شلوار کوتاه لیلا اوتادی + عکس

لیلا اوتادی متولد مرداد 62 در محله شمیران است لیلا اوتادی بـه غیر از بازیگری مربی بدنسازی بانوان می باشد لیلا اوتادی بخاطر شباهتش بـه بازیگر معروف اسکارلت جوهانسون شهرت بالایی داره لیلا اوتادی در تصویری که منتشر شده با لباس وجواهرات زنان قشقایی خودنمایی می کنه لیلا اوتادی در توضیح این عکس نوشت: این تست گریم و لباس برای قبل از کروناست، نقش زیبایی که مثل خودم اصالتش ترک قشقاییه و…

شلوار کوتاه لیلا اوتادی + عکس

لیلا اوتادی متولد مرداد 62 در محله شمیران است لیلا اوتادی بـه غیر از بازیگری مربی بدنسازی بانوان می باشد لیلا اوتادی بخاطر  شباهتش بـه بازیگر معروف اسکارلت جوهانسون شهرت بالایی داره لیلا اوتادی در تصویری که منتشر شده  با لباس وجواهرات زنان قشقایی خودنمایی می کنه لیلا اوتادی در توضیح این عکس نوشت: این تست گریم و لباس برای قبل از کروناست، نقش زیبایی که مثل خودم اصالتش ترک قشقاییه و فعلا موکولش کردیم به بعد از کرونا

فیلم‌شناسی لیلا اوتادی فیلم های سینمایی لیلا اوتادی

سال    فیلم    کارگردان

1397    تخته‌گاز    محمد آهنگرانی

1396    کاتیوشا    علی عطشانی

پیشونی سفید 2    سید جواد هاشمی

1395    آزاد به قید شرط    حسین شهابی

تله‌پاتی    رضا شالچی

1394    مالیخولیا    مرتضی آتش زمزم

ناردون    فریدون حسن‌پور

آشوب    کاظم راست‌گفتار

1393    سه بیگانه    مهدی مظلومی

کلاف    شهرام شاه‌حسینی

1392    افسونگر    حسین تبریزی

سگ‌های پوشالی    رضا توکلی

لاله    اسدالله نیک‌نژاد

1391    زن، مرد، زندگی    مهدی ودادی

کبریت سوخته    کاظم معصومی

آقای الف    علی عطشانی

1390    شیر تو شیر    ابراهیم فروزش

1389    اخراجی‌ها 3    مسعود ده‌نمکی

دردسر بزرگ    مهدی گلستانه

پیتزا مخلوط    حسین قاسمی جامی

1388    به دنبال خوشبختی    بهمن گودرزی

عروسک    ابراهیم وحیدزاده

باغ قرمز    امیر سمواتی

آدم‌کش    رضا کریمی

1387    پسر آدم، دختر حوا    رامبد جوان

حرکت اول    فرهاد نجفی

1386    زن‌ها فرشته‌اند    شهرام شاه‌حسینی

1385    چهارانگشتی    سعید سهیلی

فرش ایرانی    داریوش مهرجویی

قصه دل‌ها    هوشنگ درویش‌پور

1384    چپ دست    آرش معیریان

1383    بید مجنون    مجید مجیدی

1381    چشمان سیاه    ایرج قادری

مجموعه های تلویزیونی لیلا اوتادی

1397    گاندو    جواد افشار    سه    

1397    حوالی پاییز    حسین نمازی    سه    شیرین

1395    آرام می‌گیریم    روح‌الله سهرابی    دو    آوا

1395    چرخ فلک    بهرام عظیم‌پور    یک    

1393    زخم    مسعود آب‌پرور    سه    

1387    اشک‌ها و لبخندها    حسن فتحی    یک    

1385    خون‌بها    جواد مزدآبادی    یک    

1385    تله‌فیلم بیرون از بهشت    حسین سهیلی‌زاده   

1385    آخرین گناه    حسین سهیلی‌زاده    دو    

1383    مهر و ماه    سید فیاض موسوی    یک    

فیلم تلویزیونی لیلا اوتادی

سال    فیلم تلویزیونی    کارگردان

1395    شروع یک پایان    آرش تقواشعار

1395    یه شام خوب    مهدی مظلومی

1388    خواب بد    منوچهر هادی

1387    همان روز    علیرضا امینی

1386    گوشه‌نشینان    سیروس مقدم

1384    بیرون از بهشت    خسرو معصومی

سریال رسانه‌ای لیلا اوتادی

سال    سریال رسانه‌ای    کارگردان

1394    عالی‌جناب    سام قریبیان

1396    آشوب    کاظم راست‌گفتار

شلوار کوتاه لیلا اوتادی کپی شد

لیلا اوتادی عکس رامبد جوان   اخبار برگزیده
  

دولت بعدی آمریکا باید تهران و ریاض را مجبور به سازش کندآمریکا نمی‌تواند ایران و عربستان سعودی را مجبور به سازش کند، اما این دو کشور در گذشته به صورت مسالمت آمیز با یکدیگر همزیستی داشته و حتی همکاری کرده‌اند و هر دو علاقه زیادی به یافتن راهی برای انجام مجدد آن دارند. با توجه به گزینه‌های دیگر، دولت بعدی آمریکا باید تلاش کند تا آنها را دوباره در این مسیر قرار دهد.
اعتماد دولت تهران دونالد ترامپ 

  

پیروزی بایدن با ارزش دلار چه می کند؟عضو شورای مشاورین اقتصادی دوره ریاست جمهوری رونالد ریگان از ناکامی تحریم ها در دستیابی به اهداف خود خبر داد.
گسترش انتخابات ریاست جمهوری 13 آبان دلار 

  

گزارش رویترز از جنبه‌های متفاوت تحریم‌های آمریکا علیه ایران برای بایدنرویترز در تحلیلی به تحریم‌های جدید آمریکا و شرایط آن‌ها در دولت بعد آمریکا پرداخت.
ایلنا ایران وزارت خارجه دولت 

  

تحریم‌های جدید آمریکا، بار دیگر صنعت نفت ایران را هدف گرفت، اما مگر تحریم‌های نفتی وجود نداشت؟ پاسخ مثبت است، اما این بار دولت آمریکا از زاویه جدید صنعت نفت ایران و مدیرانش را مورد تحریم قرار داد.
اقتصادنیوز دلار آمریکا صنعت نفت 

  

وزیر خارجه عربستان: عادی سازی روابط با اسرائیل انجام خواهد شدوزیر خارجه عربستان تأکید کرد، عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی در نهایت اتفاق خواهد افتاد.
۵۵ آنلاین عربستان دونالد ترامپ ترامپ 

  

آمریکا نمی‌تواند ایران و عربستان سعودی را مجبور به سازش کند، اما این دو کشور در گذشته به صورت مسالمت آمیز با یکدیگر همزیستی داشته و حتی همکاری کرده‌اند و هر دو علاقه زیادی به یافتن راهی برای انجام مجدد آن دارند. با توجه به گزینه‌های دیگر، دولت بعدی آمریکا باید تلاش کند تا آنها را دوباره در این مسیر قرار دهد.
نامه نیوز دولت بهاره رهنما ایران 

  

هراس آمریکا از تاثیر ایران در انتخابات هفته بعدیک روزنامه آمریکایی نوشت: ایران در پی ضربه زدن به انتخابات و دموکراسی در آمریکاست.
مثلث بازی ایران روزنامه 

  

خودرو چینی جدید حوالی بازار ایران + مشخصاتوقت آن رسیده که صنعت خودرو ایران برگ های جدیدش را برای بازار خودرو رو کند. خودروهایی که هم تنوع بازار خودرو را بیشتر کند و هم افزایش تیراژ خودرو را به دنبال داشته باشد. جک X7 یکی از خودروهایی است که زمزمه ورودش به بازار ایران شنیده می شود.
خودروتک خودرو بازار خودرو ایران 

  

جزئیاتی از طرح آزادسازی قیمت خودروبه نظر می رسد شکست قیمت گذاری دستوری خودرو که نه نظر خودروسازان را تامین می کند و از عهده تامین هزینه های آنها بر می آید و نه موجب افزایش تولید و رضایت متقاضیان خودرو می شود، سیاست گذاران صنعت خودرو را به سمت تصمیم درست آزادسازی قیمت خودرو سوق می دهد. البته این آزادسازی قرار نیست به صورت کامل انجام شود.
خودروتک خودروسازان بازار خودرو بازی 

  

دورکاری در کدام استان ها اعمال خواهد شد؟غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران درباره آخرین تصمیمات مربوط به دورکاری شهرستان های استان تهران توضیح داد.
مستقل‌آنلاین دورکاری سازمان امور اداری و استخدامی تهران 

  

طرح مجلس برای واگذاری زمین به هر خانوار ایرانی چیست؟ + فیلمطرح جدید نمایندگان مجلس برای تامین مسکن مردم چگونه قرار است اجرا شود؟
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی زمین بهاره رهنما 

  

توییتر دست از سر انتخابات آمریکا بر نمی‌‌دارد!شرکت توئیتر اعلام کرد از این پس تمامی موارد جستجو شده کاربران درباره انتخابات آمریکا را بررسی خواهد کرد.
مملکت‌آنلاین فضای مجازی انتخابات ریاست جمهوری توئیتر 

  

مجوز افزایش قیمت خودرو صادر شدرییس شورای رقابت اعلام کرد: براساس مصوبه اردیبهشت ماه خودروسازان می‌توانند حداکثر تا سقف اعلامی نرخ تورم بخشی از سوی بانک مرکزی در سه ماهه سوم امسال افزایش قیمت‌ها را اعمال کنند.
خودروتک افزایش قیمت قیمت خودرو 

  

طرح تأمین کالاهای اساسی در آستانه تصویب مجلس/ چه کسانی مشمول دریافت می شوند؟رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلاف با دولت بر سر تأمین منابع طرح کالاهای اساسی گفت: طرح تأمین کالاهای اساسی 4شنبه همین هفته در دستور کار مجلس برای تصویب نهایی قرار دارد.
اقتصادنیوز کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی قیمت 

  

آژیر جنگ داخلی در آمریکا | نیویورک‌تایمز درباره پیامدهای انتخابات هشدار دادانتخابات آمریکا، قلب این کشور را مورد آزمون قرار خواهد داد. این بخشی از سخنان چارلز بلو، ستون‌نویس نیویورک تایمز است. او در یادداشت 25 اکتبر می‌نویسد: اینکه ما چه کسی هستیم؟ چگونه به این نقطه رسیدیم؟ چگونه این کشور دونالد ترامپ را انتخاب کرد و آیا قانون اساسی ما ظرفیت پذیرش خطا و معکوس کردن آن را دارد، سوالاتی است که مطرح شده است.
۵۵ آنلاین جنگ نیویورک نیویورک تایمز 

  اخبار داغ
  

ورود سپاه به شناسایی مبتلایان به کرونااقتصاد نیوز: فرمانده سپاه از 54 هزار پایگاه مقاومت این نیرو در سراسر کشور خواست در تشخیص مبتلایان به کرونا، قرنطینه بیماران و کنترل ورود و خروج به شهرها نقش آفرینی جدی داشته باشند.
اقتصادنیوز اقتصاد نیروی انتظامی درمان 

  

یارانه کالایی سپاه برای خانوارهای کرونا زدهاقتصاد نیوز:فرمانده سپاه از یارانه این نهاد در قالب ارائه بسته‌های معیشتی به آسیب‌دیدگان از کرونا خبر دا د
اقتصادنیوز یارانه سپاه پاسداران اقتصاد 

  

علائم پسا کرونا را بشناسیدمتخصصان می‌گویند علائم پساکرونایی شامل طیف گسترده‌ای از عوارض بیماری از جمله از دست دادن حس بویایی و چشایی، بی‌حالی، مشکلات تنفسی، مشکلات خونی، از دست دادن قدرت شنوایی و بینایی، لکنت زبان، انسفالیت (التهاب حاد بافت مغز)، مشکلات عصبی، التهاب، مشکلات قاعدگی و حملات صرعی می‌شود.
برنا مغز 

  

کف سقوط بورس کجاست؟دامنه کاهش های پی در پی شاخص کل بورس به هفته جاری نیز کشیده شد و بازار سرمایه در آخرین روز کاری، بعد
خبرفوری بورس کالا شاخص دولت 

  

شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران به کرونا مبتلا شد.
نامه نیوز شورای شهر تهران تهران رئیس جمهور 

  

ورود خیرین برای مهار کرونا را خواستاریمدبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: لازم است ‌مردم و خیرین سلامت در سراسر کشور با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی به حوزه مقابله با بیماری کرونا ورود کنند.
برنا سلامت حوزه 

  

خبری تکان‌دهنده در ردِ نظریه ایمنیِ بعد از کروناپژوهش‌های جدید نشان داده‌اند که سطح پادتن‌ها خاص ویروس کرونا در تابستان درمیان بریتانیایی‌ها کاهش یا
خبرفوری پژوهش ویروس سلامت 

  

اعضا جلسه کمیته بررسی مشکلات حوزه سلامت استان تهران بر تعطیلی دو هفته‌ای این استان در راستای قطع زنجیره کرونا تاکید کردند.
نامه نیوز تهران دانشگاه علوم پزشکی تهران حوزه 

  

دلایل سقوط بورس چیست؟دامنه کاهش‌های پی در پی شاخص کل بورس به هفته جاری نیز کشیده شد و بازار سرمایه در آخرین روز کاری، بعد از مدت‌ها به کانال یک میلیون و 200 هزار واحد عقب گرد کرد، اتفاقی که برای بسیاری از تحلیلگران قابل پیش‌بینی نبود و بسیاری از کارشناسان هم درمورد اینکه این کاهش تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد هیچ تحلیلی ندارند.
گسترش بورس کالا شاخص دولت 

  

لزوم تشکیل ستاد شناساییِ نیازمندان در دوران کروناعضو مجلس خبرگان رهبری با ذکر پیشنهادی گفت: امروز تمام دنیا درگیر ویروس کرونا است، به همین منظور افرادی را باید در نظر بگیریم که به سوی تحقیق در مورد آسیب‌دیدگان کرونا بروند.
اعتماد درآمد مجلس خبرگان ویروس