نگاهی به تحولات تعمیرات لوازم خانگی و داستان نمایندگی ال جی و سامسونگ در ایران

در حالی که روز به روز شاهد پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیشتر مردم از اینترنت و خدمات آنلاین برای گذران زندگی و رفع نیازهایشان هستیم، تغییر و تحولاتی که در برخی کسب و کارها به وجود می آید، به طور کلی سبب تغییر ساختار آنها و نگاه قبلی ما می شود.

نگاهی به تحولات تعمیرات لوازم خانگی و داستان نمایندگی ال جی و سامسونگ در ایران

 خرابی لوازم خانگی و سرویس و تعمیرات آنها در گذشته چیزی جز نگرانی، دردسر، وقت گیر بودن و هزینه زیاد را برای افراد تداعی نمی کرد. اما اکنون در چند ثانیه و به آسانی و با خیال راحت می توان مساله را حل شده دانست.

در این مطلب با معرفی برند کاراباما قصد داریم از شیوه نوین ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تجربه ای متفاوت و رضایت بخش صحبت کنیم که توانسته است نگرانی های بسیاری از افراد، علل خصوص صاحبان لوازم خانگی ال جی و سامسونگ را پاسخگو باشد که در مورد فعالیت نمایندگی های حاضر در ایران سردرگم هستند.

داستان نمایندگی سامسونگ و ال جی در ایران به کجا رسید؟

ماه ها پیش بسیاری از تابلوهای فروشگاه ها تغییر کرد و بیلبوردهای تبلیغاتی ال جی و سامسونگ از سطح شهر برداشته شد. اخباری مبنی بر خروج برندهای کره ای از ایران که بیش از 20 سال در بازار کشور پیشتاز بودند و همچنین قطع همکاری گلدیران بعنوان نمایندگی ال جی در ایران و گروه سام بعنوان نمایندگی سامسونگ نیز مطرح شد. این اخبار موجب پریشانی و نگرانی بسیاری از خریداران و صاحبان قبلی لوازم خانگی این برندها از بابت دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش آنها شد.

با توجه به سخنان مدیران ال جی و سامسونگ در ایران و نیز فعالیت تیم های بازاریابی آنان، بنظر میرسد که خروج کامل برندهای ال جی و سامسونگ از کشور صحت ندارد و این شرکت ها سعی در حفظ جایگاه خود در بازار محصولات لوازم خانگی و ادامه همکاری با نمایندگان ایرانی خود را دارند. اما ممنوعیت و محدودیت های فراوانی که در خصوص واردات کالا و لوازم خانگی پیش روی این برندها قرار گرفته، موجب تحولاتی در بازار و ایجاد نگرانی های فراوانی که بی پاسخ مانده اند شده است.

در سمت مقابل و به نقل از رئیس اتحادیه فروشندگان و تولید کنندگان لوازم خانگی در گفتگو با دیجیاتو، عنوان شد که مدیران شرکت گلدیران همکاری خود را با برند ال جی کره ای قطع کرده اند و گروه سام نیز که کاهش همکاری خود با سامسونگ را در بخش تولید را تایید نموده با کمی تاخیر همکاری با این برند کره ای را قطع می نماید.

در این گفتگو از ادامه فعالیت گلدیران و گروه سام در ایران با راه اندازی خط تولید داخلی و خلق برندهای جدید جی پلاس و سام سخن به میان آمده و اینگونه که پیداست نمایندگان سابق شرکت های ال جی و سامسونگ در ایران، با گفتگو و همکاری با برخی شرکت های چینی در خصوص واردات قطعات و لوازم، سعی در تغییر تمرکز فعالیت های خود به سمت تولیدات محصولات با برند خود را دارند.  

گارانتی و خدمات پس از فروش ال جی و سامسونگ چه می شود؟

با وجود اینکه آینده همکاری نمایندگان ایرانی با برندهای کره ای چندان مشخص نیست، اما به نقل از مدیران این شرکتها در خصوص گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات، گفته شده که ارائه خدمات و تعمیرات آنها و تامین قطعات با مشکلی مواجه نخواهد شد.

این گفته در عین اینکه نگرانی ها را تا حدی کاهش می دهد، اما نتوانسته است اطمینان خاطری را که باید در ذهن بسیاری از افراد ایجاد نماید. چرا که ادامه فعالیت و ارائه خدمات آتی نمایندگان سابق ال جی و سامسونگ با واردات قطعات چینی از درجات متفاوت کیفیتی و وقف تمرکز آنان بر روی تولید محصولات داخلی خودشان، در کنار مشکلاتی که از قدیم الایام در دریافت خدمات این شرکتها دیده می شد، نگرانی ها و دغدغه های به جایی را ایجاد می کند.

کاراباما برای پاسخگویی به این نگرانی ها توجه و عنایت ویژه ای به کار گرفته و با توجه به آمار روز افزون رضایت بالای مشتریان، توانسته است بسیار موفق عمل نماید.

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کاراباما

خرابی لوازم خانگی و اقدام برای تعمیر آن همواره فرآیندی وقت گیر و دردسرساز بوده است. خوشبختانه در سالهای اخیر این حوزه با تحولات بسیاری روبه رو شده و کاراباما بعنوان یکی از پیشگامان این حوزه، توانسته است با ایجاد تغییراتی مفید و کاربردی، تجربه ای نوین را برای مشتریان فراهم آورده و مزیت های شگرفی در این فرآیند ارائه نماید که چشم پوشی از آنها کار سختیست.

از سالها پیش خدمات پس از فروش انواع لوازم خانگی از بسیاری از برندهای داخلی و خارجی توسط مجموعه کاراباما در سطح شهر تهران ارائه میشده است، اما اکنون بیش از 3 سال است که این مجموعه با هدف ارائه خدمات باکیفیت تر و سریعتر، با طراحی پلتفرم هوشمند کاراباما، مشغول به خدمات رسانی در تمامی نقاط 4 استان تهران، البرز، اصفهان و گیلان است و در حال گسترش فعالیت خود به سایر نقاط کشور نیز می باشد.

کاراباما بعنوان مرکزی تخصصی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون، کولر گازی، پکیج دیواری و غیره را به صورت گارانتی شده تا 180 روز پس انجام خدمات ارائه می کند. علاوه بر این، مزایای رقابتی چشم گیری پیشنهاد می دهد که تجربه تعمیرات لوازم خانگی تان را به طور کامل متفاوت می سازد.

سرعت بیشتر در کنار کیفیت بالاتر:

یکی از مشکلاتی که در خصوص دریافت خدمات از نمایندگان سابق ال جی و سامسونگ و به طور کل در تعمیرات لوازم خانگی وجود دارد و سبب نگرانیست، مدت زمان رسیدگی به درخواست و تعمیر و تحویل دوباره دستگاه است. کاراباما با ارائه خدمات در محل نیاز به جابجایی و دردسرهای حمل و نقل را از میان برداشته و به کمک طراحی وبسایت و اپلیکیشن های متخصص و مشتری کاراباما و نیز توسعه پلتفرمی هوشمند در اختصاص سفارشات در کنار مرکز ارتباط تلفنی مشتریان، فرآیند ثبت و پیگیری سفارش را از هر مکانی و در هر زمانی میسر سازد.

همچنین استفاده از تعداد بسیار زیاد بالغ بر هزار متخصص و پراکندگی آنان در تمامی مناطق تحت پوششش کاراباما، این مزیت را فراهم آورده که حتی در همان روز از خدمات حرفه ای و باکیفیت بهره مند شد.

نیروی متخصص و حرفه ای:

پیشتر انتخاب فرد مناسب از میان صدها تعمیرکار برای تعمیر دستگاه تصمیم دشواری بود. برخی اوقات نیز پیدا کردن حتی یک متخصص برای برخی برندهای ناآشنا تلاش و وقت بسیاری میطلبید. از جمله مزایای کاراباما در این مورد تکیه بر نیروی متخصص و دوره دیده ایست که علاوه بر سابقه فعالیت در نمایندگی های معتبر، بیش از 11 سال تجربه و سابقه عملی در زمینه انواع تعمیرات یک برند یا دستگاه خاص را دارند.

به عبارت دیگر کاراباما بعنوان واسطه عمل نکرده و متخصصین خود را که بوسیله تیم فنی مجموعه گزینش می شوند، برای ارائه خدمات به منزل مشتریان ارسال می کند و برای ارائه بالاترین حد ممکن کیفیت، از تعمیرکار مخصوص همان برند و دستگاه برای هر سفارش استفاده می کند.

گارانتی خدمات:

یکی دیگر از مشکلاتی که در خدمات شرکت ها و نمایندگی ها مشاهده می شود، به نتیجه نرسیدن مشتریان پس از تعمیرات دستگاه است. یعنی با وجود عدم رفع مشکل پیش آمده، هزینه مجدد در دفعات بعدی از مشتریان گرفته میشود. کاراباما با توجه به استفاده از تعمیرکاران متخصص که در عیب یابی و تعمیر هر گونه مشکل دستگاه حاذق هستند، خدمات انجام شده را به صورت کامل گارانتی نموده و در صورت بروز مجدد مشکل بدون هزینه و کاملا رایگان آن را برطرف می نماید. 

تعمیر به جای تعویض:

از دیگر مزایای چشم گیر کاراباما می توان به سیاست این مجموعه در استفاده از تخصص و مهارت تعمیرکاران در تعمیر قطعات معیوب دستگاه به جای تعویض آنان تا حد امکان اشاره کرد. مجموعه کاراباما به هدف نشان دادن درک خود از وضعیت اقتصادی موجود هموطنان و کاهش هزینه های آنان، در کنار مشکل کمبود قطعات یدکی و نیاز مشتریان به برطرف شدن مشکلات دستگاه، با پیشگیری این سیاست و در اولویت گذاری تعمیر به جای تعویض، توانسته است خدمات خود را در اختیار تمامی اقشار قرار داده و با نظارت و پیگیری جدی هزینه هایی منصفانه را رقم بزند.  

امید می رود که در ماه های آتی مشکلات و نگرانی های موجود در خصوص خدمات پس از فروش برندهای موجود در کشور برطرف شده و مجموعه های فعالی همچون کاراباما که برای پاسخگویی به این نگرانی ها پیشگام شده اند، مورد توجه بیشتری قرار بگیرند. برای اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات کاراباما می توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.

این مطلب برایم مفید است بلی 0 نفر این پست را پسندیده اند

سامسونگ تلویزیون واردات   اخبار برگزیده
  

سردار داوود کریمی فرمانده معترض محسن رضایی در مستند کودتای خزنده کیست؟سردار داود کریمی از چهره‌های نظامی مهم دوران جنگ است که از مقلدان مرحوم منتظری بود. او از منتقدان محسن رضایی است که در جلسه مشهور سپاه که با نام کودتای خزنده منتشر شد، نامش برده می‌شود.
رویداد۲۴ محسن رضایی مدرسه مواد مخدر 

  

فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلیطبق مصوبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، دو خودروساز بزرگ کشور باید طی نیمه دوم امسال، هر ماه در مجموع 25 هزار دستگاه محصول را در قالب فروش فوق‌العاده عرضه کنند؛ آن هم در شرایطی که شورای رقابت هر سه ماه یکبار نسبت به بازنگری قیمت‌ها اقدام می‌کند.
خودروتک ایران خودرو خودرو خودروسازان 

  

پژو 2008 موجود در ایران ناگهان قدیمی شدپژو 2008 خودرویی اقتصادی در جهان و حالا یک خودرو لوکس در بازار ایران. پژو 2008 و پژو 301 به خودروهای برجامی شهرت داشتند که قرار بود به یک محصول روتین در صنعت خودرو کشور تبدیل شوند اما خروج یکجانبه آمریکا از برجام و تحریم صنعت خودرو بدقولی پژو را به دنبال داشت و تولید پژو 301 که به سرانجام نرسید و تولید پژو 2008 نیز در سطحی محدود انجام گرفت.
خودروتک پژو ایران خودرو خودرو 

  

عدم همراهی اروپا با واشنگتن در پرونده ایران ناامید کننده است/ از این‌که تنها مانده‌ایم، ناراحت نیستیمنماینده آمریکا در سازمان ملل متحد با اشاره به شکست سنگین این کشور در تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای امنیت، گفت که این شورا در عمل به وظایف خود ناموفق بوده است.
ایلنا واشنگتن ایران سازمان ملل متحد 

  

ترامپ:پیروز شوم کار ایران سخت خواهد شدرییس جمهوری آمریکا با این ادعا که ایران و ونزوئلا قصد مذاکره و توافق با واشنگتن را دارند، گفت که پس از انتخابات شرایط را برای توافق با این کشورها سخت‌تر خواهد کرد.
اقتصادنیوز دونالد ترامپ ترامپ کار 

  

اظهارات جدید سردار نقدی درباره سقوط هواپیمای اوکراینی+ فیلممعاون هماهنگ‌کننده سپاه در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به این سؤال که «سطح دسترسی خبرنگاران و افکار عمومی به اطلاعات در خصوص مسائلی از جمله هواپیمای اوکراینی خیلی پائین بود و اغنای مناسبی صورت نگرفت و سپاه کارکشته عمل نکرد» گفت: کارکشته‌ای که می‌گویند معنی‌اش این است که قرائن بسیاری وجود داشته که ما می‌توانستیم خودمان را به آن آویزان کنیم و بگوئیم اشتباهی انجام نشده و دشمن جنگ ا...
گسترش جنگ 

  

ترامپ: پس از انتخابات، شرایط توافق با ایران را سخت‌تر می‌کنمدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در میامی و فلوریدا اعلام اینکه قصد دارد در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایم کشور، شرایط را برای توافق احتمالی با ایران و ونزوئلا سخت‌تر کند به مقامات تهران و کاراکاس هشدار داد
رویداد۲۴ دونالد ترامپ ترامپ انتخابات ریاست جمهوری 

  

واکسن آنفلوآنزا | تحویل 1.5 میلیون دوز واکسن آنفلوآنزا آغاز شده استمدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: توزیع 1.5 میلیون واکسن آنفلوآنزا آغاز و در فاز اول در اختیار معاونت بهداشتی قرار خواهد گرفت تا به صورت رایگان به زنان باردار، بیماران خاص، صعب العلاج، مزمن و کادر درمان تلقیح شود...
۵۵ آنلاین داروخانه دارو وزارت بهداشت 

  

سردار نقدی گفت: حجم رسانه‌هایی که به سپاه حمله می‌کنند، تبلیغات و جو رسانه‌ای روی ما هم تأثیر گذاشته وگرنه واقعیت اجتماعی این نیست، تبلیغاتی که در خصوص تعارض مردم با سپاه می‌شود اصلا درست نیست، ما در میان مردم و بطن جامعه هستیم، مردم بسیار به ما احترام می‌گذارند.
نامه نیوز سپاه پاسداران نیروی انتظامی زمین 

  

اولین ویدیو از سقوط هواپیمای تک موتوره در نظرآبادساعت 08:08 صبح جمعه 4 مهرماه سقوط یک فروند هواپیما تک موتوره در فرودگاه احمدآباد نظرآباد به اورژانس البرز اعلام شد.
مملکت‌آنلاین هواپیما فرودگاه اورژانس 

  

خبر خوش درباره کروناپژوهشگران دانشگاه بریستول انگلیس اعلام کردند که امیدوارند بتوانند روند ویروس کرونا را متوقف کنند.
مستقل‌آنلاین خبرنگار انگلیس آنتی ویروس 

  

درخواست های بایدن از ایران ؛ شرط مذاکره چیست؟شاید سئوالی که از هم اکنون برای برخی مطرح است آن باشد که در صورت پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری آمریکا، نحوه برخورد دولت بایدن با ماجرای برجام و نحوه بازگشت احتمالی به این توافق چگونه خواهد بود؟
مثلث غنی سازی ایران انتخابات ریاست جمهوری 

  

به رئیس جمهور رای می‌دهیم که در حساب‌های بانکی مردم سرک بکشدوظیفه دولت این است که در حساب بانکی مردم سرک بکشد. به رئیس جمهور رای می دهیم که در حساب ها سرک بکشد تا متوجه شود چه کسی حق مردم را می خورد. وقتی سالی 12میلیارد قاچاق وارد کشور میشود، این قاچاق جایی تبدیل می شود به پول و به سیستم بانکی وارد می شود. با شفافیت این قابل ردیابی است.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور دولت قاچاق 

  

اگر روحانی و احمدی ‌نژاد با هم رقابت کنند، احمدی نژاد پیروز می شوددولت آقای روحانی، دولت یکدست و وزرا هم از یک جناح نبوده و بعضا حتی همفکر شخص حسن روحانی هم نبوده‌اند. او موجب شده نوعی نارضایتی و ناخشنودی از جانب مردم و رای‌دهندگان به او ایجاد شود. دولت روحانی در سطح ملی موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین حسن روحانی روزنامه وام 

  

سخنرانی روحانی ساعت 9 امشب در مجمع عمومی سازمان مللتمام وجوه جهان امروز متأثر از کرونا است آنچنانکه هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل نیز با سخنرانی‌های ضبط شده‌ی سران برگزار خواهد شد
۵۵ آنلاین سازمان ملل نیویورک توئیتر 

  اخبار داغ
  

رهبر معظّم انقلاب به استفتائی دربارۀ خرید و فروش سهام در بورس ایران و خارج از کشور پاسخ فرمودند.
نامه نیوز استفتا مهناز افشار ازدواج 

  

آخرین آمار رسمی کرونا در ایران؛ 172 فوتی جدید کرونا در کشور/ وضعیت قرمز در 24 استانسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3204 مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور طی 24 گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه 172 تن نیز جان خود را از دست دادند.
اقتصادنیوز ایران وزارت بهداشت قزوین 

  

بازیگر سریال لیسانسه‌ها که مدتی است با کرونا دست و پنجه نرم می‌کند بیان کرد که در این مدت یک روز خیلی سخت داشته است که از شدت درد و آه و ناله به خنده افتاده است.
صراط بازی تلویزیون دارو 

  

172 فوتی جدید کرونا در کشور / 4041 تن در شرایط وخیم بیماریسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3204 مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور طی 24 گذشته خبر داد و گفت: متاس
خبرفوری وزارت بهداشت قزوین زنجان 

  

آثار معکوس بورس به محدودسازی نوسان‌گیری/ نگرانی سهام‌داران از محدودیت جدید، شاخص را ریختکارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: امروز شاهد همین اثرگذاری در بازار بودیم به طوری که به یک باره سهام‌هایی مثبت بودند بعد از پیاده سازی و اجرای این تصمیم، نگرانی بین سهام داران ایجاد کرد چراکه افراد پس از خرید دارایی سهام را مشاهده نمی‌کردند و همین عدم نمایش دارایی سهام، افراد را نگران کرد.
ایلنا سهام شاخص سرمایه 

  

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از فوت 12 هزار نفر در پایتخت به دلیل کرونا خبر داد. وی افزود: از زمان آغاز موج سوم کرونا تعداد فوتی‌ها در طول روز به 90 هم رسیده که البته هنوز وارد پیک موج سوم نشده‌ایم و احتمال افزایش فوتی‌ها بیشتر از موج اول و دوم وجود دارد.
رویداد۲۴ شورای شهر تهران وزارت بهداشت سلامت 

  

ابتلای هزار و 452 نفر از نیروهای بهداشتی به کرونا/پلمپ 17 هزار واحد صنفی و صنعتی متخلفسلامت نیوز:معاون مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا کنون1452 نفر از همکاران بهداشتی در سراسر کشور به این بیماری مبتلا شده اند که برخی سلامت خود را به دست آوردند و برخی هنوز درگیر بیماری هستند...
سلامت‌نیوز ورزش وزارت بهداشت مترو 

  

روز کم‌نوسان بورس /کدام نمادها، شاخص را بالا نگه داشتند؟شاخص کل بورس امروز با رشد 0.25 درصدی به رقم یک میلیون و 615 هزار واحد رسید.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص ایران 

  

آیا آزمایش‌های تشخیص کرونا قابل ‌اعتماد هستند؟دو نوع آزمایش تشخیصی برای ویروس کرونا در دسترس است، یکی آزمایش مولکولی یا آزمایش PCR و دیگری آزمایش آنتی‌ژن.
شما‌نیوز ویروس ژن رسانه 

  

شناسایی 3204 بیمار جدید کووید19 در کشور/ بهبودی 372 هزار نفر از بیماران/ 24 استان در وضعیت قرمز کروناییسیما سادات لاری از فوت 172 نفر بر اثر کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
برنا 

  

ماجرای صف های فروش تمام نشدنی بورس چیست؟یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه بازار تا پایان سال به روند صعودی خود باز خواهد گشت، افزود: بازار تاثیرپذیر از عوامل مختلفی مانند نرخ دلار، افزایش صادرات کشورها و قیمت‌های جهانی است، این عواملی بر بازار تاثیرگذارند و روند بازار را مشخص می‌کنند.
گسترش سرمایه اتاق بازرگانی دلار 

  

شرکت ملی مس بازار بورس را خراب کردشاخص کل بورس که در ساعات ابتدایی معاملات صعودی چشم گیر داشت و به یک میلیون و 634 هزار واحد رسید، در ساعات میانی و پایانی معاملات روندی نزولی گرفت و در نهایت در رقم یک میلیون و 615 هزار واحد ایستاد.
گسترش ایران تهران مخابرات