تومان اعتبار با مساعدت وزارت نفت برای خرید دستگاه ام آر آی در نظر گرفته شده که با احداث ساختمان ذی ربط خدمات ارائه می شود همچنین پیگیری‌ها برای تجهیز مراکز درمانی به دستگاه سی تی اسکن و تقویت تجهیزات پزشکی و اعزام پزشک متخصص صورت گرفته است.

علوی در ادامه گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: برای تقویت سایر بیمارستان های حوزه انتخابیه پیگیری‌ها برای تخصیص اعتبار و اعزام پزشکان متخصص و همچنین تقویت تجهیزات صورت گرفته است. درمانگاه تامین اجتماعی به پلی کلینیک ارتقا یافته و افزایش تجهیزات و تامین نیروی متخصص نیز مورد توجه قرار گرفته شده تا خدمات رایگان به بیمه شدگان ارائه شود.

تحول در اشتغالزایی شهرستان های لامرد و مهر با تکمیل پروژه ها  وی ادامه داد:ساخت کارخانه آلومینیوم از سال 95 آغاز شده  و در این ارتباط 6هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای انجام این مهم در نظر گرفته شده و امیدوارم تا سال 97 این پروژه به اتمام برسد همچنین پالایشگاه اتان گیری در حال احداث است. علوی افزود: پیگیری ها برای ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی غدیر نیز انجام شده همچنین احداث کارخانه ورق آلومینیوم نیز مد نظر است که در صورت تکمیل پروژه‌های مذکور اشتغال‌زایی قابل توجهی در شهرستان‌های لامرد و مهر ایجاد می‌شود همچنین ظرفیتی برای اشتغالزایی کل استان فارس محسوب می‌شود و با توجه به برنامه ریزی‌ها مقرر شده اکثریت نیروهای جذب شده در کارخانه های مذکور از بومی های شهرستانهای لامرد و مهر باشد.

تامین آب مورد نیاز صنایع با انتقال آب از دریا این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:در صورت تکمیل پروژه‌های صنعتی فوق‌الذکر این امکان وجود می‌آید که صنایع پایین دستی نیز در منطقه ویژه اقتصادی لامرد ایجاد شود و با توجه به اینکه زمینه های سرمایه گذاری فراهم شده است و موضوع تامین آب مورد نیاز صنایع با انتقال آب از دریا پیگیری می‌شود امیدوارم که اشتغال‌زایی مناسبی در منطقه ایجاد شود. وی گفت: برای تامین مسکن موضوع احداث شهرک 54 هزار نفری تابناک پیگیری ها انجام شده و کارهای مطالعاتی در حال اتمام است. عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد:در حوزه توسعه شهرها و روستاها حدود 1000 میلیارد تومان اعتبار جذب شده تا در حوزه ورزش و آبادانی روستاهای حوزه انتخابیه رسیدگی ها انجام شود./ پایان پیام

مجلس شورای اسلامی ورزش حوزه   اخبار برگزیده
  

همه گزینه‌های روی میز جادوگر/ از ستاره‌های استقلال تا اعجوبه ملوانسرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت برای تقویت تیمش در نیم فصل دوم قصد دارد تا چند بازیکن جدید جذب کند.
برنا بازی ستاره استقلال 

  

رونمایی از پدیده لیگ هجدهم/ پایان داغ برای سرخابی‌ها/ ببینیدویژه برنامه لیگ هجدهم از خبرگزاری برنا منتشر شد.
برنا 

  

خداحافظی ناگهانی مهاجم استقلال در فضای مجازیمهاجم تیم فوتبال استقلال در فضای مجازی با این تیم و هوادارانش خداحافظی کرد.
برنا استقلال فضای مجازی فوتبال 

  

پرسپولیس شکست خوردتیم‌های پایه پرسپولیس در رقابت‌های این هفته لیگ تهران به سه پیروزی و یک تساوی دست پیدا کردند.
برنا باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تهران 

  

دردسر عجیب برای فوتبالیست مشهور/ حبس موقت تا زمان صدورحکم نهاییفوتبالیست مشهور تا زمان حکم نهایی در حبس می ماند.
برنا تایلند فوتبال بازداشت 

  

باشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان دادباشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان داد.
برنا باشگاه استقلال استقلال رسانه 

  

چراغ سبز برانکو به بازگشت طارمیاحتمالا در نقل و انتقالات بازیکن سابق قرمز ها بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود.
برنا برانکو مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس 

  

پرسپولیس تیم متعصبی است/ سپاهان شانس بیشتری برای برد داردسرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: بزرگترین شاخصه تیم پرسپولیس تعصب آن است همه فکر می‌کردند پرسپولیس چون نتوانسته در پنجره نقل و انتقالات یارگیری کند حالا در بازی‌های آسیایی و لیگ ناموفق است بازیکنانش خسته شده و آسیب دیدگی پیدا کرده‌اند...
برنا پرسپولیس استقلال باشگاه سپاهان 

  

استقلال روند صعودی خود را با قدرت ادامه می‌دهد/ تیم باید نقاط ضعفش را در آسیا ترمیم کند/ پدیده را در تهران می‌بریم و به کورس قهرمانی می‌رسیمپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سومین برد پیاپی استقلال بیانگر این است که تیم روند صعودی خود را با قدرت ادامه می دهد.
برنا باشگاه استقلال استقلال ایران 

  

انفجار انتحاری در چابهارمعاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در چابهار خبر داد.
برنا انفجار 

  اخبار داغ
  

میزان پیشرفت طرحهای اقتصاد مقاومتی در رودبار جنوب ارزیابی شدجیرفت - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت : پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان رودبار جنوب را به منظور حل مسائل و مشکلات احتمالی مورد ارزیابی قرار دادیم.
ایرنا اقتصاد اقتصاد مقاومتی ایرنا 

  

ایجاد اصلاحات در لایحه مالیات بر ارزش افزوده/تعیین مالیات برای کالاهایی مخرب محیط زیست سیدحسن حسینی شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در نشست امروز اصلاحاتی در بحث لایحه ارزش افزوده صورت گرفت. نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، افزود: در حوزه مالیات بر کالاهایی که مخرب محیط زیست است اصلاحاتی انجام و عوارضی بر کالاهای مخرب بسته می شود و در اختیار شهرداری ها قرار می گیرد. هفته آینده…
خانه‌ملت مالیات مالیات بر ارزش افزوده خبرنگار 

  

ملزومات مبارزه با فسادهای مالی نیازمند تقویت استاراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ملزومات مبارزه با فساد مالی در جامعه نیازمند تقویت است و در راستای باید امید و انگیزه مداری را برای بسط سلامت اجتماعی توسعه داد.
ایرنا قربانعلی دری نجف آبادی فساد مالی استان مرکزی 

  

قیمت سکه و ارز/ دلار 150 تومان گران شدقیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران 3 میلیون و 400 هزار تومان و دلار با رشد 150 تومانی 10100 تومان فروخته شد.
فارس قیمت ارز دلار 

  

کاهش قیمت برخی خودروها/ پژو پارس یک میلیون تومان ارزان شد+جدولخودرو پژو پارس با یک میلیون تومان کاهش قیمت امروز در بازار تهران به قیمت 71 میلیون تومان معامله شد.
فارس قیمت پژو جدول 

  

دعوت از مسئولان وزارت امور خارجه و علوم برای حل مشکل ارزی دانشجویان/ تشکیل کمیته‎ای سه نفره برای اعمال ماده 234 درباره بنیاد آرشام سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست عصر امروز(سه‌شنبه 27 آذرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: دستور جلسه امروز بررسی وضعیت استیضاح وزیر آموزش و پرورش بود که با توجه به از نصاب افتادن امضاهای این طرح، استیضاح وزیر 8 امضا داشت؛ بنابراین از دستور کار کمیسیون و مجلس خارج شد. نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع بعدی در خصوص…
خانه‌ملت سازمان سنجش وزارت آموزش و پرورش وزارت علوم